• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ještě se zeptam jak jsi tadypsala ten časák že je v něm bu´d lžička nebo kousátku. To je maminka?, já na to dneska koukala a nebylo to zatavené v igelitu tak jsem to nebrala :slight_smile: a pak jsem si nebyla jistá jaký časák to měl být :wink:
2. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem dnes byla a prvním utz a současně i na NT screeningu. Vše vyšlo naprosto v pořádku, akorát jsme tak o týden mladší než jsme si mysleli :grinning: Takže nový termín máme na konec března. :slight_smile:
A konečně máme fotečku. :dizzy_face:
2. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
ahoj holky,
podle mych vypoctu jsem v 5 +4 tt, a mam strach. Vcera vecer jsem zacala malilinko spinit (svetlehnedy vytok, opravdu malinkate mnozstvi) po sexualnich hratkach. Nemeli jsme styk, protoze se bojim, ale po drazdeni jsem dostala orgasmus, tak si rikam, jestli ty stahy nevyvolaly to krvaceni/spineni.
Samozrejme jsem hned skocila na net a nasla spoustu strasidelnych informaci o zamlklem tehotenstvi a to me opravdu moc vydesilo. Protoze navic se mi zda, ze mi vubec nic neni. Jeste nez jsem vlastne zjistila, ze jsem tehotna, tak me dost palila zaha a byvalo mi trosku nevolno (bez zvraceni). A hlavne me prsa bolela o dost vic nez ted. Ted mam jen obcas trochu citlive bradavky...

co myslite?

zitra jdu poprve na kontrolu k dr...
2. zář 2009 v 17:14  • Odpověz
Losice už jsem tě psala v tvý diskuzi :wink: . příště radši bez orgasmu a už na netu nic nehledej, i když já taky hledala a měla všechny příznaky :unamused:
2. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
ahoj holky :wink:
2. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
Market, jj je to Maminka a je to zatavené v igelitu :wink:

Nazdárek Car :slight_smile: máš se?
2. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
luci..maminku s kousatkem mam taky :grinning: jinak se mam fajn..ty??brisko-hezoucky a vecicky krasny zvlast ten komplitek
2. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
No tak to nevim proč je u nás nezatavená. nebo neni to starší číslo. tohle bylo takový červenofialový :wink: a je to divný ne že to je bez ničeho :unamused:
2. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
Car, máme se fajn :wink: mímo roste, jako z vody...Akorát jsem se dnes zapoměla zeptat dokyho, jestli už můžeme sexíkovat...jelikož jsme do 12tt měli zákaz :pensive:

Market, zkus se podívat někde jinde...na titulce toho nového čísla je Eva Aichmajerová s bříškem :wink:
2. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
Ahoj holky , jsem zpět :slight_smile:
Nějaké novinky? Dočítat Vás nemůžu to bych tu byla snad ještě o víkendu :grinning:
A tady mám ještě docela práce :confounded:
2. zář 2009 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz
Ahojík Moni :slight_smile: tak jak? Máte asi fofr, co? Ale net už máte, tak to je super :wink:
2. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
no já kouknu i když nevim jeastli je o co stát. většinou se pak vylezlo s tim že to bylo škodlivé pro děti tak možná se na to vykašlu pokud jí někde fakt neuvidim :wink: . No my si dávali pozor taky do 12tt a teď už ok, i když já v těhu nemam vůbec náladu takže to neni jako dřív každý den a manžel říkal že to je ve vnitř nějaký jiný :grinning: a furt se ptá jestli může, má spíš strach ale určitá část jeho těla to potřebuje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
Market, je to normálně origoš zabalené kousátko, které se prodává kdekoli v obchodech, moje ségra si koupila u nás v obchodě dvě, úplně stejné, od té samé firmy :wink:
2. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahoj Luci, jo máme no. No spíš já ted :frowning2: Přítel už odjel a moc nadšený nebyl, ale práce volá.
Už tak půlku už mám hotovou, mamka mi dnes pomáhala a zbytek si budu uklízet postupně.
Jsem za ty dva dny nevyspaná, záda mě bolí jak čert, včera mě bolelo i bříško, tak jsem dneska byla tak nějak trochu klidnější jinak jsem měla strašnou honičku a to nejhorší je za náma.
Jj net nám zapojili dneska ráno :grinning: Včra mi tam miláček volal, takže rychlovka a to ještě máme jen za 250,- nějaká akce na půl roku :grinning:
2. zář 2009 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz
no uvidim, když ho uvidim tak koupim, mě právě zarazilo že když je příloha tak to máš zalisovaný a tady měli dost čísel na sobě tak si myslim že kdyby tam bylo kousátko tak to na sobě ani nebude držet :unamused: . jestli vyšla te´d tak by jí mohli ještě mít i jinde :wink:
2. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Moni, tak to máte super cenu :wink: Už chodíte do školky?
Jsem dnes byla na kontrole a mám nové fotky v albiku, tak mrkni :wink:
2. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
je ahoj moni dneska jsem na tebe myslela, že bych ti měla napsat jak se máš a ty už jsis stihla zapojit net :slight_smile: ...tak to máš už fajn a hlavně budeš mít klid..pokud s něčím budeš chtít pomoct tak mi klidně napiš já nemám problema :grinning:

luci krásné věcičky a ten komplet je přímo užasný, to máš taky s tescka? Já tam nic podobného neviděla :confounded: ..Jinak bříško pěkně roste :dizzy_face:

Holky tak já jdu už zítra do školy, mě asi trefí, vůbec se mi tam nechce do té pakarny :angry:
2. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj holky, teď jsem tu nějaký čas nebyla, ale teď už mám po kontrole a tak jsem malinko klidnější. Mrňouskovi je 7 tt+0 a srdíčko mu buší o stošest, tak snad bude vše pokračovat dobře :slight_smile: Dodatečně všem děkuji za podporu a za štěstí co mi přály :wink:
2. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
Mona, děkuji :slight_smile: to oblečení mám z Tesca :wink: Ty jdeš do školy?

Andrejko, gratuluji k srdíčku :slight_smile: a přeji krásné těhulení :wink:
2. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
Luci jo jo do školky chodíme, včera v pohodě, dal nám pusu a prý čáu a ani si nevšiml, že jsme šli pryč :grinning:
Dneska už ho p. učitelka musela zabavit, skoro natahoval, jak jsem odcházela.
Jinak dobrý, jen mi je smutno :wink:
Luci krásné věcičky i bříško krásně roste :dizzy_face:
Moni, děkuji jsi moc hodná. Mám to skoro už za sebou. Jen musíme sehnat koberec do obyváku a bude to ok. jsou tu sice parkety, ale chtěla bych koberec :slight_smile:
Jak bude více času tak se domluvíme a můžeš skočit na kafé :wink:
2. zář 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
Anrej gratuluji :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz
Andrej teda, chyby omluvte, jsem fakt ko.
2. zář 2009 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz
Ale koukám, že jsem tu skoro nejčerstvější těhulka :wink:
2. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
Luci jojo dodělávám si maturitu :frowning2: a mám poslední rok, tak to musím nějak zvládnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moni taky přemýšlím o kobercích radši, kvuli mimča at není na studenem až se bude plazit, ale to ještě uvidíme...jasně na kafe ráda přijdu pokud za tebou trefím:grinning:

Holky by jsme mohli udělat ten srazík co? Co jsou z okolí Ostravy :grinning: samozřejmě můžou i dál než z ostravy, komu se bude chtít :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
Moni, trefíš, pak Ti popíšu cestu je to jednoduché. :wink:
Já bych na srazík ráda, ale ted né, ted mám o zábavu vystaráno, takže do konce měsíce se nikam nejspíš nehnu.
Uvidíme, ale tedka prvních 14 dní určitě né. Nevím kde mi hlava stojí :confounded:
2. zář 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz
však neříkam ted, ale at si stanovíme předběžný termín, který bude vyhovovat všem , samozřejmě stačí až za měsíc, ale jen at jsem už třeba domluvené:slight_smile:
2. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Moni tak do té doby se může lecos změnit, tak by bylo lepší se domluvit těsně před :wink:
2. zář 2009 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz
Holky jdu spát, jsem už jak pytlem praštěná. Zítra se ozvu, jd ráno na NT, papa a dobrou :slight_smile:
2. zář 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
avojte holky.. a dalsi den pred nami :wink: dufam, ze bude pre nas vsetky uspesny a rychly...:slight_smile:
andrejka, nie si tu najmladsia.. sme na tom asi rovnako. podla vypoctov na nete, ja som tiez na zaciatku 7. ale az zajtra idem k lekarke, tak som zvedava, co mi na to povie...ci to potvrdi, alebo nie
3. zář 2009 v 07:42  • Odpověz
ahoj holky, tak vcera jsem zjistila, ze cekame miminko s manzelem, za 10 dni jdu na ultrazvuk.. povedlo se nam to na poprve :slight_smile: musim se priznat, ze z toho mam strasne smisene pocity, radost i strach..
3. zář 2009 v 07:58  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.