• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Bylo tak nádherný vrtělo se to tam pusinka naše malinká. je to krásnej pocit a doufám, že bude všechno v pořádku. moc moc ho milujeme asi jako většina budoucích rodičů. jsem hrozně ráda, že jsme zatím v pořádku.
A co to pončo mony?
2. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
Ahoj těhulinky :slight_smile:

Tak jsem zpět z kontroly...vše je v pořádku miminko má něco kolem 12cm a jsem ve 13tt, je to prý macek :sweat_smile: K mému údivu mi doktor udělal screening, na který jsem měla jet příští týden do Olomouce...rozmluvil mi to a tak mi vzala sestřička i krev a užto mám vše za sebou...ovšem výsledky krve až za 3 týdny :rolling_eyes: Jinak jsem dostala rozpustné Magnesium a další KO až za 3 týdny, prý je vše naprosto v pořádku :slight_smile:

Holky, pokusím se naházet do albika slíbené nové fotky :dizzy_face:
2. zář 2009 v 15:33  • Odpověz
Ahoj Luci gratuluju, to je super my jsme 15tt a máme mezi 10 až 12cm tak to jste obříci no.
čím dál víc lituju, že jsem nebyla i na krvi jen mi u scrreningu dělali jen utz já valím příští týden na tripple testy.
2. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
suny asi se ted přiklaním k možnosti, že ho vrátím, potřebuju ty ryfle a nějaké tensky pořádné, za chvilku budu jako balvan tak at se mi dobře chodí:grinning:.... Tak to cítíme všechny stejně, ještě není na světě a už (mu,jí) říkam jak moc (ho,ji) miluji:grinning: už se taky těším na kontrolu až budu zase vědět, že je vše ok:slight_smile:

tak to je supr luci, je fajn, že se má miminko k světu:slight_smile:

Půjdu se vyfotit s tím slavným pončem a řeknete mi co a jak, jestli vratit či ne:grinning:
2. zář 2009 v 15:41  • Odpověz
Ahoj holky, teda Luco to jste obříci ne :slight_smile: . my ve 12+3 měli 6,2cm v crl a s nožičkama asi 8cm, tedy myslim. uvidim zítra kolik bude mít, budu 13+5tt. To je fajn že máš screening hotovej a třeba za týden by bylo pozdě protože se to může dělat do určitý velikosti mimča :slight_smile: . na fotky se těšim, já zatim nic nekupuju :wink:
2. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
luci, tak sem s tymi foto...:slight_smile: som velmi zvedava, ako ten malicky anjelik vyzera...
holky, som ja normalna...???? vzdy som chcela mat miminko s manzelom. teraz sme ti stastni, ktorym sa to podarilo po 4-5 mesiacoch.. a ja nejak neviem tomu uverit a teda ani necitim nejake velike stastie.. :frowning2:
2. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
Terezko, no je asi normální protože se spíš bojíš, já jsem se taky bála a bojím do ted a le už si to začínám trochu užívat. snad bude všechno ok.
V kterým jsi tt?
2. zář 2009 v 15:45  • Odpověz
Holky, nejde mi tam dát fotka mimča a mého bříška...musí to nafotit znovu :sweat_smile:

Suny, to je super, že i ty jsi po kontrole spokojená :wink: :slight_smile:

Market :grinning: doufám, že se nám nenarodí nějaké megadítě..jako bylo např. nedávno ve zprávách...au au :sweat_smile: :grinning:

Terezko, havně klídek :wink: to k těhu patří ty šíleně rychlé změny nálad :wink: Až budeš po kontrole, uvidíš, že Ti bude fajn :wink:
2. zář 2009 v 15:55  • Odpověz
tak fotečky jsou tam tak prosím komentuje, ale opravdu upřímě, děkuji :slight_smile:

Luci ono stačí když ty fotky zmenšíš ja musím všechny zmenšovat jinak mi to tu nebere :angry:
2. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
:grinning: teda řeknu tě že to už bylo spíš ošklivý :frowning2: , viděla bych to i na neléčenou cukrovku, ale v rumnusku asi péče nic moc :unamused: . Spíš třeba bude dlouhý :slight_smile: , my oba máme 1,7m tak ani jedno dítě nemá být po kom obřík. Spíš mě zajímá o kolik bude větší po týdnu a je jasný že když mělo 6,2cm od hlavičky k zadečku tak ještě musim něco připočíst za nožičky :slight_smile: . Normálně jak mě bylo řečeno že mam jíst 3x denně mléčný výrobek tak už 3 den lítam furt na WC, asi zase začnu jíst laktobacilly a snad se to upraví. Asi tělo neni zvyklé na tak zdravou výživu :slight_smile:
2. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
ahoj holky,

marki, tak ja mam opacny problem :slight_smile:

moni, krasny brisko nebo co chces komentovat?
2. zář 2009 v 16:05  • Odpověz
Moni, mě se teda líbí moc...a sluší ti...co se ti na něm nezdá? :sweat_smile: A bříško máš luxusní :slight_smile:

Market, to dítě bylo drsné...No, můj manžel měří 1,8m a já 1,7, takže jedině po nějakých prapředcích :wink: Já chodím tak co 3-4 dny, taky bych měla něco udělat s tou stravou...mě teď vůbec nejede zelenina ani ovoce...to nechápu :frowning2:
2. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
moni, aha ponco, dobry :wink:

luci, vy jste teda velici :wink: , jsem rada, ze je vse ok.

jsem u nasich na netu
2. zář 2009 v 16:08  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Jsem v 10+3tt a chci se vás zeptat na screening.Jdu na kontrolu k dr za dva týdny,ale týden předem mám zavolat,jestli chci screening.Dr mi řekla,že ho nehradí pojištovna,proto jestli ho budu chtít,budu za něj platit něco kolem 1000kč. :frowning2: Máte to některá taky tak?
Moje ségra rodila před půl rokem a na screeningu byla a nic neplatila.Tak se v tom nějak nevyznám. :unamused:
Jo a ještě se chci zeptat co to znamená,když tu píšete NT screening.Co je to to NT??
Díky.......
2. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
mabe to já měla na začátku těhu, jenže min čtvrtek na diabetologii že mam mít 3x denně mléčný výrobek a ke každému hl jídlu zeleninu a chodim furt :unamused: . I když zácpa byla snad ještě horší. Uvidim asi nebudu te´d pít mlíko a začnu jíst lactobacilly, ty jsou prý dobrý na střevní mikrofloru :wink: .
Luci mě nic jinýho nezbývá, už mě přijde že nic jinýho než jogurty, sýry a zeleninu snad nejim :wink: . ale právě na diabetologii říkala že je to hlavně kvůli mimču aby mu z čeho měli růst kosti. Ale tolik jogurtů jsem nikdy nejedla. te´d snim denně tak 2 :wink: , většinou jsem je kupovala jenom malýmu a dneska jsem v bille koupila 6 jogurtů a 1 kyšku. Včera jsem měla obr chu´t na bramborovou buchtu a to ji jinak nejim a taky jí nesmim, cukr vylít taky dost :unamused: . tak si te´d vařim zbytky s kuřete když jsem kostila na roládu a udělam si k večeři kuřecí polívku :slight_smile:
2. zář 2009 v 16:15  • Odpověz
marki, je pravda, ze ja jogurtum tedka moc nedam. syry denne, ale jogurt mleko nejak nemuzu. asi bych se mela nad sebou zamyslet pro mimiska.
2. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
Holky díky jinak:slight_smile:

nevím luci nějak se mi zdá, že je to na můj vkus vvýstřední:grinning:...normálně mívám ze všech věcí radost, ale u toho váham no, stalo to docela dost peněz a mohla bych je využít jinak :sweat_smile:

evko já taky musela platit screening, ale 850,-. nevím jak určujou ty ceny, ale u každého dr. je to jinak, někde to i dělají zadara..taky jsem v tom měla guláš.... :slight_smile:
2. zář 2009 v 16:19  • Odpověz
moni, ja kdyz si koupim novou vec na obleceni, tak me dlouho trva nez si to poprve vezmu na sebe. :slight_smile: nevim proc, ale je to tak. :unamused:
2. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
holky já si každé ráno dávám bud kakao s chlebíkem nebo s křupinkama nebo bílou aktivii s čokoládovým musly a chodím každy den a zeleninu já miluju, takže ani s tím problém nemám :grinning:
2. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
holky, ja vam zavidim. sakra, fakt bych se mela zamyslet :confounded:
2. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
mabe tak já právě ne, mám z toho radost a hned v tom letím ven:grinning:, ale nevím jestli to je ted tím těhotenstvím, ale fakt váhám, ale bude to spíš, že penízku ted moc není a měla jsem si místo toho radši koupit těhu kalhoty, sama jsem z toho na nervy jak jsem nerozhodná :confounded: :grinning:
2. zář 2009 v 16:23  • Odpověz
moni, to asi patri k tehu :grinning: . ja dneska mam pocit, ze jsem na nic. vcera jsem chtela predelat sluzbu internetu a telefonu a misto toho jsem vyplnila formular na zruseni - nastesti budou jeste kontaktovat manzu - snad :confounded: . a pak jsem mela za ukol se zeptat na zivotnim prostredi, co potrebujou, aby nam dali vyjadreni pro stavebni povoleni a nezvladla jsem to. manza to musi vyridit sam. pripadam si uplne neschopna :confounded: a vycitam si to.
2. zář 2009 v 16:25  • Odpověz
Monako dík za odpověd. :slight_smile: Jsem z toho teda blázen,že někdo neplatí nic a někdo kolem 1000kč.Je to dost peněz.
A za jak dlouho pak jsou triple twsty?Ty taky zjištují vady miminka,že?!
Já tedy věřím tomu,že moje miminko je naprosto zdravoučké.Čekali jsme na něj dost dlouho,tak snad už ted bude vše ok. :slight_smile:
2. zář 2009 v 16:26  • Odpověz
mane koukám,že máme stejný termín porodu. :grinning:
2. zář 2009 v 16:28  • Odpověz
Holky, tak už jsou fotky v albu :wink:
2. zář 2009 v 16:32  • Odpověz
No to by mě taky zajímalo. V roce 2005 jsem platila 1000 a teď nic. přijde mě nefér i rozmezí mezi 600-2000. pokud je to nadstandard což i pochopim tak to snad stojí stejně ne. Já bych to klidně zaplatila, přece jenom to nejsou vyhozený peníze ale mají v tom docela bordel :frowning2:
2. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
Market, já platila 500,- a kámoška 900,- a druhá dokonce 1.600,-...což je fakt mazec!!!! Mělo by to být aspoň nějak sjednoceno, když už se za to má patit :angry:
2. zář 2009 v 16:50  • Odpověz
Teda luci hlavně ty 2 prvnífotky s oblečenim jsou nádherný :slight_smile: :slight_smile: . Já zatim vyčkávam až co to bude a myslim že v prosinci by mohli mít všude slevy a pak v lednu taky ne. Já spoléham hlavně na leden ale do konce ledna chci mít vše koupené, kdybych zase byla v nemocnici a mimís se narodí určitě dřív :wink:
2. zář 2009 v 16:50  • Odpověz
Market, děkuji :slight_smile: koupila jsem to v Tescu za pár korun, však jsem Vám to tady myslím psala :wink: Já taky nějak nehledám,byla to náhoda a přišlo mi to moc pěkné na neutrální věcičky :slight_smile:
2. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
Já právě mam v plánu vzít něco z Nextu a pak asi z Tesca. jen tentokrát se vykašlu na dupačky a radši overálky :slight_smile: a pak budu obědnávat věci přes net a u nás mají prodejnu s kočárkama a mají tam i postýlky, povlečení a i oblečení ale v tescu ty bodíčka bud brát 100%, protože bodíčka jsem využila nejvíc :wink: . Já právě teď ani do tesca radši nejdu, protože je to za super cenu a určitě bych neodolala :wink: a já chci až fakt budem vědět co to je. protže mě ty neutrálbní věci moc nesednou a od nextu tuplem :unamused:
2. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.