• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahoj mercedesse, no mě je pořád dobře.Až na to, že mě občas pobolívá v podbříšku a na večer cítím pnutí v prsou, ob den bolesti hlavy, ale nic nezkazí moji náladu a radost :slight_smile:
Takže v pondělí k lékaři? Já jdu v úterý, jsem strašně nedočkavá. Budu se muset nějak zabavit, abych na to pořád tak nemyslela, pač od rána do večera nad tím přemýšlím...
7. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahooj, sennoritko, tak to ti budu držet palečky. Snad nám to dobře dopadne. :slight_smile: Jéé dneska se mi překulil 6 tt.
7. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahoj holky,jestli můžu,přidám se k Vám :wink: Jsem v 7tt, paní doktorka mi těhu potvrdila v 6tt a na kontrolu mám přijít až za měsíc :slight_smile:doufám,že vše bude dobré...cítím se úplně stejně jako vy, výkyvy nálad, bolení prsou, zad, ospalost a strašidelná únava...ale jsem moc šťastná:slight_smile:
7. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
evejka:Ahojky, tak to úplně chápu, ten pocit štěstí je tak silnej, že nějaká bolístka mě nemůže rozházet.
7. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
mercesesse: no 100%, my do toho teď předěláváme byt, tak se nám to všechno nakupilo...vlastně nás těhu překvapilo, že vyšlo tak rychle, přece jenom 30 už ťukla na dvířka a vyšlo nám to takřka hned...na druhou stranu je to fakt veliký štěstí, když se tu člověk porozhlídne :wink: čeká nás ještě dlouhá cesta a je fajn, že na ní člověk nejde sám,ale může se podělit... :grinning:
7. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Tak to je přesně můj názor, je fajn, že v tom nejsem sama, nám to taky vyšlo napoprvé, tak doufám, že to bude v poho. Mě je 26, řekla bych, ještě tak akorát, dýl bych asi čekat nechtěla. Jinak je super, že když si nejsi s nečím jistá, vždy se tady najde někdo, kdo ti poradí. Nejsme přece vševědoucí.
7. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahojky děvčata,
venku je celkem pěkně, tak i moje nálada je úžasná, co vy?
Gratuluji nové těhulce. Souhlasím, že pocit štěstí je úžasný. Hrozně moc si to užívám a těším se až budeme tři. My zrovna dokončujeme domeček a chceme se ještě do konce roku stěhovat, tak je to taky celkem síla. S manžou se vlastně vidím jen večer od osmi do deseti, jak přijde ze stavby a než jdu spát. Ale až se přestěhujeme, tak si to snad vynahradíme. Už se moc těším na příští rok. Už nebudeme muset tak chvátat a tak doufám, že si budeme užívat i vycházky s kočákrem. Projít jsme se totiž nebyli už dva roky. Hrůza :frowning2:
7. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Musím přiznat, že při tom svém prvním těhotenství si připadám spíš jako nevědoucí! :grinning:
7. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
No to je teda taky síla :slight_smile: 2 roky nikde..to by mě zničilo,ale zase budete mít hnízdečko...my taky chceme všechno mít do konce roku,tak snad se povede.Ale člověk objede po práci pár obchodů, udělá véču a hned hají :wink: teď už dokonce nevydržím ani zprávy...připadám si jak Bachacha :grinning:
7. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Já jsem teď naštěstí už čtrnáct dnů doma, ale když jsem chodila do práce tak jsem pravidelně u zpráv usínala. Teď vydržím alespoň do těch deseti, protože si přes den na chvíli lehnu
7. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahojda holky! Já mám dneska taky docela fajn náladu,má být dnes zase pěkně..a zatím je mi dnes od rána dobře :slight_smile: včera mě nějak na večer bolelo břicho,ale byly to nějaký zažívací potíže,ráno jsem valila na záchod a je to dobrý :grinning: Jinak změna zatím žádná,bříško zatím nikde-naštěstí,aspoň to v práci neodhalí :sunglasses:

crawler: v těhotenské průkazce musí být razítka nějakých dalších doktorů?? To sem netušila..no já si pro ni jdu v úterý příští týden..
7. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahoooj, Janinko, já si říkala, kde jsi. Nemáte někdo náhodou problám s nadýmáním. Já naprosto strašnej. Ale převážně večer, když si lehnu. Nic tak dráždivýho nejím, tak nevím, čím to je.
7. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
janinka22: urcite tam musi byt od zubare, k nemu se jde 2krat, dalsi nevim
ja mam docela velky problemy se zubem, uz od prosince tak se desim kazde navstevy, navic minule rikala cosi o tom, ze ted neni dobry pichat anestetikum.. to se zblaznila? :sweat_smile:
7. říj 2009 v 10:58  •  1 dítě  • Odpověz
merci,ahojky :slight_smile: mě tyhle stránky včera vůbec nefakčily...nevím co to bylo asi nějakej error :grinning: já jsem taky věčně nafouknutá..asi záleží co jíš,to bude z jídla,no musíš to tak brát že se tělo vyrovnává s něčím co nezná :wink:

veri,díky za odpověď..to mi sestra určitě všechno řekne..no k zubaři se mi moc nechce :sweat_smile: naposledy mi trhal horní osmičky..pak jsem měla jít ještě na spodní,ale na ty jsem měla strach,páč říkal že půjdou hůř..tak doufám,že mě teď v těhu nechytnou! Mojí mamku to v těhu chytlo a rvali jí to bez umrtvení - fůůůůůj :astonished: tak snad to bude v poho..
7. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
No to mně to včera taky nešlo. Když mě nepřipadá, že bych jedla něco tak agresivního.
7. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
Holky s tím nydýmáním to mám úplně stejně...myslím,že se to tam vevnitř hodně rovná a uzpůsobuje a tím to je:slight_smile:Možná taky přísuny vitamínů,listovky atd. udělá své...každopádně je to veselý :grinning:
7. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
No to je moooc veselý. Ještě že jen večer, v práci si to nedovedu představit.
7. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
holky,to se určitě zlepší,musíte myslet pozitivně :grinning: ty začátky jsou nejhorší...
7. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
To já myslím pozitivně, teda když to aspoň trochu jde. Náhodou mám dnes i dobrou náladu. Sluníčko svítí, já jdu odpoledne na nehtíky a pak se ségrou na véču. Sice přijedu domů utahaná jako pes a pozdě, ale aspoň nebudu doma čekat na pondělí.
7. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
merci,tak to má být,já se taky snažím myslet pozitivně co to jde :slight_smile: já mám dnes taky scuka se švícou,zajdem na něco dobrýho,tak dojedu domů až k večeru,není stejně kam spěchat,manže odjel dnes do Německa...už včera jsem byla s kamarádkou si sednout a přijela jsem po sedmé hodiny a byla jsem unavená,hlavně mě pěkně otekly nohy :frowning2: asi by to chtělo nějaký pohyb...celej den hold sedím v kanclu a pak si jdu ještě sednout do kavárny no...ach jo
7. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Tak s tím sezením na tom nejsem o nic líp. Prostě kancelářský krysy, no. Je fakt, že když má člověk nějakej program tak to utíká líp a já toho mám tenhle týden dost a jsem za to vděčná. I když zítra musím k babče, protože měla svátek. Moc ráda tam nejezdím, ale pořád lepší než se užírat doma.
7. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
jojo,je to blbý sedět v kanclu...ale co naděláme že..poslední dny mě začínají pobolívat i záda .. no asi potřebuju opravdu už začít aspoň nějaký cvičení,abych se cítila líp..
7. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Cvičit bych taky chodila, ale vůbec nevím kam. Budu to muset nějak zjistit. Kdyby někdo věděl o něčem v Neratovicích a pod. ráda si nechám poradit.
7. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
No taky jsem kancelářská a v podstatě si to snažím ještě užívat, protože představa že to skončí a pak se budeme batolit kolem mimi je sice krásná,ale taky hodně vyčerpávající...takže úsměv, pohoda a zázvorový lízátka do kapsy :wink:
7. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
merci,mě se popravdě nikam nechce chodit,navíc to není levná záležitost,co jsem koukala na netu a taky jsem si plánovala že budu chodit plavat,ale to si taky ještě promyslím,protože to taky stojí dost peněz...mám půjčený dvd od kamarádky co už má mimi Pilates pro těhotné,ještě jsem na to nekoukla,ale v nejbližších dnes se na to vrhnu :slight_smile: chtěla bych cvičit spíš v klidu doma...ale někdo se doma nedonutí no,to chápu,ale já se prostě donutím .. i dřív jsem doma cvičívala podle dvd
7. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
No já dřív cvičila hodně aerobic, ale to už je pár let. Pak jsem měla problém se zádama a už to nešlo. Možná že nějaký těhu cvíčo bych teď už v pohodě zvládla. Plavat jsem taky chodívala pravidelně, ale nevím jestli bazén v Neratovicích je zrovna nejvhodnější. Tak nevím snad ještě něco vymyslím
7. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
Holky, jukněte na webovky zdravotních pojišťoven,neboť přispívají na předporodní kurzy,pomůcky na kojení, kurzy plavání, autosedačku atd. do výše až 1.000 Kč.Já mám ZP Ministerstva vnitra a ta přispívá tutově :wink: Nedávno jsem mluvila s kamarádkou a ta říkala,že při prvním těhu byla doma na gauči a baštila dobroty a přibrala 25kg, při druhém těhu cvičila pilates pro těhotné a nabrala 10 kg a cítila se bájo...no jo, jenomže jim se to řekne, zasloužilejm matkám :grinning:
7. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
evi,já mám taky pojišťovnu ministerstva vnitra :slight_smile: jo vím že na to cvičení a plavání se něco přispívá,ale i tak to není moc když chceš chodit pravidelně..no ale aspoň něco že jo .. musím to prostudovat! No vidíš,když cvičila tak nabrala o 15 kg míň :sunglasses: ale to je asi těhu od těhu..ale cvičit chci každopádně,nechci pak mít plno kil nahoře až porodím..
7. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
Mě ty kila až tolik nevadí, ale jen tak pro kondičku a pro zdraví mimíska. V poslední době jsem tomu fakt moc nedala. Kámoška přibrala 35 kg a nemohla už skoro ani chodit. To bych nerada.
7. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
No jasný :slight_smile: apoň něco z nich můžem vymáčknout :grinning: já taky chci cvičit, už mám DVD doma, manža mi koupil super óóóbr balon a tak budu skákat po tom nedodělaným bytě asi teda :grinning:
7. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.