• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
ahoj holky, pridavam se, jsem totalne neschopna cokoliv delat hruza :sweat_smile:
mona ahojky :slight_smile:
jinak holky uz mam v ruce to body a overalek od bess.sk a je to krasnejsi nez jsem myslela, opravdu to ve skutecnosti vypada jako na obrazku, tisk uzasny, material supr no proste parada :dizzy_face:
27. srp 2009 v 17:10  • Odpověz
Luci jojo bylo fajn, zítra si chceme ještě udělat nějaký výlet s hafíkem, aby jsme využili nějak tu dovolenou :slight_smile: ...jj hodím fotečky...

Ahoj terez a co jsi kupovala, miluji tatku? nebo něco takového?:slight_smile:
27. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
jj mono miluji tatku a miluju maminku a tatinka, mam to v albu :dizzy_face:
27. srp 2009 v 17:17  • Odpověz
terez krásné věcičky a taky jsi to musela první poslat na učet a pak ti to přišlo?

fotečky už jsou v albíku :grinning:
27. srp 2009 v 17:24  • Odpověz
Mona, kráásné :slight_smile: :slight_smile:
27. srp 2009 v 17:34  • Odpověz
Luci děkuji, jsou ted všude akce, tak jsme si byli udělat radost :grinning: , zavinovačka je koupena v chiccu a nebyla ani drahá...no chtěla jsem koupit nějaký kabatek s kalhotama na zimu, ale nikde nic se mi nelíbilo ani nevím kam chodit v té ostravě, to je hrozné :grinning:
27. srp 2009 v 17:39  • Odpověz
Mona, ségra mi koupila v Chiccu maličké tenisky :grinning: a říkala, že tam jsou slevy, ale že už je to docela přebrané :angry: Já taky netuším, kde budu nakupovat...jen vím, že určo Tesco to jistí :grinning:
27. srp 2009 v 17:49  • Odpověz
luci nedávno jsem byla v tescu a bylo to docela taky vybrané...mají tam spíš klučičí a holčičí, takže tam půjdu až budu vědět co to bude :grinning:

Líbí se mi i věcičky od carcul, krásné jsou ty s tím oslíkem:slight_smile:

A jak to, že ty nemáš nic albíku? Ani pupíček tam nemáš :slight_smile:
27. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
Mona, Carcul má moc krásné věcičky :slight_smile: už jsem jí je chválila...

No, já si každý den říkám, že se nafotím dnes a že nafotím i věcičky, co už mám, ale nějak ten den vždycky uběhne a mě je pak blbě, takže už se mi do ničeho nechce...musím se k tomu dokopat :wink:
27. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
mona jj nejdriv zaplatit pak to prislo :slight_smile: ty mas ale taky kraasne vecicky :dizzy_face:
27. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
luci ono to netrvá tak dlouho:slight_smile: měla jsem to rychle jen se spíš přemoct :grinning:
ještě ti byvá blbě jo? No mě to naštěstí už opustilo, ale občas mě jen natáhne, tak doufám, že to už tak zůstane:slight_smile:...spíš mám ted takové křeče v břiše, jako by mě něco píchalo na jednom místě, tak doufám, že to nic není. přítel už nadává, že stresuju a akorát si něco přivolám. Asi má pravdu, moc se pozoruju :grinning:
27. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
Mona, já se přemůžu :grinning: ale nevím kdy :sweat_smile:
Včera mi nebylo blbě od žaludku skoro vůbec, ale dneska tak od tří hodin je to mazec!!! Pořád cítím žaludek, takže budu asi večeřet suchý rohlík :unamused: Si říkám, že už by mě to mohlo přejít...Mě včera tak ostře píchalo v pravém podbřišku a cítila jsem to až ve třísle, ale po pár minutách mě to přešlo :wink: Já se taky pořád sleduju...jsem z toho fakt, jak nemocná :sweat_smile: :wink:
27. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
terez děkuji přidala jsem další fotečky, se trošku nudím :grinning: :grinning: , jen jsem nedomyslela bílé věci na světlé sedačce :unamused:

luci neboj přejde to, ja přece měla taky dlouho nevolnosti až teprve nedávno se mi to trošku zpravilo, spíš mám ted problémy s unavou a častou chuzi na wc :angry:
27. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
Mona, kéž by jsi měla pravdu :wink: Já jsem poslední dny začala chodit čůrat i v noci, což jsem nikdy nedělala a unavená začínám být čím dál víc :unamused: Ale prý je druhý trimestr nejlepší...tak jsem zvědavá :wink: Jinak věcičky fakt super :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
luci no já za noc jdu tak 3x a ráno se budím co hodinu :frowning2: ...myslela jsem že to čurání bude až tak ve 3 trimestru :slight_smile: ...no jsem teda zvědavá co už bude ve třetím :grinning: :grinning: ...

jinak děkuji :slight_smile:
27. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
Ahoj holky :wink: . Tak to se teda těším na druhý trimestr. Protože já mám pořád hroznou žízeň, denně vypiju tak 2 petky vody nejmíň. V noci aspoň jednou musím vždy na wc. Dost mě bolí i během dne břicho, hlavně, když sedím, únava - tak to je katastrofa - spala bych nejraději pořád. Jsem fakt nějaká vyřízená.
Až budu mít chvilku, kouknu na fotečky, teď musím jít do obchodu a pak vařit, nejradši bych šla spát :unamused: .
Tak se mějte, páček a hezký večer.
27. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
Ajko, měj se :slight_smile:

Moni, mě říkala doktorka, že to čůrání začíná už ve druhém :sweat_smile: že prý ustanou nevolnosti a nastane období únavy a čůrání, kterého se nezbavíme až do konce těhu :confounded: Ty chodíč 3x za noc, jo? Tak to je síla, to se mám na co těšit :grinning:
27. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
Luci no budeme to muset nějak vydržet..no v noci tak 3x, ale od 6 rána se už budím co hodinu na záchod :rolling_eyes: ....
a jinak už nemáš žádné problémy? špiněni nebo něco takového? Docela jsis toho dost na začátku prožila....

dlouho tu nebyla verča, zajimá mě jak dopadla a věřím, že dobře a jen nemá čas....
27. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
Moni, dneska jsem si o ní psaly s Market...a je to fakt divné, že se ještě neozvala, když měla v pondělí kontrolu...snad je vážně jen v nemocnici, pak se ukáže a vše bude ok :confused:
Ťuk, ťuk, ťuk...od doby co jsem zpět z nemocnice, nešpiním ani nekrvácím...zítra mám poslední den, co budu brát Utrogestan...teď už to musí placenta zvládat sama :wink: Trochu se bojím, ale říkám si, že miminko už toho zvládlo hodně, tak snad už bude i krásně samo růst :dizzy_face: doufám v to....
27. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
no snad verča dopadla dobře....

neboj určitě to zvládne placenta sama, musí :grinning: ...ty pujdeš za chvili na screening co? už jsi ve 13tt...
27. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
Moni, já jdu až 8.9., to budu 13+6, už aby to bylo :wink:
27. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
ahoj holky, ja delala vecu :slight_smile: mono mas ty veci krasny vsechno moooc :dizzy_face:
27. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
Holky, já jsem si teď dala rohlík s máslem...nic jiného bych do sebe nedostala :confounded: Jdu si dát spršku a pak se zase ukážu :wink: :slight_smile:
27. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
luci já jdu v ten den zase na kontrolu..to budeme mít obě nervy :grinning:

terez děkuji:slight_smile:

já si ted holky udělala šopsky salát a asi si ještě přidělám:grinning: nějak mi zachutnal :grinning:
27. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
luci ja mela taky rohlik s maslem, muzovi jsem delalala smazak tak me chut hned presla jenom ten rohlik s maslem sel :grinning:
27. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
holky ja mam kontrolu taky 8. 9. ale ono to utece, od uterka za tyden :slight_smile:
27. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
Tak už jsem zpět a mezi vařením nakukuju.
Luca budu držet palce :wink: .
Jinak já chodím taky každou noc na wc a někdy i 3x jak psala Moni. Ale je to docela nepříjemný, protože jak jsem rozespalá, tak musím sejít schody o patro níž - máme dům.

Jůů šopáček, tak ten bych si taky dala, já si koupila zmrzlinu, ale už jsem jí skoro sbaštila :grinning: . Koukám, že jdem na kontrolu skoro stejně - já 10.9.
27. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
terez já doufám, že to uteče, už se těším až konečně půjde se mnou přítel a doufám, že už půjde vidět pohlaví :slight_smile:
27. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
mony tak to jsem zvedava, co to bude :dizzy_face: ja se tesim az mimiska uvidim :dizzy_face:
27. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
jojo no já jsem hrozně zvědavá, už jenom proto, protože se s přítelem dohadujeme:grinning:...já říkám holka a on kluk, tak jsem zvědavá:slight_smile:
27. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.