• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Moni jen mu dej :grinning:
28. srp 2009 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz
Dík holky, trošku jste mi zvedli náladu :slight_smile: ne že bych vám přála, aby jste byli taky protivné, ale že vím, že mi nehrabe jediné :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 18:15  • Odpověz
nehrabe holky jenom vam. me taky. sice jeste nemam, ze jsem hnusna atd. to prijde. :grinning:
28. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
nojo holky..co si ty chlapy navarili si musi snist..my budem rodit ,kojit tak snad tech par mesicu nalad prezijou
28. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
Jojo přesně tak :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
presne tak carcu, at si taky uzijou :slight_smile:
28. srp 2009 v 18:38  • Odpověz
Holky, tak jsem zase s nervama v háji :frowning2: To naše tele mi opět šláplo na břicho!!! Šla jsem si lehnout ven na lehátko, teď už je tam fajn vzduch a on ke mě přišel, očichal, olízl a chtěl si za mnou lehnout...takže mi stoupl jednou nohou na pravý podbřišek :pensive: Zase mám takový tlak v třísle...jsem hledala na netu, co by se mohlo stát a jeden doky tam píše, že běžné domácí kolize mimču neublíží...psala mu jedna holka, že je v 8tt a že ji její 3 leté dítě koplo 2x za sebou do břicha, tak ji napsal, že je miminko chráněno děložní stěnou a placentou, že pokud nekrvácí, tak se nemusí bát...Ale já mám i tak strach, mám na něj takové nervy...i když vím, že on za t prakticky nemůže...nečekala jsem to, jinak bych tomu zabránila :frowning2: Hledala jsem, kde se přesně v současnoti mimčo v bříšku nachází, ale nikde jsem nic nenašla...nemáte tušení?
28. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
luci...to bude dobra,uvidis..hlavne si od ted uz davej veeeelikej pozor...ale kdyz nekracis tak mimi je urco v poradku
28. srp 2009 v 19:41  • Odpověz
Luco hlavně klid, vim že to neni příjemný ale já když jsem byla v 31tt tak jsem se rozplácla na kolejích pro tramvaj a naštěstí jsem teda spadla trošku i bokem a měla jsem servaný bok a stehno ale ani jsem nešla k doktoru protože mě nic nebolelo a malej dost kopal. Pro příště radši víc opatrnosti a radši počítej že na tebe může hupsnout :unamused: . nevim kolik ten drobeček má ale asi dost vi´d. Kolikrát těhule spadne ze schodů a je to ok. Je fakt že mimís je dost chráněnej a te´d už je i v plodovce. mě dneska píchá v celym podbřišku takže taky nic moc :unamused:
28. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
Car, já si dávám fakt pozor...prostě se to stane úplně nečekaně :frowning2: Teď mi navíc volala moje máma a začala po mě kvůli toho řvát, že bych si měla ujasnit, co je pro mě důležitější a mě to tak vytočilo, že jsem jí třískla telefonem a rozbrečela jsem se :cry:
28. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
Market, má 45kg!!! Já doufám, že to bude v pohodě...takovou smůlu snad nemám :frowning2: Ze začátku těhu jsem měla mímo na pravé straně, ale kde přesně se nachází teď netuším :confused:
28. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
luci,mama se uklidni a mimi bude v poradku..ty si ted lehni a odpocivej :wink: :wink:
luci, jeje, urco to bude dobry. nejhorsi je se nervovat i kdyz chapu, ze se to lehce rekne. pokud nekrvacis, tak bych se nebala. ta mamka to tak nemyslela, ma o tebe strach, ale chapu, ze si potrebovala slyset neco jinyho.

jinak tu buchtu jsem jeste neudelala, ale chtela bych.
Holky, díky za podporu...já vás nemít :wink: :slight_smile:

Mabe, nic si z toho nedělej...já ji taky pořád jen plánuju a nic z toho :wink:
28. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
jojo, na to zehleni jeste nedoslo :unamused:
28. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
holky to ja taky furt planuju neco delat a hlavne uklid a vzdy z toho sejde nebo to poposunu na jindy
28. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
holky co budete mit zitra na obed?
28. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
mabe,my nic..manzel je zitra na zavodech..jinak dnes byli palacinky s tvarohem,jahodama,slehackou a predtim koprovka
28. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
a vy budete papkat, co? ja premyslim, ze udelam veprovy gulas. zitra maji tchan a tchyne narozky od 16h, takze tam bude jidla dost. ze bych navarila na dva dny.
28. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
Mabe, já vůbec netuším...chtěla jsem vytáhnout nějaké maso, ale vůbec netuším na co budu mít zítra chuť :wink: :grinning:
28. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak u nas prsi. manza chtel jit na tenis a ma smulu. ja si poplakala tedka u televize - byl tam waldemar matuska - uz je chudak mrtvej. ty hormony se mnou cloumaji. a divala jsem se rano do zrcadla a ty prsa..to je hruza, jak je mam velky. :confused: jinak dneska na obed budou palacinky a odpo jdeme k tchanovcum na narozky. takze se pekne napapkam. :slight_smile:
29. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Dobré ránko,
Tak my byli brzy ráno venku, neudělalo se mi dobře, zkončila jsem na záchodě a musela jsem na vzduch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Před chvíli jsme došli a začlo lít, takže tak, tak jsme došli domů :slight_smile:
Ale konečně, že už leje, hned se líp dýchá, doufám, že ty hrozné vedra se už nevrátí.
Dnes vaří mamka, tak mám klídek :slight_smile:
29. srp 2009 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz
dobré ráno těhulky,

souhlasím, dneska se dá alespon dýchat, to horko se už fakt nedalo....vůbec neví co dneska budu vařit, nějak mi nápady docházejí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahojky holky,
u nás taky lije jako z konve. Já musím vařit pro čtyři chlapy na stavbě, tak mám trochu honičku. Závidím, že děláte jen palačinky a tak. Naštěstí polévku uvaří babička, tak ten zbytek už nějak zvládnu. Už se brzy budeme stěhovat, a pak už budu mít klid.
29. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
zuzi no máš honičku, udělej guláš a je to :slight_smile: ...nevolnosti ještě moc nemáš co? to by jsi ani nezvládla uvařit, mě natahoval ze všeho co jsem vařila:grinning:
29. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
Ne nevolnosti nemám vůbec, zatím mám štěstí, jen jsem pořád strašně unavená. Mám trochu problém s tchánem, má rád pestrou stravu a jen tak něco nesní. Vařím pro něj teď dost často, tak musím pořád vymýšlet něco nového. A nejraději má brambory, tak pořád škrábu a škrábu
29. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Tak to bud ráda, že nevolnosti nemáš....ty máš teda náročného tchána, já nenavidím škrábání brambor... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

Tak jsem se po probdělené noci rozhodla, že pojedu do nemocnice :frowning2: To tříslo mě celou noc jakoby táhlo a bolí mě z toho už i noha...snad to bude ta lepší varianta a miminko je v pořádku. Nekrvácím, nešpiním,ale mám nervy v háji, takže bych to do středeční kontroly nevydržela :pensive: Jinak jsem teď taky letěla na záchod, ale pouze jsem slinila...ovšem při tom mě taky píchalo v břiše :frowning2: Manžel je pracovně v Praze,vrací se až v noci, takže pojedu do Poruby a ségra pojede se mnou.

Zlatíčka, držte nám palce :cry:
29. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
Luci budu na tebe myslet :dizzy_face: , taky mám v poslední době křeče, hlavně v podbřišku, ale taky doufám, že to nic není....neboj určitě to nic není, jen miminko o sobě dává vědět, budu ti držet palce... :dizzy_face: :dizzy_face:
29. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
Luci hlavně klid :unamused: , asi bych taky radši šla k doktoru. kdyby bylo něco špatně tak by jsi určitě krvácela :unamused: . Spíš to máž namožený jak na Tebe hupsnul. Jen trošku nechápu reakci Tvojí mamky :frowning2: , za tohle přece nikdo nemůže a ten pes to taky neudělal s úmyslem ublížit. pro příště víš že musíš dávat víc pozor. Já když byla těhotná s vikínem tak jsme měli čivavu, měl 2kg a určitě to věděl, protože na mě skočil vší silou a to bylo dost nepříjemný. pak si stoupnul k břichu a cenil zuby takže to dopadlo tak že nesměl do postele, což nes dost těžko a nakonec umřel. Ale možná to bylo lepší protože děti nesnášel. teď máme kavalírku, ta teda neskáče ale úplně mě stačí když se na mě nalepí a to má jen 8kg :wink: . Já včera měla pocit jako bych měla dostat MS :wink: a přijde mě že vždycky v době MS to začne bolet a dneska už je to ok :wink:
29. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.