• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahoj holky tak jsem zpět byla jsem s babičkou nakupovat chtěla nějaké sako :slight_smile: ...a tak jsem si při té přiležitosti koupila pončo na chladnější dny a bude to krásně na bříško :grinning: už aby byla zima :grinning: :grinning: :grinning:

Luci asi vám řeknu co to bude, já jsem hrozná, když mám z něčeho radost tak to v sobě neudržím, takže spíš vám to řeknu jako prvním (jste mi ted blíž než nějaké kamarádky) krom samozřejmě přítele, který tam snad bude se mnou :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 17:23  • Odpověz
suny, jojo, budu pekne doma a hotovo. pali podbrisek? nic takovyho nemam. :confounded:
1. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
No já musím mít něco extra no. :slight_smile:
Zůstan pokud tě dr nechá doma tak je to super.
akorát ta nemocenská je docela hrůza.
1. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
suny, to me trapi nejvic. budeme pristi rok stavet domecek a mimisek, mam strach, abysme to zvladli. ale zase rodina predevsim.
1. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
suny marodní je o.k :wink: :wink: já jestli má o 3 tis,méně.....raději bud doma :sunglasses: a děkuji za IP :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
ja jsem zvedava na srpnovou nemocenskou, jeste nevim kolik me to dela
1. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jasný Mury a dobrou noc. papa

Mabe jj penize jsou oproti zdravý uplně nula, je to fakt no
každopádně my jsme v podnájmu aa svoje bydleníčko zatím neplánujeme. takže to budeme mít tak tak, no ale co no. já asi pudu na dva měsíce ale jště nevím podle tripple testů. Moje dr říkala, že až se budu cítít dobře tak mě pustí že nevidí důvod proč bych byla doma. a že nerada nechává odma. ale mě se nezdají ty moje bolesti břicha tak uvidím, chci jí t odo práce až mě bude opravdu perfektně.
1. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
suny, radsi nic nepodcenovat, kdyz se necitis dobre, tak zustan doma. je blby, ze dr. nerada nechava doma. ale treba me by taky nenechala nebyt tech dvou MA.
1. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
No já uvidím jak mi bude a hotovo stejně chci jít až budu vědět výsledky tripplu dřív ne.
A jsem rozhodnutá.
Ty jo včera jsem si zavedla poslední jenamazol (měla jsem mykozu) a dneska jde ze mě pořád výtok je to normální????
snad se to ustálí
1. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
Jdu chrnět. hezky se vyspi papa
1. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
suny, ja jsem ten jenamazol nemela, ale myslim, ze jeste dneska muze jit neco ven.
1. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
Dobré ráno holky,

jak pak jste se vyspaly? :dizzy_face:
2. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahojky, no docela dobře, spala jsem jak zabitá, vypadá, že dneska nebude svítit moc slunko, naštěstí.
A co ty???
2. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
suny tak já se vyspala taky docela dobře až na to vstávání na wc, ale to už lepší nebude:slight_smile:... Tak u nás svítí od rána sluníčko :dizzy_face:
2. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
jak to, jakože na malou lítáš?
já jsem včera rekordně vypila snad dva litry a v noci jsem šla asi dvakrát,takže jsem se vyspala a ale jsem o 3tt pozadu než ty tak to asi ještě začne.
2. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Tady je pod mrakem a nevím jeslti se slunku bude chtít prodrat. :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
ano na malou, ted lítám pořád...někdy mám pocit, že už to nevydržím, že se někde počůrám a když dojdu na záchod tak skoro nic není, to by mě šlak trefil :grinning: :grinning: ...no mám to teprve takové 2 tt tak to možná ještě u tebe dojde, ale taky asi záleží na tom kde je miminko, mě teda pěkně tlačí někdy :unamused:
2. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
cha cha, já mám od malička problémy s močákem, častý záněty a tak takže na záchod lítávám v té době pořád tak mi to asi ani tak nepříjde no.
ale je mi to jedno hlavně když mimís bude zdravej, co bysme pro naše prtata neudělaly že? :grinning:
co budeš dneska dělat?
ani nevím jdi doma?
nebo chodíš do práce?
2. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
no já měla taky problémy se záchodem, ale spíš před spaním, měla jsem to spíš psychyckého rázu...já usla až jsem věděla, že mám opravdu prázdy močák :grinning: :grinning: No magor:grinning:......No jasně musíme to vydržet :slight_smile:

Co dneska budu dělat? Vůbec netuším, měla bych se jít podívat na ty těhu kalhoty a to pončo půjdu asi vrátit nemám z něj dobrý pocit :unamused:

No já zatím chodím do práce, s šefem se dohadujeme jestli jít na nemocenskou či ne:-/...nakonec mi řekl, že nemusím tak uvažuju, budu mít alespon víc peněz než kdybych šla na nemocenskou, stejně bych už asi pracovala jen 3 měsíce a pak bych už pomalu mohla na mateřskou..nebo půjdu o měsíc dřív ještě na nemocenskou...No uvidíme ještě:slight_smile:
2. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
Ajo já jsem už dva metry doma a vypadá to že snad v říjnu pudu do práce ale to bude taky max na tri metry. tak nevím no.
dyt sis to pončo chválila, co se s ním stalo?
2. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Já nevím nějak se v něm necitím:grinning: stálo to docela dost peněz a uvažuju, jestli jsem to neměla radši investovat do těhu ryflích, ted počítám taky každou korunu at mám našetřene na mimiško....Musím se v něm dneska vyfotit a vy mi ho okomentujete ano?:slight_smile:
2. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Jasný okomentujeme.
Mony, bolívá tě břicho třeba denně? jako podbřišek? já envím jeslti je to normální a le mě každej den tak envím no.
My taky šetříme každou korunu no, to je fakt
já jsem si koupila jedny těhu gatě a to je tak všechno zatím.
2. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
suny ano pobolívá mě podbřišek a někdy i dost, v utery se musím na to poptat dr. a pak ti dám vědět, ale asi to nic nebude jen se zvětšuje bříšku, teda to si říkám já :slight_smile:
2. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
no já nevím i to pálení jestli tam nezajdu dneska, mám kontorlu až příští týden a to asi nevydržím no.
bojím se aby s mimísem nic nebylo
2. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
tak mě nic nepalí, jen bolí....palení jsem ještě nazažila, tak možná bude lepší, když si zajdeš....
2. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
Holky kde jste kdo??? :confused: :confused:
2. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj Mony byla jsem u toho dr ale už jsem tu.
2. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
no a jak ti to dopadlo???
2. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
No dobrý, pan doktor nás uklidnil mimísek má 10až 12 cm a pořád se tam mlelo.
Jinak asi budu mít až do porodu problémy se zádama tak nevím ale co už to je to poslední.
Ale jsem v 15tt a už mám za sebou 5 utz tak nevím aby to malýmu neudělalo něco
2. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
tak to je fajn, že je to vpořádku.... No já do ted byla jen na 3 UTZ, ale jsou tu i holky o chodí co 2 týdny, protože mají ryzikovku, tak by to škodit nemělo... Neboj dr. by určitě ti nedělal UTZ, kdyby věděl, že ti to škodi....
2. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.