• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahojky holky, tak dneska mě čeká gynda, jsem šíleně nervozní. Ani jsem v noci nemohla spát. Tak mi ,moc prosím, držte palečky.
12. říj 2009 v 07:14  • Odpověz
Dobré ranko těhulinky :wink: Meri, držím všechno,bude to dobré a krásné, pak písni...jinak my o víkendu měli rodinnou seanci a naši se dozvěděli,že jsme těhu...bylo to veliký překvápko a ukáply slzičky a vypilo se mooře alkoholu na zdraví prcka....takže vzhůru do dalšího týdne (nejen těhotenského :grinning: )
12. říj 2009 v 07:29  • Odpověz
Tak to já se celý víkend těšila na pondělí a teď se strašně bojím. Mám takový smíšený pocity. Ale určitě dám zítra vědět jak to dopadlo.
12. říj 2009 v 07:31  • Odpověz
Mercedesse, držím ti palce ať slyšíš jen samé dobré zprávy. Budu čekat co pak napíšeš. :wink: Já jdu na utz až za týden a připadá mi to neskutečně dlouho.
Zdravím ostatní holky :slight_smile:
12. říj 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahoj holky!!!
Merci - držím Ti pěsti!!!Uvidíš, že bude vše v pořádku. :dizzy_face:
12. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
Evejko, teď jsem si přečetla tvůj příspěvek. Muselo to být pro rodinu nádherné, slyšet takovou dobrou zprávu. Já čekám na příští pondělí na utz a pak to už rodině také řekneme.
12. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
dobré ránko,holky!
merci,neboj se,nemáš čeho,všechno bude v pořádku,uvidíš :wink: pak dej vědět :slight_smile:
tak jsem si udělala první fotečku,abych si to těhu zdokumentovala :grinning: už je v albu i s první naší fotečkou z utz..
jinak my to v sobotu oznámili zbytku rodiny,takže už to ví všichni
zítra si jdu ráno pro průkajdu,tak se těším a jsem zvědavá :slight_smile:
12. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
takže alba se pomalu rozrůstají...
Jani, to je taky krásná zpráva. Já už chci taky průkazku...jdu tam za týden...to bych ji teoreticky už mohla dostat,co?!
12. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
Tery,záleží na doktorovi no..každý to dává jindy..ale určitě bys ji už mohla dostat :wink:
12. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
Janiiii,pěkný fotky :wink: závidím průkajdy...já musím počkat ještě 14 dní...ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
Já vím. Holky, dneska ráno v autobuse někdo kolem mě šíleně smrděl přepáleným tukem...a najust do toho přede mnou seděla paní ve starším věku, která byla navoněna takovou tou voňavkou, co měly naše babičky+ taková ta stařečká zatuchlina, víte,co myslím :frowning2:
...jsem se málem po...
Musela jsem prodýchávat celou cestu...
12. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
Evi,díky :slight_smile:
Páni,tak to musel být solidní puch,taky by se mi navalilo..tak hlavně že jsi z toho nevrhla :grinning:
12. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
já jsem taky přecitlivělá na pachy,tedy spíš puchy...a vůbec...brečím u filmů,často se mi střídaj nálady...někdy teda manžu moc lituju a to se snažím držet...občas si nepřipadám jako já,ale úplně cizí paní :grinning:
12. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Dobré ránko,
merci: držím pěstičky a zítra dej vědět, jaké to bylo.
Tak já hlásím, že jsem přes víkend zhubla půl kila. Manža chtěl na oběd špagety, ale já jako velký masožravec jsem si prosadila steak a pod. s tím, že špagety a podobný málo masitý jídla jím celý týden. Neuvěřítelné, ale mě to maso vůbec nechutnalo. Už když jsem byla před 14-ti dny v restauraci, tak jsem na steak neměla chuť, ale myslela jsem si, že prostě jenom nemám chuť, ale tenhle víkend mě dostal. V sobotu jsem svůj oběd nechala manžovi na večeři a sama si uvařila krupicovou kaši. To se mi ještě v životě nestalo, abych si dobrovolně na oběd dala kaši. A v neděli to probíhalo podobně. Dnes si dám špagety a móc se na ně těším. :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Holky strašně moc děkuju za podporu. Tak já vyrážím a zítra písnu. Papa
12. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Já se tady právě kasala minulý týden, jak mi nic nevadí,ani pachy,ani zvuky...a teď...úplně mi to vylekalo :slight_smile:
Když mluvíš, evejko, o té lítosti. Jsme přes víkend přečetla 2 díly tetralogie o tom, jaks eupír zamíluje do dívky. První díl Stmívání, druhý díl Nový měsíc...Ten první byl teď v kinech...určitě jste o tom slyšely...já se od toho nemohla za boha otrhnout...jeden díl = 500stránek...chápete to?! :sweat_smile:
No a chci tím říct, že je to spíš takový mystický horor a já u toho brečela celou dobu, jaká je to šííílená romantika...Ach jo.
12. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
No já jsem o tom Stmívání slyšela od kolegy z práce,dal mi to na kuk i na DVD,ale zatím jsem se k tomu nedostala...jsem si říkala,že to bude blbost :grinning:, tak to prubnu...jinak o čtení mi vyprávěj...já taky zachumlaná zhltla Anděly a démony:slight_smile:asi to bude,Teri, nějaká diagnóza :grinning:
12. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
Neví, jaký je film, ale kniha je úžasná!
Jo, to je možný s tou diagnózou :grinning:
12. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
holky,tak mi volala sestra z gyndy,jestli bych nemohla dojít až v pátek..že mají fofry..no takže průkajdu budu mít až v pátek..co se dá dělat no,chjo sem se těšila :grinning:
12. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Jééé :angry:
to schválně protahujou....
12. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
nooo přesně jako..ona je totiž doktorka moje někde mimo republiku a je nějak moc pacientek,tak to tam místo ní má nějakej zástup...ále tak co jim to budu komplikovat že,ještě to ty tři dny vydržím :slight_smile: už aby byl pátek :grinning:
12. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
ahojky,
pozdě, ale Merci, taky sržím palečky..ničeho se neboj, jen si to tam pěkně vychutnávej..já jsem byla kupodivu úplně klidná..a jsem pořád..tak nevím, jestli je to dobře, nebo špatně, když si tady tak čtu, jak jste z toho nervózní..já se strašně těším na další utz a ani si nepřipouštím, že by mohlo být něco jinak, než v naprostém pořádku..
jj,knížky..já si od mamky půjčila nějaký historický romány a holky, to je plný "lechtivých příběhů" a nejen, že jsem u toho brečela, ještě jsem měla chuť budit Zdendu :grinning: ty hormony si dělají svoje..jinak já na horory a takový ty filmy teď nekoukám..dřív jsem to zbožňovala, ale teď si říkám, že komedie a romantiky jsou lepší..a když už mám chuť si pustit nějaký drsnější film, tak mi Zdenda řekne, že si pustíme komedii, aby se mi tam prcek nebál..je sladkej, má o mě větší strach než já sama..a holky, co manžové? pomáhají? já musím zaklepat, že jak mi špatně, tak ten můj uklízí, vaří mi vločkovou kaši..
jani: ta průkajda, já už ji mám od září..ale nic v ní po doktorovi nepřečtu:frowning2:..jen ten svůj tlak a ten je jednou vysoký a jednou nízký..tak nevím..ale 27.10. jdu na odběry krve, tam budou prý zjišťovat rh faktor, krevní skupinu, atd..z toho mám docela strach..
12. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
erisko ahoj,to nevadí i když v průkazce nic nepřečtu,hlavně že ji budu mít :grinning: no ten můj jako zatím nějak nepociťuje moje těhu,já myslím že ho to vezme až spolu půjdem na ten screening-teda doufám,že tam se mnou půjde..až uvidí že ve mě roste mimi a tak :slight_smile: ale taky respektuje když je mi špatně. Jinak s tebou souhlasím,já teda dřív taky byla dost na horory a takový filmy,i když musím říct,že čím jsem starší,tím mi to nějak začíná vadit..ale teď jsem si taky říkala,že by bylo lepší koukat na příjemný filmy,buď romantika nebo komedie u které se člověk zasměje,protože u filmu když se bojím,tak tím pádem jsem ve stresu-a to logicky škodí...
Z té krve neměj strach,to dobře dopadne uvidíš :wink: nesmíš si připouštět že by to mohlo dopadnou jinak než dobře :slight_smile:
12. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
12. říj 2009 v 10:30 • kafi
ten můj taky nějak vyjímečně nezměnil chování, staral se vždycky :wink:
Ale když jsme včera byli vsadit Sportku...tak mi najednou říká: Víš, na co se těším? Až budeš mít velký břicho a bude vidět pohledem, jak se tam Pepík (pozn.: =zatím pracovní jméno) hýbe...Tak mě to tak rozesmálo...na co on nemyslí...
12. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
Holky,u nás taky pohoda,hladí mi bříško,pusinkuje,povídá...ale někdy je mi ho líto skrz ty moje hormony,ale neporučím tomu... :grinning: my totiž přestavujem ten byt a máme odlišný názory třeba na kuchyňský madla a mě to rozpláče...pak se srovnám,ale vidím,jak je,chudák, zmatenej.... :grinning: myslím,že je důležitý do toho ty naše chlapíky zapojit a komunikovat,vysvětlovat jim to....pak to snáz pochopí a je pohoda :grinning:
12. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
12. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
stejně mi to furt nedochází :confused:
12. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
viď? :grinning:
12. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
jj..je to tak..taky mi ho je líto, protože je strašně roztomilej..když mi je třeba špatně, tak si dá hlavu na bříko a povídá bublince, že nesmí zlobit maminku, atd..a ty moje nálady, evejko, na tom jsem asi stejně jak ty..já se např. minulý týden rozbulela v obi, protože jsem měla vybraný obklady do koupelny jinde a zdenda se jen rozmýšlel, jestli ty v obi nevypadají lip a mně to přišlo strašně líto a on chudák nevědel, co v tu chvíli dělat a já si připadala jako úplněj blbec.a když byl na grilovačce,a já byla doma, tak jsem se s ním pro změnu nebavila, že mě nevzal s sebou, ale už v tu chvíli jsem věděla, že je to kravina, ale nemohla jsem si pomoci..jj..ty hormony..
jinak jsem byla s kámoškou v kině, na filmu bejvalky na každém rohu, nebo tak nějak a to bylo super..to se asi líbilo i mímu, protože nechal maminku sníst kámošce popcorn, aniž by jí bylo špatně:slight_smile:
12. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.