• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
no já tu jsem jen jsem byla vyprovodit přítele, šel na akci s kamarády, moc se mu nechtělo, ale řekla jsem mu at jde a ted mi je tu smutno :unamused: ...

No já bych spíš dala diskusi nějakou už neutralní do konce těhulkovaní at už se potom nemusí nic zakládat:slight_smile:
5. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
no já se můžu o to pokusit:grinning: ale jaký teda názec????
5. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
teda název:grinning: já už jsem v tom jen musím vědět jak se to bude jmenovat:slight_smile:
5. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
Teda holky, Vy jste oho zase napovídaly :grinning: a koukam že už řešíte co kdo čeká :slight_smile: . Jinak s tou novou diskuzí by to stálo za uvážení a´t pak ve 30tt nejsme furt těhulky na začátku. přece jenom jsme všechny mezi 12-19tt takže už ne na úplnym začátku a je třeba uvolnit místo pro nové těhulky :slight_smile: .
Moni to byl šok vi´d, doktoři o víkendu rádi nepracujou, ale já bych taky jela :unamused: , v tý chvíli vidíš to nejhorší a lepší ject hned než pozdě :wink:
5. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
a co dat jen treba -tehulinky az do konce
5. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
můžu to zkusit mmt....

market no měla jsem hroznej strach, že mi odtéka plodovka, ale naštěstí to nic není..takže jsem už zase veselá :slight_smile:
5. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
Holky tak a je to založeno..Takže se jmenujeme Těhulinky až do konce:-ú
5. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
5. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
Jééé tak to se jdu podívat na novou diskuzi. jinak jsem mluvila s mamkou a vy tady napíšete stránku nestačím dočítat, já jsem taky sama domaaž do nějakých 11 hodin tak je mě smutno
5. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
Tak se za chvíli přestěhujem ale ostatním to sem pak musíme napsat velkým písmem a´t nás najdou :grinning:
5. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
zdravim babulky ako sa citite riesite novu diskuzi :slight_smile:
5. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
ahojky jsme na diskuzi Těhulky až do konce
5. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak já doufám, že tu někdo aspoň zůstane...Terezko, ty, jo? že jo? :wink:
A snad dorazí nějaké čerstvé těhulinky, jinak tu bude moc smutno... :unamused:
Sunysara: jen dotaz - proč máš u svého nicku "snž" - to je jako snažilka? ale pak nechápu, že bys byl na diskuzi s holkama, co už jsou za půlkou.... :wink:
6. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
Crawler, tak jsem tam protože jsem v 15tt těhotenství a že tam mám snažilka je proto že to tam nechci dávat. prostě jsem pověrčivá a dám to tam a něco se stane tak to nechávám tak. :wink: tak snad ti to tam nevadí protože holkám to neva.
6. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz
Dobré ráno holky,
tak moc nás tu asi nezbylo, tak doufám, že ty co zůstaly sem budou dále chodit.
Jak Vám dneska je? Já se cítím až podezřele dobře.
7. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
AVOJTE HOLKY :slight_smile:
craw..jasne, ja tu ostanem. vd sa uvidi, ci som este tehotna, alebo som len mladsia, ako mi to vychadzalo na nete..a tiez dufam, ze tu niekto ostane a nebude nam tu smutno..
zuzi, tak to je super, ze sa citis dobre.. mne je uz asi 2. tyzden neskutocne blbo. doobeda mam velke problemy.ale najshorsie na tom je to, ze neviem, co mam robit. v robote to povedat este nemozem, sama neviem, ci som fakt tehotna, a uz neviem, na co sa mam vyhovarat...:( craw, zuzi, ako to riesite vy?
7. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
ahojky holky!:slight_smile:

zuzi: je moc fajn, že jsi taky tu - jsme tedy zatím 3 :grinning: snad se tu nějaká nová těhulinka objeví:grinning:
Mě je dnes kupodivu taky jakž takž - i když - mám pořád strašnou citlivost na pachy...manžel používá hydratační krém, který mi normálně příjemně voní a teď mi nedělá dobře na žaludek ani hlavu...áchich...

terezka: no...já být tebou, tak pokud by ti třeba někdo v práci řekl, že není spokojen s tím jak pracuješ a byl by to tvůj nadřízený, tak bych mu stranou řekla, že mám teď nějaké zdravotní problémy, které časem přejdou a že to nechceš moc rozvádět, kdyby trval na vysvětlení, tak bych mu svou situaci řekla...pokud je to slušný člověk, tak vše pochopí...Neboj, za ty dva týdny uvidíš...hlavně buď co nejvíce optimistická, protože to pomůže i mimískovi...Já ty dva týdny prožívala to samé co ty a nebylo to lehké, ale po těch 2 týdnech tam najednou mimi bylo a dokonce i jeho srdeční činnost, takže hlavu vzhůru - doktoři nám prostě nedělají radost jen tak - jsou víc skeptičtí, ale neboj - za 2 týdny ti jistě dají důvod k radosti!:grinning:DD

a jak ti je blbě? zvracíš? to víš, když mimi roste, tak se toho v těle hodně mění - je toho hodně s čím se musí tělo vypořádat...mě je chvíli fajn a pak blbě - jako na houpačce...co se dá dělat - musíme to zvládnout:grinning:DD držím pěstičky ať ti je líp! hlavně hodně odpočívej - mě pomáhá i jen třeba ležet - ta horizonatální poloha mi svědčí na žaludek:slight_smile:

sunysara: To byl jen dotaz - nic mi na tom nevadí :grinning: ale dle mého názoru ti pověrčivost nepomůže - moc přeju ať se mimískovi daří! :grinning:
7. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
holky a co jíte???já teď děsně bagruju chleba...dřív jsem snědla za den tak 1 krajíc a jedla jsem hodně pestře, ale teď se mi z hodně věcí zvedá žaludek a jím chleba ke snídani, svačině, večeři...prostě furt - třeba 5 krajíců denně... :unamused: Říkají, že těhotné mají jíst pestrou stravu, ale copak můžu, když se mi po většině jídel zvedá žaludek??? :astonished:
7. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
craw.. som na tom asi ako ty:slight_smile: teda rano mi je dost spatne. poobede sa to zvykne uz nejak ukludnit a dokazem fungovat...teraz je mi uz lepsie, ale neviem, ako dlho..ja tiez nedokazem zjest zatal vsetko. teraz mam v oblube len svetle rozky. vcera mi manzel kupil sojove a dnes ich nedokazem dat ani do ust.. a este okrem toho je suepr, ked maju min. 1 den... teda nie cerstve.. craw.do kedy to este bude takto trvat???ja uz fakt neviem, co mam jest, ako lezat, prip. co cuchat.. vcera som prala. mame praci prasok a avivaz, kt. mi vzdy vonali (citrus vona).. a teraz?? opak je pravdou..musim ich susit v obyvacke. a vzdy ked idem okolo a zacitim to, tak mi je z toho zle..:(
7. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
Já to mám teď jednoduché. Jsem už druhý týden doma. Byla jsem strašně unavená a tak mě obvoďačka nechala doma (jakože záda). Ale příští týden už musím zase do práce, tak uvidím. Mám výhodu, že mi není zle. jen bych pořád spala. Já strašně ujíždím na ovoci. Dříve jsem to skoro nejedla, ale teď mám pořád chuť na broskve, jabka a tak. O víkendu jsme byli v Polsku a musela jsme si koupit vaničku jahod a hroznové víno. Dřív bych maximálně koupila manželovi trochu toho vína. Je to dost záhada, ty chuťě.
7. zář 2009 v 16:15  • Odpověz
terezka: taky by mě zajímalo, kdy to přejde:grinning: ale moje sestra měla první těhu v pohodě a při druhým zvracela až do porodu, takže je to asi úplně indivindi a my to asi nijak neovlivníme...Ty vůně mi dělají největší problémy - všechno mi smrdí a byla bych teď ráda, kdyby měl svět neutrální pachy :slight_smile:DD

zuzi: já bych taky pořád spala - před těhu by mi stačilo tak 7hodin spánku a fungovala bych i s méně, ale teď pod 10 nejdu a ještě během dne odpočívám:grinning:
Co se týče jídla, tak mi přijde, že skoro každá jí to, co do té doby až tak nemusela...Já třeba vždy jedla hodně masa - každý den k obědu, na chleba šunku a pod. ale teď maso 1-2x týdně a jen malou porci...místo toho radši med a marmeládu na ten chleba...je to pro mě nepochopitelné...:grinning:
7. zář 2009 v 18:00  • Odpověz
craw: jak často máš těď kontroly? Já byla v 5 tt a teď jdu až příští týden v pátek. je to hrozně dlouhá doba. hrozně se těším na utz a doufám, že bude vše v pořádku, ale někdy se bojím, nemám žádné zásadní příznaky těhu, teda myslím tím, že nezvracím. Dokonce jsem minulý týden dělala těhotenský test, abych se přesvědčila, že jsem si to nevymyslela. Jsem asi cvok, že? :wink: Ale zatím je to takové nehmatatelné. Až bude bříško bude to reálnější.
7. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
ahoj holky, tak moje pocity po prvnim tydnu co jsem se dozvedela, ze budeme mit mimi
porad bych spala spala a spala, dneska rano mi bylo i trosicku spatne, pribrala jsem kilo a co se tyce jidla tak mam vetsi hlad, vubec nemam chut na sladky, ale nastesti se jeste neprojevila takova ta rozezranost, snad to tak zustane, mam strasny vykyvy v naladach, bud brecim, ze mimi nechci, ze jeste nejsem pripravena a z toho se zase tesim.. to je asi to nejhorsi :frowning2:
21.9. jdu na ultrazvuk, tak snad bude vse o.k.
7. zář 2009 v 18:43  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj veri, já nálady nenám, spíš jsem už tak čtyři týdny pořád šťastná. I manžel je nadšený. Říká, že věci, které by mi řekl v červnu a já bych byla děsně naštvaná, beru teď dost v klidu. Přeje si, aby to neskončilo. V 6 tt jsem měla taky pořád hlad, ale teď už je to lepší. Možná je to ale tím, že jsem doma a tak jím, když chci.
7. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
avojte holky :slight_smile:
ja sa priznam, ze tiez som stale hladna. takemr kazde 1,5-2 hod. musimnieco jest. co pred tym, som v klidku vydrzala nic nejest a najest sa az okolo 13.00 po prve..moje nalady su zatial celkom v pohode. nie su az take velike vykyvy. sice je pravda, ze som vacsinu dna doma sama, lezim na posteli a pozeram telku..takze sa ani nemam s kym hadat :grinning: holky, zajtra uz musim do prace.. neviem si to predstavit..sice som doma len od piatku, ale aj to cez den musim trosku spat a lezat.. iak som strasne unavena.. mam strach, co bude zajtra v praci.. uz aby sme boli za vodou a mohla som to normalne povedat, ze cakame mimi..
ako to mate vy, holky? vedia o tom uz vasi kolegovci?
8. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Achoj holky tak copak je tu nového?? :wink:
8. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahojky, tak mám za sebou dneska náročný den, dopoledne jsem byla na hematologii a domů jsem přijela až v jednu, pak jsem chvíli spala a pak přišla manželova teta s tím, že strýc měl bouračku, tak jestli jí tam můžu autem hodit a pomoct to dořešit s policií, protože jeho odvezla sanita. Domů jsem dorazila až teď a jsem úplně mrtvá. :frowning2:
V práci to nikdo ještě neví a zatím to ani nemůžu říct, tak to tam taky budu muset příští týden nějak vydržet. Moc se tam netěším. tak se Teri zítra drž a ozvi se jak ti to šlo. :slight_smile:
8. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
zuzi: Ze začátku jsou kontroly 1x za měsíc, pak se interval zkracuje na 3 týdny, 14 dní a poslední měsíc každý týden...je to tak všude - tedy alespoň podle chytré knihy o těhu :grinning: a jen když je nějaký problém, tak častěji...takže já jdu na začátku října (čili 11.-12.tt) a to už mi vystaví průkazku, udělá mi odběry, apod. - prostě 1.opravdová kompletní těhu prohlídka.
jinak zuzi mě už bříško roste - nechápu, že tak brzy, ale mám nahoře skoro 2kg a víc teda nejím - jím jinou skladbu, ale rozhodně ne čokolády a tak...tímhle tempem budu za chvíli vzducholoď a přitom nevím, co s tím???:frowning2:
8. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
verisek: moc gratuluju těhulko! vítej mezi spáči:grinning:DD já jsem na tom obdobně,..
proč bys nebyla připravená? každá žena se dokáže postarat o své dítě - všechno to jsou pudy...asi máš jen takové prvotní pochyby...Mě s manželem mimi taky překvapilo - -bude mi 23 a čeká mě teprve 3.rok VŠ...peněz není nazbyt, apod. Ale stalo se a my jsme nadšení a těšíme se...prostě to tak je a tak ti a manželovi či partnerovi přeju, abyste si to těhu užívali a abys neměla nějaké problémy...:grinning:
8. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
já to zatím taky řekla jen nejbližší rodině...začátky jsou těžké a tak budu čekat asi do toho 12.tt, které už by mělo být "jisté"...

jinak holky já mám taky pořád hlad, ale snažím se dodržovat jídelní režim jako dřív čili jíst každé 3 hodiny, ale klidně bych mohla častěji :grinning:DD....no fakt se děsím kolik přiberu...vždycky jsem si říkala, že se nebudu cpát a tak...ale já mám vyloženě hlad - kručení v břiše atd...nechápu :grinning:DD
8. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.