• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
teri, muj manza hraje basket, sice nejnizsi soutez, ale hraje. je to paradni sport a ti chlapci jsou taky pekni :slight_smile: ja jsu vetsi fanda nez manzel,kterej to hraje.
31. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Holky už mě to nebaví, stojím u te kopírku jako mamlas :angry: ...no za chvilku bude nemocenská, tak to tady ještě musím vydržet :rolling_eyes:
31. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
teri, ja vstavam v 8h, jdu si lehnout ve 12h, spim 2h a pak si jdu lehnout zase v 22h. mezitim jsem samozrejme unavena. teakze spim taky porad.

moni, jak na nemocenskou?nejak nechapu.
31. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
jinak jsem si tedka vyfotila brisko. na fotce predim to vypada, ze mam vetsi, ale to jsem nebyla dlouho na velke a bylo to vecer. ja myslim, ze uz se me dela.
31. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
mabe můj šef chce abych šla na nemocenskou, stejně i tak neplatí a nebo pozdě a akorát mám z téhle firmy problémy, neplatí mi ani soc. zdravotní..no prostě děs :cry:
Krásně břiško roste:slight_smile:
31. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
moni, diky. tak bez, doma ti bude lepsi a kdyz neplati. jinak ja tedka budu volat na NT screening objednani.
31. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
mona to je na prd teda :angry: presne doma ti bude lepsi ale :wink:
holky ja jdu za tyden na utz na mimiska :dizzy_face:
31. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
teri, na jaky jdes UTZ, normalne ke gyndarce?
31. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Holky budu muset i když to bude uplná almužna ve smlouvě mám minimum, ale jinak jsem dostavala víc. Klasicky český podnikatel :angry: je to bordel...
31. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
moni, tak to je blby. ale doma budes mit fakt klid. ja jsem uplne ok, i kdyz mam vycitky, ze tady mam takovej bordel, kdyz jsem celej den doma. :unamused: uz budu muset zacit vic neco delat. do tedka jsem se nechtela tahat s vecma - vysavac, atd. ale po pristi kontrole uz budu delat vic.
31. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
mabe presne ja taky, mam hroznej bordel a pritom jsem doma, jenze taky nechci tahat vysavac, vytiram normalne to kybl posunu nohou ale ten vysavac je debilni :confounded: musim se uz trochu vzchopit jenze nemam moc energie :frowning2:
jj jdu na normalni utz pro fotecku :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já Vás dočítat nebudu není času, balím a za chvíli vyražíme do zoo :slight_smile:
K večeru se stěhujem, tak zítra si u někoho obj. internet a jsem zvědavá kdy mi ho zapojí :angry:
Tak se tady mějte krásně a jak budu mít doma net, tak se ozvu :slight_smile:
Papa a opatrujte se :dizzy_face:
31. srp 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz
ahoj moni, uzijte si to a at se vam stehovani vydari v pohode :dizzy_face:
31. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
teri, ja cetla, ze do konce prvniho trimestru neni jeste placenta pripevnena pevne k deloze, takze je to nachylnejsi. ja jeste chci pockat ten tyden a pak se na to vrhnu. manza sem tam vysava, ale je potreba to vytrit, utrit prach a to zehleni, k tomu se nemuzu dostat.

m.o.n.i., tak se mej pekne a snad brzo ahoj :slight_smile: pekny zoo a at zvladnete stehovani. :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
No musím to nějak vyřešit tady konečně, musím z něj dostat ještě červencovou vyplatu a ted co mám oddělaná a papa lala :wink:

Moni tak at se vám dneska daří :dizzy_face:
31. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
holky, ten gulas delam uz hodinu a pul a porad maso tvrdy. ja uz mam hlad. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
mabe to budeš muset ještě vydržet :grinning: , ale gulášek bych si taky dala :dizzy_face:
31. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
ja ho nedelam casto, snad to zvladnu. mam na to hroznou chut.moni, v kolikatem tt jsi byla na tom NT screeningu?
31. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Mabe já byla na něm ve 12tt... a pak na dalším 16tt...

Holky začínám asi cítít pohyby je to možné? Jakoby do mě pořát štouchalo :grinning: a takové převalovaní, ale už se mi zdá jestli mi nehrabe :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
moni, ja si myslim, ze urco to budou pohyby. :wink:
31. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak mě už je zase blbě :unamused: tak se radši smiřuju že to hned tak nepovolí :wink: .
mabe guláš jsme měli te´d o víkendu, většinou to chce ty 2h a pokud byla kráva stará tak to bude chtít dýl :unamused: .
Moni klidně můžeš, já poprvé kolem 20tt ale kolikrát je to už i dřív :wink: a až od pohybů jsem byla v klidu že je malej ok. Když se dlouho nehýbal tak stačilo zmáčknout trošku břicho a hned se ozval. Byl to lenoch a nějaký velký kopance jsem neměla a lenoch je do dnes :slight_smile:
31. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
marki, tak ta krava asi byla fakt stara. :slight_smile: uz mam na to chut.
31. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
Na jiném forům píšou, že holky začinají kopat později a kluci brzo :unamused: ...tak že by to byl kluk? no jsem zvědavá na tu kontrolu co mi řekne dr. už jsem fak zvědavá co to nosím :slight_smile: ...Holky mě se zdá jako by mimčo bylo spíš v podbříšku, občas mě podbříšek pobolívá a strašně mě tlačí na močák :confounded:
31. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
moni, to ti neporadim, kde je mimisek. :confounded:

tak maso uz je mekky, jdu to dodelat :wink:
31. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
Mabe to je vždycky sázka do loterie, ale u nás hovězí máme nejčastěji :slight_smile: .
Moni to slyšim prvně, spíš mě to přijde stejná blbost jako že kluci kopou v levo a holky v pravo :slight_smile: . Já říkám co si manžel vyrobil to má a už je dávno rozhodnuto :slight_smile: . Já jdu ve čtvrtek do rizikovky ale počítam že pohlaví by mohli poznat příště, tak třeba to budu tentokrát vědět dřív. jen nevim proč koukam jen po holčičích věcech :sunglasses:, poprvé jsem zase měla jen jmééno na kluka a teď zase jen na holku. tak uvidíme co tam roste, po mém začátku je mě to zcela jedno :wink: i když vim že manžel by radši holčičku ale nahlas to neřekne. To přiznal až když byli Vikínovi 2 roky že chtěl spíš holku :wink: a te´d říká že u nich holky nikdo neumí tak že to bude zase kluk a navíc nikdo v jejich rodině nemá obě pohlaví tak to by byl spíš zázrak :grinning: . Jenže nějaký zkoušení před ovu na holku jsme dělat nemohli, když u mě je vůbec zázrak otěhotnět a nikde jsem nezjistila co to bude když je sex každý den :slight_smile: . Dle krve a čínskýho kalendáře to má být holka, ale viki dle čínskýho kalendáře měl být taky holka tak nezbývá než čekat na UTZ :slight_smile:
31. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
tak uz jsem to udelala a jdu papkat :slight_smile: , no a pak si pujdeme lehnout. uz se na to moc tesime. :slight_smile:
31. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
Tak si pochutnej :slight_smile: , mě te´d vůbec nedělá dobře jídlo kde je paprika a hlavně že na neděli mam v plánu segedýn :wink: :wink:
31. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
jee, segedin, ten ja miluju. mam moc rada zeli duseny
31. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
holky, po precitani vasich odkazov dostanem vzdy taku strasnu chut....:slight_smile:)))) uz by som aj ja mala zacat ist nieco navarit. ale dnes sa mi to velmi nechce. som zvedava, co s ami podari ukuchtit. ale ten galasekby som si tak strasne dala.. neviem preco, ale v poslednej dobe mam hrozitansku chut na maso....predtym som milovala sladke.. teraz to velmi nemusim...
marketko, mojmanzel chce od zaciatu len kluka... sice sme este len v nejakm 7tt, tak uz od teraz mi tvrdi,ze urobil kluka.. a co je horsie, chce, aby sa volal po nom...a mne sa to tak velmi nepaci.. slavek..no, manzovi to pristane ale malemu miminku... to nie..
31. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
terezko tak jména po příbuzných se mě nelíbí a nám je to nějak jedno. Na syna jsme čekali 5 let a te´d 10 měsíců ale po tom začátku je to jedno :wink:. I když vim že celá rodina by byla štastná za holčičku :slight_smile: , tak uvidíme :slight_smile:
31. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.