• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahoj Evi! Hezký víkend...
No jsou, jsou mezi námi lidi ubohý... :unamused:
9. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
Holky ja vas obdivuju, ze chodite do prace, ja jsem pred 4,5hodinama vstavala a ted to jdu znova zalomit... jsem uplne KO.. navic na me neco vlezlo, mam rymu, kaslu, takze se to jdu pokusit vylezet..
9. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
petull, ty studuješ?
9. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
Petull,no co nám jinýho zbývá :grinning: hold do práce se chodit musí...
9. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
Tak já ho založím a budu velmi opatrná...
9. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
ja? nestuduju, ja jsem v anglii s pritelem, skolu mam hotovou.. ja delala devet let modeling, ale ted uz mam asi smulu :grinning:
9. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
No právě, já musím chodit do práce co nejdéle (samozřejmě, když to nepůjde, tak to nepůjde), ale musíme dodělat ten barák dřív, než se malej Pepík:slight_smile: narodí, pak už na nic nebude čas ani peníze...takže te´d ty bankovky budou lítat oknem!!!
9. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
no a v té Anglii vůbec nic neděláš teda? To jako pořád jsi doma?
Jo Tery,správné rozhodnutí :slight_smile:
9. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
to jsou nejhorší výdaje-za bydlení a za děti...já jsem zvědavá kde ty prachy budem brát,asi je začnem tisknout nebo co :grinning:
9. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
Nevím proč, měla jsem za to, že tam v Anglii studuješ. 9let? Takže od 13 let? Pániii....
9. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
No da se to tak rict :unamused: takze pekna nuda...u nas je to slozitejsi.. :D ja jsem chtela jeste fotit, do ty doby nez to na me bude videt.. jenze pritel si pustil pusu na spacir v agenture a mam smulu. Navic on je takovej, ze na me dava az moc pozor a nechce abych cokoliv delala.. sice to je strasne mily ale obcas me to stve..
U nas jsem normalni praci nesehnala, myslela jsem, ze si najdeme oba neco ve walesu,jenze nic..a pak jsme museli do londyna...
Ja mam v cr byt, ale asi ho prodam, je to moc starosti..
9. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
no zacinala jsem cerstve 14ti leta... :confounded: ale moje dite to vzivote delat nenecham...
9. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
páni,tak to nemáš moc jednoduchý čoveče..ále tak je dobře že se o tebe tak stará,protože kdybys ještě dělala dál modeling tak nikdy nevíš..není to jednoduchý job,takže by se klidně mohlo "něco" stát,chápeš ne? Takhle je to asi lepší...ale doma by mě to už teďka nebavilo teda,navíc jsi určitě zvyklá být furt v akci :grinning: o to to musí být větší nuda teď...no a přítel vydělává jako dost peněz že nemusíš pracovat?
9. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
přítel je taky model? Tak si užívej klidu...Jste tedy zajištění, nemýlím.li se?! Takže v pohodě...
9. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
no jo je to asi pěknej záhul viď? Já chtěla vždycky dělat modelku,ale tak nějak se nestalo..no a s mým budoucím manželem jsem se poznala už když mi táhlo na 16,takže jsem ani neměla pak žádný možnosti-nebyli na to myšlenky..ale vůbec mi to nevadí,jsem s ním šťastná a to je pro mě důležitý :slight_smile:
9. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
už mám album...ale fotky mám doma. Vlastně ještě zvážím, jestli vůbec ne´ějaké osobní fota připojím...spíš asi jen nějaké tipy a věci, co bych ráda koupila...
9. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
aspoň jednu fotku hoď svoji :wink: já v tom žádný riziko nevidím...na beremese mám taky celý album ze svatby a nevím zatím o žádným problému
9. říj 2009 v 15:53  • Odpověz
tak jednu svatební...
9. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
no ono neni o co stat,ja jsem od 14ti let cestovala,v 16ti jsem zila v parizi a tak.. jj pritel je model, ale nebavi ho to. Zajisteny jsme a nejsme :grinning: ja zacinam zjistovat, ze bych asi byla spokojenejsi ve walesu, je tam klid, a ja nejsem zvykla na zivot ve velkomeste. takze si tam zkousime zajistit baracek nebo byt.. a kdyz prodam ten svuj byt v cr,tak budu mit dost penez na mimi a tak.. a pritel docela vydelava a ma sance jeste vydelavat,ale s touhle praci je to na pytel, protoze to jednou jde a jednou ne.. je to jako na houpacce.. takze bych byla radsi, kdyby mel staly zamestnani. on planuje,ze s tim sekne az bude prcek, chce si ho uzivat.. :slight_smile:)
9. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
No,ale stejně máte spoustu možností a máte na výběr...takové štěstí jiní nemají.
9. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
ja vim, ja bych nejradsi byla v CR, hezky blizko maminky a tak.. jenze musim myslet na pritele, cesky nemluvi, u nas tezko najde dobrou praci a podminky jsou tady lepsi.. a ja umim jazyk.. no jsem fakt zvedava kde skoncime :grinning: trochu me to desi.. ale ja jsem byla vzdycky dobrodruh... :grinning:
9. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
Holky, tak si představte, že mě už našla bývalá spolužačka...to je fofr,co?!Tak slíbila, že bude mlčet jako hrob :grinning: Holky, hezký víkend,já mizím domů!!!!!!! :wink:
9. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
já už taky pádím,tak se mějte holky,papa v pondělí!
9. říj 2009 v 16:16  • Odpověz
Holky, taky přeji hezký a pohodový víkend :slight_smile:) a doufám, že se tu nědo přes sobotu a neděli ukáže :wink:
9. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
ahoj holčinky - vy mi teda dáváte zabrat - člověk tu chvíli není a mám dočítat 12 stránek nebo co? :grinning:

tak jsem se včera objednala na screening, protože mi krev brali a už ji tam poslali - já tam neměla v plánu jít, ale nakonec teda jo, protože mě tak uchvátil poslední ultrazvuk, že už chci jít na další, takže teď ve čtvrtek budu mít 1.utz přes bříško :slight_smile: S manžou se moc těšíme až toho prcka zase uvidíme. Zajímavé je to, že to budu mít na 99% zdarma (jestli jsem vše dobře pochopila) - což mě šokovalo, protože jsem četla mnoho přípsěvků od těhulí a mnohé platili i 1500kč a já budu platit zřejmě jen 30kč regulační poplatek - což mě samozřejmě těší, protože jako studentka - no každá kačka dobrá samozřejmě :wink:

jo a mě nebudou dělat triple testy(spolehlivost asi 60%), ale nějaký integrovaný test(spolehlivost 90%) - prvně testy krve, pak ultrazvuk a během 16.tt opět krevní testy a celkový výsledek by měl být na 90% přesný - no pořád je tam 10% nejistota...ale o to mě stejně nejde - postižené dítě je také úchvatný dar, který bych zbožňovala...ale stejně budu samozřejmě nervózní než se dozvím výsledky...

No a co je nového jinak? Já už sháním těhu kalhoty, abych mimíska neškrtila :slight_smile:
10. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahojky holky,
panečku, dva dny se tady neukážu a už mám dočítat 11 stránek..aspoň, že je neděle, přítel si ještě vyspává, tak je čásek:slight_smile: no, k tomu věku, mně bude za měsíc 24 a nemám pocit, že bych byla nějako moc mladá na to mít mímco..v mým věku už mamka měla i ségru..tak si myslím, že se dá zvládnout..podle mě, úplně na věku nezáleží..teda, pokud to nejsou zrovna 14 leté děti, nebo pak už fakt dost staré maminy..to bych se i bála, že mimčo nemusí být v pořádku, já že nebudu v pořádku a hlavně, když to všechno pak dobře dopadlo, tak bych byla ve věku babiček a starala se o prcka? vždyť mu pak člověk ani nemůže nijak pomoci, má o něj mnohem větší strach,...atd..myslím, že nám všem je tady "akorát" :slight_smile: jak si užíváte víkendu? mně v noci dávalo mímo docela zabrat..usnula jsem hned, ale pak se probudila a budila jsem se skoro celou noc :frowning2: a chodila na záchod..ale víkend dobrej..
11. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahojky těhulky :slight_smile:

No celkem se to tu rozjelo a já taky nějak nestíhám dočítat... :wink:

eriska: No o tom věku mám stejný názor, mě je 25 a citím to úplně stejně! Co já spíš nechápu, holky ve věku 28 a výš, že prohlásí" Dítě? Jsi blázen? Zatím ani náhodou! Jinak víkend hezký, sice venku nic moc, ale i tak s přítelem v teplíčku, doma u sviíček, takže paráda... :slight_smile:
11. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem byla na druhém ultrazvuku, viděli jsme s manželem toho našeho arašída, byla to sranda, hlavně když jsme všichni čtyři i s doktorem a sestřičkou hledali srdíčko :slight_smile: našli jsme ho :slight_smile: jsme podle MS 8+2 a podle utz 7+5, takže přesně podle ovulace \:slight_smile: je to centimetr a pul velkej šikula...

crawler: ja teda neplatim nic, ani poplatek pri navsteve...jen fotku jsem si zaplatila (50kč), ale jinak nic :astonished:
11. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
ahojky těhulky:slight_smile: o víkendu se tu nic moc neděje ;)

k tomu věku - naprosto souhlasím, že tak dalece to o věku není - někdo si chce užívat a pak po třicítce už to nejde a dříve bylo naprosto normální mít děti brzy - mladé ženy mají mnohem víc síly i nervů - a až děti odrostou, tak jsou stále "dost" mladé na to si užívat .-)...já jsem pro to, aby ženy cítily a poslouchaly své pudy nebo jak to říct a příroda to zařídila tak, že mládí je dobou plození - škoda, že mnohé ženy tohle cítění přetlumují kariérou a kdoví čím vším...

mě je 22 a rozhodně nemám pochyby o tom, že zvládnu normálně vychovat dítě - vždyť je to tak přirozené jako touha být v bezpečí, jíst, spát, atd...

claire: já ale neměla na mysli klasický ultrazvuk, ale screening v 1.trimestru - při normálním utz taky nic neplatím - taktéž jen za fotku 50kč, ale když si najdeš diskuzi screening v 1.trimestru, tak tam některé těhule píšou neuvěřitelné cifry, co za to musely vysolit...
11. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
crawler: tak to joo, to jse zvědavá kolik budu platit na tom velkém, s těma 1500 jsi mě maličko vyděsila, ja jsem uz objednana, ale o placeni nic nerikali...:slight_smile:
11. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.