• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
holky,máte pravdu,dřív se takový věci vůbec neřešily!! A jaký jsme my-zdravý a nic nám není! Je fakt že dnes se všechno až moc pitvá do hloubky a zbytečně přehání...prostě dát tělu co zrovna chce a hotovo,tak to vidím já..
Jinak taky přeju dobou chuť já už mám po obědě :slight_smile:
8. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
holky, ohledne toho jidla a piti, prvni 3 mesice bych to asi neriskovala, mimco se vytvari, ale pak si myslim, ze se nic nestane pokud si date smazenej hermelin, nebo i nesmazenej, trochu piva nebo vina, ja se doktorky ptala na burcak, pokud ho pry nevypiju litr za vecer, ale dam si sklenicku, nic se nestane.. myslim, ze hodne maminek to prehani
ja nez jsem vedela, ze jsem tehotna, obcas jsem kourila, a dost parila, jelikoz jsem travila leto na Mallorca, pracovne v baru :slight_smile: letela jsem letadlem, byla jsem tam na rentgenu se zubem, spadla jsem z kola, kdyz jsem se to dozvedela, prestala jsem kourit, nedala jsem si ani malinko vina, piva, prestala pit kafe, jen latte.. ale po prvnim trimestru kdy uz mimnko zacina v podstate jen rust tak si klidne obcas decanek vinka dam k veceri a hermos na obed taky :wink: myslim, ze nic se nema prehanet, tehotenstvi neni nemoc, pokud se citite dobre a vase tehotenstvi je bez komplikaci tak bych se zase tak nebala
8. říj 2009 ve 12:33  •  1 dítě  • Odpověz
No já moc nepiju ani normálně, a teď bych to asi neriskovala. Kouřit se mi povedlo přestat, kouřila jsem 20 denně. Bez kafe to nějak přežiju. Stejně piju takovou žbrďolu napůl s mlíkem. Nechci tím krmit mimíska, když to není nutný, ale když mě náhodou přepadne šílená chuť na hermoše, tak si třeba kousíček dám. Stejně bych tu chuť ničím jiným nezahnala.
8. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Moje řeč,Meri zkus si koupit Caro je to kávovinovej nápoj,ale je bez kofeinu z ječmene, žita a chutná výborně...taky si dělám brčolu půl na půl s mlíčkem :wink:
8. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
ano tak já mám výhodu,že jsem nekuřák,kafe běžně vůbec nepiju,jen naprosto vyjímečně,no a alkohol..poslední dobou sme si spíš dali láhev vínka .. takže bez toho se taky naprosto objedu,takže snad v jídle se omezovat už nijak nemusím
asi máš pravdu Veri ze začátku při tom vývoji je to nejdůležitější a pak už se na to tak dbát nemusí..
8. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Kosticko, tak sjem si přečetla ty odkazy a je to zajímavé. Ten první se mi líbil. Já tedy kávu piju, ale slabou, ráno vypiju hrníček a někdy si dám i odpoledne. Zvažuji, že si koupím kávu bez kofeinu.
8. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Já sice nejsem vzorem zdravýho životního stylu, ale pro svoje mimi jsem ochotná se těch pár blbostí vzdát. Z toho člověk není živ. Caro máme snad i doma tak ho vyzkouším.
8. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Evejko, já si dřív caro kupovala, ale vždy mě to pak nějak ztvrdlo a musela jsem to vyhodit a to jsem vždy zavírala. Asi to nějak navlhlo nebo co. Ale na chuť to bylo dobré. Ještě víc mi chutnala káva Ricoré. Musím se po něčem podívat. Já jsem na ranní kávu zvyklá. Piju jen nescafé, turka jsem nepila x let, dělá mi to zle na žaludek.
Holky, já ani nevěděla, že je lepší raději nejíst ani hermelín, mám ho ráda a tak ho kupuji. Tak ty první 3 měsíce se tomu vyhnu.
8. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:)
gratuluju novejm těhulkám :slight_smile:)
přidám se k vaší konverzaci jestli můžu :slight_smile:) Taky jsem kouřila a dost, ale ze dne na den jsem přestala a jsem za to rada :slight_smile: Jinak kafčo jsem si dávala do tý doby než mi z něj začlo bejt zle.. už jsem ho pár dní neměla a žiju :D a to jsem na kafi žila :slight_smile: ale teď mi z něj je blbě,dokonce ani horká čokoláda mi nesedla.. :unamused:
Já se akorát snažim jíst hodně ovoce a zeleniny.. a pít vodu..
8. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Já stravu trochu upravila, přidala ovoce a mléčné výrobky a taky nějaké rybky, alespoň občas. S kávou nemám problém, protože ji nepiju, nedělá mi dobře na žaludek. Jsem nekuřačka a jen občas si s manželem večer něco nalijeme. Když jsem byla na potvrzení těhu, tak doktor říkal: bez stresu, hodně spát nekouřit a nepít tvrdý alkohol. S tím, že sklenku vína nebo piva po jídle klidně můžu a tím se řídím. Neříkám, že piju pivo pravidelně, ale občas, když manža otevře večer pivo, tak si od něho loknu. Jediné co musím oželet je moje oblíbené šampíčko. Každý měsíc slavíme výročí jednou lahvinkou, tak teď to vypadá tak, že já si dám půl sklenky a manža dopije zbytek lahve. Tak je s ním po těch bublinká pak trochu sranda.
8. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
No kdybychom se řídil jen radama na internetu, tak nesmíme jíst a pít vůbec nic. Asi to taky nebudu extra přehánět, ale kdybych třeba pila alkohol, tak by mě ten můj asi zabil, a to je to normálně opravdu kliďas. Posledně jsem se trošku napila Pepsi a to jste neviděli ten pohled.
8. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jé Meri,tak to máme stejně :grinning: mají pocit,že nás musí hlídat...taky jsem si dala skleničku piva,bylo mi po něm moc dobře...ale ta výčitka v očích s heslem:ty piješ v době,kdy se tvoří orgány?!!!!! :grinning: takže jsem džusálová a vodová
8. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Koukám, že jsou všichni stejný :grinning: mě ten můj minule podával skleničku vína a já mu říkám jsi se zbláznil ne :grinning:
ono z něj vylezlo, že mě jenom zkoušel :grinning:
8. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
merci :grinning: hele já mám ráda občas po dobrým jídle zapít co colou...a i teď si pár loků dám..jako už jí nevypiju tolik opravdu se napiju jen trošku,ale zas abych to omezování přeháněla tak to ne... Je to fakt,kdybyste hledali na netu co se nesmí a co by se mělo,tak budem všichni na "zdravé" výživě a když na to to tělo není zvyklí tak by se mu to stejně nelíbilo! :wink:
Mě taky dr. říkala,že si můžu dát po jídle sklenku vína nebo piva. A jinak mi řekla,že můžu všechno že jsem těhotná ne nemocná..
8. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
teda holky-ti chlapy.. :grinning: to je fakt někdy sííííla :grinning:
8. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Na druhou stranu je to krásný :grinning: mají o nás starost,myslím,že kdyby jim to bylo jedno a byli lhostejní,je to horší...ale jsou strašně zábavní :grinning:
8. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
:grinning: já jsem jenom zvědavá jestli mu to vydrží :grinning:
8. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
Chlapi jsou fak úžasní, před týdnem jsme byli s našima na obědě a mamka si dala plátek masa zapečený se čtyřmi druhy sýra. Protože to nesnědla celé, tak si manža půlku toho jejího masa vzal. Dal mi ochutnat a bylo to super. Po obědě jsem se s mamkou bavila, že bych si to bývala taky dala, ale že bych teď ty plíšňové sýry neměla, tak mám smůlu a manža to slyšel. Kdybyste viděly ten pohled a jak hned říkal, že kdyby to tušil, tak mi to sousto ani náhodou nedá, že už od teď to nesmím. Byl prostě úžasný.
8. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
No taky mi to přišlo až veselý. Jindy by mu bylo jedno, kdybych snědla celej dort a teď to tak jako děsně nenápadně sleduje. :slight_smile: No je to můj miláček. Jo a to má ještě pocit, že jsem ho děsně podvedla, když jsem ho na mimi přemlovala, že jsem mu slibovala, jak to bude skvělý a teď je mi furt špatně.
8. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
Tak jsem zpět z oběda, který teda byl kupodivu dnes hodně zdravý a ukázkově těhotenský:wink:
Řešily jste kávu- já teda aspoň jedno kafe denně musím...jsem hrozně unavená a be něj bych asi ani v práci neudržela oči.
A ty páni chlapi jsou opravdu vtipní, oni se tím hlídání tak asi zapojují do toho těhotenství, protože my slabé ženy bysme to určitě bez jejich podpory, slov a činu nezvládaly, že jo?! :wink: :wink: :wink:
8. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
jéé holky,tak ten můj mě teda naštěstí tak nesleduje jak ti vaši :grinning: spíš mě furt žene do nějakýho pohybu a prý jestli mi není zle z toho že se málo hýbu...no jo,chlapovi nevysvětlím že nevolnosti jsou v těhu normálka,jsem mu to říkala už asi 5x ale nemá to smysl.. :sweat_smile:
kosti-a co jsi měla tak ukázkovýho na obídek??
8. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
celozrnou housku, sýr Cottage, 2plátky eidam 30%tuku v sušině :grinning: , 4 rajčata a kukuřici.
Dobrý ne?! Vzhledem k tomu, že včera to byly noky se smetanou v italským bistru, tak jsme to potřebovala nějak vykompenzovat... :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
páni,tak to snad ani nebyl oběd ne? to zní spíš jako snídaně :grinning: ale jo dobrý dobrý zdravý to teda je! Tak to já měla selský brambory s uzeným masem :grinning:
8. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
no, vzhledem k tomu, že jím skoro každou hodinu :unamused: tak ty "brabčí" porce nejsou na škodu..sem tam samozřejmě!
Hmmm, to je taky kvalitní oběd!!!
8. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
jo já se taky snažím jíst často..dám si snídani,na svačinku většinou ovoce,nebo nic,pak oběd,asi za 2 hoďky zas nějakou svačinku např. ovoce,pak za 2 hoďky druhou svačinku ovoce nebo tvaroh nebo sušenky.. :grinning: a pak jím až doma večeři no,tak nějak zhruba teď jím..akorát zelenina mi fakt moc neleze,tak spíš do sebe cpu ovoce..tak doufám,že nebudu mít problém s cukrem..
8. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
Tak to máš přímo ukázkový jídelníček, teda!
Já takhle baštím kvůli tomu, že jsme přestala kouřit a mám s tím docela problémy, furt je na to chuť :frowning2: tak místo toho do sebe láduju jídlo, no?! Jinak bych taky jedla míň.
Myslíš, že kvůli ovoci bys mohla mít problémy s cukrem?!
8. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
jo tak to chápu,není určitě snadný přestat jen tak kouřit..já zas jím často kvůli tomu aby mi nebylo zle :grinning: no já nevím jestli bych z toho mohla mít problémy..ale když si to tak dám dohromady tak celkově jím dost sladkých věcí víš..tak kvůli tomu mám obavy..třeba na snídani buchtičku nějakou,sušenky na sváču apod. ..ále tak snad to není zas tak hrozný no,asi nad tím moc přemýšlím :sunglasses:
8. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Holky to já zas piju strašně moc džusů,až 2 litry denně...manža mi koupil teda ty bez přidaného cukru,ale i tak je to dávka...sice je ředím vodou,ale což...Prý když je velká chuť na sladké bude to holka :grinning: asi bych to tak neřešila,uvidíme na tom cukrářským testu...prý se pije cukřenka rozpuštěná ve vodě a je to pěkně brrr :wink: tak hlavu vzhůru
8. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
Tak to nevím, jestli to může nějak ovlivnit, ale asi bych to zatím neřešila, když ještě ani co řešit...
Máš velké nevolnosti?
Vůbec to není, teda zrovna mým případě, snadný přestat. Závidím holkám, co píšou, že okamžitě přestaly. Já teda taky přestala ale strašně s tím bojuju :frowning2: Kouřila jsme hodně. Ale nebudu si stěžovat, to je prostě úděl mamin...no?! Něco za něco.
8. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
Co je to cukrářský test?
8. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.