• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
ja mam pocit, ze to bude kluk taky, ale to jim nereknu, nechavam je hadat a dohadovat se :grinning: tak uvidime moni jestli na nas ty stary rady budou platit :dizzy_face:
27. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
To jo no :grinning: Ale ted mám jiné těhu jak u malého.
27. srp 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz
a prala by sis holcicku? :slight_smile:
27. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
To víš, že jo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A moooc, ale opak bude pravdou :grinning: beztak
27. srp 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz
hlavne kdyz to bude zdravy vid to si rikam taky :dizzy_face: :slight_smile: ja mam takovy vlny nekdy bych spis kluka nekdy holku, ale je mi to jedno :slight_smile:
27. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
Holky, já teda chuť na sladké neměla jen ze začátku a teď docela jo...okurky třeba vůbec nejím a beďary mám hlavně na zádech...ovšem ze začátku jsem je měla všude...Manželovi se zdálo, že budeme mít holčičku a mě se o ní zdálo hned na druhý den :grinning: Ovšem u nás se poslední dobou rodí jen kluci, tak by to byl šok pro všechny...samozřejmě v tom dobrém slova smyslu. Zkusím ještě prstýnek na nitce :wink: zkoušely jste to? :slight_smile:
27. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
Jj to jo, ale snad každý si něco přeje víc a já bych tedka tu holku, mít doma 3 chlapy nevím nevím :grinning: Vlastně 4 se psem. Pak bych si musela pořídit fenečku aby nebyla taková přesila a byl by to úplně blázinec :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz
Luci né nezkoušela, ani nevím jak se to dělá, moc takové věci nezkoumám :slight_smile:
27. srp 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz
luci ja ho zkousela, vysel mi kluk i podle vsech tech veci jako je cinsky kalendar atda atd :grinning:
moni ja te chapu, manza zase rika, ze bude mit barak plnej zenskejch, kdyz to bude holka, me, miminko + nasi fenu :grinning:
27. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Moni, bývala to metoda našich babiček :slight_smile: Mě teda podle prstýnku vychází holčička a podle čínského kalendáře taky...takže... :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
luci tak uvidime, jestli to funguje :grinning:
27. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Terezko :grinning:
Holky, já už se těším, až budeme vědět pohlaví :dizzy_face:
27. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Holky, my máme pejska, takže kdybychom měli holčičku, tak by to bylo dva dva :dizzy_face:
Terezko, taky jsem zvědavá :grinning:
27. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
tak holky sem sa napraskala a je mi pjekne zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
ja si tedka delam tousty. nejak na nic nemam chut
27. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
Terezko, máš v pase, že nechce znát pohlaví...to fakt vydržíte? Jste vážně dobří, já jsem starý zvědavec...bych to nedala :sweat_smile: Ale musí to být krásné překvapení...Moje kamarádka chtěla znát pohlaví a její přítel ne...byla z toho špatná, jelikož věděla, že se to stejně neutají...a taky že ne...už to ví, jelikož to poznal podle věciček, které nakupuje :slight_smile:
27. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
tedka jsem psala do prace. odesla jsem nahle, to je pravda, ale uz je to mesic, co se prihlasily lidi do vyberovyho rizeni a sef jeste nerozhodl. ta moje zastupkyne toho ma chudak moc, je me ji lito,ale co mam delat. do prace tedka nemuzu. je to vul, nevim, na co ceka. chduak mala, dam ji aspon nejakou tu odmenu.
27. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
tak jachci poznat pohlavi :grinning:
27. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
Taky se nemůžu dočkat až nám ho řekne, jestli vůbec :grinning: Ale když chci jít na ten 3D utz tak tam by mi to měli říct, kdyby do té doby se nechtělo ukázat
27. srp 2009 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz
Já bych taky raději holčičku a manžel kluka,nějak cítím vnitřně že to bude kluk,ale ještě je moc brzy,tak snad vše bude ok a brzy se to dozvíme.Z mé strany mají skoro všichni holky a z manželové kluky :slight_smile: Chutě na sladké zatím nějak nemám a ani na nic jiného,přitom jsem na sladké jak dělaná.Dnes vařím manželovi gulášek ze selátka.Chuť na to nemám,takže si dám rizoto ze včerejška :wink:
27. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Moni a v kolikátém tt se dělá ten 3D? To se dělá normálně na gyndě nebo musíš někam jinam?
27. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Luci, někdy kolem 25tt. Ale musíš se obj. dopředu, jelikož je o to zájem a nemusíš se tam dostat. To gynda nedělá, musíš jinam, nevím jestli se to dělá už i tady, ale kamarádka minulý rok musela do Havířova.
27. srp 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz
holky v kterem tydnu se moze poznat pohlavi?
27. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
Moni, já mám Havířov kousíček...chodím tam i na gyndu. Nevíš náhodou kde tam přesně byla?
27. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
Mona, mojí ségře ho řekli s jistotou už v 16tt a měli pravdu :slight_smile: Záleží, jak se mímo otočí atd...někdo to ví o něco později a někdo třeba až v tom 25tt :wink:
27. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Teda holky Vy jste toho zase napsaly. Už se ozvala verunka jak dopadla :unamused: . Já byla dnes na diabetologii a zvedli mě dávky inzulínu a mam zařadit víc zeleniny a mléčných výrobků :wink: . na kontrolu jdu za týden po rizikové poradně, tak alespoň v 1 den a 1 areál :slight_smile:
27. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
Luci to přesně nevím. Jak se zeptáš na gyndě, tak Ti to určitě řekne.
Moni mě to řekli taky v 16tt, ale taky záleží jak je mimísko otočené. :wink:
27. srp 2009 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz
holky, tak jsem trosku obed osidila. nechtelo seme tedka nic delat,takze jsem si udelala toasty. mnam.
27. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahoj holky,muzete mi, prosím, poradit? Vím,že jste to tady uz asi probíraly,ale nemůžu to zpětně najít..
Můj gyndař mi nabídl nadstandartně genet.testy z krve....ted v 13tt. Někde jsem ale četla, že mají pravdivost jen 65% a často vychází falešně pozitivně. Nerada bych se třeba zbytečně nervovala....prosím, napište mi stručně jestli o tom neco víte, jestli jste na tom byly a tak, dííííííky moc..
27. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahoj mysko, moje gynekolozka me to taky moc nedoporucuje kvuli falesnosti vysledku. Ja tam ale asi pujdu. zitra se tam objednam.je pravda, ze pak clovek je vynervovanej, ale zase na druhou stranu se muze uklidnit.
27. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.