• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
my byli v sobotu u švagrové,ona je teď taky těhu a má termín koncem ledna...ona má už tak hezký bříško,že jí ho normálně závidím :grinning: už bych ho měla nejradši taky aspoň trošku abych viděla zevně že vůbec jsem těhu..
12. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
Holky, tak to by chtělo si všechny ty zážitky normálně psát do nějakýho deníku....Pak si to po pár letech přečíst, to by byla legrace.
12. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
joo tak to by byla sranda fakt :grinning:
12. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Milý deníčku,
dneska jsme brečela pouze 4x. Posvačila jsem asi 5kg masa, 2kg zeleniny a 3kg toho ostatního.
.....
12. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: se bavím...milý deníčku,jinak jsem fakt úplně hormonormální :grinning:
12. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no comment
12. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
Je to fakt jinej stav :sunglasses:
Jani, já už bych taky moc chtěla bříško, ať je to víc skutečné. A manža už před měsícem říkal, že se moc těší, až budu mít pořádný břuch, aby všichni kolem jasně věděli, že jsem těhu. Byl sladký, jak to povídal. I pro něho to pak bude reálnější. Zatím mě jen občas pohladí po bříšku, ale myslím, že po čtvrtečním screeningu, kam jde se mnou se to trochu změní. Jsem na jeho reakci hrozně zvědavá.
12. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
zuzi,jasně,taky to tak cítím,pak už ženská vidí že v ní opravdu to malý roste a prý je to hrozně hezkej pocit,když se tam hýbe,kope tě.. :slight_smile: a už máš aspoň trošku bříško?
12. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
:sweat_smile:
:grinning:
Holky, jak to máte s bydlením?! Myslím tím, jak plánujete, že zařídíte koutek pro mimouše?! Postýlku v ložnici? KOmodu s jeho oblečky v ložnici?!...My to teď jako že trošku řešíme. jelikož rekonstruujeme, musí se vším počítat dopředu...vše souvisí se vším...Chápete?
12. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Tery u nás to bude složitější v dvojpokojovým bytě..zatím to zařídíme v ložnici a pak se uvidí..nejradši bych do většího bytu nebo do domečku,ale zase se nám nechce zadlužovat na miliony když budeme mít jeden plat.. :unamused: tak ještě uvidíme no..máme v bytě ještě jednu malou místnost kde bysme mohli mít ložnici-no vyloženě jen postel by se tam vešla,do toho se mi upřímně nechce se tam mačkat,kam bysme si dali oblečení a všechny věci naše :frowning2: jsem sama zvědavá jak to pořešíme..
12. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
zuzi, přítel si to pořádně taky uvědomil až na screeningu..jeli jsme tam autem, já jsem na něj pořád mluvila, byla jsem z toho úplně unešená, on pořád mlčel a pak jen řekl, no, my fakt asi budeme na příští Vánoce tři,co? a pak už pusu nezastavil, volal svým rodičům, jak se tam bublinka měla čile k světu, co všechno viděl, že jsem si myslela, že ta čárečka je nosánek, ona to byla jen ručička..:grinning: jsem to mamina..už bych z něj dělala Cyrana či Cyranku, nebo jak to jinak říct..oni ti chlapi jsou prostě takový roztomilý..a co se týče našich hormonů, asi si to fakt pro srandu začnu psát..:grinning: dostala jsem od 10 letý sestřenky ručně vyrobenou knížku, mé první tři roky, holky je to šikula, asi nebudu ani žádný podobný knížky kupovat..fakt si s tím vyhrála..vypsala tam všechno možný, udělala obálky pro vlásky, fotky z utz, ... fakt šikula.
12. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
chápeme :grinning: porozhlížíme se,ale říkali jsem si,že to budeme řešit v lednu...jinak skříň už máme,stačí koupit postýlku,komodu a přebalovák :grinning: no stačí...ono toho zas bude...brrr
12. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
Tery, my jsme taky v 2+1, ale máme obrovský obývák, takže to budeme předělávat na obývák + kuchyň, z kuchyně uděláme ložnici a z ložnice uděláme děcák..zatím ale jen budeme předělávat koupelnu, tak je fakt z roku raz dva, tak je to potřeba, obývýk s kuchyní a ložnici..do ložnice neplánuju žádný nábytek, místo něj jen postýlku a komodu..co jsem se bavila s maminama,tak i ty, který měly pokojíček zvlášť, dávaly postýlku do ložnice a pak většinou dopadly tak, že mímo spalo s nima v posteli, protože to bylo pohodlnější..a dětský pokojík zařídíme, až bude mímo větší. teď tam bude jen stolek s pc,skříně, a jelikož máme vysoké stropy,tak tam necháme i to dřevěné horní patro, kde bude prcek časem spinkat..
12. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
Jani, bříško zatím nemám, jen špek, co už jsem měla i před těhu, tak se hrozně těším, až se mimískovi podaří se přes ten špek dostat.
My na baráku do dubna chceme dokončit patro, kde bude ložnice a dětské pokoje. Postýlku chci mít určitě v ložnici. Ještě jsme ani neměli střechu a já už věděla, kde jednou bude stát. Je tam na ní dokonalé místo, ale skříň a přebalovák už dáme rovnou do dětského pokoje. Ložnice není tak velká, aby se to tam vše vešlo. V pátek jsem byla po obchodech a už mám tajného favorita na přebalovací komodu a skříň, tak uvidíme jak to dopadne.
12. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
ehm ehm...
nějak se to prostě vejít musí jít, že?!
Erisko, :grinning: ručička nebo nosánek, to je fuk, hlavně, že to tam má... :wink:

Já teď třeba uvažuju, jen tak letmo, od kolika by měl být mimouš v pokoji sám. U nás je to o tom, že dole v přízemí už volný pokoj není, takže by se ten dětský musel udělat v horním patře a to je tááák daleko od naší ložnice
:unamused:

NO ale to je ještě moře času!!! Jen si tak přemýšlím, abych nic nezanedbala....
12. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
Zuzi, tak se pochlub s tím nábytkem!!!!!
12. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
eri, nečekám u mého manži takovou reakci, ale i tak se těším. On je takový introvert. Celkem nerad mluví a nerad přemýšlí o věcech, které nepovažuje za důležité. Takže třeba ptát se ho na něco, co bude za půl roku, je zatím zbytečné, protože to je pro něho příliš daleko na to, aby o tom nějak uvažoval. A mluví vlastně pořádně jen se mnou. I jeho rodiče o nás ví jen to, co jim já řeknu. Když jsme spolu začali chodit, tak se mě jeho mamka pořád ptala, jestli se se mnou vůbec baví, že s nima vlastně vůbec nemluví. Maximálně teda s tátou o fotbale, takže, že by pak někomu volal, to asi fakt nehrozí.
12. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
kosti: Nábytek se mi líbil ve Scontu, ale na netu na fotkách není nic moc, ale naživo....bomba. Naše mimi bude samo v pokojíku asi od chvíle, kdy se nevejde do postýlky. Ale my máme dětský pokoj hned vedle ložnice. Nejdřív jsme uvažovali, že si ložnici uděláme v přízemí místo pokoje pro hosty, ale pak, když jsem si představila tří nebo čtyřletého mrňouse, jak se v noci vzbudí a bude se chtít za námi vypravit, tak mi ze schodů bylo trochu zle. Takhle jenom přeběhne z pokoje do pokoje. To samé ráno, až se vzbudí a půjde se za námi pomazlit (tak jak jsem to dělala jako dítě já)
12. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
:slight_smile: to je pěkný!!!...na to já se tak strašně těším, až se ten andílek přiběhne pomazlit do postele, jak píšeš...
pošušnáme se, pořádně se pomačkáme, pak půjdem udělat snídani, pak si pohrajem, zajdem za babičkou... :grinning: už aby to bylo!!!
12. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
Já vůbec nevím jak to do toho dubna vydržím. Strašně se těším až ho budu držet v náručí. Manža se strašně těší, jak si to naše mimi budeme brát ráno mezi sebe do postele. :dizzy_face:
12. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Zuzi: tak to ten můj chlap je opak, je strašně ukecanej, nejlépe pořád středem pozornosti a bavit okolí..:wink: kamkoliv jdeme, tak jen slyším, jaký Zdenda super človíček..ale co se týče miminka, tak to řekl jen rodičům a v práci, ale tam si docela počkali..prý to nechce zakřiknout..já jsem v tomhle hrozná..troubila bych to všem na potkání:grinning: a kolikrát se i nachytám, jak si něco prohlížím a u toho si hladím bříško..nebo mám takový ty ochranitelský manýry..jak je někde víc lidí, tlačenice, tak si hlídám, aby do mě někdo nevrazil, vyhýbám se nemocným, atd...my komodu zdědíme po dvojčatech, ale dělal ji strejda truhlář a je výborná. navrch se vejde jak podložka na přebalování, tak vedle ní košík s drogerkou..a to chci..nechci nikde pod přebalovákem hledat olejíčky, atd..a je krásně hluboká..teta v ní měla věci pro dvojčate skoro dva roky a nikde jinde..tak doufám, že nám dlouho vydrží..já ji budu mít v ložnici, vejde se nám tam, a hlavně, v ložnici je tepleji než v pokojíčku..máme pořád ty starý dřevěný okna, kterými strašně táhne..tak chci, aby mímo mělo teplíčko i na přebalování:slight_smile:
12. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
jojo, to pomazleníčko..to je úžasný..už se na to oba taky moc těšíme:wink: jen nevím, jak to do dubna vydržím..je to ještě tááááák daleko a já bych ho už nejraději držela v náručí..tak jsem si to o víkendu vynahradila na pětiletých dvojčatech:slight_smile:
12. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Erisko, je to asi lepší mít všechno pohromadě...Taky to tak plánuju.
12. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
taky si říkám, do vedlejšího pokoje to přestěhujeme vždycky
12. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Co budete obědvat? Já totálně nemám inspiraci, kam zajít...Nevím, na co mám chuť :frowning2:
12. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
Tery,já moc přes víkend nevařila,takže z domu nic nemám,na oběd se mi nikam nechtělo,tak jsem si dnes koupila na oběd loupáčky s máslem :grinning: tak si to snad vynahradím večer nějakou baštou :slight_smile:
12. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
janinko, jsme na tom stejně..taky mám loupáčky, jen bez másla :angry: a dala bych si k nim kakao..jinak večer budeme mít sekanou, bramborou vaši a červenou řepu..teda, do sekaný se mi nechce, na maso vůbec chuť nemám a ještě to sirový, jak se to zadělává,..ale Zdenda má na to chuť a já nemám inspiraci, co dělati jiného
12. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
Asi mi nic jiného nezbyde, než jít taky úrp nějaký rohlík,mám v práci ještě lučinu a rajčata... :unamused:
Tak já mizím...
Dobrou chuť!
12. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
eris,jéé tak to je dobrý teda :grinning: no já ještě nevím co budeme večeřet..já nemám vůbec chuť vymýšlet poslední dobou žádný jídla..nějak nemám na nic chuť,takže je těžký něco vymýšlet..snad bude mít ten můj chlap taky nějakej nápad :slight_smile:

taky vám přeju dobou chuť pokud zrovna obědváte :wink: já právě loupáky dobaštila
12. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
taky už mám loupák za sebou..
jani, já vždycky ráda vařila, ale poslední dobou se do toho nutím..strašně mě to nebaví a hlavně, ty pachy kolem, ty mi nedělají vůbec dobře..a přítel miluje steaky, a ty dělat, z toho sirovýho masa...když má ně chuť, holt si je musí udělat sám..jinak u nás frčí vajíčka, na všechny způsoby..máme domácí, od babičky a Zdenda si je dělá sám a já se o véču starat nemusím..nebo namazaný chleba..jinak, co já můžu jsou polívky..všechny..těch bych se ujedla..a chlebu s máslem a kedlubnou taky...tak všem dobrou chuť
12. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.