• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
crawler: děkuju moc, no ted mam jeste posledni ten galmed gold, carka slaboucka, ale snad to neni tim, ze by to prosvitalo, nekde jsem cetla, ze nektere testy nejak prosvitaji, i kdyz nejsi tehu, na tech co jsem koupila je porad stejna carka, tak jen doufam, ale maji citlivost 25, takze nic moc, jsem 12 dni po ovu, tak asi je normalni mit tak slabou, no hele asi byly zlaty casy, kdyz zadny testy nebyly, jen me zbytecne blbnou :grinning:
16. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahoj tak volala som s doktorkou a ta ma uistila,ze je to len po tom vysetreni a ze je to normalne od vcera vecera uz nikde ani naznak po niecom takom tak je to asi ok,to viete clovek ma strach predsa je to prve babo tak neviem co je normalne a co nie,jedine mi zacina byt riadne zle a to ma moc netesi
clairepimple: ja som sa tiez tak obavala,ked tam boli len slabe ciarocky-pozri album,teraz uz su riadne silne a to som si test robila vecer uz viac-menej zo srandy
Tiez som si nebola ista co a ako a tak ked bola u mne kamoska na navsteve tak aj ona si jeden urobila aby sme vedeli ako twen test reaguje a tam nebol ani len naznak proste len jedna a hotovo
eleanthis: tak drzim palce na prehliadke a dufam ,ze sa budes vytesovat
16. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
clair - neplas, carka ti zacne poradne rust az po 30 DC, kazdy druhy den by mela byt trochu silnejsi, pak uz bude zarit :slight_smile:

ivanka - jsem rada, ze je to jen po tom vysetreni, i my ted budeme vedet, ze je to normalni, predne se na to radsi i zeptam primo pri vysetrku, jestli to mam cekat :slight_smile: budu v predstihu. uz se nemuzu dockat!
16. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
eleanthis: tak to ti verim pre mne bol ten minuly tyzden nekonecne dlhy a noc z nedele na pondelok ani nehovorim,teraz uz aj kludne spim a som celkovo pokojnejsia,ked viem,ze je zatial vsetko ok
16. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
terezka: GRATULUJU!!! :grinning: :grinning: :grinning: Tak vidíš, že vše dopadlo krásně! Teda ty už máš v tom bříšku kolosa! :grinning: Když jsem byla já naposledy na utz, tak měl brouček 6,5mm- teď hádám bude 3x větší...áchich...znovu ho uvidím až na další KO, což je až 7.10....snad bude v pořádku!:slight_smile:
16. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
holky: Teď si uvědomuju, že i já druhý den po prvním utz měla malý nahnědlý flíček na kalhotkách...nepřikládala jsem tomu žádný větší význam, ale teď aspoň vím, co to bylo :wink:
16. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
a jinak jsem moc ráda, že jste přišly - vy nové těhulky...už jsem se bála, že tu budeme s terezkou a ivankou samotné...:slight_smile:

jo a clair: žádný stresy, když jsem se tak dívala na fotky už spousty těhulek, tak mi přijde, že některé testy ani pořádně silnou čárku neumí:slight_smile: Hladina hcg se zvyšuje rychle den ze dne - prakticky neustále na dvojnásobek, takže pokud jsou testy solidní, tak bys určitě měla zaznamenávat nějaký rozdíl, když si je dáš vedle sebe...pokud ne, tak si kup nějaký s vysokou citlivostí, ještě pár dní počkej a pak pěknej nášup ranní moči a musíš v tom mít jasno - jinak to nevidím :grinning:
16. zář 2009 v 16:45  • Odpověz
Tak holky, dneska jsem konečně sehnala GS mamatest a takovou čáru co mi to udělalo....no nádhera. Takže myslím, že gravidita definitivně potvrzena!
16. zář 2009 v 18:43  • Odpověz
clair: no vidíš, bylo to testem! Moc gratuluju! :grinning:
16. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
Týjo děkuju, strašně jsem si to přála, ale teď mi to pořád nějak nedochází! :unamused: :unamused: :unamused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
avojte bambulky:slight_smile:))
clair, GRATULUJEM!!!!!!!! tak to je bomba a dovod na oslavu :slight_smile:...teraz si uz len davat na seba pozor...:slight_smile: mne to nedochadzalo velmi dlho, ze cakame babo..da sa povedat, ze az do vcera, kym som uvidela len UTZ..
holky, ja tusim zacinam priberat. vcera som mala na sebe 1 bluzku. predtym som nemala problem ju zapnut,ale vcera to uz neslo. ani cez prsia a ani cez brusko...
craw... ty si uz v robote povedala, ze cakas mimi??
17. zář 2009 v 07:42  • Odpověz
claire - no vidis, carka je na cerstve vynechanou MS solidni :slight_smile: ted uz bude jen tmavnout :slight_smile:

terezko - ja jsem to rekla uz pred terminem mrchy... musela jsem, byla jsem strasne unavena a potrebovala jsem si na zahrade sednout a vydechnout (delam v MS) a ona me hned drbala, proc sedim.. :slight_smile: tak jsem to vybalila a je po ptakach... je to lepsi, bere se na tebe ohled a ted jsem treba tento tyden na PN s boleni v krku a rymou a jindy by ohrnovala nos, ze s takovou blbosti jdu na PN, ted to kazdy chape.
17. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
el, ja som asi blba.. ale co je to MS-teda teraz myslim na tvoju pracu :slight_smile:. ja sedim v kancliku pri PC, ale niekedy m atak velm boli zaludok a podbrusko, ze nedokazem tak dlho len sediet.. musim sa ist prejst.. a este okrem toho mi je spatne od zaludku...:( cely min. tyzden som bola doma.tento tyzden som akurat dnes neslo do prace.. myslim, ze uz to mojmu sefovi bude napadne... a mam strach, ze ked mu poviem, ze cakame mimi, a nahodou sa nieco stane a o mimi prideme... tak bude mat o dovod viac ma prepustit.. aj tak mi velmi sympaticka nie som ;(
17. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
materska skolka :slight_smile: - a nechces si nastavit metrik v nastaveni, at muzeme videt, v kolikatym jsi? , mimojine ted jsi v ochranne lhute! jakmile mu sdelis ze jsi tehotna, nesmi te vyhodit!
17. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
:slight_smile: ja mam vsak strach, ze sa nam to nepodari donosit. moja maminka s tym mala pomerne dost problem...zopar miminiek jej takto odislo...tak mam strach, aby to nebolo geneticke...
17. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
no, a teraz mi to vyratalo, ze som v 10 tt.. vcera mi doktorka tvrdila, ze som v 8+0tt..takze neviem, podla coho sa riadit...
17. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
teri a doktorka ti neco rikala? jsi v 10 tt uz jen tri tt a to nejhorsi mas za sebou, dneska uz je to jine nez driv, dneska te klidne zasijou, aby jsi dite donosila, nejhorsi, co se ti muze stat, je ze budes mit narizeno lezet, pokud je ti spatne, tak to neni zle, to tak byva a je to normalni, horsi by bylo krvaceni a tak,a le to uz by jsi byla v nemocnici a lezela, aby ti mohli dat vsechnu peci, a co jit takhle na PN?
17. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
8 tydnu ma to mimi, ty jsi v 10, protoze se pocita 14 dni - kdy jsi mela cca tyden mrchu a tyden do ovulace
17. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
el, to mas asi pravdu s tym sitim..prave som rozmyslala, ze ked zajtra pojdem do prace a mojmu sefovi to bude divne, prip. uz bude na mna dost tvrdy, tak to asi uz tiez vybalim na neho...uvidim, co z toho bude... na PN ist vlemi nechcem..mna ta moja praca bavi...len fakt neviem obsediet pri pc v kancliku.. a ani moji kolegovci nie su zrovna velmi mile slecny... :frowning2:
17. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
teri - proste mu to rekni a ujisti ho, ze ti neni dobre, ale na PN jit nechces, a chces to preklepat, jen budes potrebovat treba vice kratsich prestavek na prochazeni a tak.. na mou reditelku to zabralo, dostala strach, abych neodesla, protoze ve skolce je to samy bacil atd. a ja jsem vzdycky rikala, ze pujdu na PN hned, jak to zjistim, po minulem mimodeloznim na to mam i plne pravo. nicmene jsem ji uklidnila tim, ze chci zustat do vanoc a pak az pujdu na trvalou PN. ted si muzu udelat prestavky casteji a omlouva mi spoustu dalsich prohresku, taky se vyhyba nejake neg. konfrontaci, protoze ji mam tak trochu na haku.

a co delas?
17. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
ty jsi v te praci nejak kratko, ze jste se s kolegynema nedali dohromady? nebo je to tam sama pipka :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
teri , jdi si chvili odpocinout a nesed porad u pc i doma :slight_smile: ja jdu taky na chvili do postele, musim vylezet to nachlazeni, v noci se mi zase vratila bolest v krku, tak jsem z toho po tydnu cela mimo... ze to nejde pryc
17. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
el, mne manzelik urobil taky ten nadstavec na PC do postele. takze ked mi je horsie, tak odsuniem pc a len si lahnem..inak pri praci sedim v posteli a robim.. takze to mam max. komfort:slight_smile:ja som v tej praci uz 2,5 roka, al etie nove slecny cca 1 rok..a moj novy sef, kt. nastupil v srpnu min. roku mi vymenil komplet cely tim, okrem mna.. a toto je dopad toho.. proste tie nove "pipky" ma velmi medzi seba neberu...:(a to mojej nervozite velmi neprospieva...:(
el..co beries na to nachlazeni?
17. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
teri - tak to je mi lito, takove zmeny v praci :( mne se taky vymenil cely ucitelsky sbor, nekdo se vratil po materske a zbytek jsou nove holky, zbyla jsem jen ja a ma 60 leta kolegyne... ale vychazime skvele, nastesti

muzu jen STODAL - to je sirup na kasel a krk a pak se muze do nosu PINOSOL a STERIMAR - sprej z morske vody. muze se paralen po 4 h - ale k tomu jsem se jeste nedostala a zatim nehodlam dostat :slight_smile: pry se mohou i VINCENTKA tabletky na bolest v krku, ale jsou dost slane tak pry jen 2 denne, ale nevyzkousela jsem.
17. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahojte tak clair gratulujem!!!!! To je uplne super... No mne zacina byt zle stale viac a viac tak uz sa snazim zamestnavat vsetkym moznym aby som na to az tak nemyslela. Dnes rano som sa tiez zobudila s jednou upchatou nosnou dierkou ale preslo to,tak dufam,ze sa to nezopakuje,nerada by som zostala chora.
No tie vase starosti s pracou vam nezavidim,ja mam zasa problem,kto bude u mna robit,ked uz nebudem vladat,mam tu brigadnicku ale ta je na vyske tak neviem ako to bude mat od aprila,nastastie mam pracu asi 30 metrov od domu ale aj tak uz teraz mam z toho hrozu,celu matersku dam na predavacku....
17. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
děkuju moc za gratulace, doktor si mě pozval uz na pondeli, ze pry testy z krve muzeme udelat hned, tak se tesim, ze dostanu prukazku a budem to moct rict mamkam a tatkum, teda ted uz skoro babickam a dedeckum :grinning: Nevite nekdo jak to chodi, kdyz jsem na vysoke? jestli mam vubec na neco narok? tohle bylo to posledni, co jsem resila...doted :astonished:
17. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
Clair: taky mi to dlouho nedocházelo - až když mi vyrostly prsa:slight_smile:

Terezka: no, já nechodím do práce - studuju a práci mám na volné noze, takže "nadřízené" jsem to řekla, ale o nic nejde, protože nemám žádné závazky...Teď momentálně se budu soustředit spíš na školu, protože mě čekají státnice - krátce po porodu :grinning:D hihi :grinning: :confounded:
17. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
clair: ještě se moc na průkazku netěš - teda nevím, jak tvůj dr., ale má gyndařka mi ji vystaví až za rizik.obdobím=po prvním trimestru...taky jsem si myslela, že ji dostanu hned:slight_smile:

a jinak já jsem taky na vš - nárok na co? přídavky na dítě budou jako u jiných? záleží jaký má plat tvůj živitel (manža). Pokud nežijete ve společné domácnosti s tatínkem mimíska, tak tě budou jistě dorovnávat do minima...
Jinak my jsme se vzali a protože nám příjmy nevycházejí, tak dostávám přídavek 700kč/měsíc a teď budu brát ještě stýpko od univerzity. Od státu čekej až mateřskou + případně přídavky a dorovnání do minima...

by the way - už jste holky přemýšlely, jak budete chtít být dlouho s bobíškem doma? standard 3 roky za 7000kč nabo 2 roky za 11000kč nebo 4 roky za tu krácenou mateřskou?
17. zář 2009 v 15:51  • Odpověz
tak holky - je to tady

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3291822&vReferer=

jinak prukaz dostanu mozna uz priste, rikala ze do 22.10, kdy jdu k zubari, urcite :slight_smile:
17. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.