• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Holky, tak už jsem zpět :slight_smile: Miminko je v pořádku, mám to nejspíš natažené tříslo, díky tomu mě z toho bolí i noha. Jinak jsem dnes poprvé měla vnější Utz a byla to sranda :grinning: pan doktor byl hodný a můžu Vám říct (hlavně tedy ostravským holkám :wink: ), že ta Poruba je super :slight_smile:
Mě se tak ulevilo :sweat_smile: Děkuji, že jste na nás myslely :slight_smile:
29. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
luci, tak to je super. :wink:

holky, tak ja si dala hodku spanku po o a jsu jak prastena do palice. :stuck_out_tongue_closed_eyes: za hodku jdeme na tu oslavu, tak snad se proberu, ale jeste musim vzit za chvilku utros, kterej me schvati. :confounded:
29. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
Mabe :slight_smile: hezky si užij oslavu :dizzy_face: Já dneska měla jít kamarádce na svatbu a nikam jsem nemohla :pensive: Ale hlavně, že vím, že je miminko v pořádku a je velikéééé :wink: :grinning:
29. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
jasnacka luci, hlavne, ze je mimisek ok. tedka jsem zabalila darky, ale teda to dopadlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak premyslim, ze zavolam tchyni, jestli musim na slusno. je to u nich doma. ja totiz chci byt v necem pohodlnym. a vsechno je me tesny. vzala bych si takovy gate kostkovany outdoorovy - jsou na gumu, ale nevim. :unamused:

myslis, ze si muzu dat chlebicek s vlasakem? jednou za cas.
29. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
Luci supér :dizzy_face: vidíš, že je vše ok :slight_smile:
mabe a proč by se vlašák nemohl??? :confused:
Taky jsem si schrupla a je mi ted fajn ...
29. srp 2009 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz
jinak zdravim (s prominutim) vsechny slepice co maji potrebu psat anonymy a smirovat tady...tady jsou stranky pro normalni lidi ktery si pokecaj o vecech ktery maj spolecny...a pokud ma nekdo cas smirovat ,pomlouvat a jeste se neni pod anonymy schopen podepsat,tak je opravdu hodne ubohy...
29. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
Carcul :confused: :confused: :confused: Někdo Ti píše? Asi mají problémy sami ze sebou, kašli na ně. :angry:
29. srp 2009 v 16:16  •  2 děti  • Odpověz
no me neee,jsou prave tak ubohy ze to ani nejsou schopny napsat me osobne..paa
29. srp 2009 v 16:48  • Odpověz
:pensive: :pensive: :pensive: Carcul to mě mrzí. mě zase psala anonymy prý kámoška mé tchýně a dost hnusně urážela. jen jsem napsala jaký s ní mam vzah na MMB. pak mě holky poradili ať si ji bloknu a mam klid, ale to co psala byla docela podpásovka :frowning2: . někdy jsou lidi dost hnusný :unamused:
Luci vidíš že je vše ok. Já už teď taky měla UTZ přes břicho, kolik máte cm :slight_smile:
29. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
Luci no vidíš, jsem moc ráda že to nic nebylo :dizzy_face: ... já vám holky závidím, že vidíte tak často miminko, já ho viděla naposledy začatkem července :frowning2: ... Už se táák těším, až půjdu na KO a konečně mi uděla UTZ, aby jsme se na miminko mohli podívat s přítelem :dizzy_face:
29. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
Holky, díky za podporu a hezká slova :wink:
Market, já jsem se zapoměla zeptat, ale miminko bylo na monitoru obrovské :sweat_smile: zase kopalo nožkama a házelo ručičkama...bylo to krásné :dizzy_face:

Moni, už aby jsi na tu kontrolu šla...musí to být o nervy, takhle dlouho mimčo nevidět...ale zase na druhou stranu ta kontrola bude stát za to...už budeš mít miminko velikééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a přítel bude čučet :grinning:
29. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
ahojte holcinky, po dobe vas jdu zase "zkontrolovat" jak se vam dari :slight_smile: koukam, ze je u vsech snad vsechno ok...to je dobre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
Luci to nevadí, já myslea jestli nevíš jak je veliký. u nás v nemocnici to hned doktor diktuje sestře tak hned vim velikost :wink: . Já uvidim mimčo ve čtvrtek tak jsem zvědavá kolik vyroste za ten týden :wink: .
Moni to je teda doba :unamused: , ale je fakt že při normálnim těhu dělají jen 3UTz za celé těhu což mě přijde extrémně málo. Já díky cukrovce uvidim mimčo každý 3tt :slight_smile:
29. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak jsem zase neodolala a vyhrála tuto krásnou kombinézku :grinning: Tak pokud to nebude holka, budu pak posílat dál je z nextu :dizzy_face:

http://www.mimiaukce.cz/detail.php?id=9469255

http://www.mimiaukce.cz/detail.php?id=9469239

:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. srp 2009 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz
Jo a co se týče těch utz , tak když jsem se ptala mé bývalé dr. u malého proč nemám utz každou poradnu, tak mi na to řekla, že se utz nedoporučuje dělat pořád, nevím proč. :wink:
29. srp 2009 v 19:00  •  2 děti  • Odpověz
Musím končit, jdu na bramborové placky co ted udělala mamča , tak se ukážu kdyžtak později , pá :slight_smile:
29. srp 2009 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz
Market, já tam byla jen s doktorem a ten akorát říkal, že mimčo odpovídá stáří těhotenství... :wink: Ale jsem zvědavá, kolik měří...ve středu mi to určo řekne můj Mudr a řeknu si o fotečku :wink:

Ahojky Maji, a jak Tobě? :wink:

Teda Moni :slight_smile: krásná...to už musí být zákonitě holčička, když už má tak pěkné věcičky :wink: :grinning:
29. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
Moniko tak tak je super, teď jen aby to byla holčička. ale věci od Nextu se prodávají sami :wink: . Já ještě nic nekupuju, začnu až v prosinci :wink: . ale zamilovala jsem se do značky Lodger a teda do fusaku jdu na 100% a teď jen uvažuju jestli i do zavinovačky. Viki v ní nebyl ani 5 minut, ale každé dítě je jiné tak nevim a klasickou rychlozavinovačku nechci. mě přijde že je dost silná :wink: .
Luci to nevadí hlavně že je mimís ok. my měli na screeningu ve 12+3 6,2cm, takže počítam tak 8cm i s nožičkama :slight_smile:
29. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
luci, no jak kdy, zrovna dnes mam typicky "tehuden" brecim aj u Nohavici, ke svacine jsem mela banan s kecupem... :sweat_smile:
29. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
Luci jojo už se moc těšíme, bude to krása vidět mimčo po takové době :slight_smile:

moni teeda tak ta kombinezka je moc krásná, musím se na tu stránku taky podívat :grinning:

za chvilku se půjdeme s přitelem někam na dlábnout, mnam už se těším :grinning: :grinning: jsem ted pažravá, booože já budu vypadat :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem úspěšně přežila dvoutýdenní dovolenou a v pondělí zase do háku. :unamused: Ani to tady nebudu dočítat, jste neuvěřitelně ukecané. :wink: Jinak možná jsem už překlenula období nevolností a teď už to je jen takové malé škádlení, i když pořád jsem ve stavu, kdy nemám chuť téměř na nic.
Doufám, že se k nám přidalo mnoho dalších a už žádná od nás neodešla. :slight_smile:
29. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Včera jsem tady už nešla, koukali jsme na Rockyho Balbou :wink:
Holky díky, mám z ní radost a pokud to nebude holčička, tak jí prostě jen pošlu dál. :slight_smile:
Téda tady se zase vyspává, my jsme vzhůru už od 6:45hod. pozítří tak budeme vstávat každý den krom víkendu, tak ted už trénujem a na to, že jsem v noci nespala, byl tu kravál, banda tu chlastala, jsem na ně měla nervy, tak jsem čile vyspaná :grinning:
Odpol. jedem na oslavu k babičce a dědovy, teda jen já a malý, je to rodina z tatkové strany a ségra se sněma nebaví, tak se k nim těším, oznámím jim, že čekáme a taky na dobrůtky co udělá babička, je výborná kuchařka :dizzy_face:
A co vy máte v plánu?
Zítra se stěhujem, tak budu bez netu než mi ho v novém bytě připojí :frowning2:
30. srp 2009 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

moni, ja vyspavam, protoze jsem sla spat az v 12h. A to chodim spat v 10h. Byly jsme na tech narozkach, rano jsem si dala chlebicek z oslavy a na obed jdeme k babicce - rizek s bramborem. Takze nemusim varit. :slight_smile: jinak me trosku nastvala tchyne. rikala, vsak do prace jeste pujdes, prece nebudes do konce tehu doma? co bys delala? pracovat se musi. ja delam na hale - je tam zima v zime a klimoska taky moc neprida, lidi jsou nemocni. tak ja nevim. vzdyt uz to dvakrat nevyslo, tak nechci aby se neco kvuli blbymu rozhodnuti posralo(pardon). proste me nastvala. ona je takova v tomto tvrda, ale ji se nikdy nic takovyho nestalo. ja jeste uvidim po kontrole 10.9.. Ja premyslela, ze bych sla do prace tak na mesic, dva zaskolit novyho teamleadra a hotovo - do toho listopadu a nazdar, ale to se jeste uvidi. I ten stres mam v praci, vzdyt mam pod sebou 22 lidi. proste me nastvala. :angry:
30. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: Luci koukala jsem co se ti stalo a jsem opravdu moc rada, ze to dopadlo dobre, nerviky ti jiste pracovaly, vubec se ti nedivim, ale hlavni je, ze je mimisek v poradku :dizzy_face: :slight_smile:
my jsme vcera byli u tchanovcu, tak docela v pohode a ted me ceka vareni a hlavne uklid, nevim kde se ten binec tady porad bere :grinning: jinak vcera jsem si koupila v HM tehu kalhoty jsou stahovaci takze je muzu mit uz ted, kdyz budu chtit, netlaci mi brisko a jsou perfektni tak z nich mam radost :dizzy_face:
30. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
teri, a kolik stali? ja jsem taky premyslela nad tehu gatema, ale bojim se, jestli neni brzo a aby me vydrzely nejakou dobu. vcera jsem byla na oslave v teplakach. ja sice zapnu gate, ale kdyz sedim, tak tlaci. jinak ja bych mela taky uklizet, ale nejak se me nechce. :confounded:
30. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
Mabe, tak to já chodím spát každý den kolem 10 a v noci se pořád budím a ráno brzy vstáváme, takže toho taky moc nenaspím :frowning2: Ale musím hold fungovat, nemůžu vyspávat a ted trénujem na ranní vstávání do školky :slight_smile:
30. srp 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
moni, je pravda, ze ja se budim v 3h a nemuzu zabrat a nekdy jdu na chvilku na telku. :slight_smile: do skolky, tak to je potreba trenovat, to jo. takze budes mit vic casu na sebe. :slight_smile: predpokladam, ze nepujdes do prace?
30. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
presne mabe ja je taky zapnu, ale divne me tlaci a to nechci, tyhle se daji stahnout, takze supr vysly me na 1150,- ale budu je mit az do porodu takze myslim, ze dobra investice :dizzy_face:
30. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
No Mabe, já nevím jestli budu mít více času, malého budu vozit na 8 a pro něj jezdit po obědě takže ve 12hod.
Takže to uteče jak voda a pojedu zase pro něj. To stihnu akorát tak někde u kamarádky kávičku, nebo doma vyprat, požehlit a ták :grinning: Do práce né, chtěla jsem nějakou brigádu, jen jsem byla v pátek se ptát do školky, jestli bych ho tam mohla nechávat dýl a ona říkala, že to asi nepůjde. Pokud tedka nemám práci na smlouvu tak akorát na dopol., a když jsem jí řekla, že chci brigádu a mám tu možnost, tak mi řekla, že už je napsaný, že bude chodit 4hodky denně a to je pro ně zavazující. Takže nemám kdo by mi ho vyzvedával, tak uvidím jak to bude. :wink:
30. srp 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
teri, takze se daji hodne roztahnout? tak to je super, jestli to muzes mit az do porodu.

moni, aha, tak to moc nestihnes, ale aspon trosku a malej si zvykne na ostatni deti
30. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.