• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
carcul já mám 36 velikost a snesla bych i 34, ale řekla, jsem si, že radši volnější, protože nevím kolik ještě přiberu....takže bych řekla stejnou velikost, musí ti to sedět na zadku :grinning: ...jsou fakt super pohodlné, chystám se ještě na nějaké ty ryfle, ale pořát si říkám dost času :grinning: ještě je pořád hic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
Car, já jsem si zkoušela kalhoty minulý týden a byly mi velké...no, vlastně mi byly dobré, ale na bříšku mi byly hóódně velké :wink: Tak ještě počkám, navíc si říkám, že se mi ještě třeba změní postava a pak už bych se do nich nevlezla :sweat_smile: Plánuju to tak za měsíc :wink: Ovšem netuším, co budu do té doby nosit...vše už zapnu tak, tak a necítím se v tom dobře :pensive:
28. srp 2009 v 17:34  • Odpověz
tak jsem zvedava az je pujdu koupit ale zatim jeste zapnu svy :grinning:
28. srp 2009 v 17:34  • Odpověz
Tak já mám vel. 34 a budu si kupovat 36, protože 38 by už bylo moc. Ale začnu tak v říjnu, konec září. Ted je ještě času, dokud ještě nemám pořádný bříško tak to má čas :slight_smile:
Holek co jsem se ptala tak si začali kupovat těhu věco kolem 4, 5 měsíce.
28. srp 2009 v 17:34  •  2 děti  • Odpověz
Luci neboj snad nás to přejde ta protivnost až bude venku příjemněji, doufám, že nebude takhle fungovat i velká zima:grinning:

Moni jen jsem si potom vsugerovala do hlavy jestli se neděje něco špatně, zatím jsem si nic špatného nepřipouštěla, ale nějak se ted moc pozoruju, už abych byla na další kontrole, at jsem zase klidnější....
28. srp 2009 v 17:35  • Odpověz
no ja mam vel 36 nebo 38,jak co
28. srp 2009 v 17:36  • Odpověz
Moni, kdyby bylo něco v nepořádku tak to poznáš. Víš co si tak říkám, že ještě, že jsem neměla net u malého, že jsem se tak nestresovala :grinning: Teď net mám, ale taky se nestresuju, když dr. říká, že je vše ok, tak je vše ok, kdyby mě zase strašil jak na začátku, tak stresuju. U Tebe je taky vše ok, tak buď v klidu :slight_smile:
28. srp 2009 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz
no já už žádné svoje ryfle nezapnu, takže ještě, že jsem natrefila na tyto a později si koupim ryfle, ale to už nějaké hrubé na zimu...Sice ty bíle jsou hned špinavé, ale co už za tu cenu jsem je musela koupit:grinning:...kdyby měli černé tak beru hned ty, ale byla i poslední velikost a já byla ráda, že jsem sehnala, alespon něco :slight_smile:
28. srp 2009 v 17:39  • Odpověz
moni já vím :frowning2: do tedka jsem nestrasovala, tak nevím co mě to tak popadlo :angry:
28. srp 2009 v 17:41  • Odpověz
luci,ja prave cekam taky az mi vse bude knop..protoze nevim jestli poroste jen brisko nebo cela :grinning:

holky vse bude v poradku a basta :grinning:
28. srp 2009 v 17:41  • Odpověz
carcul no já mám taky povětšinou velikost 36-38, ale tyhle jsou fakt dost elastické a trošku jsou mi volnější přes nohy, ale říkam si, že jsou alespon pohodlné...musíš nejlépe vyzkoušet, přes net bych to moc nekupovala...
28. srp 2009 v 17:42  • Odpověz
Já mám po malém ještě dvoje hrubé teplé tepláky, co jsem si koupila, u něj jsem byla taky těhu přes zimu a bylo mi v nich fajn, tak si k tomu koupím ještě ryfle at nechodím v teplákách jenom...
28. srp 2009 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz
mona..pres net bych to neriskla protoze i u normalnich dzin mam problem aby mi byly dobre a k tomu dost dlouhy
28. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
Moni, to jsou ty nálady, a bude to horší, později budeš přemýšlet o jiných věcech a budeš mít strach, jak to zvládneš s mimi a ták. Takové nálady má snad později každá těhotná :grinning:
28. srp 2009 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz
Moni já původně šla do obchodu pro tepláky na to Slovensko at se mi dobře řídí, ale nikde se mi nelíbili a tak jsem šla ze srandy do CA a tam natrefila na velké slevy, takže mám těhu kalhoty z 1.100,- na 350,- :grinning: ...jen říkám, často se špiní :confounded:
28. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
Jj Moni to je supér. Supér kup. Já tepláky kupovala kdysi v New Yorku.
28. srp 2009 v 17:47  •  2 děti  • Odpověz
carcul tak to máme stejný problém, já čuměla že tyhle kalhoty nemusím zkracovat byli dost krátke, sice je mám ještě trošku zahle, ale to neřeším:grinning:

Moni ojeje, to zase schytá Libor :grinning: ...už ted si ze mě furt děla srandu a mě to třeba rozbrečí..no děs:grinning:
28. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
vidíš moni new york jsem nezkoušela, musím tam skočit :slight_smile:
28. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
Byla to původně teplákovka mám k tomu ještě mikinu takovou klokánku, ale tu mikču jsem oblékla myslím do 6 měs. :grinning:
28. srp 2009 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz
Jo jo, Luky taky poslouchal věci typu, ty už mě nechceš, já už se Ti nelíbím, zůstaneme s mimčem sami, odejdeš od nás a ták. Měl vždycky dost a na to mi řekl, že mám štěstí, že to mám jen těhu nálady. Pak jsem brečela, že to nezvládnem a ták. Ale to bylo chvilkové :grinning:
28. srp 2009 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz
moni no znáš Libora jak si ze mě někdy utahuje, dneska pro změnu mám záda jak chlap, křivé ruce a velkou hlavu...no vůbec jsem to nedala a začla jsem brečet, že jsem zrudá...no fakt na facku :grinning: :grinning: normalně bych mu to oplatila :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 17:55  • Odpověz
mona..no zkracovani mi teda nehrozi:slight_smile:..ale je to bes kolikrat,krasny kalhoty a jsou kratky
28. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
Moni tak si z něho taky střílej :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zpet. byla jsem dopo u obvodacky a pak u nasich. dneska je teda hic. :stuck_out_tongue_closed_eyes: manza sel na basket, tak mam pro sebe klid. jsem rada, ze jsem dneska vypadla z domu nekam. uz jsem dlouho nevylezla.
28. srp 2009 v 17:58  • Odpověz
car aha ja pochopila, že má právě taky dlouhé :grinning: ...no já nemužu mít někdy sportovní kalhoty, jak jsou dole našité šnurky nebo zip, bohužel každá máme něco, nejlepé být akorát, ale to je málo kdo :slight_smile:
28. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
holky,tak manza taky trpi..hlavne si ted prijdu hrozne oskliva a rikam mu ze nas urco taky necha a ze sem jak strasidlo atd...a minule jsem brecela,nevedela proc,proste jsem byla smutna..a taaak
carcu, vidim, ze s tebou ty hormony pekne cloumou. to me manza rika, ze porad hekam. :slight_smile: a ja mu rikam: a bude hur :grinning:
moni však normálně bych to udělala, taky bych si na něm něco našla :grinning: , ale né ja jako trubka, začla brečet a nebo se urazím..hrozné nálady :grinning: :grinning: :grinning:

tak jsem ráda, že v tom nejsem sama :grinning: , alespon mě někdo chápe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
mabe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nojo no,co nadelam...to si musi odtrpet vsak za to taky z casti muze ne :grinning:
28. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
mona..nejsi sama....opravdu neee :grinning:
28. srp 2009 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.