• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
dobre ranko devcata,

tak dneska zatim mame slunicko. za chvilku jdu koupit kytku manzelove babicce a na 13h na oslavu. nemusim varit a bude tam spousta jidla. :slight_smile: po ranu to brisko teda nic moc. :confounded: ja vcera vecer v 23h si dala jeste cockovou polivku - mela jsem hroznej hlad a to bych se budila hlady.

moni, krasny gatata, ja pujdu zitra nakupovat.
5. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:
Tak jsem ráno brzy vstávala a uklízela jsem, dneska máme oslavu a zítra další...takže to bude celkem vyčerpávající :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Na oběd máme svíčkovou, už se na ni těším...

Mabe, já jsem se v noci začala budit hladem, hrozně se mi stahuje žaludek a je to nepříjemné...párkrát jsem vstala a hodně se napila, protože jíst třeba ve 3 ráno mi příjde fakt síla :grinning: ale kdo ví, třeba i na to časem dojde :sweat_smile:

Terezko, Market má pravdu...taky měla těžký začátek, ale dopadlo to dobře...Ještě mě napadlo, že si můžeš zajít někam do laborky nebo centra a nechat si vzít krev na Hcg jako samoplátce :wink: Není to jednoduché a nervy musí dost pracovat, ale vydrž...listovku určo ber a hodně odpočívej :wink: budu Ti držet palce :dizzy_face:

Market, já jsem dnes uklízela dva věšáky prádla, takže mě zase čeká želení, ale budu na to mít čas, až během týdne :wink: Navíc mám zase plný koš prádádla...je to nekonečné...a to ještě není prcek na světě :sweat_smile: :slight_smile:
5. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
No malej měl ve čtvrtek v noci nehodu :unamused: takže jsem měla už od čtvrtka v pračce ložní a myslela jsem že v pátek bude hezky a tak to dáme dneska do sušárny. jště peru tmavý. te´d to šel manžel s Vikínem pověsit a oběd je připravený jen osmažit sýr :wink: .
Luco to že půjde do laborky na krev jí moc nepomůže, bohužel jsem si zjistila že když se stane že roste jen váček a plod neni tak HCG roste furt :frowning2: . prý růst HCG s plodem nemá co dělat. Já bych nějak ty 2 týdny vydržela, lepší než kdyby jí kontrolovali každý 3 dny, to bylo ještě horší :unamused: . A pokud otěhotněla dýl tak je jasný že na UTZ nic vidět nebude. někde jsem četla že 4 týdny po oplodnění je vidět srdíčko. A u mě bylo po 5 týdnech ale je otázka jestli jsem třeba neotěhotněla o týden dýl a pak to prcek akorát dohnal :wink: . Já jsem fakt š´tastná že nejhorší máme za sebou a te´d ještě genetiku ale jdu jinam a až 29. září, prý dřív je to zbytečný když screening je ok.
5. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
Markéto, na tu školku jsem se ptala já. Aha, tak pokud Vám to vyhovuje, tak je to fajn. Když není rád mezi dětmi a nechce se mu, tak bych ho taky nedávala.
U nás naštěstí malý děcka miluje, je rád v kolektivu a do školky se moc těšil.
Děti tam pláčou, ale malý je v klidu, dá mi pusu vezme si hračky a hraje si i uča ho chválí, že je jeden s mála hodní a není mu smutno :slight_smile: A jak si pro něj přijedeme tak se domů těší a zároven se zase těší do školky na druhý den :grinning:
Já ho teda vozím, mám to dvě zstávky odsud, ale jezdíme autem a problém mi to nedělá, malý se stejně budil kolem 7, takže jsem už zvyklá.
Sice bych ráno pospala, ale jak vylezem ven, tak jsem už probraná.
My když řeknem malému, že bude mít sourozence, tak se směje a prý jo? a ČUČÍ JAK PUK, JEŠTĚ TOMU NEROZUMÍ, ŽE BUDE SOUROZENEC A UŽ VŮBEC NÉ, ŽE HO MÁM V BŘÍŠKU :grinning: Tak u nás není žádný pocit, že by tam byl kvůli sourozenci. Spíš pak jak se narodí a půjde do školky a mimčo bude doma, by měl ten pocit :wink:
Holky já ted vařím, ale vůbec nemám chut, udělala jsem rychlovku, řízek kaši a k tomu kys. okurky. Tak snad něco sním, ráno jsem se přežrala :frowning2:
5. zář 2009 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz
Tak my už jsme po o , malý spí a já mám chvíli, tak toho využívám a jsem tady, jen tu nikdo není :grinning:
Jak se malý vyspí jdeme ke kámošce, tak se těším až zase uvidím někoho a vypnu tady odsud, od toho klízení a bordelu :confounded: :grinning:
5. zář 2009 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz
No já myslela taky právě až po porodu. Zatim sourozence nechce, prý máme jeho :slight_smile: a tedy holku už vůbec ne, kluka jo ale asi chudák čeká že mu přivedem stejně starýho :wink: . Ale je zvláštní že ví že mimi je v břichu :wink: . Malej moc mezi děti nechce a docela bojujeme s mmluvenim takže snad ho za rok vezmou i když budu doma. A máme víc školek vedle bydliště, jen naproti baráku ho nedam, tam je to něco šílenýho :frowning2: . Ale myslim že by pak po porodu dělal problémy a já s čerstvým miminem ho vodit ještě do školky :frowning2: a pokud bych byla delší dobu v nemocnici tak by asi byl taky problém. Asi to tak mělo být, nakonec se těhu podařilo a lítam dost po doktorech tak ani vyzvedávání by nebylo jednoduché :unamused: . a za rok snad bude rozumější a třeba to ve školce i líp zvládne a stejně by chodil jen do oběda :wink: , když budu doma tak si myslim že od 8-12h by mu to stačilo. jen je otázka jestli mě ho vůbec vezmou když já budu doma :unamused: , uvidíme, zase bych ráda aby si zvyknul na kolektiv a třeba i s mluvenim ho to donutí :slight_smile: Za chvíli mě zapípá DP tak udělam záviny. malej milujevěci z kynutýho těsta tak bude mít co brát a já si max přivonim :wink:
5. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem dnes fičela na pohotovost, zničeho nic ze mě tekla voda a docela dost. Tak jsem to nechtěla podcenovat a jela jsem na pohotovost, naštěstí to byli prý nějaké hleny nebo co a že to plodovka nebyla a miminko je uplně v pořádku a odpovidáme týdnu. Musela jsem ještě na chirurgii, protože měli podezření na slepák, ale ten se naštěstí taky nepotvrdil. Chtěli si mě tam nechat na pozorování, ale řekla jsem, že pokud jsem vpořádku tak není třeba zůstavat. Tak ted musím jen doma odpočívat a hlídat se....Holky tak se mi ulevilo, uplně jsem se lekla a bála se... Uff ted jsem zase klidná :dizzy_face: :dizzy_face:
5. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
Mony, uffffff, tys mě dala ješět že čtu rychle a hlavně jsem se dopátrala dobrého konce. tak odpočívej a mocinky nabírej sílu. to by mě taky vyděsilo.
A jinak jak se máme?
5. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
suny, jo máme se dobře až na to, že mě dnes fakt bolí břicho a zminila jsem se právě o tom před dr. a ta mě poslala na tu chirurgii, ale já jí říkala, že si spíš myslím, že to jsou střeva, no asi to nechtěla podcenovat. Jinak se na mě byli divat 2 doktoři a ten jeden byl fakt hnusný, vyloženě šlo na něm vidět, že když mi nic není tak co tam lezu, ale to já nemohla vědět. Miminko jsem moc ani neviděla, protože s tím ultrazvukem tak rychle jezdili, že jsem to nestačilo postřehnout, ale v utery jdu na KO tak si to pořádně užiju a snad i s přítelem:slight_smile:...A jak se cítíš ty? četla jsem že už máš konečně co na sebe:slight_smile:
5. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
No podle mě doktoři kolem miminek a maminek by měli být příjemní protože prostě chce to klid byl to debil vykašli se na něho no, asi naštvanej že musí být v práci.
JJ včera jsme něco pokoupili a jsme docela ráda, ale ještě mi mamča musí zkrátit gatě.
Jinak dobrý ale měla jsem toho včera moc tak mě dneska bolí záda jako hrom hrůza. no ale jinak se to dá.
A co máš v plánu na víkend? teda zbytek víkendu?
5. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
no ani nevím, měli jsme dnes s přáteli grilovat, ale je venku zima. tak vůbec netuším, asi si udělam domácí pohodičku a budu koukat na tv:slight_smile:.... A ty budeš dělat co?
5. zář 2009 v 16:51  • Odpověz
Já jsem celý víkend sama doma, došla jsem od našich a ted koukám na tv.
Ale počasí fakt hrozný no. jéééé grilovačka to bych taky si nechala líbit.
Já přemýšlím co si dám na papú. Ve čtv jdeme na tripple testy ale bojím se protože prý dopadaj hodně blbě no
5. zář 2009 v 16:55  • Odpověz
ahooj holky...

mona..na doktora prd hlavne ze prcek je v poradku
5. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
Ahoj carculko, tak co máš v plánu? já furt přemýšlím ale v tomhle počasí se mi nechce nic dělat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 v 17:03  • Odpověz
ahoj car, jojo prdím na něj :wink: jen mě to přišlo líto :unamused:
Jak se jinak tobě vede?

suny neboj určitě dopadnou dobře ty testy :slight_smile:
5. zář 2009 v 17:17  • Odpověz
No nevím hodně lidem tonevychází až se toho děsím ale co už no. snad budeme v pořádku.
5. zář 2009 v 17:18  • Odpověz
suny-odpocivani :grinning: akorat pak musim poklidit :confounded:
tak taky odpocivej,tohle pocasi je tak na spani

mona..jojo my se mame fajn :grinning: a vy?krome dnesnich nerviku?kalhoty paradni :wink:
5. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
je mony, koukám ti do albíčka, a tydva brindáčky my jsme dostali od mé mamči toho lvíčka. :grinning: máme stejnej
5. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
car děkuji, máme se jinak fajn, už se mi začiná kulatit bříško a konečně si tak nějak uvědomuju, že už tu opravdu nebudeme sami, je to zvláštní, ale krásné. Už se moc těšíme :dizzy_face: :dizzy_face:
5. zář 2009 v 17:41  • Odpověz
mona,no to me uz taky leze ven :grinning: ale uz se tesim na pohyby aby mi to poradne doslo :grinning: zatim mi je nanejvys blbe...a co necitis uz naky pohyby?
5. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
Jejda to jsem zatím mimo mísu :frowning2:
5. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
car začínám citit, sice to nění nějaké časté, ale cítím takové štouchání a začlo mi to tak kolem 18tt takže se za chvilku taky dočkáš:slight_smile:...
5. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
mona...jeee se tesim :grinning:
5. zář 2009 v 17:52  • Odpověz
suny a ty jsi ve kterém tydnu mám pocit, že v 15tt ne? takže za chvilku to třeba taky přijde :slight_smile: utíká to všechno jako voda...

car a ty jsi teda v 16tt? pomalu by jsi se měla dozvědět pohlaví, prý to už od 16tt poznají, já doufám, že mi to už řeknou v utery:slight_smile:
5. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
jj JSem v 15tt a už se moc těším
děláms i vajíčka tak chvilinku tu nebudu
5. zář 2009 v 18:03  • Odpověz
mona,tak my uz tak nejak tusime dva tydny...jen pry to mame brat s rezervou,dr si to jen mysli ze by to tak byt mohlo..ale pry je ete prcek maly tak ze priste bude videt uz lip
5. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
car tak to je faajn, já už jsem nedočkavá, tak snad nám mimi nebude dělat naschvály:grinning:...ještě že jsou je dvě možnosti vid? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 18:14  • Odpověz
mona..to jo..ale stejne se nemuzu dockat na priste jestli uz nam to povi na jisto,at muzu uz nakupovat v barvickach :grinning:
no snad se vam prcek ukaze :wink:
5. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
Holky ted jsem snědla celozrnnej rohlík a měla jsem tamkousek dřeva nebo spíš asi té pracovní desky
jsem to vyndala ale nevím jeslti jsem kousíček nesnědla bojím abyse mi to nezapíchlo někam
5. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
suny a kde se tam vzalo drevo??podle me se to normalne stravi
5. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.