• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
teda fuj, omlouvám se za překlepy :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
No mám úplně špatný svědomí z toho,že jsem kamarádkám říkala,na otázku,jestli nemám taky nějaké sladké překvapení NE :grinning: ale prostě to nechci zakřiknout.....
9. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
To budou pak koukat, až se dozvědí, žes ho vlastně měla, viď?!
9. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
no a těch řečí,co k tomu budou mít :grinning:
9. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Si piš :grinning:
9. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
Já už to teda 3 nejbližším kamarádkám řekla. Řekla jsem si, co se má stát, to se stane, to, že to někdo ví nebo neví, to neovlivní.... ale je pravda, že se do roztrubování do širokého okolí taky ještě dlouho nechystám.
9. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
jo,já to taky tý nejbližší řekla,tak jsme na sebe jen mrkli :grinning: ta je teď v 36 týdnu :grinning: a až budu rodit,tak se mi bude smát s půlročním prckem a jedním zubem :grinning:
9. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Já se kvůli tomu pohádala s Michalovou tetou. To bylo furt: a co vy, kdy budete mít miminko - až jsem na ní vyjela, ať se stará o sebe. Prostě jsem to ještě nechtěla říct. Ale zato holkám na nehtech jsem to včera vyprdelila hned. Asi jsem divná. Ale u nich mám pocit, že když se to nepovede tak jim nemusím nic vysvětlovat.
9. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
No jasně, chcete to vykřičet a vlasně nechcete a bojujete s tím, jak se zeptají a kdy to plánuješ a ty řekneš: Ještě mám čas. a přitom víš, že už je to na cestě. Kolegyňky věděly, že plánujeme a tak se pořád ptaly, jestli už se zadařilo a já pořád říkala, že ještě nevím, nebo že zase nic. A pak najednou v desátém týdnu řekla, že jsem. A že bude v dubnu. Byly v šoku. Prý už jsem to musela vědět, když se ptaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
:grinning:
já bych si to úplně nejraději nalepila na čelo!
Jsem vnitřně pohoršená, že mě kolegové nechají tahat tašky z nákupu v obědní pauze, že mě nepustí lidi sednout v metru...no chápete to?! Oni nic neví...Dementím!!!
9. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
No,mě Ríša vždycky řekne,ať jim říkám,až to bude,tak to bude a vy se to včas dozvíte...no chlapi rozumový :grinning: ale taky mě vytáčelo,že už i na svatbě se nás ptali,jestli jsme těhotní...přitom jsme ani nechtěli...no,mám pocit,že druzí Tě vždycky do něčeho tlačí...kdy bude svatba,kdy bude dítě,kdy bude druhý...vlastně člověk se nikdy nezavděčí...ale i tak mám pocit,že si to sladký tajemství chci uchovat
9. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
Tohle taky nechápu...Musí jim být přeci jasný, že hned týden po oplodnění nebudeš vyprávět každýmu na potkání, že jsi v tom :rolling_eyes: Tak proč se ptají?!
9. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
terez...to mám úplně přesně taky :grinning:
9. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jo holky jsem na tom podobně,taky bych to nejradši řekla všem :grinning: hlavně v práci to tajit je síla..pár kamarádkám jsem to už taky řekla,jsem taky názoru,že kolik to bude vědět kdy lidí je jedno,prostě jak to má být tak to bude a tím že to někomu řeknu se těžko něco změní.. ale v práci to prostě určitě chci říct až po těch testech,až bude alespoň nějaká jistota..ještě to neví z rodiny sestra mýho manži,její manžel a taky moje tchýně,v sobotu za nima jedeme tak jsem zvědavá na reakce :slight_smile:
9. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
Tak já jedu do OV tak papapapa
9. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
zuzi,papa pak povykládáš co jsi viděla hezkýho :slight_smile:
9. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jednou, to je asi rok, jsme se s manželem rozplávali nad čerstvým vnukem sousedů a oni na nás(je jim asi 50let): A co Vy, kdy budete mít taky miminko?! A Tomáš - manžel říká: Až Terezu jednoho dne oplodním! A oni vyvalili oči a absolutně nevěděli, jak reagovat, já vyprskla smíchy a musela jsem odejít...
9. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
jo tak to je dobrý,Tery :grinning: :grinning: já to věčný vyptávání taky nemám ráda a taky sme si to zažili...lidi si neuvědomujou že to může být někdy už nepříjemný jak se ptají furt dokola a navíc co je komu do toho,to je přece věc ženské a chlapa a nikoho kolem
9. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
:grinning: koukám,že ti naši chalpi mají podobnej smysl pro humor :grinning:
9. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
Tak tak a nejhorší je to pro ty páry, kterým to nejde!
9. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
vypadá to tak evejko :grinning:
9. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
přesně,nejvíc ty věčný dotazy bolí ty,kterým jen tak otěhotnět nejde :cry: někteří lidi jsou necitové no

holky,tak aby jen ten humor pak nepřešel :grinning:
9. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jo, holky, mě jedna paní říkala, že už asi dítě nechci, že už jsem asi zpohodlněla a jsem líná. V duchu jsem si jen řekla ty krá..... Kdyby věděla, jak se o to snažíme a usilujeme. Ty věčný řeči některých lidí jsou fakt děsný. Každému to může být jedno. Té dotyčné jsem , ale odpověděla, že času mám ještě dost. :angry:
9. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
tak to ja to nevydrzela a musela jsem to oznamit mamine, ta me donutila to zavolat tatovi,protoze by to nevydrzela nerict nez se vratim domu, tak to musela rict aspon segre, no predpokladam,ze bracha uz to taky vi.. Tata to samou radosti oznamil babicce a ta to poslala dal... a par kamojdam jsem to rict proste musela :grinning:
Ja to v sobe proste neudrzela..a pritel se s tim vubec neparal, zavolal to rodicum,kamosum a pak to hodil na net :unamused:
jinak vam nezavidim, jak se vas vsichni ptaj.. to me se nikdo nepta, protoze porad vypadam jako harant :grinning:
9. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
Já to spíš řeknu tomu, kdo se takhle blbě neptal. Třeba tý koze tetě bych to nejradši neřekla, právě proto, že je jí do toho úplný houby. To že má její dcerunka mimi a nemá ani kde pořádně bydlet, to je jejich věc.
9. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
petullko, o to větší pak bude jejich překvapení. Mě baví, když jsou ty lidi z toho nadšení!!! Až to řeknu v práci, tak asi žádné ovace nebudou...lidi to ode mě čekají, rok a půl vdaná, barák máme, 2 roky tady mluvím o tom, jak se těším na mimino...takže to asi nikoho nepřekvapí!
9. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
Petullinko: Já byla včera u babičky a celou dobu se mi kroutila pusa, abych to neřekla. Ale vydržela jsem a máma kupodivu taky. Zato to vědí ještě 2 holky z práce a kámoška, teď ty holky z nailstudia. Jak to tak píšu postupně, ono to vlastně ví hafo lidí :slight_smile: Tak doufám, že to klapne.
9. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
Tak merci...PŘESNĚ! Pletou se do cizích věcí, protže ty svoje záležitosti nezvládají...
Mám jednoho kamaráda, který má věčně nějaký průšvihy, ale je to největší drbna na vesnici, snaží se tím, že mluví o problémech jiných přebít ty svoje...tak to prostě je!
9. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
Kosticka: Tak to já se obávám, že šéfa to překvapí až moc :grinning: Ale to je jeho problém, ať si poradí. A holky co to vědí to neřeknou.
9. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
Je to pravda. Hlavně tohle je drbna neskutečná, pořád sonduje co se kde děje, ale o jejich problémech se nesmí mluvit, ona je přece dokonalá.
9. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.