• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
No jasný přesně vim o čem mluvíš... :D já jsem si vždycky ráda dala vínko a cígo, a najednou nekouřim a piju vodu a juice :D Taky jsem si rikala,ze mu to musi docvaknout.. no,ale jsem rada,ze uz to vi, protoze me to docela stvalo,nerada lzu nebo neco skryvam.. no..ale taky nechci nic zakriknout.. No mi povidej, ja se dneska vzbudila a dala jsem si slabý kafco a nako mi nesedlo.. pak pritel zacal delat vajicka se slaninou a zampiony a ja furt vocuchavala tricko, ze nak strasne smrdi... no jeste to bude asi zajimavy :D Jinak nafouklá jsem taky a spat nemuzu,ale jsem unavena a bolej me prsa, chjo :D no neni to těhotenství krásný :grinning:
4. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
Tak to mě prsa nebolej vůbec, až si říkám, že jsem divná, ale já je nikdy moc citlivý neměla. Při menses mi nebylo nikdy nic, maximálně, když jsem nastydla. Ten můj je z toho nějakej vykulenej. Zrovna minule mi říkal, že si myslel, jak to bude krásný a já pořád, že mě něco bolí, že jsem utahaná, v noci nespím. On je takový zlatíčko a špatně snáší, když mi něco je. Tak jsem mu vysvětlovala, že je mi sice špatně, ale tak nějak jinak, že i tak je to nádherný, že to možná brzo přejde a pak si to užijem. No, ne že bych tomu věřila, ale chtěla jsem ho potěšit. :slight_smile:
4. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
Ahojky, nebojte ty nevolnosti vás brzy opustí a bude trochu líp. I bolesti prsou pomalu přejdou. V pátém týdnu jsem si myslela, že to snad ani nevydržím, manža se mě nemohl vůbec dotknout a teď už mám jen citlivější bradavky, tak to už celkem jde.
Merci i já si myslela, že to všichni už musí tušit, nechci pít, na stavbě domu už nedělám žádnou těžkou práci a pak jsem měla strašnou migrénu. Tři dny po ní jsme se rozhodli, že to rodičům řekneme a kromě manželové babičky byli všichni strašně překvapení. :grinning:
Craw: I já poslední možná tři dny cítím v podbříšku takové jako píchání, dnes už jsem si říkala, že se vás musím zeptat, jestli to taky tak máte. Tak snad je to normální. :wink:
4. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
ahoj těule:slight_smile:

katko: taktéž gratuluju k miminku- jen nechápu - on vám tvůj gynekolog neřekl nic o plodných a neplodných dnech? asi předpokládal, že to každá ženská ví (tím se tě nechci dotknout, ale popravdě vážně mě to dost pobavilo :wink:) tak ještě, že vás ségra nakopla ;-DDD

mercedess, petulek: taky si někdy říkám, jak to můžou některý ženský názývat nejhezčím obdobím života...ale je fakt, že nevolnosti prostě najednou přestanou a vy se bude cítit bájo:slight_smile:)
4. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
Ahojky Zuzi, mě je snad i jedno jestli to tušej nebo ne, ale ať do mě nerejpou. Její dcerunka taky nechodila všem oznamovat, že se snažej o mimi a že je v tom. Když ona je to taková omezená nána. A jak jinak, máš se dobře? Holky já to asi nevydržím a půjdu k doktorovi už v tejdnu. Může mě ta zvědavost přetrhnout. Asi ještě nic neuvidí, ale co kdyby náhodou.
4. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
zuzi: tak to bude asi normoš - možná nás mimísci opravdu štípou - chtěj si asi hrát a moc tam toho na hraní nemaj ;-D

mercedess: tak tam radši jdi, aby tě ta zvědavost nepřetrhla:slight_smile: ale jestli jsi v 5.tt od poslední MS, tak to znamená, že jsi cca v 3.tt a to ještě nemůže být nic vidět :wink: - ale třeba ti vezme krev - z té se dá těhu určit, ale nevím proč to gyndaři nedělají...tedy, co jsme tady holky, tak jsme všechny musely na potvrzení čekat dle utz, tak nefím :grinning:
4. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
Ahojky, crawler. Já vím, že to vidět asi nebude. Když já to už chci věděěěěěěět. :slight_smile: Prostě nesnáším čekání, a to se ještě načekám těch 9 měsíců. No ale na drouhou stranu test to taky ještě ukázat neměl a ukázal. Co kdyby náhodou. Asi blbost co :slight_smile: Holky nemáte recept, jak se to dá vydržet. A hlavně nepište nemyslet na to, to prostě nejde. :grinning:
4. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
To je fakt...doktor mi nic neřekl..asi si myslel,že mám dosti času...si myslel rok sem rok tam..jenže mě bude letos 30tak si myslím pravá chvíle...tak jsem ráda,že tu segru mám!!! :sunglasses:
4. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
fuj me je blbe... :confounded:
4. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
Až tak? Tak to já se přinutila i žehlit. No hezky odpočívej, nic nedělej a snad bude brzo líp. Mě čeká ještě návštěva u rodičů.
4. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
byla jsem s kamoskou na orky cokolade a je mi zase divne.. nevim jdu si lehnout....
4. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
mercedess: tak mě napadá - vždyť se může stát, že jsi otěhulčila i předchozí cyklus - první menstruace ještě v poho může přijít, takže můžeš být těhu i dýl - to mě tak napadlo - každá nemusí vědět, kdy přesně do "toho" spadla :grinning: Hele, prostě tam jdi a uvidíš, ale potom se musíš držet statečně - pokud tě začne děsit s mimoděložním...ale teď jsi vlastně taky taková nejistá, tak tomu učiň konec :slight_smile: však já to taky nevydržela a hned se tam hnala :grinning:DD

vojtaxx: to jo - pěkně jí poděkujte, páč byste se ještě taky mohli snažit kdovíjak dlouho:grinning: My se s manžou tulili v plodných dnech jen jednou a hned to vyšlo :grinning:DD

petullek: odpočinek je opravdu nejlepší a zkus se podívat v lékarně na cukrová lízátka proti nevolnosti - když ti bude šoufl, tak by ti měly pomoct :slight_smile:
4. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
Ahojky těhulky :slight_smile: taky vítám nově příchozí!

katule01: jo máme stejný termín,tak to je dobrý :slight_smile: tak jsem zvědavá jestli budem rodit opravdu ve stejný den :grinning:

Jinak hlásím,že u mě se zatím nic nezměnilo,nevolnosti přetrvávají,ale naštěstí zvracení se ke mě stále nedostavilo-doufám,že ani nedostaví... Můj manža to taky snáší zvláštně,taky ho mrzí že je mi zle a snaží se pořád najít příčinu :sweat_smile: pořád mi předhazuje jestli nemám málo pohybu.. :confused: nenechá si vysvětlit že ty nevolnosti jsou běžný a když mi není dobře,že se mi zrovna nechce cvičit! No už aby to přešlo..
5. říj 2009 v 08:02  • Odpověz
Ahojky těhulky,
crawler: To asi ne, to by musela bejt opravdu náhoda, začali jsme se snažit asi tejden před měsíčkama a to jen proto, že mi bylo blbý říct, že mám stejně neplodný dny, když už končně svolil.
5. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
janinka: jojo chlapi to s námi někdy nemají lehké :grinning: můj manža to prožívá úžasně, ale vždycky vidím, jak je smutný, když mi je zle...ale pohyb by to tedy určo nezlepšil- spíš ještě víc rozhodil žaludek :grinning:

mercedess: no, tak to asi opravdu nešlo - 10dní před MS bývá opravdu neplodných (jedině bys musela mít posunutou ovulku)...no, tak prost uvidíš, co gyndař uvidí - já tam v 6.tt (od MS) měla jen prázdný gestační váček, ale za 2 týdny už tam byl 7mm budulínek - je to neuvěřitelná ryclost vývoje a proto na sebe opravdu dávej (i vy ostatní na začátku) velký pozor, protože tento začátek je základ všeho :grinning:
5. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Tak mi tak holky připadá, že jsem v práci úplně na prd. Nějak mám myšlenky jinde, což je asi problém, když pracuju hlavou :slight_smile: . Ještě, že vás tu mám. Hrozně mi to pomáhá.
5. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
avojte holky,
uplne suhlasim s craw..ja som tam tiez bola cca v 6-7 tyzdni a doktorka nic nevidela. viem, ze som bola z toho pomerne dost vedla a nervozna.. ale potom to zrazu prislo. zacalo mi byt spatne, bola som strasne unavena a nakoniec aj doktorka potvrdila, ze mam v sebe 1,5 cm snehulacika:slight_smile: ale max. chapem a podla mna, je to normalne, ked si z toho nervozna.najhorsie na tom jeasi to, ze nic sa neda urychlit. ved aj tak to same o sebe ide strasne rychlo...:slight_smile:
craw, ako sa vlastne citis?:slight_smile: co robi drobcek v brusku? ja som dnes rano zostala v soku. vcera som si prichystala veci na oblecenie do prace a dnes rano.. takmer som sa do nich nezmestila. za 1 noc sa mi neskutocne zvacsilo brusko... vlastne sa ukazalo...
5. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahojte po víkendu. Tak virózu jsem vyležala, sice mám ještě rýmečku, ale už se cítím o hodně líp.
Jen jsem včera hlídala dvouletou neteřinku a jelikož mi u prostřed procházky začala kňourat a brečet, tak jsem jí chtě nechtě musela vzít do náruče, a pak k večeru jsem si nadávala, protože mě z toho tahaní bolelo v podbříšku. By mě zajímalo, jak to zvládají maminky, které už jedno dítě mají.
5. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Sennorita:Ahojky, tak to je fajn, že je ti líp. Jak to zvladají ostatní netuším, ale ty to nepřeháněj. :wink:
5. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
holky,já nachlazení taky úspěšně úplně zahnala,tak jsem ráda.. jo a objednala jsem se na ty testy NT+screening co se dělají v I. trimestru..tak jsem ráda,sice to bude stát 1450,- ale to je jedno radši si to zaplatím a budu v klídku :slight_smile: jdu tam 3.11. ..tak už aby to bylo :grinning:
5. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahojte,
jani tak to je celkem pálka, u nás to stojí jen 600 Kč. Já jdu už příští týden, tak doufám, že bude vše v pořádku. Ty rozdíly v cenách jsou neuvěřitelné. :astonished:
5. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahoj holky,

Janinko, teda souhlasim se Zuzi, je to palka, ja jdu zitra na to same a platim 500 Kc. Kdyztak pak pisnu, jak to probihalo a co bylo videt :slight_smile: Uz se tesim na ultrazvuk, naposledy nekdy v 7. tydnu byla videt jen hlavicka a telicko a busilo srdicko, ani jsem si nebrala fotku. Ale verim, ze zitra uz to bude mnohem lepsi. Ja to snad do zitrka uz nevydrzim.... :slight_smile:
5. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
taky jdu NT screening v 1 trimestru a plati 1450, ale stoji mi to za to dat ty penize
5. říj 2009 v 11:39  •  1 dítě  • Odpověz
Rozhodně to stojí za to. Kdybych měla dát 2000 Kč, neváhala bych, ale je šílený ten rozdíl. Nevím jestli to záleží na velikosti města, ale je to celkem síla.
5. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
holky,no je to dost peněz,ale pro můj klid ty peníze obětuju,co už..no asi záleží od kraje...je to opravdu dost rozdíl teda,že budem s Veri platit 3x tolik co vy :astonished: ale tady v Brně je to prý jediný místo kde se to dělá snad..
5. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Teda ty ceny by si mohli nějak dohodnout, jenže by se stejně dohodli na tý horní hranici. Já teda když všechno klapne, tak bych asi taky šla. Ať to stojí, co to stojí.
5. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak co jak vam je??? me porad nic moc, nevim co jist,nevim co pit.. je mi blbe.. dneska mam nakou depku... asi za to muze to pocasi pekne nam tu leje... :frowning2:
5. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Nazdárek petullinko, počásko je přímo spací, to jo. Mě pořád jen pobolívá v podbřísku, ale jinak mi nic není. Jen teď holky v práci nějak rozvedly teorii o hrachový kaši a to se mi udělalo mírně šoufl. Jako by nestačilo, že obědy v práci nestojej za nic.
5. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
merci: no ja mam pocit, ze co me prestalo bolet v podbrisku tak mi zacalo bejt blbe... tak ti budu drzet palecky at je aspon tobe dobre :slight_smile:)
5. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahojte všechny. Když se bavíte o těch velikostech, já byla u dr. v 5tt a už mi našel 7 mm mimíska (no, zatím to byl jen flíček :slight_smile: Zdál se mu nějaký veliký, tak uvidíme, co řekne za 14 dní, až tam půjdu znovu.

Jinak se chci ještě vrátit k tomu zaměstnání, nevíte některá, jak je to s ukončením prac. poměru na dobu určitou? Jestli je těhotenství důvod k tomu, aby tento prac. poměr neskonči? Měla jsem smlouvu na rok a bude mi končit, tak se modlím, aby mi ji prodloužili, protože hledat práci jako těhu...
5. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.