• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Balón jsem si chtěla taky koupit, snad ho maj i ve slevě v Lidlu, tak tam na něj asi juknu. Prej je to moc dobrý na záda.
7. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
jo tak to mě by zas kila navrh po těhu vadila..ráda bych se vrátila zhruba k váze co mám teď nebo třeba tak o 5 kilo navrh by bylo v poho,ale víc nee..to radši na sobě budu makat :grinning: jo balon mám doma taky,ale nevím co na něm mám cvičit..jen sedět mě na něm nebaví..
7. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
Měla jsem i známou, která na něm sedí v práci místo židle a moc jí to pomáhá.K tomuhle je i cvičební návod.
7. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
Holky pérovat a v Lidlu ho maj za 129,- tak šup pro něj, meri :grinning: No doporučuju nějaký to DVD,protože tam je jak cvíčko na balóně,tak relaxace,protahování...cvičení podle trimestrů a co kdo dá...
7. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
Tak já se pro něj zastavím, 129,- mě nezabije.
7. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
jo taky bych to viděla spíš na nějaký dvd...zkusím po něčem mrknout a uvidíme co najdu..
7. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
Jani,zjistím,jak se jmenuje to moje DVD a dám Ti vědět....asi teda až zítra :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jani,tak jsem to objevila už teď je to DVD - Cvičení pro těhotné podle Magdaleny Mikulandové :grinning:
7. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
joo,Evi,to jsem taky viděla na netu,a už sis ho poštěla? Je dobrý?
7. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
:grinning: Ano,pouštěla mi ho kamarádka a rovnou i přepálila,můžu Ti ho klidně taky posalt poštou :grinning: je dobrý,takový klidový...jsou tam mamky s ooobr břichama a cvičí jak o život...ale když jsem tam viděla třeba nácvik dýchání,bojim se,že budu úplně mimo a všechno zapomenu...je to věda :grinning:
7. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
jéé,ty bys mi ho vypálila a poslala? Jako fákt? Páni,tak to bys byla zlatíčko :slight_smile: ! Ale tak dá se to cvičit už teď ne-v počátku..? Ne až s břuchem :grinning:
7. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
:wink: Jasně,napiš mi do IP adresu a pošlu Ti ho.Dá se cvičit od začátku,ale já teda radši ty 3 měsíce vynechám,nechci si zahrávat, i když jsem zatím bez obtíží
7. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
To já už bych chtěla začít zvolna cvičit abych se cítila líp právě...aby mě tak neotíkali nohy z toho kacelářskýho sezení a nebolely zádíčka..však zkusím a uvidím..
Adresu Ti jdu napsat,jsi moc hodná! A kolik Ti za to budu dlužná??
7. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
To nic...CD mám habaděj a 10 Kč za poštu mě nezabije :grinning:
7. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
Jéé teda ty jsi ale hodná :dizzy_face: děkuji,děkuji
7. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
Holky tak ještě půl hodinky a huráá domů z práce. Kdybych tu dnes nebyla, vyšlo to nastejno. Myšlenky mám stejně jen u miminka. Co tu budu dělat do pátku nevím. A kdo za mě udělá DPH to vůbec netuším. Snad se příští týden po vyšetření trochu seberu.
7. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
merci,no ty se máš,já dnes půjdu až tak ve 16:45 :frowning2: a nebaví mě to tu! Navíc ani práci už nemám,tak to pomalu utíká,ale musím tu hold trčet...kolegyně si vzala dovču a někdo tu být musí,to je na naštvání fakt :angry:
7. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
Vy jste se teda rozepsaly. Evi myslíš, že bych na tebe taky mohla mít prosbu na to DVD. Balon už mám doba koupený a až se přestěhujeme a bude více místa, tak bych ráda začala cvičit.
7. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
ahojky těhulky,:slight_smile:

tak prvně se vám pochlubím - dnes mi dělali odběry krve (fůj 3 větší ampulky, takže už se mi rýsuje modřina jako hrom :slight_smile:) a pak jsme se šli s manžou podívat na toho našeho prťouse...

utz mi dělala ještě spodem:slight_smile: a bylo to úúúžasný - náš bivoj ležel na zádíčkách čelem k nám, měl ručičky za hlavou a nožičky ohnuté v kolínkách...jen tak si ležel a občas se podrbal ručkou v obličeji - to bylo dokonalý - i gyndařka se musela smát :grinning:DD byla nádherně vidět pusinka, očička i nosánek :grinning:

holky těšte se! je to zážitek - už jsme velký téměř 6 cm:grinning:

Dostala jsem 2 různé prenatal boxy plné různých drobnůstek a dárečků, tak mě to potěšilo:slight_smile:

A samozřejmě už mám těhu průkajdu.

janinka: musí se jít k zubařovi (někdy i 2x), k obvoďákovi na natočení ekg a celkové preventivky a než půjdeš rodit, tak musíš mít v průkazce i razítko dětského lékaře pro tvé miminko...

Jinak byla jsem rozhudnutá, jak jsem tu psala, že na screenig nepůjdu, ale paní dr dnes nemohla donutit bobíška otočit se na bok, aby viděla šíjové projasnění a navíc tu krev, co mi brali říkala, že stejně na genetiku budou posílat, takže jediné, co mám si zajít na ten velký utz, takže se tam nakonec objednám a uvidím no:slight_smile:

jinak jste psaly a psaly, tak si to dočtu až po večeři :slight_smile:
7. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
Craw: tak to je super zážitek, taky se hrozně těším na příští týden. Ve čtvrtek jdu na screening a v pátek klasika do poradny. V pátek beru i manžu, tak se hrozně těším, jak bude reagovat. I když on je takový introvert, že ta reakce asi nebude nijak veliká. Ale možná uvidím něco v očích a to mi u něho bude stačit. Já se tak těšííííííííím :sweat_smile:
7. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
zuzi: jojo, fakt se těš - je to úžasnej zážitek, co se v tom těle odehrálo za velký změny - naposled jsem na utz viděla jen 6mm váleček bez "jakýchkoli známek života" a dnes živého človíčka - má všechno, co my jen je malinký a to chování - taky takový lidský a dospělácký - jak si tam vegetil - no to mě dostalo :slight_smile:

ten screening už je přes bříško, že jo? a manžu tam můžu vzít taky s sebou? nevíš ?
7. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
Jak ho dělají, nevím, ale někdo někde psal, že měl manžu s sebou
7. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
tak fajn:slight_smile:...no já myslím, že už je to přes bříško, ale to jsem si myslela o dnešním utz taky, ale bylo ještě vaginálně...no uvidíme:slight_smile:
7. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
ahojky, screening se dela pres brisko a manzela vzit muzete, jinak balon mam taky, ale treba na bolesti zad mi vubec nepomohl, musim chodit na masaze.. jinak mam taky DVD Cviceni pro tehotne podle Magdaleny Mikulandove, zatim jsem to jen prolitla, ale budu muset zacit cvicit, zatim mam jen 2 kila nahore, ale bojim bojim
7. říj 2009 v 19:07  •  1 dítě  • Odpověz
verisek: no já jednou četla článek, že někomu na záda balon vyloženě nedoporučují, že to může ještě zhoršit...většině lidí to pomáhá, ale určo je lepší to prvně někde párkrát vyzkoušet a pak teprve kdyžtak koupit...stejně tak jsou balony při první době porodní na sálech - některým maminkám při kontrakcích pomáhají a některým prý přesně naopak - je to hrozně indvindy :grinning:
2kg nahoře? já myslím, že tělo dělá to, co je potřeba - tedy pokud se zbytečně nepřecpáváš apod. - dnes jsem v lékařské brožuře četla o doporučené denní dávce pro těhotnou ženu a dělá to lehce nad 10 000kj (2500kcal) a to já nedám denně ani omylem - jímjak kdy - někdy 6000kj jindy 8000kj ale víc nikdy a stejně už mám nahoře 3kg...nedá se nic dělat, ale třeba to zas půjde dobře dolů - myslím, že když jsou to kila nabraná jinak než tím, že se cpu a cpu a cpu, tak to dolů půjde - prostě tělo si dělá zásoby, aby chránilo mimi v bříško, aby zvládlo porod a následný kojení, který je energeticky hrozně náročný...:slight_smile:
7. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
ahojky holky...tak doktor mi to taky potvrdil a jsem moc ráda... :slight_smile: Už mi dokonce vypsal těhotenskou průkazku a za měsíc znovu na kontrolu pak na odběry krve..a mám se objednat na genetiku...jsem zvědavá kolik bude stát mě..Jinak jste měli pravdu už mu bije srdíčko...bylo to zajímavé ...Holky mám takovou radost....Pěkný večer všem...
7. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
Ahoj těhulinky... :slight_smile:

Koukám jak jsme se rozrostly a jak jste se rozepsaly!

craw: To muselo být úžasné ten utz, já jdu v úterý tak jsem šíleně zvědavá co uvidím! Kažodpádně se strašně těším! Byla jsem předminulý týden a dr. říkal že příště uvidíme mnohem více :slight_smile:

janinka22: No stejný termín máme, to je pěkný, ale to by byla fakt náhoda, kdyby jsme to trefily na stejný den... :slight_smile: Tomu nějak nevěřím... :slight_smile: uvidíme!

evi: Je mi to blbé taky otravovat s DVD, ale cvičit každopádně chci, tak mohla bych Tě taky poprosit? A já bych prosila do IP číslo účtu a zaplatím Ti to! To bys mohla vypalovat pak všem! DVD cvičení bude asi nejlepší řešení, protože chodit někam na cvíčo, to vůbec nevím kam, v Lbc jsem zatím nic neobjevila! :frowning2:
7. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
vojtaxx: moc a moc gratuluju! :grinning:DD je to krásný pocit, to za ty různé nevolnosti stojí - to asi uzná každá, že:slight_smile:?
7. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
Dobré ráno,

holky vy mě dostáváte, teď už se vůbec nemůžu dočkat pondělka. Já jsem tak nešponovaná. Jinak oběma moc gratuluju.
8. říj 2009 v 07:31  • Odpověz
Ahoj holky :grinning: koukám to je zájemkyň o DVD :grinning: Zuzko a Katko, písněte mi do IP adresu...je jasný,že kapacitu na vypalování nebudu mít pro všechny,ale jste 3, tak to jde a tím dělám STOP stav :grinning: dneska vám to pošlu, mám to v práci
8. říj 2009 v 07:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.