• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Mabe, tak jsi se aspoň najedla :wink: Hlavně, ať Ti zůstanou toastíky v bříšku :grinning: Já si jdu ohřát polívku :wink:
27. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
vypada to, ze zustanou. kos uz jsem vyhodila. tedka chvilku cekam az me jidlo utlumi a pujdu si po o lehnout. potom bych chtela vyzehlit. manza rikal, ze uz nema co na sebe do prace - kosile. chudak, uz jsem moc dlouho nezehlila.
27. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Mabe, já dnes taky musím žehlit...můj manža je na tom stejně :grinning: a musím i zapnout pračku. A co rýma?
27. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
Market, a to ti takhle ty dávky budou pořád zvyšovat? Taky to nemáš holka jednoduché :pensive: Verča se vůbec neozvala :unamused:
27. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
luci, ted to vypada, ze uz to zacina ustupovat. ale manza rano zacal psikat. snad to znova neprenese na me. :unamused:
27. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
Luco tak vidim že mě nikdo nepoznává co jsem změnila ikonu :unamused: . No prý dokud to nebude ok a tak tam i musím chodit každý týden apak třeba jednou za 3tt :unamused: . začala jsem na 4 jednotkách a už mam 9-10 jednotek :unamused: . zkusim přidat víc tý zeleniny a uvidíme. Snad se ještě ozev, nechci být špatným prorokem :frowning2: tak radši nebudu nic nahlas říkat ale myslim že kdyby to bylo v pondělí ok tak by určitě dala vědět :wink:
27. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
holky tak jsem se napucla mnamnam pochutnala jsem si :grinning: luci noo ja jsem taky stary zvedavec, ale vydrzim to, chci prave to prekvapko, ale nebudu se moct dockat :grinning:
27. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Holkýýýý, MARKETA137 je naše Market, která má Vikínka...jen si musela změnit foto, ale je to pořád ona :slight_smile: tak je ať víte :wink: :dizzy_face:

Market, není to sranda, ale zkus to s tou zeleninou, třeba to fakt pomůže :wink: Ještě jsme si říkaly, že je třeba v nemocnici a nemůže se připojit...minule se taky ozvala až, když se vrátila...tak uvidíme :confused:
27. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
Terez a co jsi měla dobrého? :wink:
27. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
luci mela jsem testoviny s kurecim masickem nakonec, mela jsem hroznou chut na testoviny najednou :grinning: a copak jsi mela ty?
27. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
Terez, já mám ještě hovězí vývar s nudličkama ze včerejška a dnes si asi udělám ten knedlík s vajíčkem, co jsem si plánovala už včera :wink: Ale teď jsem docela dostala chuť i na upečené brambůrky v troubě s Kyškou :grinning:
27. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
holky, vy me delate chute. ja si dam tedka trosku cokolady a jdu spat. pak se ukazu :slight_smile:
27. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
opecene bramburky hmmmmmmmm to mi delas chute, to si dam zitra asi :grinning:
holky dneska mi dorazil ten pas do auta a body s overalkem od ceskybess. na jednom mam Miluji tatku a na druhym Miluji maminku a tatinka :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Luco díky :grinning: . nějak nechápu proč v ikonce nesmí být fotka dítěte. na MMB to máme většina a žádný problém. te´d jim a těch 200gr zeleniny neni moc, jen 1 rajče a kousek okurky :wink: . tak na verunku budem čekat a snad se brzy ozve :wink: . Já jsem fakt ráda že tyhle hrůzný začátky jsou za mnou :wink:
27. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Market, nemáš zač :wink: :slight_smile: Já budu klidnější až po screeningu :wink: Ještě, že už mám ve středu aspoň normální Utz u mého gynďaře :sunglasses:

Terez a jak vypadají ty věcičky? Já se taky chystám je objednat :wink:

Mě přišel ten pás na bříško a tričko s nožičkama a ručičkama...Objednávala jsem velikost M a je to hodně velké, triko je střižené do Áčka a je delší, takže se tam vleze i velké bříško a ten pás je taky velký, zatím v tom vypadám srandovně :grinning: chtělo by to ještě pár cenťáků v bříšku přibrat :wink:
27. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Luci jeste nevim prislo to do naseho obchodu, takze mi to vezme prodavacky az pojede vecer dom :slight_smile: ale rekla jsem ji at na to mrkne a pry je to bozi :grinning:
27. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Terez, tak to už se těším :slight_smile: A za jak dlouho Ti to přišlo?
27. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
No já jsem te´d trošku v klidu když vim že UTZ screening dopad dobře a ve středu ještě volam na krev. Já si chci taky objednávat na podzim ten pás a o tom tričku uvažuju že bych to mohla střídat :slight_smile:
27. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Luci asi za 14 dni :slight_smile:
27. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
holky ja jdu trochu uklidit, vypada to tu jako po vybuchu a to jsem cely dny doma, jenze nejsem schopna nic delat :rolling_eyes: :grinning:
27. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
Terez, já si chvíli poležím a pak musím žehlit...ale už teď se mi nechce :confounded:
27. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
luci ja uz nastesti nezehlim, nesnasela jsem to, ale koupili jsme si susicku se zehlicim programem, takze jen obcas zehlim manzovi kosile, ale nic jineho, me ceka vytirani, prach a muj bordel ve skrini, kterej je neukliditelnej myslim :grinning:
27. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
Terez, já jsem o sušičce taky uvažovala...nedávno jsme se o tom bavili s manžou. A je to vážně tak dobré, že se fakt to prádlo nežehlí? Jéé, to bych brala hned :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
jj Luci je to fakt supr, musi se teda koupit dobra, protoze kamaradka ma nejakou levnejsi a musi normalne zehlit...my mame od Bosche normalne je tam program suche do skrine, vyndam to a kdyz se to pekne uhladi a nasklada tak je to jak od zehlicky vazne :slight_smile: jasne nemuzes to zmackat nebo neslozit, pak se to pomacka, ale pokud to uplne normalne slozis tak je to bajo :dizzy_face: je to tim, ze to vytahnes jeste teply, takze ta latka je poddajna :slight_smile:
27. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
Terez, tak to jsi mě jetě víc navnadila :slight_smile: Představa, že nemusím žehlit je suprová :grinning:
27. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
jo je to parada, zehleni je hroznej opruz :grinning: ta susicka stoji 12 tisic, ale spotreba energie je B, zehlicka pry sezera taky strasny energie + ta prace no proste se to urcite vyplati
27. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
holky, me se nejak nic nechce. umyla jsem nadobi a zametla, tot vse. manza az dojde udela spagety, on je ma lepsi nez ja. cekam ze je vyvrhnu, protoze je me divne od zaludku. ta ryma lepsejsi.
27. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
Mabe, mě je zle už tak dvě hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: rýmu už mám skoro pryč, ale je mi zle od žaludku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ležím a dnes asi už nic neudělám....ach jo :frowning2:
27. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
Ahoj holky, jak se dneska všechny máte?? mě to horko vůbec nedělá dobře...dneska jsme byli s přítelem nakupovat, tak jsme koupili par bodyček a rychlozavinovačku:slight_smile:
27. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
Jéé Mona je tady :slight_smile: tak jsem se dočetla, že jsi se měla fajn :slight_smile: Já jsem teď právě leklá ryba :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím si vzít lízátko...budu doufat, že zabere :wink: Tak nakupovat jste byli? Šoupneš je do albika? :wink:
27. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.