• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Káťo a co v tom liedlu děláš? Já teda pracuju taky v kanceláři..
8. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
Tery - Rostislav :unamused: a chce to z generačních důvodů,tak se jmenuje i jeho taťka a jmenoval se i dědeček...ale přece jen kvůli tomu tak nepojmenujeme naše dítě ne! když se mi to nelíbí..nechci je tím urazit,ale prostě nechci aby se tak můj případný syn jmenoval,takže se modlím ať máme holčičku :grinning:
8. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
No ale stejně ten kočárek nechá na mě...No můj manžel Vojta chce taky kluka po sobě....Ale já mu taky řekla ne...ale zase to není tak špatné jméno...ale nechce jít k porodu tak jsem mu řekla když půjde a podpoří mě tak že ho mít bude...a tak se asi přemože.... :slight_smile: No jinak hlavně at jsou naše děti zdarvé....
8. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
Ahoj holky, no nam se uz nabidla pritele maminka,ze nam nakej koupi.. Nevim no, radsi bych si ho vybrala,ale sama...
Jinak ta slanina me zabije.. :confounded:
8. říj 2009 v 15:53  • Odpověz
Jani, tak to bude asi boj... Tak mu zkus nějak vysvtělit, že to je sice strašně hezké jméno, ale teď není zrovna nejmodernější, že bylo moderní v jeho generaci...ale co já mám co radit,co?! Určitě sama nejlíp víš, co na Tvého muže platí. To by chtělo nejakou ženskou lest, jak zachovat mužské ego, ale aby koza zůstala celá, viď?! :grinning:

My máme dokonce "Vojtěcha" vybraného jako jméno pro kluka...
8. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
Tak to je náhoda...No mě se Vojta líbí...už celkem ale předtím jsem byla proti...protože si myslím,že to nebude doma dělat dobrotu...no uvidíme...Je to sranda...Pročítala jsem si stránky od vás holky...co jste posílaly a jsem zase chytřejší...No co já v lidlu dělám zastupce vedoucí...ale šetřím se..vedoucí i oblastní to ví...a jsou rádi,že jsem jim to řekla...vydržím co budu moct...protože se mi práce líbí a je taková v klidu... :slight_smile:
8. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
No my se tady taky kvuli jmenu moc neshodli.. a mam to dost komplikovane, tim, ze je přítel z walesu,takze jmeno musi byt takove aby bylo normalni jak tady, tak u nas.. Takze holcicka Michelle, na ty jsme se shodli. Jenze kluk je problem.. pritel je Daniel a to se nemuze to nase jmenovat,protoze segra ma syna Dana :unamused: A me se libi Samuel, jenze pritel chce aby to byl Sammy,jenze me to prijde uhozeny... :unamused: takze nevim.. No neumim si predstavit, co by jsme delali,kdyby to byly dvojcata :grinning:
8. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
Já bych v tom teda asi taky měla zmatek...ale i když- můj manžel se jmenuje Tomáš a pokud by chtěl,aby se malej jmenoval Tomáš, tak by mi to ani nevadilo...líbí se mi to. Ale nepřišel s tím a mě to ani nenapadlo a vybrali jsme Vojtu.

petull, to je taky teda pech... Určitě se dohodnete, koukám, že jsi v 6tt, tak to je ještě spousta času!
8. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
U nás byl se jmény na začátku taky boj. Mně se už dávno hrozně líbil Matěj a Anna. Když jsem to možná před rokem řekla manžovi, tak řekl, že Matěje v žádném případě. Tak jsme začli hledat jiné klukovské jméno a jakžtakž se shodli na Lukášovi. Teď, když jsme zjistili, že jsem těhu, tak se debata znova otevřela. Chtěla jsem to ještě řešit a doufala, že vybereme něco lepšího a manža mi na to odpověděl, že my přeci máme dávno vybráno, že budeme mít Matěje nebo Aničku. Chápete? To je celý on. Chce abych byla šťastná, tak se smířil i s Matějem a teď o jiném jméně nechce ani slyšet. Jediné, co by ještě změnilo jeho názor by byl Pepa, ale to jen přes mou mrtvolu. Chápu ho, měl dědu a strýce Pepu a oba je měl hodně rád, ale já bych to nedala. Holku chtěl vždycky Zuzku, jako po mě. S tím sem nesouhlasila já. Vidím to u něj. Je Mirek po tátovi a když přijde dopis, tak se jeden druhému pořád omlouvá, že mu otevřel poštu. Dal si říct, až když i jeho brácha začal chodit se Zuzkou. To už by bylo fakt moc. Tři se stejným jménem i příjmením v jedné vesnici! Tak vyhrála ta naše Anička.
8. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
jo holky s těma jménama je to někdy těžký...Tery to víš že se mu to budu snažit rozmluvit..ale pořád doufám,že mě z toho vysvobodí to,že to bude holčička :slight_smile: takže dohady nechávám na dobu až budeme znát pohlaví..
8. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
Zuzko, my máme Pepíka jako "pracovní jméno" na teď, když ještě nevím , co to je:slight_smile:)
Jani, To je fakt, zbytečný dohady nch na potom:slight_smile:
8. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
Petul: taky dobré. Řekla bych, že ty to nemáš vůbec lehké. Najít univerzální jméno a ještě se na něm dohodnout! :sweat_smile:
8. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
Anna se mi moc líbí a tyk se nám líbila Anežka...Ale jelikož máme příjmení " Černý- Černá", tak by Anežka Černá znělo, jako královna Anežka Česká :grinning: ...tak jsme zvolili ADÉLKU.
8. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
Tak to je myslím rozumné, ale Anežka je moc pěkné jméno. S tím bych já neprorazila. Na Mirka by to už bylo moc starodávné. :unamused:
8. říj 2009 v 16:35  • Odpověz
My s Aničkou trochu bojujeme s tchýní. Té se to vůbec nelíbí a tak doufá, že to bude kluk. Možná bude mít štěstí. Zatím každý, kdo mě vidí to tipuje spíše na kluka, tak uvidíme.
8. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
My se právě v té "starodávnosti"vyžíváme :wink: viz např.album na střeše....
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=93340&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

si tady dělám reklamu :wink:
8. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
:grinning: vždyť si pak tchýně určitě při pohledu na vnuka-vnučku ani nevzpomene, že chtěla jiné jméno....
8. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
holky,tak já za chvilku jdu z práce,tak se loučím,zase zítra..doufám že toho nebudu muset moc dočítat! Tak moc neplkejte už joo :grinning: :grinning: tak pááá
8. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
Holky, ježiš, já koukám a už jsme dávno měla odejít z práce!!! Tak já se pro dnešek loučím. Mějte se hezky a snad mi vyjde sem i zítra zaskočit!!! Pa
8. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
kosti: musím uznat, že jste si dost mákli. Klobouk dolů. Jsem ráda, že jsme se nepustili do přestavby, ale rovnou do nového. Když se na to dívám, tak myslím, že nové je lehčí. Ale jinak myslím, že by se tam ta Anežka moc hodila.
8. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
Ahoj holky,
já pracuji bohužel také od 7! :frowning2: Akorát že nemůžeme na net a máme to celkem fest hlídaný! A teď když doufám brzy odejdu se už nebudu dál hádat a rozčilovat....
evejka: Moc děkuji za DVD, adresu jsem Ti poslala, snad dorazila, na DVD se těším... :slight_smile: díky moc
8. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
je tu někdo??potřebuju poradit :frowning2:
8. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
Ahojky, copak tě trápí?
8. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
nevěděla jsem kam vlízt,tak jdu s dotazem za váma.doufám,že mi pomůžete??
Je mi 19(v listopadu bude 20).Od 17 beru antikoncepci,ale za ty 2 roky jsem stráááááášně přibrala a tak mi ji doktor doporučil vysadit.A tak už 4 měsíce nic neberu.A teď k věci.....Asi 5 týdnů zpět jsme se s přítelem milovali jen tak bez ničeho...Minulý týden jsem byla na běžné prohlídce u Mudr. a dělala mi ultrazvuk,tak myslím,že by poznala kdyby něco,ne??Tento měsíc jsem měla cyklus 39 dní a potom přišla menstruace,ale ta trvala jen jeden(slabá) den a druhý už jen výtok.Už tři dny mi je ráno dost nevolno,ale nezvracela jsem a mám divnej tlak v podbříšku.Takže jsem se chtěla zaptat...myslíte,že bych mohla být těhotná???
8. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ultrazvukem se těhotenství pozná až někdy 6-7 týdnů po poslední menstruaci. Být tebou tak si v lékárně koupím těhotenský test, ten ti řekne, jak na tom jsi. Ideální je udělat ho z ranní moči. To co píšeš ještě nemusí nic znamenat, po vysazení HA může chvíli trvat, než se cyklus upraví, ale test určitě udělej. A pak dej vědět, jak to dopadlo. Držím pěsti, ať je výsledek takový, jaký ho chceš mít.
8. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
Zítra si pro test zaběhnu a pak dám vědět.No kdyby byl test pozitivní,tak bych si mimi určitě nechala.Akorát nevím jestli jsme na něco takového s přítelem dost dospělí...Děkuju za radu. :wink:
8. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
hodne stesti :wink: at tam mas to co chces :slight_smile:
8. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: Jsem také na začátku .. už podruhé, tak jestli se mohu přidat :slight_smile:
8. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
Ahojky těhule, tak jak je. Mě úplně stačí ke štěstí, že je pátek. Víkend uteče jako vždy a v pondělí hurá na gyndu. Takhle jsem se na pondělí ještě netěšila.
9. říj 2009 v 07:29  • Odpověz
:grinning: Ahoj holky,no koukám,že se činíme:slight_smile:tak ohledně těch jmen..já jsem na tom jako Janča :grinning: mám doma Richarda a přes to vlak nejede, takže taky doufám v holčičku a to jsme se shodli na Haničce :wink: jinak prsa taky citlivá,bříško zatím nic moc,ale vůně,hluk,pachy...brr...jak lakmusovej papírek :grinning:
9. říj 2009 v 07:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.