• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
moni tak to je presny, ja predevcirem ze si udelam jidlo, zacala jsem ho varit, najednou se mi z toho udelalo zle, tak jsem to zas odstavila a musela si udelat neco jinyho no demence :grinning:
27. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
27. srp 2009 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz
monci-ty taka skusenejsia kdy zacinas mas uz take tehulkovske chute?ci je to individualne?
27. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
jo, tak palacinky si budu delat dneska na obed :slight_smile:
27. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Moni zkušenější to nevím :grinning: :grinning: :grinning:
Já mám chutě v tomto těhu už od začátku, u malého jsem měla kolem 16tt. Takže si myslím , že je to inviduální. Ale chutě příjdou jak upadnou časté nevolnosti. Každé těhu je jiné. :slight_smile:
27. srp 2009 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz
ja holky, po ranu taky radsi jim min, protoze pak se nejak predklonim nebo nejak blbe pohnu a zvedne se me zaludek
27. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
Mabe, tak jsem na cestě k Tobě do brna :grinning: A s čím? Já je miluju s tvarohem polité karamelem. Jéé mňam :dizzy_face:
Ale dneska dělám rajskou, knedlík a plněné papriky.
27. srp 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
moni, jenom s marmeladou. jee, rajska, to bych si dala. me se moc vyvarovat dneska nechce. ze bysme si to vymenily ten obed.
27. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
monci-no uvidime :slight_smile:
27. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
mabe já bych byla pro :dizzy_face: :grinning:
27. srp 2009 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
no moni s tou rajskou jsi mi nasadila brouka, vubec totiz nevim co budu varit...ja ani nevim na co mam chut, kdyz se mi z toho vzapeti zvedne kufr :grinning:
27. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
terez já na ní mám chut od včerejška :grinning: Jen nevím co zítra, to mě za přpadne večer nějaký nápad a chut :grinning:
27. srp 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz
holky ja mam od vcera fazulovu polievku to je moj favorit milujem polievky :slight_smile: a sladke to nemozem ani citit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
ja teda na sladke take nemam vubec chut a to ho normalne miluju, treba bez ovoce jsem nedokazala existovat a ted? ani ho nemusim mit, ale dneska je to vyjimecny nejaky, dneska mam od rana chut na sladky
moni :grinning:
jinak polivku bych vubec nemohla vzit do huby :grinning: to je sranda jak to ma kazdna uplne jiny :grinning:
27. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
jo kazda sme ina pockajte za chvilku budeme si sem pisat jedalnicky za cely den hehe
27. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
musim jit vyhodit kos a nejak me to nejde. strasne se me zveda zaludek, pomoc. asi budu zvracet a to jsem rikala, ze je me ok :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
ja rano otevrela lednici a fuuuj ty pachy vsechny to byl narez :grinning:
27. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Krásné dopolko všem :slight_smile:
Holky, já jsem vstávala teprve před chvílí :sweat_smile: jsem se nemohla dostat z postele :wink:
Teď jsem si uvařila čajík a dávám si svatební koláček od kámošky :slight_smile:
M.o.n.i., rajská a svíčková jsou má nejoblíbenější jídla...já jsem omáčková a knedlíková :sweat_smile: Papriky si plníš sama nebo kupuješ? :wink:
27. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
ahoj Luci, taky jsem dneska nemohla vylezt z pelechu :slight_smile:
27. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj Terezko :slight_smile: mě taky ze začátku těhu vadily pachy z ledničky...to byl hnus!!!!
U nás dnes asi trochu sprchne, tak mě snad tak alergie přejde, když se vzduch trochu vyčistí... :slight_smile:
Mabe, já mám rýmu taky pořád...a to jsem si říkala, že už dnes bude klid :pensive: ach jo :cry:
27. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahoj,tak jsem byla u Mudr. už včera a spočítal mi to na 5+3 od poslední menses,ale zatím nebyl vidět gestační váček a to mi dělal vaginální vyšetření ultrazvukem 2D trojrozměrným.Pozval si mě za týden 2.9.,že už by snad mělo jít něco vidět,že děloha zvětšená je.Mám dost strach,aby se váček ukázal.Ovu jsem měla 4.8.,tak se utěšuji tím,že mám ještě ten týden čas.Taky mě pobolívá podbřišek jak vás a občas mám návaly na zvracení,tak snad to mimi tam bude a hlavně na správném místě :frowning2:
27. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Holky nevím, ale předtím jsme si o tom už psali, já u malého taky neměla chut na sladké a předtím když jsem neměla aspon jednu sladkou věc denně jsem nežila :grinning: No a u malého vůbec, taky jsem nemohla ani cítit. A říká se, že když je chut na sladké tak holka a když né tak kluk, tak kdo ví, ale mě to vyšlo i podle okurek které jsem pořád na začátku těhu u malého jedla :grinning:
Ted bych i sladké a furt :sweat_smile: Tak uvidíme, co se z toho vyklube.
Na fazolajdu jsem měla chut předevčírem, ale večer, neměli jsme fazole a do obchodu se mi nechtělo, tak jsem musela myslet na něco jiného, protože ta chut na fazole byla šílená :grinning:
Luci ahoj :slight_smile: Papriky si plním sama, mletým masem, tam jen přidáš igredience. Svíčkovou dělá výbronou ten můj, tak se těším jak dojede o víkendu a udělá mi ju :grinning:
27. srp 2009 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz
holky ja by som si dala svickovu milujem ju
27. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
rora ahoj, neboj se urcite mas jeste cas a vacek se ukaze :wink:
Moni jj to se rika, tak jsem na to zvedava co se ze me vyklube :grinning: vsichni rikaji, ze to bude kluk uz ted blazni :grinning: je teda pravda, ze chut na sladke zadna plet mam dobrou zatim tuktuk a muz rika, ze jsem hezci, ale to nevim nevim no beru ho s rezervnou, treba mi chce jen udelat radost :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
tak palacinky delat asi nebudu na obed. nejak je me blbe :confounded:
27. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Terez já to mám naopak, sladké jím a plet mám děsnou, naskákali mi pupínky na čele, ale můj mužík pořád tvrdí, že cítí, že to bude kluk :grinning: A já, že né, že holka :grinning: Takže jsem fakt zvědavá, ale plet hlavně na čele a nose se mi zhoršila :confounded:
27. srp 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz
holky tak ja sa idem najest fazulovej zachvilu sa vratim
27. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
mabe :frowning2: Co budu jíst :grinning: :wink:
27. srp 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz
Mani dobrou chuť
Moni teda :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.