• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahojky evejko, tak jak dneska je, koukám, že asi jediný chodíme do práce takhle brzo :slight_smile:
8. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
Ahoj Meri, to víš účto si žádá svý :grinning: radši chodím dřív a končím v 15.30...Dneska to bylo hodně výživný, k ránu mi bylo dost blbě,musela jsem se procházet a hodně pít..teď už je to dobrý...ráno si dám suchej rohlík a naskočíme :grinning: co ty?
8. říj 2009 v 08:06  • Odpověz
Tak pracovní dobu mám úplně stejnou, ale nedobrovolně, i když teď málo spím, tak mi to ani neva, jinak mě pořád celkem nic není, jen to nadýmání, včera večer mi bylo opravdu zle. Až mě braly křeče.
8. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
ahojda holky :slight_smile: já jsem v práci taky už od 7:40 :slight_smile: jak se dnes máme?

craw: páni tak to zní báječně,už abych na to šla taky :grinning:
8. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
No je to práce s těma našima miminama :grinning: já chodím spát v 8...prostě dýl to nedám,naštěstí manža je taky spáč,takže mu to vůbec nevadí a spíme jak šípkový Růži...mám vysledovaný,že když spím na bříšku, ráno nám to nedělá dobře a je nám na zvracení, možná to bude tím...ale já tak ráda spím na břiše...dokud to jde :wink: nadýmání je blbý,já včera taky byla jak balon, naštěstí bez křečí,,,zasloužený matky říkaj,že to 13 tt končí a pak je pohoda :grinning: jim to 100% věřim
8. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahojky janinko, ty jsi taky raní ptáče. Holky já s tím spaním nevím. Chodím tak v 23 hod protože dřív neusnu. Pak jdu tak v 1 a ve 4 na záchod a ráno v 6 vstávám. Fakt super. Unavená jsem šíleně, ale stejně nezaberu. V práci se mi chce spát celej den, to jo, ale pak příjdu domů a nic.
8. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
merci,tak to je blbý že tak nemůžeš spát! Já teda chodím spát klasika jako vždy,tak mezi 21:30-22:30 a dobrý-spím až do rána :slight_smile: dnes jsem spinkala sama,páč je manža služebně pryč..ještě jednu noc a mám ho zas zpátky :slight_smile:
Evi já taky docela ráda ležím na břiše,ale snažím se lehávat spíš na boku nebo na zádech-radši..podle mě ti klidně z toho může být blbě,že ležíš na bříšku..
8. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahoj holky, našla jsem teď náhodou tento odkaz a tak jsem si říkala, že vám napíšu. Od této soboty vím, že jsem těhu, na testu jsem měla druhou čárku dost výraznou a tak jsem šla v pondělí na krev. Moje Dr. mi řekl, že pokud výsledky HCG budou nad 5000, tak jsem těhu. No odpoledne jsem volala a HCG bylo 6852. Takže jsem šťastná, ale čekám na utz a ten má být až 19.10. Já nevím, v kterém týdnu jsem, ale mohlo by to být 6-7 tt.
Jakou hladinu jste měli na prvním odběru krve vy? Kdy jste byli na prvním utz? Děkuji za odpověď.
8. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj Jeany,buď v klidu :grinning: koukám,že praxe je asi u každého doktora jiná...já si udělala testík 24.9., den po očekávané MS a byly tam 2 čárky :grinning: počkala jsem týden,kdy jsem si udělala další 2 testy a šla k doktorce...Moc velkou radost ze mě neměla :wink: , byla jsem v 5tt+5 a říkala mi,ať se modlim ať na UTZ něco vidíme...no a byl tam, říkala,že je lepší chodit v 7-8 tt, pak se slyší i srdíčko. Na kontrolu jdu až na 1.11. a mám příjít i s manžou. Žádnou krev mi nebrala, to nás čeká až teď na podruhý. Každopádně Ti moc gratuluju a užívej si těhu :wink:
8. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
jeany: já byla hned na gyndě a krev mi vůbec nebrali,dělala mi vag. utz byla jsem v 6. týdnu a už to bylo vidět :wink:
8. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahoj holky! Můžu se k Vám přidat?!
8. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Evejko, díky za odpověď. Sleduji, že každá Dr. má jiné způsoby. Já to zjistila a testovala až po 14 dnech co mi nepřišla ms. Poslední ms jsem měla 19.8. Já tomu prostě nevěřila, že bych mohla být těhu. Ani ve snu by mě to nenapadlo. Já mám totiž za sebou 2 IVF-ICSI a tak je to pro mě ještě teď šok. Snažíme se 4 roky. Když to čekáme po každém IVF, že to vyjde, tak jsme pak strašně zklamaní a najednou to přijde strašně nečekaně a samo. Vy ostatní jste asi otěhotněli přirozeně, že. Já už toho mám za sebou víc.
Evejko a ostatní taky vám moc gratuluji k těhu. :wink:
8. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Jeany. Jéé přírodo,přírodo:slight_smile:To je krása,moc gratuluju!Tak šup k paní doktorce a ať je vše dobré...

Kostičko: vítáme tě :grinning:
8. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
t.kosticka: určitě se přidej :wink: a gratuluji nově příchozím :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
Holky, to jsou moc pěkný stránky, tak přeposílám k počtení: http://tehotenstvi.academy.sk/index.php?click=1
8. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Děkuju. Já zatím ve všem dost zmateně tápu. Nevyznám se v těhotenský terminologii :grinning:, tak nějak jsem ze všeho vyplašená, ale to je asi celkem normální,že?!
8. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
t.kosticka: ano neboj je to normální,taky jsem nevěděla ze začátku která bije :grinning: od toho jsou super tyto stránky :wink:
8. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Janinko, já se na utz strašně těším, věřím, že tam už něco uvidím a už by se mělo vidět i srdíčko.
8. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
To jsme na tom asi všechny stejně:slight_smile:čtu články,poradny,diskuze a vždycky si z toho něco vyberu :grinning: každopádně je to moc hezký a všechny si hlavně přejeme, aby bylo všechno v pořádku a mimi i my zdravý :grinning:
8. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
evejko, ty webovky jsou pěkný...konečně vidím v kolikátém týdnu+ dni přesně jsem :slight_smile:
jeany, přesně vím, o čem mluvíš, já jdu k doktorovi na utz až za 2 týdny, už jsem tedy jednou byla, viděla tu bublinku,ale měla zatím jen 4mm a jak říkám jen takový flíček :wink: Tak se strašně těším na příští prohlídku, že uvidím, DOUFÁM, zdravé miminko se srdíčkem...
8. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
:grinning: Kostička:to jsme na tom úplně stejně, koukám,že máme i termín porodu podobný :grinning: taky se těším na to srdíčko
Holčičky, další výborný stránky jsou http://www.prozeny.cz/poradny/deti-a-rodina/18-tehotenska-poradna#paper-112700
radí tam moc moudrej pan doktor, je to spíš pro zralejší těhulinky, ale některý informace jsou moc dobrý a hlavně uklidňující.....takže pěkné počteníčko :grinning:
8. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem včera absolvovala taky screening a byl tam se mnou i přítel a oba jsme z toho byli paf..bylo to naprosto úžasný..nejprve nám ho doktor ukázal černobíle, zepředu, změřil ho od hlavičky k zadečku - 74,4 mm, pak nám ukazoval pupečníkovou šňůru, hlavičku, očka, žaludek, včechno, co vidět šlo..pak si tam nastavil něco pro sebe, kde já viděla "jen černobílé fleky" a občas se mihnout ručičku..pak tam dal jen srdíčko, měřil mu tep, dal nám to nahlas, abychom ho taky slyšeli ( a to se přiznám slzička ukápla, bylo to naprosto nádherný) a nakonec to zapnul 3d, takže jsme to viděli barevně a krásně zblízka..obličejík, ručky, nožky, zadeček..nádhera..jen, oproti crawler, to naše je pěkný neposeda..doktor se smál, jak je živý, že je to hrůza, že nám fotku 3d prostě neudělá, protože to naše mrně asi nemá rádo fotogrfování..během té půl hodinky, co jsme tam byli, tak mělo několikrát paleček v pusince, otvíralo pusinku a lokalo si plodový vody, pak se celý začlo klepat, což mi bylo vysvětleno jako škytajda, kopalo, šermovalo..prostě úžasný..fakt se těště a vezměte taťky s sebou..ten náš byl z toho úplně vedle..a prý si konečně pořádně uvědomil, že příští rok nás bude doma o jednoho víc..jinak mi to dělali normálně přes bříško a nic jsem neplatila..jen 50 za fotečku.
evejko: stránky jsou super..už je mám v oblíbenejch, ale musím frčet, protože za chvíli jdu k obvoďákovi pro potvrzení a taky pro radu..pořád mě bolí hlava a je mi slabo..tak uvidíme..mějtě se holky
8. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
jo, na tyhle webovky jsem už párkrát narazila, když jsem na netu hledala něco, co mě uklidní, když jsem před 2týdny lehce špiněla...Tenhle doktor mě přijde takovej, jak to říct, "normálně lidovej", žádný: tohle můžeš, tohle nesmíš, spíš takový: nevidím důvod, proč bys neměla....
Evejko: taky jsem si hned všimla, že máme termín skoro přes kopírák :wink:
8. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Erisko:úplně mě to dojalo,moc se těším na to, až budu prožívat,co ty...přece jenom jsi už o kus dál :wink: takže moc gratuluju a děkuju za podělení se

Kostičko: mám úplně stejnej názor...prostě těhu není nemoc...i když někdy to sebere dost sil to tak nebrat :grinning:
8. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Evejko, ty první stránky co píšeš jsou moc pěkné. Na nic takového jsem ještě nenarazila. Jinak jsem si podle poslední ms spočítala, že bych měla mít TP 26.5.2010. Tak jsem zvědavá o co jsem se spletla podle Dr a utz. To bdu vědět až toho 19.10. To čekání ještě bude nekonečné.
8. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Kostičkoa evejko, vám termín porodu řekla už doktorka? Mně nikdo nic, jen jsme při brouzdání na netu našla jak to spočíta. Bylo tam, že 1.den poslední ms a od toho odečíst 3 měsíce a přičíst 7 dní.
8. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Erisko, je to fakt krásný!
Jeany, :grinning: asi si budeme muset na čekání zvyknout, mám pocit, že celý těhotenství je jen o čekání...nejdřív čekání na menzes, pak čekání na wc na čárku, pak čekání na utz, pak čekání na 2.utz atd....atd.... :grinning:
Furt prostě čekání...
8. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
mě taky nic nikdo ještě neřekl oficiálně... doktor zatím při té 1.návštěvě moc sdílný nebyl...
8. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
holky,vy se teda rozepisujete že to nestíhám ani číst :grinning: a mezitím pracovat.. :sunglasses:
erisko,tak to je paráda,já už se na to taky mocinky těším! Ach jo,jak tady o tom začínáte psát,tak mám pocit že ten měsíc než na to půjdu bude nekonečnej...
8. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
mě řekla dr. hned i termín porodu,holky...
t.kosticka: ano souhlasím,jen pořád čekání čekání a čekání...
8. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.