• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Mabe, taky jsem si dávala ale tak malou skleničku a jen tak někdy. neublíží to mi řekla i dr.

Mony to tě chápu, já chci jedny obyč gatě a až budu víc těhu tak ještě asi jedny no.
3. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
holky, ja premyslela nad tou neschopenkou. ja jdu stejne v lednu na materskou, takze bych sla do prace na 3 mesice a je tam fakt zima a tak. takze budu delat bonusy a osobni ohodnoceni v praci a tak, ale rozhodla jsem se, ze budu doma. nastupce uz je vybrany a ten clovek je z myho druhyho oddeleni, takze umi vsechny procesy. akorat personalne se musi naucit. a to neni takovy problem. tak jsem se rozhodla. :slight_smile: chci, aby vse dopadlo dobre a vzhledem k mym dvoum neuspechum pro to udelam vsechno.
3. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
suny, nemyslim, ze mas poruchu. :slight_smile: je to normal.

ok, tak sklenicku si dam. sice jsem koupila tedka 1,5l, ale manza si taky da.
3. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Mabe to tě chápu já taky pořád přemýšlím, jeslti na ty 3 měsíce jít nebo ne no.
nevím nevím, ale je mi docela dobře, jen jsem dvakrát krvácela a ted mi začínají záda ale hodně mě to vystřeluje hrůza ale ty penízky potřebujeme.
3. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
JJ trochu fakt můžeš, to je v pohodičce a já to jím tak po lžičkách a fakt to pomáhá. mě teda pomáhá i žvýkačka denně tak 3 vyžvýkám nebo těhu lízátko.
3. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
mabe já piju normálně colu a nikde jsem se nedočetla, že by to mělo škodit....

suny ty máš dneska dobrou depku :grinning: ..tohle mooooc dobře znám, někdy mám pocit že se mi nic nedaří a že mě nic nebaví a ža vypadám hrozně:grinning: a neboj taky musím tyfle zkracovat, bohužel taky si nemůžu jen tak vybírat. Jenom ty bíle byli hooodně dobrý kup, byla to zkrácená delka a bylo to poslední na mě číslo, jen nevyhoda, že byli bíle, ale za tu cenu jsem je brala hned a ted jsou zničené :cry:
3. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
jj Mony to mám dneska a pořádnou, včera jsem brečela jak hrom že jsem hroch a tlustej a velkej a ošklivej a že odmítám jíst. no mazec chudák manžel si se mnou fakt užívá
ale mě je fakt všechno malý kdyby jen přes břicho tak si tam dám gumku a le mě je to i přes zadek a to je horší
bojím že tam větší číslo mít nebudou a budeme lítat fakt zas všude a nic. no
uaaaaa, je to z týden na týden a je mi spousta věcí malých
3. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
suny, ja po tom co mam za sebou nechci riskovat. ja dvakrat spinila, tedka uz 3 tyden nic. jsem moc rada. nechci nic riskovat a pak si to vycitat. my mame na jare stavet baracek, takze taky budou potreba penize, ale rodina predevsim. takhle sme si to s manzou uvedomily. takze nepujdu do prace. jak jsem uz psala - hala 150lidi, klimoska, pruvan, zima.
3. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
suny, vsechny to mame. ja si pripadam v obleceni, jak manda. velky kozy nality, bricho nafoukly, zatim totiz nezucastneny nevi, ze je to tehu.
3. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
Ajo takt o je jasný mabe, já o tom taky přemýšlím, u nás je v kanclu 5 ale kouří se tam a chodí tam psi z práce, v zimě taky zima no. a ta čistota taky nic moc no.
3. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
Mabe tak já jsem se rozhodla, že ještě v práci zůstanu na 3 měsíce a pak už můžu v polovině prosince na mateřskou... nemocenskou bych měla almužnu a takhle budu mít víc a můžu s klidnou duší kupovat miminku věci...Máme docela dost vydajů, tak proto jsem se tak rozhodla....Samozřejmě, kdybych byla na tvém místě tak asi taky zůstanu doma, ale dr. říkal, že jsme vpořádku a ani žádne problémy jsem neměla, uvidím ještě co mi řekne v utery, ale pokud řekne, že je vše ok tak tu na ty 3 měsíce zůstanu, to mě snad nezabije:grinning:
Mabe, to si tak připadám pořád hlavně že nemám nic na sebe je to na prd no.
ja po tech mych zkusenostech bych to neriskovala, ale je to na kazdym. kdybych byla mozna chytrejsi v predeslych tehu. to jsem delala vsechno: prace, umyvani schodu, nakupy velky atd.
3. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
moni, jak jsem psala, je to na kazdym. pokud nemas zadny takovy zkusenosti jako ja a nemas zadny problemy, tak proc ne. ale ja mam pod sebou 22 lidi a na te hale je to mazec. neposedis, porad se vytacis a tak.
3. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
me naskocil 12tt, ale to ma byt az v sobotu :confounded: . pritom datum porodu mam spravne. :confounded:
3. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Mony, no já jsem zatím taky ok ale počkáme na výsledky tripple testů já jsem doma od druhého měsíce takže už je mi to dlouhý jsem ve 4 a už je to fakt na šaškec a to ty dva metry jsem musela ležet kvlůli tomu krávcení.
tak doufám že to bude už v pohodě.
3. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
Mabe tady ty tydny jsou podle ms my jsme o týden víc ted se řídím podle utz dneska nám začíná 15tt
3. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
suny, jee, tedka jsem teprve videla, ze jsi z brna. z jake casti? nechci te pronasledovat, neboj. jenom tak me to zajima. :slight_smile:
3. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
suny, to uz teda mas peknou dobu za sebou
3. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Ze Slatiny, kde bydlíš ty? no jo jsem z Brna, a jsem tu fakt ráda. máme tu i parádní dětskou dr tak sjem ráda.
Jako myslíš těch 15tt?? jj
ja jsem ze zidenic :slight_smile: . puvodne teda z Novyho Liskovce a ted bydlime 4. rok u me babicky v baracku. a az postavime budeme bydlet v Kovalovicich - kousek za rohlenkou
3. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
holky, myslite, ze kdyz jsem udelala gulas v pondeli, tak dneska jeste bude ok?
3. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Je tak to máme kousek bysme se mohly někdy sejít, teda jeslti bys chtěla. :slight_smile:
mabe jasně chápu, však jsem psala, že na tvém místě bych taky zůstala doma...Já sedím v kanclu a jsem jen zavisla sama na sobě..sice to tu není moc růžové, ale když se mi nechce tak prostě nic nedělám :grinning:
Mabe, jasný bude dobrej, já udělala v po karbenátky a taky to má manža dneska na obídek pohoda.
Mony tak to je super. Já mám v práci honku jsem asistentka ředitele je to mazec, stres a samý termíny.
3. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
suny, jasnacka, ze bysme mohli. jakmile nam bude lip, tak se klidne muzeme domluvit. :wink:

moni, kdybych byla v kanclu, tak asi taky budu v praci.
3. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
dobre ranko holky ako
mabe-pre mimiska vsetko aj nemozne :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
moni, ahoj :slight_smile: presne tak
3. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
No já v kanclu jsem a stejně je to stres hrůza no ale uvidím. Mabe ty bud v klídku doma je to lepší pro tebe i mimi, hlavně když jsi měla takový problémy.
Klidně mě už je líp takže pohodička, a v židenicích dělá kamoška brigádu v cukrárně na olomoucké pod kopcem je nějakej albert a tam je cukrárna tak můžeme někdy zajít.
Já tu nemám poblíž žádnou kamošku se kterou bych chodila i pak s malým ven. nejbližší je v bystrci :frowning2:
3. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.