• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Terry23: Prac. poměr končí dle doby na kterou byl sjednán a těhu na to nemá vliv. Bohužel ti smlouvu prodloužit zaměstnavatel nemusí. Moc dobrý zprávy to nejsou, já vím.
5. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
Kam jste se mi všechny ztratily. Nějak to tu dneska vázne.
5. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
merci,já sem tu,pořád tak nějak nakukuju.. :slight_smile: ale za chviličku už valím z práce domů...
5. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
Ahojky těhulky...Je to zajímavé co tady píšete..doufám,že mi moc špatně nebude..chtěla bych co nedíl pracovat...práce mě baví a jsem v ní krátce,ale jsem ráda,že mě daly rovnou na dobu neurčitou...Jinak ve středu jdu k doktorovi a doufám,.že mi to potvrdí...a budem moc rádi...Tak se mějte holky pěkně a hlavně bez bolestí... :slight_smile:
5. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
merci: ja jsem si musela vlizt do postele.. a hezky jsem to na 4hokdy zalomila.. A je mi trosku lip, ale zacina me bolet hlava, tak mam radost... co ty? jak je? jinak pojd se pridat ke spolecnymu terminu-cerven2010 ;))
5. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
terezka: bříško dokáže vyskočit neuvěřitelně rychle a taky ho máš ráno menší než večer? :slight_smile: a sranda je, že mimísek byl pár týdnů usazenej vpravo a já měla pravou část bříška větší - teď už je asi uprostřed...manža se mi smál, že jsem hrbolatá :grinning: já už se mám perfektně - jediný, co mě štve je těsné oblečení, ale na těhu kalhoty to zase ještě není a bohužel na tom nejsem finančně tak, abych si koupila nový džíny, který mi budou třeba ani ne měsíc, tak budu asi chodit jenom v teplákách i na univerzitu:grinning:DD

vojtaxx: tobě už to určitě potvrdí - už by mělo tlouct i srdíčko :wink:

jinak holky pište o zkušenostech ze screeningu- teda ty cenový rozdíly jsou děs - zajímavý je, že v druhém trimestru je tento screening pojišťovnou hrazen...já na tenhle nejdu - nějak to nepovažuju za důležitý - naopak, kdyby mi řekli o nějaké VVV, tak bych byla dost vyjukaná, což je zbytečný, když se to stejně dřív nebo později dozvím :slight_smile:)
5. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahojky, celý den mi nešlo tyhle stránky otevřít. Holky tak už jsem si to na gyndě vyjednala, jdu tam příští týden v pondělí a sestra říkala, že už by to mělo být vidět. To budu pomalu končit 6tt. Já se tááák těším.
Petullek: Já jsem teď ok, akorát mě pobolívá to břicho, teda spíš mezi břichem a podbříškem, ale většinou jen když dlouho pobíhám.
6. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
mercedess: jojo, měli nějakou poruchu:slight_smile:...tak jsi to vydržela ještě počkat? jsi šikula!:grinning: odměnou ti jistě bude tak 6mm prcek :grinning:DD
6. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
Ahojky Crawler, to bude teda macek :grinning: No aspoň doufám. Bude to hodně těžkej tejden, ještě že mám nějak moc práce a zařizování. To mi nachvilku odvede myšlenky.
6. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
Ahojky, měla jsem dnes stejný problém. Naštěstí už to teď jde.
merci: tak ještě ten týden vydrž a v pondělí už to budeš mít jasné.
6. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
Zuzi: Nazdárek, no jestli to ještě vidět nebude, tak si to snad mrsknu. Jo a s tím oblečením vám to nezávidím, možná mám výhodu, že jsem poměrně macatá, takže mi dlouho vydrží to co nosím teď, když upnutý věci nenosím.(protože fakt nemůžu - vypadala bych jak jitrnice)
6. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
Ahojky holky, jak je dneska???
me je dneska docela dobre.. akorat me poboliva v podbrisku.. Ale mam strasnou radost,protoze letim 20tyho domu..sice jenom na par tydnu,ale preci.. Tak hned ve stredu 21. nabehnu k doktorovi.. tak jsem na to zvedava :D taky se strasne tesim :grinning:
6. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
petullek: a kde jsi? v anglii? a jak to budeš dělat, když se chodí na gyndu každou chvíli a taky v průkajdě musíš mít razítko z prohlídky od zubaře, tvého obecného lékaře a kdoví co ještě...tak to asi budeš si je muset najít tam ne? to bys měla děsný, kdybys musela v závěru těhu každý týden lítat do čech:grinning:

mercedess: já taky nejsem žádná vyhublina: mám už 62kg na 160cm...ale vše jsem nosila na tělo víceméně, tak to mám teď blbý :grinning:
6. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
Tak to nechápu, jak to můžeš tak dlouho vydržet :slight_smile: I když v Londýně ti asi nic jinýho nezbývá, viď. Je fajn, že je ti dobře. Ty podbříška jsou sice otravný, ale doufám, že je to v pořádku, na druhou stranu, aspoň se něco děje. :slight_smile:
6. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
no jsem v Londyne..ja si tady musim najit doktora,ale chci na prvni prohlidku v cechach,navic si tam musim vyridit spoustu jinejch veci :slight_smile:) no je to celkem komplikovany :grinning: ale ono se vsechno vyresi. Tady je jinej system,takze by to melo byt v pohode :wink: je jasny,ze bych byla nejradsi doma,ale to se msi vyresit,podle penez. Tady je vic prace.. :unamused:
6. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
petullek: no, to ti nezávidím...a jak je to v GB s doktory- tady je dost problém sehnat narychlo zubaře, ale i obvoďáky...tak ať se ti poštěstí!:slight_smile: jinak co se týče práce, tak mi ani nemluv...manža nemůže a nemůže sehnat a to je Ing., ale je absolvent a všude chtějí praxi... :angry: :unamused:
6. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
A jako co pracuješ? Já měla v Londýně bratránka, on je dobrodruh předtím byl v Iráku a ještě snad v nějaký takový zemi. Já na to nemám, nějak mám ráda tu pohodu tady. V Londýně jsem byla týden, bylo to hezký, ale stačilo mi to.
6. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
tady je veskera lekarska pece zdama, je tu plne jinej system co se tyka tehulek.. ja mam zubarku i obvodacku v cechach zatim. no uvidime.. treba vyhrajeme v naky loterii a budeme moct bydlet v cechach aspon prvni rok :D
Ja nic nepracuju :grinning: milacek nechce abych cokoliv delala, leze mi tim na nervi, nenecha me uklidit nadobi, nakrajet zeleninu, proste nic... porad at si jdu sednout a tak.. takze ten by me ani do prace nepustil :grinning: prej to vsechno zvladne on... jsem na nej velice zvedava..
6. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
Tak to ti závidím, ne že by se Mišák nestaral, ale úklid a jiný práce to je pořád na mě. No a v práci chci zůstat do tý doby, dokud to unesou moje nervy. Když mě budou štvát tak skončím. Já kvůli debilovi řediteli nepotratím.
6. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
tak to chapu.. no ono neni co zavidet :D vcera jsem stravila celej den v posteli s depkou, a kdyz jsem se vyhrabala z pelechu a sla pomoct do kuchyne se salatem, byla jsem poslana at si sednu.. :unamused: takze to me dorazilo... :-/ jinak co vy a vase hormony??
6. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
To bych ho možná i nakopla :grinning: Hormony se plašej jak divý. Každej mě hned naštve. A ke všemu to nedokážu spolknout a začnu okamžitě nadávat. No protiva jsem hrozná. Nejhorší je, že to člověk o sobě ví, ale neovládne to. Asi si budou muset zvyknout, než se srovnám :wink:
6. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
moje hormony jsou na houpačce- jednou jsem dole a jednou nahoře:slight_smile: je to u mě stejný jako u MS - někdy všechno nesnáším a podruhé se řepím na celé kolo...asi je to normální :wink:
6. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
Ahojky,
můžu se k vám přidat? No, ty hormony.. :grinning: ty mi dávají..vlastně dávají zabrat i lidičkám kolem mě. chvíli jsem v pohodě, všechno dobrý, pak mě vytočí, když přítel přijde z práce, dobu se mazlí u dveří se psem a mně řekne jen ahoj..je to hrůza..ale zase duben se blíží a snad i ty nálady přejdou
6. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahojky erisko,
tak na druhou stranu jsem ráda, že mi nehrabe, ale že je to normální :slight_smile: Myslíte, že to vydrží až do konce?
6. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
Holky papa zítra, vrátila se mi drahá polovička :slight_smile:
6. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
to ja mam polovicku porad jeste venku s bafikem, takze je klidek, ale jdu si dat vanu..nejak mi je zimka na nozky.
mercedessee: ja doufam, ze to prejde..nejhorsi je, ze vim, ze jsem protivna, uz kdyz to rikam, ale pak se mi nechce omlouvat..nastesti pritel je tolerantni a mavne rukou, rekne ty tehule a neresi to.

jeste jsem se chtela zeptat, nemate nejky osvedceny figl na boles hlavy?
6. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
jo ty hormony.. tak uz jsem ve stadiu, ze kazdej den brecim :sweat_smile:
6. říj 2009 v 19:26  •  1 dítě  • Odpověz
je ja jsem rada,ze to neclouma jenom se mnou :grinning: ja jsem neskutecne protivna, litostiva a nastvavaci.. takze me dostanou uplny kraviny,treba kdyz milacek neco vypusti z ust co me nastve, pak me to mrzi a pak divi proc brecim.. :grinning:
erisko: na bolest hlavy se mi nejvic osvedcil spanek, pokud mas teda moznost..
6. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
eriska: žádný osvědčený recept nemám. Trpím občas na migrény a teď, co jsem těhu, je to mnohem horší. Obvoďačka říkala, že mi na to nemůže nic napsat a tak mě nechala doma, s tím že klid je jediný způsob jak tomu předcházet. Jsem doma už dva týdny a od té doby se migréna neobjevila, takže to chce asi opravdu klid, ale ne vždy to jde, to je jasné
6. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
Ahojky těhulinky, tak jak je dneska? Mě je celkem fajn, jen už bych šla z práce domů, tak se mi líbilo v posteli, že bych šla pokračovat ve spánku. Nebude ze mě příštích pár měsíců bůh ví jakej dříč, no :slight_smile:
7. říj 2009 v 07:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.