• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
holky fičím k rodičům na barák at z toho léta ještě něco mám :slight_smile: ...se trošku spláchnu v bazenku, tak se mějte zatím hezky papa :dizzy_face:
28. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak my ráno byli u kamarádky, šli jsme ven a myslela jsem, že umřu :frowning2: To horko, na mě nepůsobí vůbec dobře :angry: Má se prý ochladit, tak už aby to bylo, to horko mi leze na nervy ...
Včera večer jsem brouzdala na mimiaukcích a jen tak ze srandy jsem přihodila na miminkovské holčičí věci, jsou už použité, ale vypadají jak nové, krásné- růžové :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A vyhrála jsem je za 21 ,- :grinning:
Myslím, že 12ks. Jsem až hleděla, protože jsou fakt roztomilé. Tak když to bude kluk, někomu je dám :grinning:
28. srp 2009 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak ja jsem po obidku tak se mi udelalo lip :slight_smile:
moni teeda to je supr kauf ale :dizzy_face:
28. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
Terez jo no. Hodně lidí tu aukci pozorovalo, nebo jí měli aspoň uloženou. Tak jsem ze srandy přihodila a jela dál a pak jak jsem se vrátila, za kolik byli vydražené, tak jsem je vrátila, jsem hleděla jak puk :grinning:
Pokud to bude holčička se nám budou hodit, jsou to věcičky na jaro.
A co jsi měla dobrého? :slight_smile: Já měla těstovinový salát s kuř. masem a sýrem ...
28. srp 2009 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz
jsem se vrátila, to má být :sweat_smile: :grinning:
28. srp 2009 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz
Čau holky, venku je fakt děsně, právě jsem se připlazila z práce. :frowning2:
28. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
dnesk aj e fatk děsně malá mi usla v autě tak jsem ji tam nechala ve stínu před barákem s otevřenýma dveřma a za hodinu celá mokrá bobíšek
28. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
moni tak to budete fesandy na jare :dizzy_face: ja me kvetakovy mozecek s novymi bramburky, ten miluju :dizzy_face: a zitra bude rajska jak jsi me navnadila :grinning:
28. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
Terez no ještě aby to byla holčička :grinning:
Jé taky miluju květakový mozeček :dizzy_face: To udělám asi zítra zase já, dlouho jsem ho neměla :slight_smile:
28. srp 2009 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz
Moni to vis, ze bude :grinning:
tak fajn, budeme se navzajem inspirovat co uvarim, ja totiz mam pocit, ze varim porad dokola, ale napady chybi :grinning:
28. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
moni tak to byl super kup. je fakt že někdy se povede super výhodná koupě a někdy se vydraží fakt hadr za šílený prachy. ale co vim tak miminkovský se tam dají sehnat dost levně. Já zatim vyčkávam. Chci nakupovat až od začátku prosince a hlavně až budem vědět na 100% co to bude, pokud to nebude stydlín :slight_smile: . ale Viki ukázal každou kontrolu od 20tt takže jsem si říkala že když to potvrdilo 5 doktorů tak snad je to na 100% :slight_smile:
28. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
Já ted došla z venku a je tam teda na chcípnutí :frowning2:
Už ať je podzííííííííííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2009 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz
ahooj holky...

moni,takze supeeer kup :grinning:
28. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
Ahoj Carcul, jo jo :slight_smile:
28. srp 2009 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz
moni..a jakpak se mate?
28. srp 2009 v 16:49  • Odpověz
tak jsem holky zpět moc dlouho jsem tam nevydržela a jsem z toho slunka taková podrážděná....

Moni tak to jsi super koupila a do kdy ti to mají poslat, pak musíš ukazat :grinning:
28. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
mona..taky mi ted nedela horko a slunicko dobre-a to jsem driv uplne milovala
28. srp 2009 v 17:06  • Odpověz
Moni, my se máme fajn a co ty a mimíš?
28. srp 2009 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz
teda Carcul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Moni nevím v pondělí posílám peníze. :wink:
28. srp 2009 v 17:12  •  2 děti  • Odpověz
Aha no to jsem fakt zvědavá, :grinning:

carcul ani nemluv já na slunku mohla byt kdysi furt, celý den jsem se i opalovala. No ještě, že jsme nejeli na tu dovču co jsme původně plánovali, vůbec bych si to tam neužila....
28. srp 2009 v 17:15  • Odpověz
Moni není na co, jsou to věci jako každé jiné, jen za tu cenu dost zachovalé :wink:
28. srp 2009 v 17:17  •  2 děti  • Odpověz
moni a co brisko jak roste??jsem koukala a zadna aktualni fotecka v albiku

mona...no taky bych ted asi dovcu v horku nedala
28. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Já jsem se byla taky na chvíli natáhnout na zahradu a nedalo se to tam vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to opalování zbožňuju :pensive:

Teď jsem se trochu najedla, zapla pračku, myčku a zase si lehám...jsem nějaká utahaná...asi z toho ležení :wink: :grinning:
28. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
carcul no my dneska měli jet někam na hory, ale jak jsem viděla to počasí tak jsem protestovala, uvidíme jak bude o víkendu no....Jsem ted fakt hrozná, taková přejetá a někdy i protivná, no hnus:grinning:
28. srp 2009 v 17:24  • Odpověz
Carcul, já se vyfotím až později. Nechci se fotit každý týden a navíc se vyfotím až se najde kabel př. týdn tak fotákem, at můžu si pak založit album, nechat to vyvolat a dát se je tam. :wink: Ani není času. Malý vyžaduje dost pozornosti, jsem z něj hotová do toho to horko, tak vždy zapomenu. Ale tedka to nějak neřeším :slight_smile:
28. srp 2009 v 17:25  •  2 děti  • Odpověz
ahoj luci, no někdy je člověk víc unavený z toho ležení než kdyby něco dělal:slight_smile: Já se ted chystám udělat ameriky zapečené se špenátem a sýrem, nějak se mi nechce, ale budu to mít snad hned :grinning:
28. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
Mona :slight_smile: jako kdyby jsi psala o mě :grinning: já jsem taky protivná...už pomalu nemůžu vydržet ani sama se sebou :angry: :sweat_smile: Pevně doufám, že mi doktor ve středu řekne, že je vše v pohodě, přestane mi být špatně a já začnu aspoň trochu normálně fungovat :wink:
28. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
moni já se ted taky přestala fotit, zdá se mi jakoby se mi břiško zmenšilo, je to možné?...ještě minulý týden mi holky říkali, že už mi jde vidět břicho dost a ted spíš slyším, že tam nic nemám...tak nevím no :unamused:
28. srp 2009 v 17:29  • Odpověz
holky a kdy koupite tehu kalhoty??

mona ty uz je mas,vid..a jakou velikost?stejnou jak pred tehu?
28. srp 2009 v 17:29  • Odpověz
Moni mě bříško roste, o to nejde, jen nemám času se pořád fotit :wink: A připadá mi to zbytečné tak v krátkých intervalech :slight_smile: Bříško máš určo stejné, jen si někdy najezená víc a jindy mín. Taky mám někdy balon, že si říkám jestli to je skoro 3ti měsíc a jindy mám kulaté tak jak vždy :wink:
28. srp 2009 v 17:32  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.