• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
holky co to je to teda? Já to nevííím..
9. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
Plod se přestane vyvíjet, ale tělo ho nevypudí, takže v tobě zůstane a doktor pak musí provést revizi dělohy, sám to ho vyndá a vnitřek vyčistí. :frowning2:
9. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
fůůůůj nechte toho holky. To je strašná představa.
9. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
:cry: ale děje se to ...
9. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
aha,díky za vysvětlení..tak to je síla..no ale to se děje jen v začátku že? no nepřeju to nikomu
9. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahojky Holky..vy se tedy vždy tak rozepíšete ,že pak nestíhám číst vždy nové 3 stránky...Tak jsem si musela psat poznámky abych věděla co dělat a pak vám napsat... :grinning: Jinak mě doktor hned po ultrazvuku vypsal kartičku což bylo v 7 týdnu..ale jak vidím tak je to u všech doktorů jinak...No na NT screening jdu taky a z žádankou od doktora a volala jsem si tam a jsem objednaná na 18.11. a říkala mi že se platí jen 30kč poplatek a jinak nic pokud vám žádanku napíše doktor..tak to je tedy fakt zajímavé...že někde se to platí a jinde ne...a těhotënství už to ví skoro každý alë toho se taky bojím...dozvěděla se to segra a tá už se o roztrobení postarala...jinak už jen chybí můj tatka a jeho rodina těm to řeknu příští týden..bude to zajímavé...ale budou mít jistě radost...Ale jinak si vše užívám a beru vše tak jak je...v práci už to ví a taky tam máme dobré vztahy tak je to lepší,aspon se za mě někdo zaučí a já pak v klidu mohu jít na mateřskou..Tak se holky opatrujte...pa..
9. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
Já myslím, že jo. Pak už vlastně mimi jen roste.
9. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Je to strašná představa. Před měsícem jsem to tu sjednou holčinou zažívala. Napřed miminko nerostlo tak jak měli, tak si těhulku pozvali za dva týdny. Všechny jsme čekaly jako na trní a když se po dalším týdnu ozvala, tak jen napsala, že diskusi opouští a že už má po revizi. Tenkrát jsem to četla a tekly mi slzy. Od té doby se asi bojím ještě o trošku víc. Hrozně se těším až ucítím pohyby. To mi pak vynahradí to čekání na utz.
9. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Já vím, že se to děje, ale já to teď nějak nemůžu slyšet. Jsem s nervama v pytli.Já to opravdu do pondělí nepřežiju :frowning2:
9. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
Tak toho necháme, tyhle témata jsou fakt depresivní...

O nečem jiném... třeba ... Co říkáte na to, že od ledna 2010 mají snižovat mateřskou :grinning: ?? To jsou fakt takový blbci v tý vládě, tomu už se fakt musí člověk smát.
9. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
To jsou. A zrovna, když na ni půjdeme my!!!!!!!
9. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
No právě!!! :angry:
9. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
No to je sice taky smutný téma, ale lepší: je to sice blbý, ale mě je to fuk, hlavně, když budu mít svýho vytouženýho mimíska. A Mišák nás docela dobře uživý.
9. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
no jsou to blbci...hlavně že tvrdily,že nejsou děti a ještě vše snižujou ...ale škoda se rozčilovat... :slight_smile:
9. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
tady si to můžete spočítat...http://www.penize.cz/60184-zeny-na-materske-ceka-od-ledna-propad-prijmu-o-tisice
9. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
Kosticko, jo četla jsem to, že se snižuje mateřská, přídavky a porodné. Nevím, jestli je to už schváleno. To navrhují a schvalují lidi, kteří nemají do kapsy hluboko a tak je jim to jedno. Taky mně to pěkně vytočilo, ale s tím nic nenaděláme. :angry:
9. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
to je celkem pokles.....ale co naděláme...
9. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
jasně holky,necháme toho..zuzi,tak to pak chápu tvé pocity,taky bych měla asi po tom víc negativních myšlenek..
páni s tou mateřskou,no ani o tom nemluvte!!Už nevědí jak by si zvedli platy tak budou ubírat mladým rodinám,které peníze potřebují nejvíc a mají jich nejmíň :angry: to je tak smutný..prostě tady v česku je všechno na pytel!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechápu jestli jim jde o to aby se rodilo míň dětí nebo co jako,zmetci jsou to a přitom sami mají peněz plnou prdel tak je to neštve..
Teda jsem se zas dožrala :grinning:
9. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
Právě, že s tím nic nenaděláme. Mě ta změna příjde skoro na 4 000 měsíčně, podle toho výpočtu. Kdybych na mimi byla sama, tak se můžu jít pást
9. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
no je to fakt děs,ale rozčilovat se je zbytečný páč s tím opravdu nehnem...ale je to síla-co všechno se musí pro mimi pořizovat nakupovat,jaký jsou to výdaje...a to má jít všechno z jednoho platu,protože matka od státu dostává směšný příspěvek..děs fakt :cry:
9. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Já Vás nechtěla rozčílit, jen jsme chtěla trochu zlehčit diskuzi :sweat_smile:
Hele, ale zase jsem předevčírem četla článek, že třeba v Anglii jsou na mateřský jen půl roku a v Austrálii nemají penežitou pomoc v mateřství absolutně žádnou!!! Tak zase zaplať pánbů za Čechy.. Tady si můžem vybrat jak dlouho budem na rodičovské a koruny nám taky nějaké dají...
9. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
no Tery tady je mateřský příspěvek taky nějak půl roku,myslím 28 týdnů..a pak se platí rodičovský příspěvek..no nevím jak to kde ve světě je,ale nelíbí se mi,jak se k nám mladým naše vláda chová :confounded:
9. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
No a vyšetření se taky v zahraničí dost draze platěj. Když to tak vezmete, nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř. Jina já jsem ráda, že se téma změnilo :slight_smile: ale janinka se nám nějak rozpumprlíkovala.
9. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ano je to tak. Mateřská půl roku - počítá se z platu, potom rodičovská a tu si vybereš 2 x 3 x 4 roky- podle toho dávky...
je to fakt nespravedlnost- jak říkáš, mladý ty peníze potřebují nejvíc, zakládají bydlení a rodinu a jsou na tom špatně.
9. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
:grinning: to je dračice, viď?!
9. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
tak se omlouvám holky :grinning: ale mě to prostě vždycky vytočí tohle :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
Je pravda, že v Anglii dostávají peníze jen půl roku a pak hajdy do práce a nebo jen to co vydělá manžel.
9. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jo, v tom článku taky bylo, že v Anglii zjistíš podle testu, že jsi v tom, jdeš obvodákovi, který tě nevyšetří, jen ti dá průkaz, do poradny nechodíš, jen k nějaké porodní bábě, co ti radí, jak se připravit na porod, ale aby tě někdo prohlídnul nebo zjistil, zda mimču něco není, to se tam prý nedělá.
9. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
Já jdu za chvilku na oběd!!! Hurááá! :zipper_mouth:
Tak, kdo ještě nejedl, dobrou chuť!
9. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
Oběd už mám za sebou, ale že by nadchnul to ne. Docela bych to něčím zakousla. Taková špička nebo větrníček, asi si nechám zajít chuť :slight_smile:
9. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.