• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
dobré ránko,holky :slight_smile: Evi,no tak to si můžem podat ruce co :grinning: tak snad budeme mít holčičky :wink:
Mě se dneska tak nechtělo vstávat! Jsem se v noci hrozně budila a převalovala...nevím čím to..ale útěchou mi při vstávání taky bylo že je pátek,aspoň nějaký pozitivum :slight_smile:
9. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
Holky dobré ráno. Už jsem si vás dočetla. Teda vy jste toho napsali.
Jani, já se taky budila a převalovala a taky jsem si říkal, že štěstí, že je už pátek.
No já musím ještě vydržet čekat příští týden a další pondělí mažu na utz. Musím říst, že jak tu už někdo psal, tak jsem se na gyndu taky ještě nikdy tak netěšila. Mám občas velké obavy, jestli to bude v pořádku. Jinak my máme vybrané jména Martínek nebo Verunka. To navrhl manžel a mě se to líbí, takže jsem neprotestovala.
9. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
Já mám vybranou předběřně Lucinku a po tátovi Michala. Ale tak detailně jsme to ještě neprobírali. Holky mě vůbec nebolej prsa. Včera jsem je měla trochu teplejší, to je vše. Ale jinak dneska jsem spala jak miminko, ani jednou jsem nevstávala.
9. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
merci,tak to ti závidím,že se ti tak dobře spalo..no mě se tohle dlouho nestalo..možná to bylo tím,že jsem u sebe neměla manžu :grinning: dneska už přijede tak se snad vyspím líp :grinning:

jeany,tak to se máš,že manža vybral jména co se ti líbí..tiše závidím :slight_smile: doufám,že se taky nakonec domluvíme no
9. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Ahoj holky! jen jsem sem nahlédla, že se jako přihlásím, abych v práci něco ještě udělala, než se pustím do diskuze,ale nedá mi to :grinning:
9. říj 2009 v 08:20  • Odpověz
No já přemýšlela i o tom, že by se holčička jmenovala po mně - Jana :slight_smile: . Ale já se taky jmenuju po mámě a máme problém právě s poštou. Ale má to i svý výhody. Kartu do Makra máme jednu, dopisy na poště můžeme vyzvednout podle toho kdo má čas.
9. říj 2009 v 08:22  • Odpověz
achoj Tery :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
mě se dneska spalo krááásně :pensive:
za to teď čumím, jak vejr. Trochu jsem klimbla v buse a nemůžu se probrat...
9. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
jééé merci ty jsi taky Jana :grinning: no já nevím,ale po sobě holčičku mít nechci pojmenovanou..mě se líbí víc jiný jména
9. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
tak tady máme 2 Jany... :slight_smile: Moje mamka je taky Jana, mě se tohle jméno líbí. Ale už jsme vybrali Adélku, no..
Janinko, že si ještě včera měla 9tt?!
9. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
Mně se holky taky nějak nechce do práce, ale budu se muset překonat a taky pracovat. :grinning: Taky dělám v kanclu.
9. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
Mě se taky líbí spousta jiných jmen, kromě Lucinky ještě Verunka, Terezka, Šárka - ta moc, ale my máme v příjmení Č hned na začátku tak aby se to moc nešišlalo, no ještě to musíme probrat pořádně s Míšou. S klučičíma mám daleko větší problém. To mě nic jinýho než ten Michal nenapadá - možná David, Daniel. No nám zatím stačí, že já bych chtěla holčičku a tatínek chlapečka. Takže můj pracovní název Lucinka ho dovádí k šílenství. :grinning:
9. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
Tery,ano už jsem se dnes přehoupla do 10tt :slight_smile: noo mě se moje jméno zas tak upřímně nelíbí abych tak pojmenovala svou dceru..ale každýmu se líbí něco jinýho

jeany,mě se taky nece :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
merci, taky máte příjmení na Č?! My jsme taky "Č"...
Když Vám nad tím tak přemýšlím, tak je tak strašně pěkný vymýšlet jméno pro své vlastní dítě...celej život nad tím přemýšlíš, jak se budou děti jmenovat a najednou je to tady,co?!
9. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Merce, psala jsi, že jdeš v po na gyndu. Budou ti brát krev a jdeš i na utz? Mně už krev brali a nevím, jestli se bere víckrát
9. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
Teda holky, je půl devátý a já už mám v sobě: tvaroh, housku, jablko, 2 knackebroty, zbytek cottage ze včerejška, kafe s cukrem a 3 kostičky Milky, co mi sem přinesla kolegyně, že jako nějakej úplatek :grinning:
jestli to tak půjde dál, budu mít 80kg :astonished:
9. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Tery,tak to já se snažím mírnit teda i když bych taky klidně pořád něco jedla :grinning: ale právě-jak bysme pak vypadaly že,jako koule :grinning: ale ber to tak,že snídat se má pořádně :wink:
9. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
:grinning: jen papkej...když je chuť, já taky snědla 2 housky pořádný...jinak se mi spinkalo dobře,ale dost jsem se budila...taky nemám manžu doma,ale dneska přijede,tak se těším.... :grinning:
9. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
pak, až se to narodí, stejně nebude čas jíst, že jo holky....já se tímhle konejším :wink:
9. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Evi,tak to jsme na to stejně :slight_smile: ten můj je v Německu,dnes večer ale už taky dojede,tak se těším,samotnou mě to doma moc nebaví..no jsem zvyklá že sme tam pořád spolu..málokdy takhle někam služebně jede.
9. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
aspoň se na sebe těšíte....
9. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
Jeany: Já vůbec netuším co mi budou dělat, ale utz určitě, jdu tam teprve poprvé, tak jsem s toho celá zmatená.
9. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
merci, poprvé?! Tak to musíš být úplně na trní. Já jak jsem tam byla poprvé, tak jsem v čekárně měla žaludek na vodě. A počítala každou sekundu...a na just tam ty holky přede mnou byly strašně dlouho
9. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Jo Tery těšíme,teda já jo :slight_smile:

Tak já jsem se k dr. na poprvé moc těšila :slight_smile: a mě teda krev zatím vůbec nebrali,dělala mi jen utz. Krev se bere až při těch NT testech nebo až v 16tt co vím teda..
9. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
mě krev teda brali, aby mi z ní potvrdili těhotenství ještě před utz.
9. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
No samozřejmě poprvé jako těhu :grinning: Já si myslím, že mi krev brát nebudou, když už to bude vidět na utz. Mě to teda vůbec nevadí, nikdy mi z toho špatně nebylo. Jen se prostě nemůžu dočkat. Doufám, že bude vše ok. Mám trošku strach
9. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
no u mě už to bylo vidět utz,takže krev by byla zbytečná...neměj strach,není z čeho :slight_smile: strachuj se až bude důvod :wink:
9. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
To ja jasný, že je strach... Já se docela dost těším, až budu mít břicho, protože aspoň budu mít nějakou kontrolu nad tím, že roste, takhle když ještě nic necítím, není nic vidět atd, tak člověk neví, jestli je to tam vevnitř vše ok...
Merci, tak pak hned musíš napsat, co si viděla a co říkal doktor!!!
9. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Michal měl jet se mnou, ale přijedou mu zrovna šéfové z Holandska, tak nemůže. Docela mě to mrzí, ale co se dá dělat. Možná by byl nervóznější než já a to by mi nepomohlo.
9. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
Merce, tak to jo, já myslela, že už jsi třeba byla. No já byla jednou a myslím, že příště po utz už asi dostanu i těhu průkazku. Já už pak budu asi 9 tt. Holky už ji máte?
9. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.