• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Moc ti gratuluji verisku, tak takové pocity jsem měla i já, ale já těhotenství neměla plánovane :wink:
3. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
verisku, gratulujem!!!! tie pocity mam este stale aj ja.. myslim, ze je to OK...;)takze vitaj medzi nami :slight_smile:to uz tak skoro ides na ultrazvuk?
3. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:

Verísku, gratuluji a vítám Tě tady :dizzy_face:
3. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak co jakpak se mate, vcera jsem se sem nedostala :slight_smile:
verisku vitam te, napodobne taky se na to povedlo necekane na poprve :grinning: :dizzy_face:
3. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
jejj, teri .. ty si uz postupila k 8tt? ;) ako sa dnes citis ? ;)
avojky lucik :slight_smile:
3. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj Terezko25 :slight_smile: jak se dneska cítíš :wink:
3. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
teri nn ja to mam takove posunute cele :grinning: mam totiz 40 dnu dlouhy cyklus, takze momentalne zacinam asi 7 tyden jenze tady je to na konikovi blbe napsane jsem takovy atypicky pripad, dlouhy cyklus, ovulka pozde :grinning:
jsem zvedava kolik nam nakonec bude, v utery jdu na kontrolu :slight_smile:
jinak je mi dobre, akorat unava porad a obcas nechutenstvi jinak spis zvlastni chute, dneska mam treba hroznou chut na bramborovou kasi :grinning:
a jak se citis ty?
3. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
ahoj luci :dizzy_face:
3. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak ja mam za sebou snidani chleba s maslem a vajickem natvrdo. kdyz snidam pomalu, tak to nevyvrhnu. vcera to tak nebylo. sla jsem na krev, tak jsem to jidlo do sebe rychle nasoukala a....vcera jsem dorazila domu az v 20h od nasich. dneska musim uz konecne vsechno dozehlit a odpo bych chtela umyt zem. manza vcera vysal, uklidil, umyl nadobi. ted me volal sef, ze jestli muzu zitra dojit na dopo do prace - zaskolit toho myho zastupce. tak se aspon provetram. jinak jak se mate? Ja se vcera divala na modre z nebe - nevim, jestli mam na postizeny dite. uz sme s manzou o tom mluvily, co kdyby.... :confounded: ale po ranu musime pozitivne - vsechno bude ok. uz se moc tesim na mimiska na UTZ na pristi ctvrtek. To budu 11+5tt. to uz bude velkej. :slight_smile:
3. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
holky, mne je dnes a vlastne uz posledne 4 dni dost blbe. furt mi je na vracanie, zaludok mam na vode a neviem, co mam robit. neviem co jest, alebo pit... a nafukuje me...tesila som sa na to mimi, ale vzdy soms i myslela, ze budem patrim kt ym, kt. je v podstate dobre a vobec ani necitia, ze su tehotne...:(
3. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
Dobré ráno přeji všem:slight_smile:... tak se tak dívám, že nás příští týden jde na kontrolu dost :grinning:

Holky začiná mě šileně pobolívat podbřišek, nevím jestli to není, že se třeba bříško zvětšuje. Počkám do toho utery a poptám se dr. :unamused:

mabe taky jsem se dívala na modré z neba, asi bych to taky nezvládla, trapila bych se celý život a to dítě taky :frowning2:
3. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
ahoj mona :dizzy_face:
3. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky

Verísku moooocinky gratuluju k miminku.

Mabe, že by záskok selhal? tak brzo??

Mony, já jdu příšítí týden taky na kontrolu a na tripple testy. Pobolívání v podbřišku je normál, včera mě ujistil dr.

Jinak holky v neděli jsem si koupila těhu gatě v c a a nádherný černý vel. 42 a dneska sjem si je zkusila, páč mi je musí mamča zkrátit a jsou mi přes prdel hodně těsný tak je musím jít vyměnit. doufám že je budou mít.
Je to v řiti, včera jsem probrečela celej večer. nemám totiž žádný kalhoty, ale fakt ne, jedny jediný krátký a když se ochladí tak je to v řiti.
3. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj terezp :slight_smile: jak se ti vede? :slight_smile:

Terezko25, to jsem si taky naivně myslela, že budu patřit k těm co jim bude dobře, ale ještě do nedávna mi bylo hrozně, nic jsem nemohla jíst a furt jsem jenom ležela. Až ted je mi dobře :slight_smile:
3. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
mona dobre akorat jsem unavena porad, trochu neprijemna ted jsem se chytla s manzelem :confounded: ale to zas bude vp ohode takova kravina jen :grinning: a porad bych spala :slight_smile:
ten podbrisek je urcite normal taky jsem o tom slysela neboj :wink: a jinak jakpak se mas? :slight_smile:
3. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Holky já mám depku, nevím v čem mám chodit, nemám kalhoty. uaaaaaa.

Mony to pončo ti sluší
3. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
suny tak já jsem ted taky dost naštvaná, mám ty jediné těhu bíle kalhoty a předevčírem mě poskakal u našich pes a já doma všechny skvrny čistím jarem a nikdy jsem neměla problém, jenže rodiče měli nějaký uplny obyč mycí prostředek a udělal mi tam ještě větší žlutý flek. Vyprala jsem to a pořát tam byl, tak jsme to včera s mamkou namočili do sava na bílé prádlo a zase nic, jsem uplně zoufala, protože to byli jediné kalhoty,které mi byli pohodlné a rada jsem je nosila :cry: chjo....
3. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
suny ja si koupila luxusni tehu dziny v HM jsou fakt uzasny, vcera jsem v nich byla v praci a vsichni mi je chvalili a ja povidam to jsou tehu a vyhrnula jsem triko, vubec to na nich ani neni videt ze jsou pro tehu a pritom jsou tak pohodlne :slight_smile: navic jsou nastavovaci takze je muzu povolovat a utahovat a staly 1100 coz se mi nezdalo tolik vzhledem k tomu ze je utaham tak se tam mrkni jestli mas moznost :slight_smile:
3. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
terezp já se mám dobře, sice jsem taky poslední době nepřijemná a nebo litostivá, ale to se snad změní :grinning: ..taky se hádáme s přitelem kvůli kraviny, ale během chvilky je to zase ok :slight_smile: ...

Holky taky si myslím, že ten podbřišek je normální, ale ráno mě bolel fest tak jsem se lekla...

Suny díky:slight_smile:
3. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
mona aha ja myslela, ze se to zmeni v dohledny dobe, ale vidim, ze asi ne, kdyz ty to mas jeste taky :grinning:
tak to bude asi veselo poradne :grinning:
s tema katatama mne to mrzi :frowning2: a zkousela jsi sul? to pry taky pomaha, ale myslim, ze to se tam musi nasypat hned po tom co se ta skrvna udela nevim :confused: ja si takhle zlila bile kalhoty cervenym vinem a posypala jsem je soli a drhla a drhla mokrym hadrem a v pohode
3. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
holky nevíte něco co odstranuje dobře skvrny? Já těm drahým prostředkum nevěřím :confounded: ...Já doma na všechny skvrny používám jar a vždy mám krásně čisté prádlo, ale bohužel, ted si fakt nevím rady :cry: :cry:
3. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
Terezko, děkuju za radu já byla v HaM v Olympii a ty rifle mě žádný nejsou furt mi někde něco odstává, tak nevím no. a je to dost penízku se bojím aby mě to za měsíc zas nebylo malý navíc se mi žádný nelíbili jsem uplně hotová a nevím co dělat zítra asi budu líttat po obhcodech. navíc ted ty penízky za nemocenskou to je bída.

Mony, není zač je fakt moc pěkný. Jinak ted podbřišek dobrý, mě to jen vystřeluje ze zad , pan doktor včera říkal že asi budu u porodu fakt zkoušet jeslti mě ty záda začly už ted nol ale co.
Ted přemýšlím co s těma gatěma. chjo teda fakt
3. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahoj děvčata,
Verisek moc gratuluji. Je to krásné zjištění. Já byla moc šťastná, když jsem na testu měla dvě čárky. Strach jsem neměla a ani nemám, moc si to přeji a těším se na mimíska. Jediné čeho se bojím je, aby bylo vše OK.

Vždy jsem si myslela, že nevolnosti k těhotenství patří a tak jsem s nimi počítala, ale mám štěstí a nic tak hrozného jako popisujete nemám, jen únavu a nechutenství. Dnes jsem mluvila se svojí mamkou a ta prý nevolnosti taky nezažila, tak je to možná trochu i rodové.

Luci, oblečky jsou krásné, ale nejvíc ti závidím to bříško, je to paráda. Super fotečka, taky už se na takovou těším.
3. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
Mony já mám ráda Vanish ale fakt mě vypere všechny skrvrny, jen to dám na skvrnu počkám tak 3 minutky a peru je to fakt super..
3. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
suny no prave tyhle jso usupr v tom, ze v pase maji takovou jakoby gumicku stahovaci takze je muzu mit az do porodu, coz mi prijde docela dobra investice :slight_smile:
penize za nemocenskou to jo no to je na prd :unamused:
3. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
suny, ja myslela nastupce. :slight_smile: toho jsem nedoporucovala, ale sef si ho vybral. dobre mu tak, bude s nim mit on potize. jinak stejnej problem. 3/4 dobry, ale jinak jsem nahrana. musim o vikendu neco koupit.
3. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
holky, myslite, ze muzu trosku koly? Mam zase zaludek na vode a troska koly me vzdycky pomuze.
3. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
Terez mě je to malý přes prdel břicho mám rezervu jak hrom no, chjo teda fakt nevím co dělat si připadám jak socka.

Mabe, tak koukám že s těma dlouhýma gatěma nejsme sami, já mám problém v tom že všechno musím zkracovat a kdyby mě to nebylo tak mám smůlu no.
Spíš mě naštvalo že za 4 dny mě je to těsný přes prdel je to normální???? Nevím jeslti nemám nějakou poruchu to bych v 7 měsíci vypadala jak sud
3. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
terezp díky zkusím ještě tu sůl :unamused: ...ty kalhoty byli taky na gumu a hodně elastické a myslela jsem že je ještě na podzim vynosím :frowning2:. Chci si taky ještě koupit ryfle, protože bíle na zimu nejsou moc vhodné. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Mabe, troška na žaludek ti určitě neublíží. Když jí nepiješ po litrech!? :unamused:
3. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.