• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
craw, aj ja musim tak casto papat. dokonca ja ked nejem nejak pravidelne, a je to menej ako 3 hod, tak mi je normalne zle od zaludka. teraz som sa vazila a zatial som nepribrala napriek tomu, ze tak casto jem... som zvedava, do kedy to tak pojde...
8. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
craw: já vím, že tak ty kontroly mají být, ale nepřijde ti ten měsíc strašně dlouhý. Už se nemůžu dočkat až to mimi zase uvidím. Nejradši bych ho vídala každý týden. Ty ne? :frowning2:
Držím ti pěsti, abys všechno zvládala jak si přeješ, tedy mimi i školu. :wink: I já byla v situaci, kdy jsem ještě studovala VŠ a myslela jsem že jsem těhotná. :astonished: Tenkrát jsem si říkala, jak to asi zvládnem. Naštěstí to byl jen planý poplach. Tentokrát je to již plánované. Školu už mám dva roky hotovou, taky jsem dva roky vdaná a během dvou měsíců se budeme stěhovat do vlastního. Tak snad to taky dotáhneš :sunglasses:
8. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
zuzi: to víš, že bych toho mimíska chtěla vidět každý týden - vždyť tak rychle rostou a já mám pocit, že něco propásnu...navíc paní dr. má dovolenou, takže půjdu dokonce až po 5ti týdnech což je děsný...dřív jít nemůžu, páč to by mi zase ještě nemohli udělat odběry a nějaká ta vyšetření...takže se aspoň často dívám na tu fotečku z 6.tt, kde je takový ďobeček, co měří 6mm :grinning:DD

my s manžou taky ještě nebydlíme ve svém, ale jsme jen 3 v bytě 2+1, což není nijak zlý...ovšem hledáme něco pro nás, ale na druhou stranu se nechceme moc zadlužovat, ale s miminkem už bych chtěla být ve vlastním...tak to snad nějak dopadne...no se uvidí :slight_smile:
9. zář 2009 v 18:09  • Odpověz
Craw: tak to držím palce, zdá se, že do dubna máte ještě hodně práce, ale neboj, všechno vyjde skvěle. :wink:
9. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
zuzi: hodně práce a taky hodně radosti!..je mi fuk, kde budeme bydlet, lavně abysme všichni 3 byli zdraví...
:slight_smile:
9. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
avojte holky:slight_smile:
no, s tym byvanim to mame asi podobne.. my sme v podnajme 3+1 este s kamoskou a jej priatelom. neviem si predstavit, ako by sme to riesili, ked sa drobcek narodi. povodne sme mali v plane, ze ked budeme cakat mimi, tak sa vraime domov, na slovnesko. problem je vsak s pracou. ja sice budem na materskej, ale manzel bude musiet robit. a fakt sa strasne tazko nieco hlada...:( takze to vyzera asi tak, ze ostaneme tu niekde v podnajme..:( ale bolo by asi fakt idealne, ked uz nie vlastny bytik (tiez sa nechcem zadlzt), tak aspon podnajom len pre seba... no, ale neviem, ako to vsetko vyjde...
10. zář 2009 v 07:13  • Odpověz
terezka: taky to nemáte jednoduché - naštěstí je ještě poměrně dost času na to to řešit :slight_smile:...my nechceme ani do podnájmu, protože se peníze cpou někam, kde z toho nic není...když mimi a všechno, co potřebuje zabere dost místa - no...musíme to řešit, tak jsem zvědavá, jak se nám to všem vyvrbí...

Terezko, kdy jdeš přesně na ten kontrolní ultrazvuk?

a holky mažete se už proti striím??? Já jo, každý večer - -mám krém Bonela a až mi dojde, tak mám ještě Elasti-Q a později se už budu mazat raději 2x denně a jsem zvědavá, zda bříško vydrží ten nápor :grinning:DD
10. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
ahoj, ja uz jsem si taky koupila krem na strie, mam z toho docela strach, protoze moje mamka ma chudak zniceny brisko, ale je fakt, ze pred 25 leti toho moc nebylo jako prevence a navic ma hodne citlivou a jemnou kuzi, mazu se tak 1 nebo 2krat denne, rano a vecer
a co vase vaha? uz jste pribraly? ja asi kilo, brisko mam zatim normalni, nic neni videt, ale prsa se mi teda zvetsuji pekne :slight_smile: coz mi nevadi, protoze normalne mam 1 :sweat_smile:
11. zář 2009 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jdeme na kombinovany test v 1.trimestru. Vubec nevim co me ceka, co mi budou delat a mam z toho hrozny strach. Takovy strach sem uz dlouho nemela. Bojim bojim.
11. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahojky holky, vůbec mě nenapadlo si zatím nějaký krém kupovat, ale příští týden ho teda asi koupím. Já mám taky asi tak kilo nahoře, ale bříško se zatím neklube.
hanysku neboj, určitě to dobře zvládneš a vše bude ok. v kolikátém jsi týdnu?
11. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ahojte tak ja sa aspon dufam pridam ku vam tehu testy vychadzaju stale s dvoma // aj ked iba slabucke foto v albume.....ak som naozaj tak som asi v 5tt,v pondelok idem ku lekarka tak sa tesim ale zaroven mam aj strach,ze ma vyvedie z omylu,moc si to malicke prajeme. Jedine co je mne tak to ze ma nenormalne bolia prsia ale picha ma podbrusko,baby ma uistovali,ze to sa iba roztahuje maternica,som stale hladna co sa u mne nestava teraz rano o siedmej musim vstat a ist si dat aspon jogurt,no a stale beham na zachod co ma dost otravuje kedze som v praci,nechcem to nikomu hovorit lebo sa bojim ci je to naozaj tak,ale dufam,ze buduci tyzden uz budem mudrejsia
11. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
ivanko, mas stejne priznaky jako ja.. drzim palce :slight_smile:
11. zář 2009 v 15:31  •  1 dítě  • Odpověz
Ivanka: gratuluji, příznaky tak na záčatku jsem měla taky takové. Uvidíš všchno bude v pořádku, tak hlavně klid a hodně odpočívej.
11. zář 2009 v 15:58  • Odpověz
dufam,ze mate pravdu,rada by som sa uz radila so sekcie tehotenstvo a nie snazilky :wink:
11. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
ivanka: Moc gratuluju - příznaky hovoří za vše!!! Ale moc se opatruj - to stvořeníčko uvnitř tebe je moc křehké a potřebuji hodně péče a Ty hodně odpočinku! To půjdeš k lékařce během nějakého 5.-6.tt, viď? To už jistě bude mít tvoreček srdeční akci, takže budeš odcházet s jistotou-neboj! :grinning:
11. zář 2009 v 17:17  • Odpověz
hanysek - myslím, že se není čeho bát - tedy pro mě je každé vyšetření nepříjemné, ale to jsem prostě já...čekají Tě odběry a z nich oni budou vyhodnocovat - pohlavní nemoci, rh faktor, apod., takže neboj :wink: Hodně zdaru:slight_smile:
11. zář 2009 v 17:19  • Odpověz
zuzi: Myslím, že na strie by se mělo brzy - tedy četla jsem, že od samého začátku jako - těžko říct, zda to opravdu pomůže-názory se liší, ale dáš za to jen "pár" korun, což není zas tak hrozný :slight_smile:
11. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
kabat: taky jsem těhu poprvé a řekla bych to asi tak - záleží, jak to cítíš - já osobně bych na něco takového momentálně neměla ani podech, páč jsem náchylnější na hluk, pachy, atd. Každopádně pokud tam půjdeš, tak nedopusť, abys prochladla, nastydla, nechodila bych do žádné mačkanice, byla bych dál od repráků, atd atd. Snad vycítíš sama, co bude lepší...:grinning:
11. zář 2009 v 17:24  • Odpověz
Kabat - hlavně se nenabal moc ať se nespotíš a nenastydneš potom :grinning: :grinning: :grinning:

Hlavně si ten koncert užij.
11. zář 2009 v 17:36  • Odpověz
kabat: však neboj - pokud je mimi silné a má přežít, tak prostě přežije a jsi rozumná, tak si to užij:slight_smile:!!!

a ještě dotaz - taky jste dělali PPR? a můžu se zeptat z jakého důvodu? klidně do IP a nebo ani nemusíš odpovídat :wink:
11. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
crawler: dakujem moc za podporu no ved nechajme sa prekvapit,ja som z tych,ze ak mi to doktorka potvrdi tak budem ako v bavlnke som velmi opatrna a po takej dobe snazenia ani nehovorim,jedine to ma zaujima,ze vsetky pisu,ze je im zle rano,mne zostava zle teraz na vecer a neviem preco??
11. zář 2009 v 18:01  • Odpověz
já mám žaludek na vodě někdy jen ráno, jindy celý den, někdy zase jen večer...těžkoříct čím to je a je asi jedno, zda ráno či večer....lepší by bylo bez nevolností:slight_smile: A jak dlouho jsi byla snažilka?
U nás v rodině je tomu přesně naopak - už moje prababička říkávala, že nám stačí si vedle muže jen lehnout a je "vymalováno" :slight_smile:)
11. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
craw: díky za radu, vůbeč mě to mazání nenapadlo. Ten krémík se kupuje v lékárně? Musím se v pondělí někde stavit.
ivanka: to, že budeš opatrná, je jedině dobře. I já od doby co vím, že jsem těhu, tak nic moc nedělám a hlavně odpočívám. Manžel se teď o mě krásně stará, tak si to musím užívat.

Mám teď strašné sny, každé ráno se vzbudím a jsem celkem přepadlá. Obykle si sny nepamatuji, ale teď jsou strašně živé a přesvědčivé. Nemáte to taky tak?
11. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
Ahojky děvčata, prosím jak často si vás zve gyndař na kontroly. Mám pocit, že ten můj n to kašle a já to těhotenství mám fakt vymodlené. :unamused:
11. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahoj pet.s, na předchozí stránce to craw píše, na začátku jsou kontroly jednou za měsíc, pokud je vše v pořádku
11. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
zuzi:tak ja so snami nemam probklem len teraz akosi zle spim,nikdy som s tym nemala problem ale teraz vstavam tak 4-5 x za noc a rano sa mi neda spat aj ked mozem,lebo do prace chodim az na obed.
crawler:no tak my sa snazime od 2007,potom sme si dali pol roka pauzu a potom zasa,takze spolu je to rok a pol
11. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
avojte bambulky moje.. tak dlho sa mi uz nepodarilo sem prist.. najskor praca a potom mi bolo pomerne dost zle..:( kazdy novy den je pre mna prekvapenim, ako to vsetko dpadne.. ci mi bude dobre, ale ee... a co mate nove vy?:slight_smile: ako sa mi mate?:slight_smile:
14. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.