• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
ano Evi,asi nemá cenu to teďka zatím řešit...však když je chuť tak je chuť a hotovo :slight_smile:

kosti,teďka už jsou mírnější..začlo mi to nějak v tom 6tt a to mi bylo docela dost zle,ale nezvracela jsem..no doufám,že ani nebudu :slight_smile: věřím že pro tebe musí být těžký jen tak přestat,navíc když jsi dost kouřila..proto se musíš zaměřit na něco jinýho,např. na to jídlo no..to zvládneš uvidíš,musíš myslet na mimi a bude to v poho,tělo si zvykne :wink:
8. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
doufám :slight_smile:
Takže, když jíš, tak je ti míň hůř...a zkoušela si ty lízátka na nevolnosti?! Já teda jen o tom slyšela...
8. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
ne lízátka jsem nezkoušela ani nebudu,neláká mě to,navíc co zabírá jak komu..lepší je mít po ruce nějakej kus žvance :grinning: a jíst co nejčastěji po malých dávkách no
8. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
kosticko: já kouřila kolem 7let a kourila jsem hodne.. když mi všichi říkali,nekuř,přestaň...znaš to.. Vždycky moje odpověd byla že přestanu až budu těhu. A když jsme se začai snažit tak jsem to dost omezila..Takže to pro mě nebylo tak strašný přestat.. Ale přiznám se, že jsem si musela dát jednu poslední :sweat_smile: a šlus.. a jsem sama ze sebe překvapena. Ale nedělám to pro sebe,ale pro to maly.. Jinak taky dost jim, ale spiš proto aby mi nebylo zle.. takže ze mě bude za chvíli pekna koule.. :grinning:
8. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
No každopádně,pohlaví je daný už na začátku..od manžy...nositelem pohlaví je spermijka, vajíčko je bezpohlavní,takže co si tam kdo nastřelil, to má :grinning: jen se říká o těch chutích a tak...prostě jedna paní povídala...těším se,až budou všichni hádat a vědět 100%....Kosticko,vydrž,kouření je fakt špatný pro mimi, taky jsem přestala (i když jsem spíš kouřila jen příležitostně) a ona ta chuť přejde...prostě závislost no,se nahradí druhou závislostí na mimču :wink:
8. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
Kosti: test na cukrovku se dělá,tuším v 2. trimestru...daj ti vypít strašidelně sladkou vodu a pak odebírají krev a zjišťují,jak se tělo zachová,jestli máš hladiny cukru v krvi vyrovnané,nebo máš náběh na těhotenskou cukrovku....
8. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
jani, tak snad ty nevolnosti co nejdřív přejdou úplně...

petul, :slight_smile: tak to ti závidím, že ti to nechybí!
Já kouřila 11let :frowning2: takže mám asi tělo hodně zanesený!!! :frowning2: a jsem na sebe naštvaná, nemyslete si...
No nic, teď už s tím nic neudělám. Důležitý je, nekouřit teď a nejlépe už nikdy!
8. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
holky já musela taky chvíli pracovat, za poslední dva dny jsem nic neudělala. Já kouřila 12 let 20 denně a moc mi pomohlo žvejkání Nicorette. Teď už jsem úplně v pohodě. Ubližovat mimískovi jsem nechtěla. Nicorettky jsou prej lepší, když ti nejde přestat, než si zapálit. Je to čistej nikotin a ne dehet a jiný srágory.
8. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
evejko: fuj! Tak to jsem na ten test zvědavá!!Díky za novou informaci.
8. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
Mercedesse: Pomohli ti? Tak já je zkusím... Třeba mi to pomůže, překonat ten absťák... Ty jsi zřejmě přestala, ale ještě dávno před mimi,viď?!
8. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
No asi týden před tím než jsme ho zplodili. A nebrala jsem plnou dávku, jen když jsem měla absťák tak jsem si vzala žvejku. Takže mi stačily asi tak 4 denně. A kup si ovocný jsou lepší. Pak jsem si koupila ty slabší 2 mg a teď už mi asi půl krabičky zbylo a už je nepoužívám.

Holky už musím jít, tak se mějte papa. Když, tak to proberem zítra, jo Kostičko
8. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
Jo, jasně, každá rada drahá! Měj se!
8. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
merci,pápá :slight_smile:
8. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
Holky vaděj vám pachy? já ted musela utyct z kuchyne,oni tam maj slaninu na panvicce.. no fuj :confounded: smrdi to jak strááááááššššně zpocenej chlap :confounded: fuuuj
8. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
jani, už je na tobě malinko vidět bříško?
8. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
petul :grinning: fuj!
mě nějak nic ani není, ale to ještě může přijít...myslím tím nevolnosti, citlivost na pachy, zvuky apod...jediný, co mám šíleně bolavý prsa a žravost=toť vše. :wink:
Ale jak říkám, co není, může být.
8. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahojky těhulky...
Tak jen tady chvíly nejsem a nestíhám číst..člověk by nesměl chodit do práce.Ale jsem ráda,že mi kámoška dala tyto stránky...je to tady zajímavé...a dozvím se plno věci...Jinak dneska jsem si volala taky na Gen.Screening.tak jsem zvědavá objednaly mě 18.11 tak podle Erisky to bude super..už se těším...Jinak doktor...mě objednal za měsíc a ještě před tím na krev..Tak to už bude zajímavé..Jsem tak moc ráda..a Vojta můj manžel také...Holky tak at se nám daří i miminkám.Jinak k tématům..co jste psaly...já taky poslední dobou vůbec nemůžu spinkat jinak je mi uplně dobře a jsem ráda,,nechci to zakřiknout musím v práci vydržet aspon min. do vánoc...Ale chtěla bych dělat co nejdíl protože doma bych se asi unudila...Holky a nevíte kde jsou dobré stránky s kočárky???Zatím ahojky...Katka
8. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
petull,jo mě taky vadí různý vůně a pachy..jsem na to teď citlivka! A zjistila jsem že i hluk mi nedělá dobře..no všelijaký extrémy!

kosti,nene bříško mám zatím tak jako vždy..se vyfotím do konce týdne a v pondělí sem mrsknu foto :slight_smile: jsem ráda že není nic vidět-kvůli práci,kde jsem to ještě neoznámila,víš..ale mám už plnější prsa..což mě těší,páč je mám jinak jak broskvičky :grinning: a taky mě občas mírně pobolívají
8. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
zavidim ti :grinning: me uz je tak stridave tyden spatne,nezvracim,ale musim porad neco jist :grinning: Jinak nesnesu pach cigeret, piva a slaniny :D No prsa jsou nejhorsi, nemuzu kvuli nim spat...doufam,ze to brzo prejde...
8. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
Ahojky kostičko...taky tě vítám..vidím,že jsme na tom stejně...no já jsem spíše zhodila..a bříško nic moc,to jsem měla i tak....Odkud jsi?Já jsem z Přerova...
8. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
Ahoj Katko!
Na spaní je dobrá meduňka, já už dřív užívala meduňkový sirup na lžičku, kdo se před spaním nechce otravovat s čajem...je dobrá i na bolesti hlavy a stresový nápětí...
A kde pracuješ?
KOčárky zatím nevím, kde hledat...
8. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
Jsem kousek od Kladna - Velká Dobrá se vesnice jmenuje, pracuju v Praze. Jo a mimochodem- jmenuju se Tereza!
8. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
tak to je fajn holky,takže ahoj Káťo,ahoj Terko :slight_smile: já se představovat nemusím :grinning:

Jinak na kočárky je na mě ještě brzy čoveče..zatím nikde žádný nevybírám..
8. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
Já jen tak ze zvědavosti na ně mrkla a když jsem zřela, do kolika kategorii se rozdělují, na co musíš koukat při výběru a z čeho rozhodovat, tak jsme to vzdala, s tím, že na takovou stresovou záležitost mám ještě čas :grinning:
8. říj 2009 v 15:42  • Odpověz
těší mě holky...já kočárek nehledám,ale můj už se díva...a chce mi udělat překvapení...tak at vím kam ho navnadit na stránky...No já pracuji v lidlu...ale mám pohodovou práci....a copak ty děláš v praze?Terezko?Hezké jméno pokud budu mít holčičku taky bude Terezka...a co vy holky máte vymyšlené jména? :slight_smile:
8. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
no joo,jako já si s kočárkem nechám určitě poradit od švagrové a kamarádek co už dětičky malý mají...sama bych ho asi taky nedokázala vybrat..chtěla bych nějaký lepší,ale aby nebyl moc drahej tak by mi stačil i jetej..uvidíme,na to je ještě času..
8. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Mě taky těší vůbec teda!!! :slight_smile:
Jééé, ty to necháš na manželovi?! Stránky fakt nevím, ale teď jsme jen mrkla kvůli tobě a zkus malvika.
Já jsme v pohodě, já dělám v kanclu mzdovou účetní a motocyklového logistika v jednom :grinning: , takže snad tady, pokud vše dobře dopadne, budu moct být až do konce
8. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
ano Kati,souhlasím,Terezka je taky pěkné jméno :slight_smile: téda ti tady pěkně lichotíme,Tery co :grinning: Mě se jinak líbí Kristýna na tom bysme se shodli ... ale budeme mít problém s klučičím jménem,protože můj manža chce aby se případný klučina jmenoval po něm a já ne...takže to bude boj
8. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
Jo, děkuju za pochvalu jména, za to může táta s mámou:slight_smile:
8. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
:grinning:
a jak se jmenuje manžel jani?
8. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.