• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
ja jsem taky zvedava, ale musi mto vydrzet :pensive: :grinning: ale ja myslim kluk a manzel taky, takze uvidime :grinning:
27. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
uvidime co ze me v dubnu vyleze :grinning:
27. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
holčičky, vy jste se nějak extrémně do toho 12tt šetřily? já bych chtěla začít tak 3x v týdnu plavat po každé aspoň 20 bazénů. Dost mi totiž vylezlo břicho a taky častěji jím, ikdyž málo, ale když si něco nevezmu, třeba i večer, udělá se mi špatně a bolí mě žaludek. Takže nechci být koule a myslím, že to plavání pomůže aspoň zadku a nohám a rukám a dýchání by pak mohlo být lepší. Budu mít aspoň trošku fyzičku. Co myslíte??? Já myslím, že to snad neuškodí ne?- ikdyž je to do 3 měsíce.
27. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
ajko to nevím, ale když jsme byli s přítelem ted na bazeně tak se mi špatně plavalo s tím bříškem, možná jsem si to už jen vsugerovala, ale já si radši uživala v bublinkách:slight_smile:
27. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ajko, já bych se raději zeptala Mudra :wink: za to nic nedáš, ale pokud bude vše v pořádku, tak by neměl být důvod, proč by jsi nemohla nic dělat :wink:
Já jsem chtěla taky začít cvičit, aspoň doma, ale musím vydržet, co mi řekne pan doktor...snad už bude vše v pohodě a já budu moct normálně fungovat :sweat_smile: Já mám ještě jednu kontrolu 2.9. u svého gynďaře :slight_smile:
27. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
Moni, ale ty už jsi taky o hodně víc těhu než já :wink:
27. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
ahoooj

mona ,krasne jste nakoupili :grinning:
27. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ajka já vím, že jsem dál, ale já myslela, že chceš plavat celé těhu.... :slight_smile:

ahoj carcul a děkuji :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem zpět z dovči doma, co nového??? :wink:
27. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
Mona - jj, to bych chtěla, plavat celé těhu. Ale bojím se hlavně teď do 3 m. A na kontrolu jdu až za 14 dní - Dr. má dovolenou, tak raději počkám s tím plaváním.
Moc hezký věcičky jste nakoupili.
27. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz
ajka-etse nespis????????
27. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
krasne ranko, bambulky.. ako sa mi dnes mate?:slight_smile:
ajkaaa, ty si v 5. tyzdni a uz ti vyliezlo brusko?? ja podla nejakych vypoctov na prelome 6 a 7 a zatial na sebe nepozorujem ziadnu zmenu... :frowning2: neviem, ci je to ok.....
28. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
dobre rano holky, terez bud v klidu v 5 tydnu to rozhodne neni tehotenske brisko to roste tak od 12 tydne maximalne, takze klid
28. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
teri, je super, ze si tu...:slight_smile: ja som to vcera nejak nezvladala.. holky, predstavte si.. prezila som kovbojku, jak v filmu.. v stredu vecer nas zachytili policajti, zastavili nas s hukackami.. vraj je nase auto hlasene ako ukradnute..mame si vystupit, dat im papiere a vzdat sa...ked sme to urobili, tak zistili, ze my asi nebudemem zlodeji, ale pre istotu nas zobrali k sebe na vysetrovnu.. sedeli sme tam 3 hod. domov sme dosli vecer o 21.30...a auto nam zobrali...zistilo sa, ze autobazar, z kt. sme nase auticko pred 2 rokmi kupili tak mal nejake pochybne papiere a chybali mu zmluvy..takze vcera sme behali po policii, spravco, advokatoch, atd... nehovoriac, ze ten autobazar je mimo prahu, takze sme tam slapali pesi, cca 4-5 km po slnku.. bola som vcera vyzmykana...fakt ako z filmu.. nakoniec sme to vybojovali a zdokladovali vsetko tak, ze mozno na konci buduceho tyzdna by sme mali dostat nase auticko naspat...
28. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
teri tak to je fakt jak z filmu, to je neskutecny :fearful:
28. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
ahoj holky. tak nějak se začínám smiřovat že mě asi hned tak dobře nebude. Už zase celý týden je mě ráno na zvracení a to se říká že kolem 12tt se to zlepší. tak se začínám smiřovat že to bude jako u Vikína do 7 měsíce :unamused: .
Ajka s tim plavánim- pokud jsi plavala už před těhu tak můžeš i teď a pokud nemáš problémy tak neni problém. Říká se že kdo cvičí před těhu tak může i v těhu jen trošku ubrat a myslim že velikost bříška tim neovlivníš, spíš pro dobrý pocit. plavání doporučují jako jeden z mála sportů v těhu. Ale pokud máš problémy tak radši ne. já třeba mam od začátku stále klidový režim takže musim víceméně odpočívat, nic nezvedat a prý cvičení pro těhotné a´t mě ani nenapadne :unamused: . každá máme jiný těhu, určitě bych se zeptala lékaře ale i bych si šla zaplavat ale nepřeháněla bych to, přece jenom si můžeš namoct nějaký svaly a začátek těhu je dost rizikový :unamused:
28. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
teri, fakt to bolo strasne.. tolko stresu, a enrvov som uz davno nemala. ja dufam, ze to aj mimi vydrzalo... aj ked sme sa asi az tak velmi neskamaratili, ale nechcem o neho prist...
holky, mne tiez to plavanie nerobilo vobec dobre. zacalo ma pichat vpravo dole a mala som dost co robit, aby som to nejak rozchodila.. potom som uz doma len odfukovala .. ono je to asi fakt dost individualne...
28. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

Market, to mě mrzí...u Vikči Tě nevolnosti trápily vážně až do 7. měsíce? :confused: Ty brďo...to musel být zážitek...No, snad to tentokrát bude jen nějaké přechodné období :wink:
Já jsem dnes měla budíček v 5 hod., šla jsem na wecko a udělalo se mi blbě, že jsem z toho už nemohla usnout...nakonec jsem po hodině trápení usla, ale byl to boj :confounded: :wink: Teď jsem si dala rohlík, tak doufám, že bude dobře :slight_smile:

Terezko25, to je tedy děsná story!!!! Hlavně klid, už se nemáš proč nervovat...nic jste nezavinili, papíry máte v pořádku a pokud Vám vrátí i auto, tak to bude fajn...Mysli hlavně na sebe a na mimčo :wink: :dizzy_face:
28. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
No do 7 měsíce a pak mě bylo fajn a v 34tt mě zavřeli do nemocnice a v 36tt malej šel ven císařem :wink: . už to vypadalo nadějně a te´d opět ráno než se najim je mě zle a i zase přes den tak uvidíme, kdyby alespoň do toho 16tt, ale hlavně že mimís se má dobře a mě bude blbě max do března, spíš do února :wink: . Tobě je taky furt špatně vi´d, tak uvidíme. třeba to pak přejde ze dne na den :wink:
28. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
holky, vam bolo takto spatne uz od zaciatku?? nepomoze vam, ked sa napapate?
28. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Market, u mě je to poslední dny jak na houpačce...jeden den je mi fajn a mám i chuť k jídlu, ale pak mám den, kdy je mi zase blbě od rána až do noci :frowning2: Ségru to přešlo ze dne na den...na konci 12tt měla klid. Jsem zvědavá, jak dlouho s tím ještě budu bojovat. Ale taky si říkám, že mimi je důležitější, takže pokud mi bude stále blbě a mimčo bude v pořádku, tak budu i tak spokojená :wink:
28. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
ahoj luci :slight_smile: ahoj market :wink:
holky tak ja prave byla zavesena v zachode a nic, uz jsem tam jen taktak dobehla, ale to ma jit ven tak nic proste :angry: dneska je mi od rana zle, nemuzu si vzpomenout na jidlo :angry: no mimisek o sobe dava poradne vedet
28. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
teri, mozno, ze sa mimiskovi nepaci ta zmena pocasia... :wink: asi bude mat rad chladnejsie prostredie...drzim silno palceky, nech ti to rychlo prejde...:slight_smile:
28. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Terezko25, mě to občas pomůže, někdy mi pomůže lízátko a někdy to musím vydržet :wink: Mě je tedy špatně zhruba od toho 5tt...Ale třeba moje dvě moc dobré kamarádky ani nevěděly že jsou těhu, žádné potíže, žádné zvracení...to se někdo má :slight_smile: :wink:

Terezkop, ahojky :slight_smile: já tam byla taky mnohokrát zavěšená a nic :angry: jen jsem slinila...já totiž moc zvracet neumím :sweat_smile: Ale měla jsem i dny, kdy to šlo samo :confounded: :slight_smile:
28. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
luci taky to mam tak, jeden den je mi fajn, druhy hruza :rolling_eyes:
teri asi mas pravdu, ty vedra uz rozciluji totiz i maminku :slight_smile: diky moc :dizzy_face:
28. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
Luci presne, ja totiz taky moc zvracet neumim to uz musi byt :grinning:
28. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
A kdepak máme Monu, Mabe a Moni? :dizzy_face:
28. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky, už jsem zde... :dizzy_face: ...přítel byl od rána na pc, takže jsem se tu dostala až ted :slight_smile:

Co se tu děje nového? :dizzy_face:
28. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Moni :dizzy_face: já právě řeším, co k obědu...nemám dnes na nic chuť...manžel pracuje, tak si nemusím lámat hlavu s tím, čím ho dnes nakrmím :wink: Takže to vidím na rohlík :pensive: :slight_smile:
28. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
No tak já mám přitele doma a taky nevím co vařit, jsem dneska nějaká chcipla....možná objednám pizzu a bude :grinning:
28. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.