• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Jo a jinak tobě samozřejmě dobrou chuť. :slight_smile:
9. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Taky přeji dobrou chuť.
9. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
taky přeju dobrou chuť, já už měla baštu z domu,včera jsem si dělala zapečenou brokolici s bramborem,smetanou a sýrem :slight_smile:
no jak to tak čtu,tak se nemáme zas tak nejhůř asi tady v ČR,že...
9. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahojky!Včera večer jse si tady psala se Zuzi82....Tak test je negativní
9. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
téda holky vy se rozepisujete, člověk to v té práci nestíhá číst, chjjj chjj :grinning:
Jinak Mercedess, promiň, nechtěla jsem Tě tím mojim příběhem vystrašit, bylo to špatné od začátku, hodně jsem špinila, ale teď nic, takže holka nemusíš se obávat, v pondělí uvidíš taky srdíčko, věřím v to.
9. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
sennorita,no já taky kolikrát nestíhám pracovat :grinning: ale teď už snad bude klid,takže mám čas diskutovat :grinning:
9. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
Wela, tak asi gratuluji, že? Asi sis to tak přála. Tak třeba se zase někdy sejdeme v diskusi, až to budeš mít plánované a vytoužené.
9. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahojky, zahlídla jsem tě tu včera. Ty jsi asi ráda viď.
9. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
Holky, já sem koukám taky jen při práci a nestíhám dočítat. :grinning:
Za 2 hoďky už jdu domů, už aby to bylo. Mně to dnes nějak nebaví, není na to nálada. Už se vidím o víkendu pěkně doma. :slight_smile:
9. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Sennorito: Moc díky za podporu. S tou prací jsem to vzdala, při pátku na to nemám sílu.:grinning: Tak tu jen sedím, piju čajíček a píšu si s Vám. Krásnej páteček
9. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
No potají jsem si asi přála něco jinýho než jednu /,ale asi to tak má být,jsme ještě hodně mladí.Když vidím ty vaše krásný fotky z ultrazvuku...je to zázrak a moc krásný.Všem vám moc přeju hodně štrestí a ať se vám narodí zdravá děťátka!!
9. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
Děkujeme, však ty se taky dočkáš až bude ta pravá chvíle. Neboj! Taky jsem to jednou zažila. Moc se to nehodilo, ale na druhé straně jsem doufala, že mimi bude. Dneska jsem ráda, že to byl jen omyl. Teď už myslím, že je správná chvíle. Tak se těš, až to přijde.
9. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
Uff holky tak jsem vas docetla... a uz zse nevim kde jsem :D
Zuzi: zadny strachy z toho, že ti nic neni. Z moji starsi segry vylezlo ze ji ani pri jednom tehu vubec nic nebylo, a doma ji litaj dva uzasny kluci ;)
Merci: ja chci taky uz k doktorovi... ale me to ceka nejdriv 21nebo23.. a silim..
..jinak holky, ja jsem v Anglii :slight_smile: co jsem tak vycetla a tak, tak obvodak k vam posle midwife, ktera vam bere krev, kontroluje tlak, a celkove vas prohlidne a tak, na gyndu se tady jde během těhu 2x,ultrazvuk 2x, no je to tady uplne jiny. A veskera zdravotni pece je tu zdarma, rok po tehu mate zdarma veskere leky a vitaminy. jak to je s materskou jeste nevim, ale tak hrozny to zase nebude. Hlavne tady dostanete od statu naprosto vsechno, muzete si zazadat o byt nebo baracek, pokud jste bez prace dostavate neco jako "socku" u nas, no a prej kdyz mate hyperaktivni dite, tak muzete brat prispevky az do deviti let :grinning:
9. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Mercedess, skvělý nápad, nebudu se přece v pátek odpoledne honit v práci,že... takže si též uvařím čajíček a budu potajnu číst diskuzi :slight_smile:
9. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Taky se mi to jednou stalo, nejdřív jsem brečela, že asi jsem a pak že nejsem. Ale neboj ta správná chvíle příjde.
9. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Moc se těším až to příjde,ale opravdu je ještě čas,ale kdyby to přišlo,tak si myslím,že bysme byli dobří rodiče i tak mladí.Já jsem teď v květnu odmaturovala a hledám si prácí.Napřed se musím postavit na vlastní nohy abych se o rodinu dokázala postarat.
9. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
tý brďo holky...člověk tu chvilku není a hned 3 stránky :grinning: mám takovou vedselou historku,teď jsem byla kamarádce na svatbě a když jsem tam viděla všechny kámošky těhu,nebo s piškotama,tak jsem se úplně rozněžnila.zatím nikdo nic neví,ale strkaly mi ty svoje břicha pod nos a říkaly,ať se taky nakazim...je to rozmilý :grinning:
9. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jasně sennoritko, pátek je přece malá sobota :grinning:
Petullek: Ahojky, nezavidím ti to, já bych tak dolouho nevydržela. Ale snad to uteče jak voda :wink:
9. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
Teri,díky za seznam spec. laboratoří na NT...už je mám v oblíbenejch :grinning:
9. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
Peti, tak nevím. Manželova sestřenka je v Anglii a v lednu bude mít mimi a právě říkala, že to tam tak lehké jako tady není, tak nevím.
Merci: tak to je přesné. Když jsem myslela, že jsem, tak jsem brečela a bála jsem se to říct tenkrát ještě příteli a pak jsme oba brečeli, že to byl jen omyl a že mimi mít nebudeme.
9. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
No tak nějak se citím.Balá jsem se,že bude pozitivní a co budeme dělat a teď je mi to líto. :cry:
9. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
ste se rozepsaly holky,já už se taky těším domů,v práci mě to dneska neba,už se vidím na gauči :grinning: dneska tu ale budu tak do 16-16:30 takže si to tu ještě "užiju" :unamused:
Evi: to znám. Jak jsem byla tak možná jako ty a ještě to nikdo v práci nevěděl, tak kolegyně přijela ukázat tři týdny starou vnučku. říkala ať si ošahám kočárek, ať se mě to už taky chytne a já už přitom byla chycená :grinning:
No co ja jsem slysela tak kazdej rika neco jinyho, nekdo je s tim spokojenej a nekdo ne.. Ja jeste nevim jestli budu chtit bejt tady nebo u nas.. je jasny,ze bych byla radsi doma, ale kvuli priteli budu nejspis muset rodit tady.. no jsem na to zvedava...
9. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
No to já tenkrát měla autonehodu, tak jsem ještě vybláznila doktorku, protože jsem začala po dvou dnech hrozně krvácet, pak se ukázalo, že jsem to dostala ze šoku z tý bouračky.
9. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
Já jednu dneska za manžou do Ostravy pokoukat nějaké oblečky, postýlku a přebalovací pultíky, tak se moc těším. Hrozně ráda teď ty věci prohlížím. :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
Taky bych vybírala až by se ze mně kouřílo :slight_smile:
9. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
petull,no tak uvidíš jak to dopadne,to jsem teda zvědavá kde nakonec budeš :slight_smile:

jéé já už bych taky ráda vybírala nějaký věcičky..ale ještě je čas...radši to ještě nechám být..
9. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ještě nic samozřejmě kupovat nebudeme, ale spíš se tak chci podívat co je a kolik co stojí, ať mám představu. Už se dívám po internetu, ale chci i naživo. A do OV se zase tak často nedostanu, ale dnes jedeme vybírat dlažbu na venkovní schody, tak toho musím využít.
9. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
jsem zpět z oběda... taky máte takový problémy s tím to neříct lidem kolem sebe?! Mám teď pocit, že lidi kolem mě o tom mluví víc než jindy a já musím kousat do rtu, abych nezařval: JÁ JSEM TĚHOTNÁ...
Minule jsme byli na grilování u bývylé kolegyně a holky, co mají děti tam vyprávěly čertvé zážitky s miminama a furt na mě: to taky jednou poznáš!!!! :rolling_eyes: A já si v duchu říkala: Dřív, než bys tušila...atd.
9. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.