• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahojky holky,
tak ode dneška jsem čtrnáct dní doma. Jsem fakt ráda, pořád jsem strašně unavená. Před chvílí jsem si dala oběd, ale teď mi není zrovna dvakrát dobře. Tak si asi půjdu zase lehnout a budu doufat, že ten oběd v sobě udržím. :confounded:
31. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
tak ja uz jsem zase zpet. jenom co sem si lehla, tak me volala jedna podrizena z prace. ach jo. tedka uz nezaberu. :unamused:
31. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
holky, nejak tady nejste....
31. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
Já jsem zrovna vstala. Musím jít trochu uklízet, ale šíleně se mi nechce.
31. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
Ahoj Mabe jsem tu jak se máme?
31. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
zuzi, ja jsme taky leniva.

suny, celkem dobre. uz ty nevolnosti nejsou tak hrozny. tak 4 dny jsem nezvracela. sem tam se me navali, ale jinak dobry. tedka me trapi tyden ryma, nekdy vic, nekdy min.
31. srp 2009 v 16:40  • Odpověz
Návaly mám taky a to pořád takže už si s tím hlavu nelámu.
A jinak na kontrolu jdeš 10 září??
Jeslti jo tak to je jak my. tobě budou dělat ten screening.
Já jsem docela nespokojená s mou gyndařkou, ale doktor, co jsem k němu chtěla jít tak má plno :frowning2:
tak nevím no
31. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
suny, 10.9. jdu ke sve gyndarce. ona naposledy rikala, ze si mam rozmyslet, jestli chci ten NT screening. ona je proti tomu. vysledky vychazi falesne pozitvine a pak se clovek nervuje. tak porad nad tim premyslim. a zda se me, ze toho desaty se nekam objednavat je pozde. nevim. a co je tvoje dr. zac?

jinak mam problemy se zachodem. nejdu 4 dny a pak to stoji za to. je to jako porod. :confounded:
31. srp 2009 v 16:49  • Odpověz
No Mabe ta moje je prostě poslední dobou divná, je taková rozlítaná a vždycky od ní odejdu a jsem uplně jaksi neinformovaná.
Já jsem byla jen na UTZ doktor co mi ho dělal říkal že ten screening je jen o to že ti vemou krev a je to stejný procento zjistění vad jak u UTZ asi o 5 procent vyšší tak nevím, já to nechctěla.
Stejně ted pujdu na ty tripple testy a ty taky prý vychází blbě tak nevím.
Jejda s tím záchodem tak hodně jez vlákniny a jabka. mě pomáhají teda.
ale co jsem těhu tak zas mám problém s pitím, piju hrozitánsky málo a skoro obden mě bolí hlava.
31. srp 2009 v 16:52  • Odpověz
me taky nic moc nechutna na piti. tedka jsem si koupila Tomu svezi citronovou a ta je dobra. Takze ty jsi na tom nebyla. ja nevim. ja mam problemy s tou rymou. porad se ji nemuzu zbavit. :unamused:
31. srp 2009 v 16:57  • Odpověz
Rýma je hnusná ale aspon tím neubližuješ malýmu já mám ted zánět mykozu tak to je taky pošušnáníčko.
Nebyla jsem na tom ale bojim bojím těch tripple testů
31. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš holky, tak to je konec. ja se nevlezu do zadnych gati. mam jit za 15 minut na basketbal. musim si vzit pod kolena gate, ale pupek me vyliza jak svina. musim co nejdriv do nejakyho obchodu.
31. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
No mabe já už byla protože ho mám taky velkej a nqějakjsem se rozjela i přes zadek no paráda. Jaký a kdo pravidla porušuje?
31. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
AHOJ HOLKY !!!

Zdravím Vás s oteklýma očkama a srdíčkem s malou bolavou ještě čerstvou jizvičkou :cry: :cry: :cry:

Dnes jsem 10+3tt a hráškovi se nechce růst, ještě ve čtvrtek vysoké rostoucí HCG, zítra ráno revize, vše roste, příznaky jsou stále silné, ale plod se přestal vyvíjet.

Obrečeli jsme to strašně moc, ale příroda ví co a proč dělá ... lepší teď na začátku ( za týden už by bylo pozdě :frowning2: ), než kdyby se zjistila nějaká chyba později ...

Je to hrozný pocit ... zvláštní ... na jednu stranu asi i úleva ... nevědomost je horší, než špatná zpráva, se kterou se časem vyrovnáte ...

Zítra ráno jdu na příjem a snad to proběhne bez komplikací a já si jen "odbudu" šestinedělí a zase bude dobře ...

Vy se tady všechny opatrujte, to, co nosíte v bříšku je hrozně křehounká věc a je to štěstí !!!

Děkuji za všechnu podporu, kterou jsem tu od Vás měla!

Díky

Mějte se :slight_smile:
31. srp 2009 v 19:05  • Odpověz
:cry: :cry: :cry: Verun to je mi hrozně líto, moc jsem na tebe myslela, aby to dopadlo dobře :cry: ...určitě budete mít štěstíčko znovu a miminko se ti uhnízdí opět v bříšku a bude krásně růst...tak se zítra drž a at ti to dopadne dobře, neboj bude líp...Budu na tebe myslet..papa
31. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahojky můžu se přidat?minulý týden jsem byla u paní doktorky aby mě ujistila o mém těhotenství.Avšak k mému překvapení našla paní doktorka na ultrazvuku hned dva zárodečky ale říkala že se to stává a že ve většině případů se jeden z nich přestane vyvíjet a zůstane jen jeden.A prý uvidíme až za 14 dní. Neměmla jste to taky tak nekterá z vás?
31. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
Mokusko tak o tom jsem tady ještě neslyšela a to už jsem tu dlouho :unamused: ...tak snad se ti miminka budou pěkně vyvíjet a ani jedno to nevzdá :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
včera jsem se sem už nedostala, bylo mě dost blbě :unamused: tak snad to bude dneska lepší.
Verunko moc mě to mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:, jen teda koukam že tomu dávali dost času, to u nás mě chtěli poslat nasál hned v 6+5 :unamused: . Buď statečná, po zákroku si odpočiň a až se na to budeš cítit tak si k tobě miminko najde cestu a vše dobře dopadne a třeba do Vánoc už budeš hlásit // na testu :wink: .
Mokuska tohle je dost častý jev, říká se tomu syndrom mizejícího dvojčete. přijdeš na UTZ a jsou tam vidět 2 váčky a příště jsou buď stále 2 nebo jen jeden a ten slabší to vzdá :unamused: . Stává se to asi u 20% dvojčátek. Pokud přečkáš 12tt tak to bude ok. většinou zanikne slabší plod, který by asi neměl šanci na přežití. Ale zatim bych se tim nestresovala. Je to stejný jako když jde k doktoru těhulka moc brzo a jako 1 jí doktor řekne že může jít o mimoděložní. Říkají to aby jsi byla připravená na obě možnosti :wink:
1. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
Veru, je mi to lito. Ja to prozila dvakrat. Kdyz uz byl vyreknut ortel, tak sice je to hrozny, ale jak pises, clovek aspon vi, jak to je. A chce to mit rychle za sebou a zacit znova. To zvladnes, chce to cas. Nikdy na to nezapomenes, ale smiris se s tim. Jak pises, lepsi ted nez pozdeji.

Dobre ranko, tak vcera basket super. Dneska musim zehlit. Manza uz nema co do prace - kosile. Donesl me pradlo z koupelny, abych se s tim netahala, to je hromada. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Rymu porad mam, toho se jenom tak asi nezbavim. Ale castecne pres nos dychat muzu, takze az tak hrozny to neni. Obed mam - od vcera gulas - ten bude vybornej ulezelej. :slight_smile:

Jezis, ted me prepadl strach. Za tyden ve ctvrtek jdu na kontrolu po 4 tydnech. Snad to bude ok a mimisek roste. Posledni tyden je me lip. Sem tam se me udela tezko, ale jinak uz i rano muzu jest. :confused:
1. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahoj Verun, to je mi moc líto!!! Drž se, zvládneš to, si silná holka a ani se nenaděješ a budete držet v náručí to svý štěstí!! Držím ti palce!!!!
1. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Tak jsem to nevydržela a volal dneska na výsledky screeningu a vše je v pořádku :grinning: :grinning: :grinning: . Tak už bych si mohla těhu začít užívat ne :wink: a mě se vrací nevolnosti. Ostatním kolem 14tt mizí a mě se vrací :unamused: .
Mabe hlavně klid :wink: , já bych asi taky měla trošku obavy, přece jenom 4týdny je dost ale uvidíš že to bude ok. Já jdu už tenhle čtvrtek tak jsem zvědavá o kolik je větší po týdnu :wink:
1. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
ahojte holky ako?
mabe-aj mne uz je fajn a mozem sa najest len sladke mi nechuti k doktorke idem zajtra ale neviem ci bude robit aj utz aspon dufam :slight_smile: nech som kludna nakolko tu sa to robi v anglii az v 13 ttale pozvanka do nemocnice mi prisla na zajtra tak uvidime
keby som nebola na slovensku na gyne tak sa asi zblaznim lebo by som ani nevedela ci je mimis v poriadku :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahoj marki, tak to gratuluju k vysledkum. Ja sem se rozhodla, ze tam dneska zavolam a taky se objednam na ten NT screening. V kolikatym tt jsi tam byla? 4 tydny je prave dost. ale rikam si, kdyz neni spineni tak. ale zase pri zamlklem tehu byt nemusi - to uz jsem mela dvakrat. ale nesmim myslet negativne. :angry:
1. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
tak uz jsem holky objednanana NT screening. sice az na 21.9., ale to se pry jeste muze. oni maji tyden pred tim nejaky kongres
1. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Mabe díky, jjsem ráda. Sice doktorka říkala dle UTZ že nic nenasvědčuje tomu že je něco špatně ale když vyjde i krev tak je to super. A kdyby trippl vyšel hůř tak to tolik nebudu řešit :wink: . Já byla na screeningu v 12+3 a může se dělat do 13+6 pak už je to na nic :unamused: . Já jsem tě viděla i na NT hodnotách jak si se ptala :wink: . Když to vyjde dobře tak budeš víc v klidu, protože ten trippl je dost nepřesnej a pak jsou to akorát nervy :frowning2: . Ze zamlklýho těhu jsem měla docela strach, když jsem měla samovolný potrat tak jsem šla do nemocnice s tim že je to špatný a jít k doktoru v klídku a pak ten šok že je konec si ani neumim představit :unamused: . Ale chce to myslet pozitivně, ale chápu tě. já byla taky ve stresu až do 12tt kdy mě doktor řek že je vše ok a nejhorší máme za sebou. A dneska začínam 2 trimestr :slight_smile:
1. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
Dobré ráno holky,

tak já půjdu na utz po 8 tydnech :angry: ...přesně za týden jdeme na kontrolu, tak doufám, že mi to uteče a konečně uvidím malého bobíška :slight_smile:
1. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Marki, jojo, mluvis me z duse. Hold, uz sem si tim dvakrat prosla. Ted jsem rada, ze jsem objednana.

moni, tak to pujdem skoro stejne, ale ty o dva dny driv. 8tt to je teda taky doba.

bude to dobry :wink:
1. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
no ja idem po 6 tt uf tiez sa bojim :confounded:
1. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
holky, tak vidim, ze jsme na tom podobne. to jsou teda doby. :confounded:
1. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
Hoklky kdo má nerizikový těhu tak se chodí snad jen na 3 UTZ. Kolem 12tt, pak 20tt a 32tt což mě přijde dost málo :unamused: . Já do 7tt měla asi 6 UTZ :unamused: , sice dost psycho ale nakonec vše dopadlo ok :slight_smile:
1. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.