• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
9. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
terko: no on to odeme nikdo necekal/neceka v listopadu mi bude 23, s pritelem zase tak dlouho nejsme spolu, ale mimi jsme chteli, ja jsem stastna a lidi mi muzou... Ja spis cekam negativni reakce od lidi, reknou,ze jsem blazen,ale me to je uplne jedno :grinning:
merci: ja proste nedokazu mit zavrenou pusu.. kor ted kdyz jsem pryc, tady v uk si o tom nemam s kym pokecat, tak lezu sem, a kdyz uz kecam s kamoskou a pta se tak co? jak to jde? uz? no tak to proste nejde to nerict :grinning:
9. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
23 není zase tak málo, příští rok, až se narodí, bude ti 24 (půl roku na to)...Proč bys měla být blázen...Důležitý je, že jste to chtěli - že to vyšlo - a že jste šťatní a ostatní, ať si políbí prd..
9. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
já myslím že je to věk akorát..čím dřív ženská rodí tím líp :wink:
9. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
taky si to myslím...
9. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
Moje řeč. Jsi dospělá, máš občanku, tak co. Já chtěla mimi někdy od 20 ale nebyl vhodný tatínek. Prostě jsem měla školu za sebou, tak kdyby se to stalo to bych byla ráda. Každá máme ten správný čas trošku jindy, já bych třeba nechtěla 1.dítě po 30.
9. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
nebýt rozdělaného baráku, tak už mám taky dítě tak 2 roky
9. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
:grinning: no presne tak, ja jsem vzdycky chtela mimi brzo, driv to bylo normalni..ted vsichni at si uzivam a tak.. nikoho nezajima, ze uz me nebavi vymetat bary..
sice nejsme nnejak super zajisteny, ale tak vsechno se da nak zvladnout... a tak zle na tom zase nejsme.. sice mam pritele jeste mladsiho nez jsem ja, ale dulezity pro me je to, ze se o nas dokaze postarat :slight_smile:
9. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
100% připraven na dítě není nikdy nikdo ...
9. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
no koukám,že jsem tady stařešina :grinning: je mi 31 a čekám první...ale je to tím,že teprve před 2 roky jsem poznala toho pravého...člověk by neměl dělat mimi neuváženě...jsme rádi,že nám to vyšlo takřka na první dobrou,je to dar a hýčkáme si to...myslím,že pokud máte po svém boku pana "Božského", je jedno,v kolik... :grinning:
9. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
Evejko :grinning: prdlajs stařešina....
9. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
evejka: Já to nemyslím, jako že bych byla moc stará, ale prostě bych se pak bála, že to nepůjde. Ale když není vhodný partner, tak je to samozřejmý, že si člověk rád počká.
9. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
9. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
jasně,na věku nezáleží hlavně aby se na to člověk cítil,aby věděl že mimi chce :slight_smile:
Evi prosím tě jaká stařešina :grinning:
9. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
podívejte se na Káju Gotta, jak je čilej :confused:
9. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
A kolik Vám všem je, pokud se teda můžu zeptat a není Vám to nepříjemné říct to...?!
Mě 27.
9. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
no,jo jenže Goťák je božskej :grinning: :wink:
9. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
Mě je 26
9. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
já hlásím že mi bude za měsíc a půl 26 (takže to jako by mi už bylo :grinning: )

jo Gott-tak to je síla :grinning:
9. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
To je tak plus minus všem stejně ... jsme v rozmezí 23-31let = ideální věk
9. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
No a hlavně Gott to nerodil, že :grinning: Ale Charlottka jse krásná, to se musí uznat. Tu druhou jsem snad ani neviděla
9. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
Asi chtějí už mít klid, tak se moc neukazují
9. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
Mám dilema: ZALOŽIT ALBUM X NEZALOŽIT ALBUM.... je pár věcí, čím bych se chtěla pochlubit, co vám třeba ukázat, ale bojím se, že když si založím album, někdo známý mě tady "vyčmuchá", chodí sem 2 holky-bývalé spolužačky,co teď taky čekají a kamarádky kamarádek...a náhoda je blbec. No znáte to?!
9. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
No jasně, že založit. Těch albumů je tam tolik, že by tě našli opravdu jen náhodou. A když, tak co?
9. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
Terez,nechci Tě nějak děsit,ani nikoho z vás,ale včera jsem zavítala do jednoho snažilskýho fóra a holčina tam psala,že doporučuje nedávat moc informací o sobě na net...prý to zneužila nějaká bláznivá Slovenka a snažila se je rozeštvat s přítelem od sebe...docela dramaticky...tak jsem se tak lekla,že jsem si i fotku dala pryč :grinning: no,některý lidi jsou fakt zlý a divný,tak opatrně...každopádně jsem zvědavka zvědavá....rozhodnutí je na Tobě :grinning:
9. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
Evi,páni nestraš :astonished: proč to proboha někdo dělá??? Já to nechápu..
Tery nepřemýšlej a album založ :grinning: jsem taky zvědavá
9. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
No,já z toho byla taky vyšokovaná....no jsem teď taky taková hormonální, tak mě to sebralo... :grinning:
9. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
Holky,já to balím dneska...pěkný víkend :wink:
9. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
Evi,tak si užij víkend,papa
9. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
Mějte se krásně, pa v pondělí, dopoledne se ještě objevím.
9. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.