• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
jj díky :wink: já bych stejně asi radši nic co by mi neschválil dr nebrala :sweat_smile: :pensive:
25. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
jeee, agu, koukala jsem do alba, to je srandovni jak mas furt plochy bricho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
:confused: plochý??? si právě každý dělá srandu že tam mám dvojčata :confused: :confused: :sweat_smile: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: no jo ale na tebe mít nebudu pač tobě roste špek už teď :grinning:
25. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
agu,jen jsem ti napsala co holkam rekla dr
25. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
car však v poho moc děkuji :dizzy_face:
25. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
no a mas teploty??
25. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
car už ani moc ne....včera vůbec a dneska jen ráno ale teď oki :wink:
25. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
tak to jsem rada :wink:
25. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
já taky už ani tolik nesmrkám a nekašlu tak snad ten čaj pomohl :wink:

jdu dlabat :dizzy_face: :grinning:
25. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
dobrou chut..ja uz padim paa
25. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
sem se přecpala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu poprvé a jsem taky čerstvě těhotná, dělal jsem si test. :slight_smile: K doktorce jsem objednaná až 8.7., aby prý bylo vidět víc než teď. Jinak nemám skoro žádné příznaky, jen se mi zvětšily prsa tak o 1 číslo. :confused:
25. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
spaget gratuluju :wink:

maji tak ti nevím zda se zítra do toho OL dostaneš....vlaky pořád nejezdí a busy prý taky ne pač je zavřená dálnice,bělotín pod vodou a hranice taky takže se prý dneska nemají jak dostat :pensive:
25. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
no jo, ja uz budu ve 12tt jak vy pred porodem :grinning: :grinning: :grinning:
no tak tos me, agu, nepotesila s tema busama :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale my tam potrebujem projet :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
spagetinko, vitej u nas, gratuluju k tehulkovani a tak me napada, ze jsem si koupila testy, tak si jdu zkontrolovat jestli carecka sili :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
maja :grinning: :grinning: :grinning: furt testuješ jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky kdyby ste některá měla zájem o ten těhu svetřík co mám v albu tak se ozvěte....dneska mi došel ale je mi veliký :rolling_eyes: :pensive: :unamused: :unamused: a já se tááák na něj těšila :unamused: :confused:
25. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
agu, jj, uklidnuje me to, kdyz vidim, ze krasne sili :slight_smile: asi nevydrzim a objednam se na gyndu prece jen driv.. :grinning: uz chci mrnouska videt..
25. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
ahoj holky, dnes tu k vám nakukuju poprvé a vidím, že tu někomu není nejlíp....

na těhu nevolnosti je nejlepší si uvařit zázvorový čajík. Zázvorové jsou vlastně i ty lízátka, co jste o nich mluvily, ale čaj je mnohem silnější :wink: čajík se dobře hodí i pro děti před cestováním-namísto kinedrilu, ale pozor nesmí se udělat moc silný, to by pálil :sweat_smile:
na nachlazení, teď když nesmíme skoro žádné léky mám odskoušné pastilky propolky, vincentkovej nosní sprej a čajíky, ať už citonkové s medem, nebo bylinkový, dobrej na nachlazení je květ hluchavky, lipovej květ,..
skvělej čaj při nachlazení je zázvorovej s medem a citronem. Nejlepší je ho pít večer před spaním. Má tu schopnost, že vypaluje bacilky a prohřejvá zevnitř :dizzy_face:
25. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
jejda holky si všechny vaříte ty čajíky, nebo co, že je tu takové mrtvo :- :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
spaget....gratuluju moc k tehu :grinning:

farmarska-je dalsi tehulka,gratuluju :grinning:

se tu pekne rozrustame :grinning:
25. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
jo jo holky, jen tak dál! :slight_smile:

carkul ty jsi taky??
25. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
no podle vseho jo,doufam ze vse bude v poradku :sweat_smile: testik //,hcg 600,na utz neni zatim nic videt,jdu zitra zas k dr.. a veeeliky zpozdeni :grinning:
25. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
carcul a v kolik tam jdeš? budu držet palce! určo přijdeš s veselou zpravou! :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
pred jednou :grinning: :grinning: tak snad :grinning: a v kolikatym jsi ty?? :grinning:
25. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
tady mi to podle poslední mestruace hází že jsem v 8tt, ale ve skutečnosti jsem tak v tom 6tt. i ultrazvuk ny tomu spíš odpovídal :dizzy_face:
zak zítra na vás před jednou budu myslet :wink: a koukej se pak hned ozvat s novinkama! jsem zvědavá opice a budu napnutá :grinning:
25. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
no bojim bojim...snad to bude dobry....a snad tam mimis bude...dekuuju..a kdy vy jdete na dalsi kontrolu??
25. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
ahoj holky, tak se dnes konečně taky připojuju. Odpoledne jsem byla u dr., říkal, že to teda vypadá na 5-6tt (nic novýho :wink: ), a že to vypadá moooc dobře. Dokonce prý zahlídl i jakoby bijící srdíčko, ale zatím jen slabě. I mi to ukazoval, ale já na tom utz nic neviděla. Nechápu, jak se v tom může vyznat. No a za týden mám přijít zas.
25. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
jo a děkuju farmi za radu ohledně nevolnosti, to jsem se ptala já :wink:
25. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
carcu, taky moc držím palce, doufám, že pak dáš vědět, jak jsi pořídila :astonished:
25. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
jeee,marky tak to je supr :grinning:
25. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
to vis ze dam,no uz abych vedela :grinning:
25. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.