• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
jdu si na chvilku lehnout
4. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
avojte holky,
dnes sa hlasim trosku neskor. idem priamo od doktroky.. a to vam musim napisat...:(isla som tam s tym, ze som v 7tt. mam podla nej vraj normalne priznaky teho...ale v mojom brusku mam vytvoreny len prazdny vacok, dutinku.. a babatku sa nejak nechce..pozereli sme na ten obrazok obdive, ale ani jedna z nas v tej dutinke nic nevidela.. neviete, co to moze znamenat??doktroka to velmi nekomentovala, len to, ze sa mam o 2 tyzdne ukazat...holky, som z toho hotova.. :frowning2:
4. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
terez - můžeš být mladší ... ale ... já byla u dr v 4+3tt a nebyla dutinka, pak za týden v 5+3tt a byla jen bublinka, další týden už bylo srdíčko ... sice to nevyšlo (viz min stránky...) a jsem po uterni revizi :cry: :cry: :cry:
ale musíš věřit ... nic jiného nezbývá, mimísek se jen schovává, je malinkatý, příroda to nějak zařídí, ... tak, aby byli všichni šťastní ....
drž se :dizzy_face:
4. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
moni gratuluji k vysledkm :dizzy_face:

Tak byla jsem vyměnit ty kalhoty a normálně jsem nechápala, zkoušela jsem si ty uplně stejné kalhoty jenom tmavší barva ve stejné velikosti co jsem si koupila a byli o něco větší než ty původní, přitom stejná velikost, větší velikost mi už byla moc velká. tak jsem vzala ty tmavší a volnější. možná to bude i lepší mít na zimu tmavší kalhoty :wink: ......
4. zář 2009 v 16:27  • Odpověz
ahoj verun, jak se cítíš? Doufám, že všechno šlo dobře....
4. zář 2009 v 16:36  • Odpověz
Ahoj Moni, děkuji za optání ...

zrovna zvažuji, zda jet na pohotovost nebo ne, teplotu mám 36,8, takže v pohodě, ale včera jsem měla tak hrozné bolesti ... děsilo mě to a holky v diskuzi, kde teď chodím, mě posílají na pohotovost ....
jenže já nechci plašit a nervovat se ... stačí už tak jak to je ....

každá to asi prožívá jinak, některá hned po revizi v pohodě a jen za 2-3 dny špinění, já od revize bolesti podbřišku, sednou si pořádně nemůžu, někdy až chodím v předklonu ..... a krvácím od zákroku .... každá to má jinak a myslím, že i moje stavy jsou jaksi v normě, přeci jn to už bylo v 11tt, a je to velký zásah do organizmu ....

v 18:30h mě muž veze do kadeřnice :wink: tak snad to tam zvládnu usedět, ale bude to jen rychlovka, umytí a zarovnat a šup dom ..... uvidím, jak mě bude večer a kdyžtak pojedem ...... ale při zánětu je prý teplota, tu nemám a byla jsem prý ze sálu za necelých 15min, takže to asi bylo bez problému......

takže tak po fyzické stránce, což se dá utišit ibalginem ......

psychika ..... zatím nevím, jak to zvládnu, nemám krom rodiny náladu na nikoho ..... sms jakžtakž zvládám, ale jinak netoužím po tom někoho vidět ....... po netu je to v pohodě, ale jinak ...... obzvláště nevím, jak zvládnu sledovat tu mojí kamošku, co je teď tak cca 19tt-20tt ...... to asi nedám ..... :cry:

vy se tu holky opatrujte :dizzy_face:
4. zář 2009 v 17:13  • Odpověz
Ahoj holky, dost jsem přemýšlela a nakonec to za mě vyřešil manžel. byl u známýho a mají roční dvojčata a on říkal že ta jeho byla na tý genetice kam mam jít a prý jí tak vynervily a hned nutily amnio že celý těhu byla špatná. Takže jsem si zavolala na 2 genetiku kde jsem byla po potratu a mam přijít 29. září :wink: . Je sice soukromá ale všechny screeningy tam posílají takže neni co řešit. navíc když o tom tak přemýšlím tak to byla iniciativa zdravotní sestry a pomalu mě seřvala že nemam zprávy 5 let starý. navíc min týden po screeningu mě bylo řečeno že genetika je zbytečná :wink: . 1 října budu mít do rizikovky papír z genetiky a víc mě nezajímá. Prý jí dělali UTZ a furt mohlo by to být, nejsme i jisti, nejlepší je plodovka :frowning2: a já se nervovala už dost. Doplodovky bych šla pokud by screening dopad špatně ale ten mam na 1. A když na UTZ vypadá vše normálně tak proč plašit a nervovat se :unamused: . 23 jdu do poradny tak řeknu doktorovi ať mě napíše doporučení a neni co řešit. jen teda budu mít zase UTZ 29 a hned 1 října :slight_smile: .
Někdo se tady ptal na malýho, tak do školky nechodí. Když byl zápis tak jsme přemýšleli a ani jedn z nás neni zastáncem školky a manžel říkal že by byl dost problém kdybych byla těhu, jak bych ho tam odvedla na 7 atd. takže půjde až za rok. Navíc on ani mezi děti nechce takže vim že nakonec bych ho stjně odhlásila a za rok mu budou 4 a 3/4 a to už snad zvládne líp anebude mít pocit že ho tam dáváme kvůli miminku :wink:
4. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
ahoj veru, holky drz se. ja vim, ze je to tezky, ale zvladnes to.
4. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
holky, ja nejak posledni dobou citim streva. nemam prujem, ale proste citim streva. cetla jsem na tehotenske kalkulacce: nektere zeny citi jakoby pohyby, ale je to jenom pohyb strev - jak se to tam vsechno zvetsuje a premistuje. mate to taky?
4. zář 2009 v 17:44  • Odpověz
Mabe ahojky, no to nemám.
jen druhej den lítám a ted jsem uplně vyfluslá
ale dneska jsem si koupila 3 trička, dlouhy černý těhu kalhoty v háemku bacha vel 46 a to mám normál 40 :angry:
a nějaký spodáry, hrůza.
4. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
suny, tak to si pekne nakoupila. :slight_smile: ja musim v nedeli, snad si neco koupim. dneska me byla docela zima v tech 3/4. tak nevim s tema strevama,ne ze me to boli, ale citim ze se tam neco deje, jakoby pri prujmu, ale ja mam spis zacpu. i kdyz jsem byla vcera a dneska taky. ale jinak chodim jednou za 4 dny.
4. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
No to máš teda s tím záchodem na prd no. já když chci jít tak vypiju něco studenejšího a valím zatím krásně
jen mě bolí záda jak čert dneska sjem se byla ptat vpráci, že bych chodila při nesch třeba na pár hodin a ono to nejde, ýe prý by mě museli zkrátit pracovní dobu páč 8 hodin to nedám a ještě hodinu a půl cesta.
jen nevím jeslti mě gyn nechá doma.
4. zář 2009 v 18:03  • Odpověz
tak rekni to s tema zadama a ze mas stresovou praci, treba to zabere. me zada taky boli, jak nic nedelam. uz pred tehu jsem mela problemy, ale kdyz jsem cvicila a plavala, tak dobry. uz se nemuzu dockat az budu v 4. mesici a budu snad moct chodit plavat a cvicit.
4. zář 2009 v 18:06  • Odpověz
já se na cvičo taky těším. no řeknu jí to protože fakt 8 hodin nedám, dneska jsem byla na nohách 5 a vaření a jsem uplně mimo, chytahí mě křeče i do lýtek. a navíc i finančně už to vyjde líp když budu doma, dlouhodobá nesch je lepší než jínj na zkrácenej prac úvazek
4. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
suny, tak ti budu drzet palecky, at to nejak zkoulis. tedka jsem si dala chleba s maslem a sunkou a uz me zase zacina byt spatne. to mam z toho utrose. vzdycky tak hodku az dve po spolknuti a hlavne jidle, mam chvilku krizi od zaludku. takze si tedka davam sklenicku koly. to me trosku pomaha.
4. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
Mabe, ty bereš utroš jako že ho polykáš???
4. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
jo, protoze jak jsem si ho jednou zavadela, tak sem se skrabla a krvacela. takovy bobky jaky jsem mela uz nechci. uz sem si myslela, ze je to v prdeli a zase se to nepovedlo. pocitam s tim, ze jeste ho budu brat tyden a pak uz ne. on se bere jenom prvn trimestr, ne? pak uz je placenta plne vyvinuta a funkcni.
4. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
JJ já ho taky už dobrala je to týden brala jsem ho dýl.
No já jsem ho zaváděla a i tak mě po něm bylo blbě. jsem ráda, že už jsem to dobrala bylo to příšerný ted je mi mnohem líp
4. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
suny, ja da se to vydrzet a ta nevolnost a malatnost trva tak hodku, dve - pak to odezni. ja pocitam jeste ten tyden dva. v sobotu zacinam 12tt. no a ja ho beru rano v 6h a to jdu jeste spat,takze ty nevolnosti zaspim, a na noc taky nic. akorat takhle odpo v 15h je to naprd.
4. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
no mě bylo blbě pořád ale tedka je to fakt o něčem jiným
až teda na ty záda to je masakr teda no
fakt hrůza, ale jinak jako mě je fakt dobře což je fajn uvidíš . podle mě to bylo i tím utrošem no
4. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
suny, to jsem rada, tak se taky dockam. :slight_smile:
4. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
verun tak to mi je líto, ta psychická stránka je vždy nejhorší, není to určitě lehké, ale určitě se to časem zpraví, sice nezapomeneš, ale naučíš se s tím žít. Musíš se dát pomaličku do pohody, aby jste se s manžou mohli znovu snažit a já věřím, že si k vám miminko určitě najde cestu :dizzy_face: myslím na tebe a držím palce, aby se vám to zase co nejdřív povedlo a mohla tu být zase s náma :slight_smile:
4. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
holky snažila jsem se vám vyfotit ty kalhoty, není to moc dobrá kvalita, protože večer před zrcadlem to je na prd, ale hodím vám tu dvě at jen kuknete a zítra si tam vložím lepší kvalitu:slight_smile:
4. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
Terezka: snaž se na to nemyslet a těš se na utz za 2 týdny - vůbec nic to nemusí znamenat a stresem ničemu nepřidáš-spíš naopak!...hodně odpočívej, pěkně papej a uvidíš! Budu na Tebe moc myslet! a bereš kyselinu listovou? V začátcích je to moc a moc dobrý, páč mimísek se lépe vyvíjí a zahnízďuje :wink:
4. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
Tak a jsou tam:slight_smile:
4. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
Verunko, držím palce, aby bylo stále líp...a určitě k nám sem tam zaskoč, rády tě uvidíme :wink:

Moni, kalhoty jsou super :wink: moc Ti sluší a v té tmavé jsou opravdu pěkné...kde jsi na ně byla?
4. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
Luci koupila jsem je v HM v shopinu staly 1.300,-, ale je tam akce, že máš slevu 250,-...mají jich tam docela dost, ale i v CA byli pěkné, ale nebylo moje číslo....
4. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
Dobrééé rááánko :slight_smile:
5. zář 2009 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz
avojkte,.. krasne ranko....:slight_smile:
craw...velmi dakujem. je pravda, ze som tu kyselinu, rala takmer kazdy den, ale zas nie uplne kazdy den.. vcera ma to riadne sokovalo... tajne som dufala, ze vsetko je v poriadku.. ale doktorka mi to vyvratila... ja mam pocit, ze tie 2 tyzdne to nevydrzim...
5. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahoj holky. Opět prší tak budu muset, tedy manžel odnést prádlo do sušárny :unamused: . už byl plný koš a zatim to nevypadá na zlepšení.
Terezko 25 zkus si přečíst můj příběh v albu a uvidíš že nejsi sama která má těžší začátek :unamused: . Nikdy přesně nevíš kdy jsi otěhotněla a pak Tě jedině vystraší a mě vystrašili tedy až moc. naštěstí to vše dopadlo dobře a už začínam 15tt :slight_smile: . Moc dobře vím jaké to je, ale nic než čekat nezbývá. i doktor říkal že 30% těhotenstvích zkončí dřív než začne což mě klidu nepřidalo, ale doktoři berou těhu až od srdeční akce :unamused: . Bu ď ráda že jdeš až za 14 dní, mě takhle nutili na UTZ každý 2 dny a to bylo psycho :frowning2: . A nikdo tě takhle na začátku neřekne jestli je to špatně, což mě řkli naproste v klidu že je konec a je nutná revize :frowning2: a nikdo neřeší že třeba k otěhotnění došlo později. zadaj termín poslední MS do počítače a víc je nezajímá. Tak buď v klidu a na špatný věci nemysli :wink: . Pokud se tě nebude chtít 2tt čekat tak si dojdi třeba o příštím víkendu na pohotovost :wink:, ale já bych spíš počkala, neni kam spěchat. kdybych nešla hned k dktoru tak jsem si ušetřila plno nervů a stresu které miminku moc nepřidají :unamused:
5. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.