• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Jo jo no, ten už se nemůže dočkat, chodí tu už tak týden s batůžkem a vykládá babičce, že jde do školky a jak jsme byli v ten pátek se tam poptat, tak malý si sundával boty :grinning: Tak jsme mu říkali, že si ještě počká a v úterý, že už půjde a on jo? :grinning: Tak jsem zvědavá, jak to bez nás zvládne , možná líp jak já :grinning:
30. srp 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz
tak to je sikulka. :wink:
30. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
Normálně jsem vytočená, nějaká kur** nám ukradla disky z kol u auta :angry: :angry: :angry:
Tady je to humus, sám feták a přitom vyhlášená lokalita :confounded: Už se těším pryč, nějak se Ti feťáci tady přemnožili a černo tu je taky pěkně :rolling_eyes:
30. srp 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
moni, tak to me mrzi a chapu. ja v brne taky bydlim ve ctvrti, kde je trosku cerno. dokud jsem bydlela u nasich,tak jsem rikala, ze lidi jsou strasni rasisti, ale jak bydlim tady, tak jsem jeste horsi. to vidis kazdej den. nerikam ze vsichni, ale delaji bordel na ulici, porad je u nich sanitka, hasici, policajti a tak. vcera jsem prave s tatkou videli, jak si nesli disky od kol a autoradio, kde to asi vzali, ze? :confounded: my taky postavime a hura na vesnici za brno. :slight_smile:
30. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
Dobré dáno holky,

nějak na mě leze chřipka :frowning2: ..plný nos a dusím se :unamused: ...snad to bude dobrý :slight_smile:

Jak se vám daří?
30. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahoj moni, tak ja vcera ryma dobry, ale dneska ji zase mam. vcera u tchanovcu meli otevreny balkonovy dvere. :unamused: me to neprislo, ale ryma znova tady.
30. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
mabe u mě je problém asi, že spím s otevřenou ventylačkou, asi to dušení je jen po ránu, ted už je to docela dobrý..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
mabe, nám už vykradli auto, našli jsme to v hydrantu u sousedů, díky sousedky, která práskla, že ráno v 6 ho viděla utíkat do vedlešího vchodu, takže jsem mu udělali pěknou ostudu a věci si vzali zpátky.
Tady se sice nevykrádají auta, jsou tady více po oknami, ale zase disky :angry:
Je to děs. Už jsem fakt nasraná, budem ted jezdit bez disků. Já čím dál víc nesnáším cikány- ty co se neumí chovat. Kdyby chtěli někam odcestovat :dizzy_face:
30. srp 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz
moni, ja tedka taky potrebuju vzduch pres noc a pak rano mam ucpanej nos, ale tedka ho mam vic

moni, moje rec :wink:
30. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
moni to je mi lito s temi disky, to je hruza :frowning2:
mona tak at je ti brzy lepsi :frowning2: :wink:
mabe jj maji takovy jakoby knofliky posouvaci zevnitr takze si utahnes pas jak chces nebo povolis podle toho jak budu tloustnout :grinning: a az skoro pod prse je latka na tehu brisko, no jsou hrozne pohodly :dizzy_face:
30. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Tak jsem holky zpět, byli jsme se podívat do dinoparku, nebylo to špatné, ale hodně lidí :unamused: ...řekla bych, že za ty prachy tam toho moc není...

terez jj taky mám na těch těhu kalhotach tu gumu s knoflíkem, je to pohodlnější ještě jak teplaky, vid? :grinning:
30. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
ahoj holky, dlouho jsem tu teď nebyla, mšla jsem moc práce a pak jsem byla na dovolené v Chorvatsku. Konečně to vypadá, že mi přešly nevolnosti a nestihnu už screening, protože při montrole před dovolenou jsem místo v 10tt+1 byla už 12tt+1. Ale aspoň mi během dovolené udělali krevní testy a všechno a v pořádku. Oddychla jsem si.
A co tady nového? asi to už nezvládnu dočíst
30. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
dobre ranko, tak brzo vstavam, protoze musim do 8h poslat odmeny lidem za srpen a az tedka sem si nechala poslat data z prace. :stuck_out_tongue_closed_eyes: v patek jsem si nenechala poslat vsechny. :confused:pak jdu ale jeste spat. :slight_smile:
31. srp 2009 v 06:32  • Odpověz
Dobré jitro holky, zdravím a přeji pěkný den. :wink:

Mabe - pošli mi taky nějakou odměnu :grinning: - chceš číslo účtu?
31. srp 2009 v 06:34  • Odpověz
aji, kdybych davala ze svyho, tak si to necham. :slight_smile: ja jenom vypisu tabulku podle vykonu a hotovo
31. srp 2009 v 06:36  • Odpověz
avojte holky..
no, ja som dnes rano bola uz pripravena, ze pojdem do pracee.. a ostalo mi asi po 1. krat pomerne dost zle.. mam take tie mensie bolesti v podrbusku a je mi tazko od zaludku.. pripadam si ako vo sne. tak nakoniec som sa vratila pekne domov, lahla do postele a budem robit z domu...
holky, toto su tie rane nevolnosti? :frowning2:
31. srp 2009 v 07:34  • Odpověz
dobré ráno holky,

tak já jdu dnes poprvé od dovolené do práce :angry: ..jsem zvědavá co se tam zas bude dít, ještě že chodím až na 9 :grinning:

mabe tak at ti to jde dobře od ruky :slight_smile:

terez jojo to už můžou být nevolnosti, ale věř mi nemusí být jenom raní :grinning:
31. srp 2009 v 07:52  • Odpověz
monako, prosim, nestras.. viem,ze tie ranne nevolnosti nie su nic prijemne.. ale mam pocit,akoby som mala zaldok na vode.. ziadna slava.. ale este som nebola vracat.. len sa tak divne citim...
ako bolo na dovolenke??kde ste to boli?:slight_smile:
31. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
Dobré ránko všem :slight_smile:

Moni, tak se dnes v práci měj fajn a pak si dej nějaký parádní obídek :wink:

Mabe, jak se cítíš a co rýma? Mě zase dnes trochu chytá alergie, ale zatím to není nic strašného :wink:

Terezko, tohle je úplně přesná nevolnost...žaludek na vodě...a nemusíš u toho ani zvracet. Zkus si vzít piškot nebo nějakou sušenku, pomáhá to...a hlavně nepij nic kyselého :wink:
A přesně, jak píše Mona...já to takhle měla třeba od rána až do noci, než jsem přišla na to, že když se třeba přinutím a sním malý kousek něčeho suchého, že se mi uleví :wink: Přeju Ti, ať Tě to moc netrápí :wink:

Holky, my máme dnes nakupovací a uklízecí den...tento týden mám narozky a už dnes přijede na návštěvu tchýně s babičkou z Prahy. Ve čtvrtek pak další návštěva, v sobotu a v neděli ještě dorazí poslední gratulanti...tak doufám, že to s tím chystáním jídla zvládnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
luci, naozaj to pomoze??? snazim sa nejak zizlat suchu housku.. no, a je o nejak furt rovnake.. a to som sa uz tesila, ze mna tieto ranne nevolnosit nejak prejdu. do teraz mi akosi nic nebolo.a dnes som aj strasne unavena...:(
drzim ti palceky pri tych upratovackach a nakupovackach...hlavne, nech ti je pri tom dobre.. kedy mas presne narodky?:slight_smile:...
31. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
Terezko, mě to fakt pomohlo...je dobré si vzít piškot ještě než vstaneš...uklidní Ti to žaludek. Jednou to tady psala nějaká těhulka, tak jsem to zkusila, protože já ty nevolnosti měla fakt hnusné...a pomohlo mi to :wink: Takže jsem vždycky večer dala piškoty někde blízko a ráno jsem zobala...ono fakt úplně stačí jeden nebo dva :wink:
Úplně vím, jak Ti je...je to nepříjemné, ale co naděláš, že? Ber to z té druhé stránky, mimčo o sobě dává vědět...a to je přece fajn, ne? :slight_smile:
Já mám narozky ve čtvrtek...mám ráda návštěvy, ale v současné době mě to dost unavuje, tak snad to zvládnu. S tím chystáním jídla to bude veselé :confounded: Když jsem včera vařila oběd, tak jsem restovala maso a z těch pachů jsem musela letět na záchod, ale pak už to bylo lepší :wink: :slight_smile:
31. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
luci, tak toho mas teda dost. ja vcera uz dobry a dneska zase mam trosku rymu - jak se ochladilo. nevim, co uz s tim. nechce se mi, ale lezet. jsem doma, oblecena teple a piju caj s medem a citronem. co vic muzu delat. snad to mimiskovi neublizi. dneska odpo jedu k dedovi a konecne na basketbal. muj konicek. chodim na nejvyssi ligu basketbalovou chlapi. :slight_smile: dneska je prvni pratelsky utkani po dlouhe odmlce po lonske sezone. uz se moc tesim. a jinak chci delat dneska hovezi gulas. snad to zvladnu. uklidit bych taky neco mela.
31. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
ahooj holky :slight_smile:
31. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
ahoj teri :slight_smile:
31. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
terez my byli na jižní moravě :slight_smile: a bylo moc fajn až na ty vedra, které mi nedělaly dobře :unamused:

Luci no fajn nevím, musím tu kopírovat štosy papíru už mi z toho hrabe :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no jsem zvědavá jak to tu všechno dopadne....

ahoj terezp :dizzy_face:
31. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
koukam mabe, ze jsi mela pekne prace vid :pensive: ja musim dneska neco uklidit, tady je vzdycky po vikendu takovej bordel :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
jojo, rano jsem mela prace. tedka jsem z toho moooc unavena. ale ono je to i tim utrosem, jak ho polykam misto zavadeni, tak se me chce tak hodku, dve po nem moc spat.

moni, zvladni to
31. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
dala jsem se do toho hoveziho gulase, tak jsem zvedava. muzu si k nemu dat brambor, ne?
31. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
luci, drzim palceky, nech to vsetko nejak v poho zvladnes..:slight_smile: mas to fakt riadne nabite...
jjjej, mabe, to som ani nevedela, ze mas tak rada basket...:slight_smile: je to fakt super hra.. ja to sice nehram.so svojou vyskom 1,51 m by som to asi velmi nevyhrala...ale co uz..
holky, prave soms a snazila prehlasit sa od 1 doktorky k druhej.. len kvoli tomu,ze ta moja sucasna je, dajme tomu v style.. vsetko je v poriadku.. nic vam nie je, atd.. prehlasila som sa k inej, ale ta ma moze zobrat az od 16.9. a to podla vypoctov tehot.kalkulacky budem asi v 9. tyzdni... prosim, neviete mi poradit, kde na internete zozeniem zoznam vsetkych testov, kt. by som mala absolvovat v tom danom tyzdni? ja toneviem nikde najst....
ahoj mono :dizzy_face: tak to zmakni, at ti to jde :slight_smile:
mabe ja jeste porad obcas spim odpoledne, hruza, pripadam si jako miminko :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.