• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahoooojky těhulindy, teď jsem přes týden nebyla v dosahu netu a tak si vás musím dočíst, což bude pekelná práce :grinning:DD

tak a já su šťatsná jako bleška, páč jsem byla dnes na utz a konečně těhu POTVRZENO! 6tt+2, už nám tepe srdíčko a náš bivoj měří 6,5mm :grinning:DD Nemůžu se vanadívat na snímek z utz...

Holky? zajímalo by mě zda už přibíráte na váze... mě vyrostlo břicho - nechápu to, páč jím míň než dřív kvůli nevolnosti...no co to má být? trápí vás to taky? čekala jsem, že mi vyroste tak během 3.měsíce a ne v půlce druhýho... - včera mi už gratulovala sousedka a když jsem jí řekla, že jsem na úplném začátku, tak se cítila trapně, páč podle bříška si myslela, že už jsem dál :grinning:DD
3. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem zpět, nakonec jsem do té školy nejela přitel musel do prahy a samotné se mi tam nechtělo a na 3 hodiny nemělo cenu jet až do Studénky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . tak jsem toho využila a šla nakupovat a koupila jsem si těhu ryfle a jsem uplně nadšená :dizzy_face: ..byla jsem tam s kamoškou tak mě měl alespon kdo hodnotit a pak jsme si zašli na livance přelite omačkou z lesních plodu a šlehačka mnam...snědla jsem jeden lívanec a normálně jsem nemohla, ale bylo to opravdu vyborné :slight_smile:

craw to je normální já mělo chvilkama bříško velike a pak zase nic, zaleží taky kolik máš v sobě vody a taky že jsi třeba najezená atd.:slight_smile:..tak kdyby se ti zase zmenšilo tak se nelekni, byla to jen voda:slight_smile:
3. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
mabe, nejedla jsem protože ráno jsem vezla malého do školky, pak mu kopit ručníček-to jsem už nestíhala a rychle jela na to vyšetření. a říkala jsem si, že budu hned a pak se nasnídám. :confounded:
3. zář 2009 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz
holky, tak jsem zpet. dali jsme si s kamoskou pizzu napul - kureci maso, niva, zampiony. mnam. uplne jsem se prejedla. jeste manza za nama dosel a dal si dva kousky.

moni, ty jo, tehu gate, ja chcu takyy. budu muset o vikendu jit s mamkou nakoupit.

m.o.n.i. ajo, tak to byl fofr
3. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
mabe jj mám radost, jen má strach at se mi nezvětší zadek, mám ty kalhoty ještě trochu větší, ale kdo ví jak budu vypadat...maji v sobě elastan, ale asi ne tolik jako v těch bílích...přes bříško mají velkouu vůli, ale mám strach jen o ten zadek:grinning:
3. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
Holky já se v mé těhu průkazce dočetla, že by se mělo jíst dost zeleniny, pít mléko a jíst mléčné výrobky.
Nejvíc 40% by mělo být chléb, pečivo, obiloviny, rýže a těstoviny. Maso je asi 12% v jidelníčku co se doporučuje a ještě "lehká masa" :confused: A to já myslela, že maso je nej, nej, nej :sweat_smile: :grinning:
3. zář 2009 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz
moni ty jo maso? to čumím, já myslela, že je právě hodně důležite...no já zatím s žádným jídlem nemám problém, každy den mám but jogurt a nebo kakao a těstoviny přímo miluju, ted si zrovna dělám špagetky...:slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jo no, já taky myslela, že maso je důležíté.
Já měla špagety na oběd :grinning:
3. zář 2009 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko těhulky :slight_smile:
Ještě vychrapujete, co? Jak Vám závidím. Mě to ranní vstávání za chvíli skolí, jelikož jsem hrozně unavená, vůbec se mi nic nechce :rolling_eyes: :pensive:
Tak ještě si pospěte, my se jdem chystat a doufám,že mě dneska na to vyšetření vezme hned :angry:
Pá pá.
4. zář 2009 v 06:40  •  2 děti  • Odpověz
Hezké ráno všem :slight_smile:

Jak se dneska cítíte? Holky, tak jsem si říkala, že mě vůbec netrápí únava...až do včerejška...jsem v 6 odpadla, pak jsem se jen vzbudila na večeři a opět jsem usla ani nevm jak :confused:

Moni, ať Ti kontrola dopadne výborně :wink: snad tě dnes vezmou hned :angry: Držím palce :dizzy_face:
4. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahoj, celkem ok jen te´d přemýšlím co se mnou budou dělat na genetice :unamused: . screening dopad na 1, dle UTZ je mimčo ok a asi díky cukrovce. takže během 3tt budou 3 UTZ :wink:
4. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
ahoj hholky, dobre ranko :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Dobré ráno děvčata,
tak jsem na sebe naštvana, měla jsem takovou radost z těch ryflí a vzala jsem si asi malou velikost. Mám je dobré, ale nějak mě nenapadlo, že se mi může zvětšit zadek...tak to dneska půjdu zkusit vyměnit za větší....ach jooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
mona ty sis koupila dziny :slight_smile: , to jsem nepostrehla, vcera jsem tu nebyla vytuhla jsem :confused: :grinning:
4. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Market, ale zase máš fajn, že uvidíš prcka a to je super...aspoň je pak člověk klidnější. Mě taky plánoval doky častější KO, ale při poslední usoudil, že to není třeba :rolling_eyes: Ale samozřejmě jsem ráda, že je mimčo v pořádku, i když bych ho chtěla vidět častěji :sweat_smile:

Mona, tak kvůli tomu ještě čekám...já z toho mám taky strach :sweat_smile: Hoď fotečku do alba :wink:

Ahoj Terezko :dizzy_face:
4. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
Luco máš pravdu jen mě prostě ta genetika přijde trošku zbytečná. ale prý na UTZ vše zkontrolujou a třeba řeknou i co to bude :wink: ale jinak mě to přijde jako zbytečnost. když mam screening ok a mimís vypadá na UTZ ok a v poradně byla mladá doktorka takže mě to přišlo spíš takový divný a hlavně sestra a hned mě iniciativně objednala. prý napřed UTz a pak poradna. asi se budou ptát na nemoci v rodinně a to můžu říct tak jedině o manželově rodině, ze svý strany bohužel nic nevim :unamused: . ale po potratu nám dělali genetické vyšetření a bylo vše ok a šlo jen o náhodu a myslim že už na UTZ by něco viděli :wink: . Tak možná přibude další fotka do alba :wink:. Jen snad tam nebudu chodit víckrát, už takhle lezu furt někam. ale do rizikovky a na diabetologii až 1. října :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
Market, naprosto chápu, ale zase je fakt, že bude aspoň fotečka :dizzy_face: Já musím prozměnu na Utz prsu, jelikož mám už 3 roky bulku o velikosti většího hrášku...není to nic vážného ani se to nezvětšuje, jen prostě při tom těhotenství se to musí hlídat, takže mám fakt radost...snad to bude ok, jdu tam až na konci měsíce.
4. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
každá máme něco vi´d. navíc pojedu taxíkem protože tam mam být už v 8 ráno a ani pořádně nevim kde to tam je a nechci to tam hledat moc dlouho. manžel by mě tam odvez jenže co s Vikínem. Po doktorech ho nechceme tahat, navíc aby vstával v 7 je nemyslitelný a on nám ho jinak hlídá manželovo brácha ale ten rád spí takže aby tady byl v 7:30 prostě nejde :wink: . myslim že bude stačit až tady 1. října bude muset být v 8.30 :wink: . Nikoho jinýho na hlídání nemáme tak jsem řekla že to zvládnu, že o nic nejde. a jsem ráda že jdu hned na 8, ani nevim jestli jdu na krev tak asi půjdu na lačno :unamused: . každý vyšetření je radost viď :unamused: , jediný proč tam jdu je ten UTZ :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Luci já bych normálně ještě taky čekala, ale v takovém počasí co je dneska tak už si nemám co oblect a bylo to už akutní... No ted jsem v práci tak se vyfotit nemůžu, ale odpoledne když tak se vyfotím až je budu mít i třeba vyměněné:slight_smile:

terezp jojo koupila, ale budu je muset vyměnit za větší asi...
4. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
luci ahojky :dizzy_face: tak to ti budu drzet palecky na UTZ i vsem ostatnim :dizzy_face:
mne je taky drzte, v utery jdu na dalsi UTZ :slight_smile:
mona neboj urco je budou mit :slight_smile:
4. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se tedka vratila z prace. byla jsme tam dost dlouho. vysvetlovala jsme zakladni veci tomu mymu nastupci. ma zacit fungovat od pondelka. nikdo z mych lidi tim neni nadsenej, ze je to ten clovek. ale bohuzel, sef ho vybral. jinak pristi patek dojdu zase a zase dalsiho mu neco vysvetlim. jinak penize zatim zustali na me, coz je dobre, ze do toho zatim nebude videt. vzdycky me ta prace, tak nejak rozhaze z klidu, co mam doma. jinak jsem se asi uz na 98% rozhodla, ze zustanu doma, ale nikdo to jeste nevi ani doma a rikat to zatim nebudu. nemusim poslouchat kecy tchyne. manza rekl, ze je to na me, jak to citim,hlavne abych byla v klidu a nasi jsou 100% pro. Tedka papkam a pujdu si asi lehnout na chvilku. Pak musim zehlit, mam toho spoustu.

marki, drzim palce.

moni, ja sla dneska v 3/4 a docela jsem promzrla. musim si o vikendu neco koupit.
4. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak výsledky NT negativní :dizzy_face: Vše v pořádku, máme 71mm, jsem místo 12+4 podle utz 13+4.
Mimíšek měl zrovna škitavku tak to bylo dost srandovní jak sebou házel. Bylo to supér ho vidět :slight_smile:
Malý mi ted spí, a odpol. čekám mamku, chtěla jsem vařit, jenže nemám zapalovač ani zápalky :frowning2:
Takže musím počkat na mamku než dojde at můžu vařit.
Zatím jsem si dala toust s pomazánkou
4. zář 2009 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz
m.o.n.i. gratulujuuuuuuuuuuuuuuuu. :slight_smile: :slight_smile: to je paradni. :wink:
4. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Markéto a malý Ti nechodí do školky?
4. zář 2009 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz
mabe děkujííí :slight_smile:
Předemnou byla paní taky na nt. Ale pak vyšla s pláčem, tak jsem se ani neptala co se stalo, protože to bylo jasné. Bobek, bylo mi jí tak líto, zároven jsem se bála jestli je u mě vše v pořádku, byla jsem strašně nervozní než jsem tam šla, lehla si a viděla mimčo jak se hýbe. Jsem si úplně oddychla. To je fakt děs, šla odpol. na revizi, pan doktor se tam bavil předemnou o ní se sestrou. :cry:
4. zář 2009 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz
m.o.n.i. naprosto chapu, ze to musi byt strasny, kdyz takhle nekoho vidis. chudak pani.
4. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
To jo no, říkáš si jestli je u Tebe vše v pořádk a nemůžeš se dočkat toho utz, ale zároven je i strach, že je něco v nepořádku. Doktor mi jezdil po břiše, dlouho nic nemluvil, tak jsem byla už nervozní, co se děje, tak jsem se ho už ptala a on, že vše ok. Ještě jsem musela vypít dva kelímky vody, že jsem málo napitá, tak nevím k čemu mu to bylo :grinning: Chtěla jsem si říct o fotku, ale úplně mi to vypadlo z hlavy, měla jsem v hlavě, jen jestli vše je tak jak má :grinning:
4. zář 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz
moni, oni chteji, aby pritom mela zenska plnej mocak. nevim, proc. to jsem slysela. prave mamka me taky rikala, vsak uz mas nejhorsi obdobi za sebou. zitra zacinam 12tt. ja ji rekla, jak to muzu vedet, kdyz jsem nebyla 4tt na kontrole.
4. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jo no, prý aby byl plnej močák :grinning:
Tak holky koho to ještě čeká, pijte, pijte, pijte :grinning:
Neboj vše bude v pořádku a na vady si byla? Kdy jdeš zase na poradnu?
4. zář 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz
na poradnu jdu poprve pristi ctvrtek po tech dlouhych tydnech. na ten NT jdu az 21.9., sestricka pocitala, ze to jeste muzu jit. ja se tesim, ze uvidim vetsiho mimiska a zaroven mam strach. snad to bude ok.
4. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.