• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
mabe-to su je to strasne cakanie
1. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Holky to nějak zvládnem, musíme :slight_smile: ... sice mi ten týden bude utíkat bez tak pomalu, ale musím to vydržet :dizzy_face: ... věřím, že bude vše vpořádku a konečně uvidí miminko i přítel a doufám, že uvidíme pohlaví :sweat_smile:
1. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
moni- a co tipujes holcicku alebo chlapceka
1. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
mona já tipuji holčičku a přítel kluka :grinning: ....včera si babička nechala vyložit u tety karty a ptala se na mě co to asi bude a prý jim vyšla holčička, tak jsem zvědavá, jestli jim to výjde:slight_smile:
1. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
moni- :grinning:
1. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahoj těhulky :slight_smile:

Verunko, je mi to strašně líto...ale příroda tak rozhodla a ona vždy dobře ví, co dělá :pensive: Přeju Ti klidné zotavování a drž se.

Holky, já jsem se včera totálně odpadla, byl to vážně náročný den...Dnes je klídek, pojedeme do Ikea pro povlečení a skleničky :wink:
Včera jsem trochu nakupovala v Cherokee, mají tam fakt super slevy...např. dvě mimi trička za 70,- :grinning: Už to musím nafotit a ukázat vám úlovky :wink: A koupila jsem si novou Maminku, je tam dárek...lžička nebo kousátko :slight_smile:

Market, to jsem ráda...ještě aby jsi se zbavila nevolností a můžeš si krásně užívat těhu :slight_smile:

Jinak, já mám kontrolu zítra ráno...mě pokaždé doktor řekne jiné stáří plodu, tak jsem zvědavá, co mi řekne zítra (jinak mi to řekli v nemocnici, jinak můj gynďař a jinak tomu bylo teď v sobotu na pohotovosti), je to možné? Protože mám pocit, že mimi nějak moc rychle neroste...i když doktoři vždycky řeknou, že velikost plodu odpovídá stáří...já to nechápu :confused:
1. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
jo, hrozny cekani, ale za chvilku uz to bude. cim se to blizi, tak mam vetsi strach.

moni, tak ty uz budes videt peknyho mimiska. :slight_smile:

luci, ja si myslim, ze presne ti stejne nikdo nerekne. je to odhad. kdyz se to nelisi 2tt. jinak ty uz teda pekne nakupujes. ja cekam na tu kontrolu a pak uz taky neco asi koupim. zitra bych se chtela podivat k tamanum na nejaky tricka volnejsi. a mozna na ty tehu gate.

holky, jakou velikost si mam vzit? jakou mam nebo vetsi? jak se to dela?
1. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
no nic, jdu zase neco malo pozehlit
1. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
Luci to neřeš, oni tam maqjí na UTZ tabulku a zadají poslední MS a pak změří mimčo a podle toho to řeknou. tak pak napiš kolik máte, já jdu ve čtvrtek :wink: . I dneska mě neni nic moc :unamused: , hlavně že mimís je ok ajá už to nějak přežiju :wink: . To už takhle nakupuješ, já chci začít až v prosinci ale znam se že až budu vědět co to je tak mě to taky nedá :wink: . mě se moc neutrální věci nelíbí takže já čekam na to co v sobě nosim a pak na 3D UTZ kde to pak potvrdí :slight_smile:
Mabe já u tamanů nikdy nic nekoupila tak nevim ale klidně si vem o číslo větší :slight_smile:
1. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
Holky, já zatím moc nenakupuju...je to vždycky náhodné...když se mi něco líbí a je to třeba v akci, tak to vezmu :wink:

Děkuji za uklidnění...znáte to...moc toho čtu a pak jsem vystreslá...a je to třeba úplně zbytečné...si nesmím zapomenout říct o foto :wink:
Příští úterý mám screening, pevně doufám, že bude ok. Market, byla jsi hodně nervózní?

Jdu dělat halušky...mám na ně šílenou chuť :grinning:
1. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
luci, ja jdu az na konci toho zari. je jasny, ze budeme nervozni. a tedka se toho nezbavime az do konce zivota. nejdriv tehu, pak mimisek, skola, puberta atd. :slight_smile: to se mame na co tesit. :wink:

luci, ja taky, kdyz hodne ctu, tak pak jsem nervozni. vzdycky si rikam - nebude, ale ono se to neda
1. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
co alergie? ja mam dneska zase rymu vic. mozna jak jsem byla na tom basketu nevim. ale to jsme dojeli autem, sedla jsem si a pak zase domu. no asi to lepsi nebude. :unamused:
1. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
Luci to víš že jsem byla ale tak nějak normálně, spadlo to ze mě jak řekla v dutině děložní 1 vitální plod :slight_smile: a pak když víš NT tak jsi trošku v klidu. myslim že už UTZ by dopad blbě kdyby bylo něco špatně. navíc si myslim že většina nemocných plodů se potratí dřív :unamused: a nakonec je to lpší než něco rozhodovat.. Na UTz vše změří a řeknou jestli má nosní kůstku a kolik je NT a pak si zavoláš na krev :wink: . Já jsem ráda že díky cukrovce mimčo můžu vidět častěji a až budeme cítit pohyby tak budeš v klidu. kdykoliv budeš vědět že je miminko relativně ok. Alesoň já minule byla pak v klidu :wink:
1. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
jj mabe už bude asi velike mimi, doufám, že se mi ještě vleze cxelé na UTZ :grinning:

Luci musíš všechno nafotit at se koukneme na ty tvoje ulovky, já zase o víkendu byla taky v tesku a koupila jsem takové tepláčky v akci :slight_smile: Jinak taky stále vyčkávám až budu vědět co to bude:slight_smile:...jen začínám pomaličku nakupovat at toho potom nemám hodně :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
Holky, tak já už mám oběd hotov :wink:

Market, já budu chodit na kontroly co dvy týdny, jelikož jsem prý ze začátku neměla těhu úplně v pohodě, tak raději tak....ale jsem taky ráda, protože normálně je těch kontrol vážně málo.

Holky, stejně to bylo kdysi docela drsné, že? Maminky nevěděly nic ani pomalu to, kolik mají prcků v bříšku...a to musel být teprve mazec, když počítaly s jedním a vyklubalo se ještě druhé. A ťaťkové pod oknama porodnice a maminy jim ukazovaly miminka...teda...ještě, že dnes žijeme úplně jinak :wink:

Moni, pokud dnes brzy dorazíme, tak už něco konečně nafotím...vím, jsem hrozná, pořád jen slibuju :sweat_smile: Já se polepším :wink: Když se dovíš pohlaví, prozradíš nám to? :grinning:

Mabe, já mám dneska trošku rýmu, svědí mě nos, sem tam si kýchnu, ale dá se to... :wink: Hele, a nemáš to náhodou taky rýmu alergického původu?
1. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
ja nikdy alergii nemela. myslim, ze je to nachlazeni.
1. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

veru je mi to hrozne lito :cry: :cry: , drz se, mimisek si k vam urcite zase brzo najde cestu ver tomu a ono se to vyplni co nejdrive i :wink:
1. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
holky, me nejak opousti nevolnosti. je me divne, ale uz jsme dlouho nezvracela a i dopo muzu jest. snad je to ok. jezis, ja su dneska nejak plasan. to je tou kontrolou pristi tyden :confounded:
1. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
tak ja jsem se napucla mnam mnam dobrota :grinning: holky ja bych furt jedla a spala :grinning:
mabe ja mam taky kontrolu pristi tyden :pensive: tak doufam, ze bude videt srdicko a mimisek bude v poho :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
teri, ja jsem se taky nacpala. takze holky, pristi tyden je hodne dulezity
1. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
jj :slight_smile: ja mela jit na kontrolu uz tento tyden, ale nakonec rikal at z toho mame peknou fotku, ze lepsi bude az ten tyden potom, no ale uz se mi nechce cekat, uz chci utery :pensive:
1. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
ja jdu ve ctvrtek :unamused: . jdeme si lehnout po obidku :wink:
1. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
my pujdeme taky :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj holky,

Veru, je mi to moc líto. Drž se a věř, že bude líp, a že za nedlouho tu budeš psát, jak jsi našla //
1. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Veru drž se...myslela jsem na Tebe celou dobu, kdy napíšeš....zítra držím pěsti.....a pak - do Vánoc- // !!!!! :slight_smile:
1. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
tak uz vyspinkana. tedka si davam vybornej koblizek a kouknu na chirurgi
1. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
tak jsem se tedka dozvedela, ze bylo ukonceny vyberovy rizeni na mou pozici. dostal to clovek, ktery sice procesne vsechno zna, takze nebude mit problem to prevzit a ja ho nemusim nic skolit. ale je to clovek, kterej kdyz nemusi neni v praci, nic neudela navic. na co, vzdyt to je jenom prace. rikala jsem sefovi, ze to neni clovek na teamleadra, protoze ma problem se prizpusobit vzniklym situacim. a jako vedouci se denne deje neco nestandart a lidi musi tam byt dyl z hodiny na hodinu a tak. proste v nekterych vecech musime poslechnout sefa, at se nam to libi nebo ne. a on ho stejne vybral. dobre mu tak, bude mit problem. ale ja zase jak jsem psala nemusim nikoho zaskolovat, takze muzu byt v klidu doma. :slight_smile:
1. zář 2009 v 15:55  • Odpověz
Mabe, dobře šéfovi tak no, když na tvoji radu nedá to je pak těžký. Ty na to prd a odpočívej a užívej si mimíska a těhu.
Já se chci do práce vrátit pokud budu v pořádku, ale za mě je tam taky holčena, všechno ju naučili za mě pač jsem nemohla a ted chci aspon na dva měsíce jít do práce nebo na tři a nevím co tam budu dělat. :frowning2:
Už nás je tam moc no.
1. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
suny, a opravdu chces jit do prace? ja mam prave tedka vetsi duvod tam nejit. on ty procesy zna. takze mozna ze zacatku treba tyden na dopo, aby vedel, jak to jde. ja mam vychazky v tehu pekny, takze jak me bude lip, muzu trajdat. vzdycky se neco najde. zitra jdu treba na celej den k nasim a tak. ale hlava me to nebere to jeho rozhodnuti. sam vi, ze je to problemovy clovek. nekolikrat psal reditelovi a tak. :confounded:
1. zář 2009 v 16:48  • Odpověz
No tak to se na něj vybodni, je to blbý ale prostě když chce zrovna ho tak ho nech no, ty ty průsery po něm spravovat nebudeš.
No chtěla bych jít, ael nevím, manžel mě řekl že by byl raději kdybych byla doma a chodila na procházky a na cvičení.
Mabe, chtěla jsem se zeptat, je normální když mě v těhu někdy pálí podbřišek?
1. zář 2009 v 16:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.