• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
holky, mela bych se od vas odtrhnout a jit zehlit. mam toho hrozne moc, manza uz nema skoro co na sebe a to mam v koupelne plno pradla na prani. ja to nejak nedavam - nechce se me.
3. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Mabe to se ti nedivím :slight_smile: já bych měla taky vyprat ale kaboní se to a doma mi to schne dýl , když to dám na balkon tak to je hned no.
3. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
ok, tak se pak muzeme domluvit. jak nam trosku prejde toto unavny a od zaludku naprd obdobi. :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Jasný no, mě už je líp i když takový ty návaly na zvracení ještě mám ale je mě lip tak ještě tak 3 týdny a třeba ti bude ok.
Nic já budu muset jít uklidit koupelnu. příjde mi kamoška s roční holčičkou tak at tu nemám bordýlek. tak papa
3. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
mabe mne se taky nic nechce :frowning2: , do toho tady budujeme takze prace jak na kostele a ja neman na nic energii :rolling_eyes: zitra se jdu zapsat na tu VS a pozitri maji kamaradi rozlucku se svobodou takze to bude narocny :grinning:
3. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Holky tak s tím nic nechtění jsem na tom stejně, bych potřebovala vyházet všechny skříně a udělat v tom pořádek a nepotřebné vyhodit, ale vůůůůbec se mi nechce, takže to ještě počká :grinning:
3. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Holky, já byla nedávno taky v HM a zkoušela jsem si tam kalhoty, ale měla jsem strach, že když jsou mi dobré teď, tak za měsíc nemusí :rolling_eyes: Jsem zvědavá, v čem budu chodit za měsíc do školy....Jinak moje kámoška má obchod a říkala, že příští týden bude mít těhu tepláky za 220,-, tak si nějaké určo koupím, ať mám aspoň něco pohodlného na doma a se psem :wink:
3. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
holky, tak jsem rada, ze nejsem sama lenora. :wink: nic, jdu zehlit aspon chvilku.
3. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
luci musíš volit takovou tu ryfloviny, která má v sobě elastan, a vždy vol ty větší než na knop zapnutý..tak to řeším já...myslím si že zadek se mi snad nezvětší:grinning:...a kde má kamarádka obchod, ty tepláky bych brala taky:slight_smile: nikde jsem neviděla tehu tepláky :unamused:
3. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
mona jj presne, nejlepsi je trochu elastanu a spis vetsi nez mensi :slight_smile: tehu teplaky bych ocenila taky :frowning2: holky koukaly jste na ty testy kocaru na idnes, to je docela maso :fearful: http://zdravi.idnes.cz/specialni-priloha.asp?y=zdravi/test-kocarku-2009.htm
3. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
terezp to je fakt maras, nechápu proč to nezakázali vyrábět, když to škodi
3. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
Moni, já zkusím nějaké s elastenem sehnat :wink: Jinak, pokud ty tepláky budou dobré, tak Ti je nafotím, poměřím a klidně ti můžu vzít, pokud by jsi chtěla :wink:

Holky, já viděla ten test kočárků včera ve zprávách a valila jsem oči :confused:
3. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
tak uz jsem skoncila se zehlenim. nemam to vsechno, ale zacinam mit hlad. takze se jdu najest a pak uz na me padne unava. :slight_smile:
3. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Luci to by bylo fajn, tepláky se určitě budou hodit :slight_smile: ...to budeš moc hodná :dizzy_face:
3. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
Já jsem uklidila tu koupelnu, hrůza, jsem zpocená vyřízená.
Tak sem si chvilu sedla, na oběd nic nevařímtaksi dám asi jen polívku z pytlíku.
Měla bych si umýt vlasy ale nechce se mi, dneska se mi nic nechce hrůza.

Jojo, to je mazec to těhu, dvě trička a jedny 3/4 kalhoty to je fakt super no.

Až se ochladí tak budu asi muset bud být doma nebo zmrznout. je to fakt děs.
3. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
Moni, říkala mi, že jsou fajné...že to u ní ženské berou i po více kusech, mají prý vepředu nahoře nějaký nápis z kamínků a jsou prý moc hezké a hlavně za super cenu :wink: příští týden tam zajdu a podám Ti info :wink:

Suny, s tím oblečením je to fakt děs!!!! Ty kalhoty půjdeš vyměnit?

Mabe, já už jsem tu kupu taky vyžehlila, ale musím zase prát, takže to bude zase pořád dokola :rolling_eyes:
3. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
tak holky fičím, jdu na oběd a do školyyy :cry: fůůj musím to tam vydržet...tak se tu za váma podívám až večer..papa a hezky den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
JJ Luci pudu no ale na mě už určo nic mít nebudou jsem ten typ co si strašně nerada kupuje oblečení a když si zkusím patery kalhoty a stejně nic tak chytnu nerva a jdu pryč.
3. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
Suny, tak to je na levačku...držím palce, aby jsi něco sehnala a nemusela se kvůli tomu nervovat :wink: Kdynych někde v obchodě na něco natrefila, tak Ti dám vědět :wink:
3. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
suny, ja to mam to stejny. vzdycky kdyz si chci neco koupit a zkusim vic veci, tak me to uz neba a nazdar. ja asi pojedu s mamkou v nedeli do olympie nebo tam nekam.
3. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahoj holky, prosím vás, příští týden jdeme na nějaké vyšetření- je to na poliklinice ve Zlíně ve 4.patře, chodí se tam mezi 10.-13.týdnem těhotenství. Já jsem ve 12.týdnu. Vůbec netuším co mě tam čeká, jen mi řekli, že si mám vzít 400kč. Nebyla jste tam některá? Nebo nevíte o co se jedná?
3. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
hanysek to bude 1.trimestrový screening tj. prosvícení šíje a nosní kůstky kvůli vyloučení downova syndromu - oboje se změří (pohybuje se to v nějakých rozmezích v milimetrech) dělají to teď už v prvním trimestru, ale nemusí to být vůbec směrodatné, pže tam mají velké odchylky a proto při případném podezření ještě posílají na amnio
myslím, že už to tu někdo řešil v jiné diskuzi jen si nemůžu vzpomenout v jaké, ale na netu najdeš všechny informace
taky na to jdu příští týden - teda já v Praze:slight_smile:
držím palečky ať je vše ok
3. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak já jsem byla ráno pěkně vytočená :angry:
Příjdu do nemocnice v 8:45hod. NT jsem měla na 9:15, plná čekárna, ale totál, jen na zápis jsem čekala v řadě půl hodiny. V 11:15 vyleze sestra volá 3 maminky, já jsem třetí, co šli taky na to NT. A říká, že doktor, co dělá ty utz musel na akutní cisařský řez a příjde tak za hodku, hodku a půl. Jsem myslela, že tam už nervama vybuchnu, protože jsem nejedla, bylo mi tak hrozně, že jsem myslela, že se tam vybulím a ona vyleze po 2 a půl hodinách, že bud ještě počkáme, nebo máme přijít zítra. Oni zůstali, já samozřejmě musela jít, protože ve 12 musím vyzvedávat malého ze školky, takže jsem si tam poseděla zbytečně a zítra mě snad vezme hned, jinak už jí fakt něco řeknu :frowning2:
Luci, tepláky bych taky brala :slight_smile: Sice mám dvojo, ale na domů ne-e :wink:
3. zář 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem zpet a vyspinkana, ale musim rict, ze jsem fakt nejaka utahana a to nic nedelam. mozna to bude tim pocasim, ze se me dobre spi.

m.o.n.i. to je teda hruza. ono je asi blby jit na to do nemocnice, protoze se prave muze neco stat.a proc si nejedla? me rekli, at se nasnidam.
3. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem z rizikovky doma. Mimís je ok a má v crl 7,5cm takže víc jak 1 cm vyrost za týden. Na ko až 1.10 ale příští týden ješte na genetiku. Sice mě to přijde zbytečný když screening dopad dobře ale alespoň uvidim zase mimčo :wink: . pěkně se tam mlelo :wink: . manžel jen pak říkal že má nějakou velkou hlavu :slight_smile: . Fotku z UTZ mam v albu a vypadá to líp jak od mýho doktora :slight_smile:
3. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
Ahoj marki, ten je krasnej. :slight_smile: blahopreju. :wink:
3. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
děkuju, je fakt že čim lepší UTZ tím lepší fotka :slight_smile: , byl tam profík a už zkončil a když jsem chtěla fotku tak se smál a říkal co všechjny blbnem a že každá otravuje s fotkama :grinning: . možná na genetice by mohli mít taky kvalitní UTZ tak tentokrát budu mít fotek zásobu :slight_smile: , u Vikína jen v 12tt a jindy mě jí už nenabídli a já si o ní neřekla a po 30tt už to nemá cenu :unamused:
3. zář 2009 v 15:29  • Odpověz
je pekny mit fotecku :slight_smile: . jdu za hodku a pul s kamoskou si sednout, mam uz na neco chut. dam si neco dobryho. :slight_smile:
3. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
Tak si pochutnej. my jeli v 11:30 a až te´d mam oběd a už mě bylo docela na zvracení :unamused: . takže příště si vezmu radši svačinu :wink:
3. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
jojo, je lepsi si vzit nejaky jidlo. me taky je z hladu dost spatne.
3. zář 2009 v 15:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.