• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Holky,teda přispěju do kulinářského okýnka...já teď ujíždím na zapečený cuketě,lilku s česnekem a kysačkou...no to bych se utloukla.Dneska k obědu jsem měla zeleninový riziko,což taky bylo mňam...jinak to mám přesně jako Eri...manža je masovej a řízečky,steky,svíčková...to je jeho...bohužel já na to nemám teď vůbec chuť a to jsem dřív byla masová....teď spíš slaďoučký,džusíky,štrudlíky a tááák...no chci to vidět po tom těhu :grinning:
12. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
já taky ráda vařím,a pořád,i teď,i když je pravda že nějaký ty vůně a pachy snáším teď taky hůř...ale hlavně vymyslet co vůbec budeme jíst je docela problém...jsem zvědavá kdy začnu mít ty různý chutě jak to bývá v těhu obvyklý...
a ještě radši než vařím tak peču teda..akorát můj manža není na sladký,takže moc nepeču..jen občas,jinak si tu buchtu můžu sníst sama,nebo vzít do práce :grinning: ale občas si se mnou ke snídani buchtičku dá,tento víkend jsem dělala např. bábovku a ta mu šmakovala
12. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
Taky jsem vždycky strašně ráda vařila a pekla, ale teď jsem nějaká líná a absolutně se mi do ničeho nechce. Nejraději bych jen ležela a četla.
12. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
a já bych nejraději ležela a nechala se drbat :slight_smile:
12. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Tery :grinning: :grinning: tak to souhlasím..no taky jsem holky zlenivěla...se přiznám...jinak já bych se teď taky po sladkým utloukla,ale to já měla ráda vždycky...teď by mi vůbec nevadilo každý den na snídani nějakou dobrou buchtičku,pořád jím ovoce-zelenina mi teď vůbec nejede.. :unamused: a pak na svačinku pořád nějaký oplatečky,čokoládka a táák..nechápu proč nemám takový chutě i na slaný :slight_smile: ale momentálně mám nějak zas podrážděnej žaludek..budu muset do sebe něco nacpat opět..
12. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
no jéjej... já jsem líná,až běda.... :wink:
12. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
když už jsme byly u toho jídla a péče mužů...http://ona.idnes.cz/recepty-pro-tehotne-ktere-zvladne-pripravit-i-nesikovny-muz-p5v-/recepty.asp?c=A090324_104551_recepty_ves
12. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
Holky a tady toho je....http://www.porodnice.cz/search/node/recepty
12. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
tak to je hustý...http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=85229&vGroupOffset=0&vOffset=0
zejména ten první příspěvěk...
12. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
páni, to je téma..to by mě nenapadlo takhle o tom přemýšlet..ať si představí že by se jí narodilo mimi s vrozenou vadou a to by teprve koukala jaký věci se řeší..jestli je to kluk nebo holka to snad není pravda..přece to bude tak i tak její dítě ne,hlavně že bude zdravý..je to smutný jak někdo uvažuje že.. :astonished:
12. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
smutnej příběh...a přitom tak krásnej chlapeček...přisuzuju to hormónům :grinning:
12. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
je to možný, ale úplně mě to zarazilo...je jasný, že je člověk zmatenej...třeba já...do teď malý mimina okolo-holčičky, ségra,když byla malá-holčička a jestli se mi narodí kluk, tak ani nevím,jak se myje pindík :grinning: ... ale rozhodně se na to těším!!!
12. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
no koukala jsem na to,ta co diskuzi založila,tak to jejího alba-páni ta má ale krásnýho syna!!! A teď ať říká,že není ráda že ho má,vždyť je rozkošnej!
12. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem zpátky od doktorky, trochu zklamaná, trochu naštvaná. To, že mi spočítala, že jsem těhu 5+5, i když podle mně jsem 6+5, to by šlo, ale že mám přijít až za 14 dní, tak to se mi chtělo i brečet, to nemůžu tak dlouho vydržet. Říkala, že na utz nebude ještě nic vidět, ani to nezkusila. Jsem z toho nějaká rozhozená. Já to prostě tak dlouho nevydržíííííím.
12. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
Ahojky dnes jsem tu poprvé,jsem také tak v 5 týdnu,už mi to doktor potvrdil :slight_smile: a jsem moc štastná,i když to bude moje třetí mimčo :wink: :wink: :wink: a moc si přeju holčičku,protože už mám dva kluky,snad mi to vyjde :grinning:
12. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
Meri, v klidu...já byla na UTZ v 5+5 (za mě), doktorka mi řekla,že jsem v 5+2 a mám přijít až za měsíc...tzn. 30.10!!!Ale je to běžná praxe...chápu to zklamání a nejistotu,ale oni to tak neprožívaj.ty si užívej těhotenství a neznepokojuj se tím...14 dní je dobré:slight_smile:vezmi si,že já v tvé situaci musím čekat měsíc :grinning:
12. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
Merci,klid!!! To uteče jako voda!!!!!!! A teď bys třeba viděla jen tečku a pak uvidíš už i srdíčko, to je lepší si počkat,ne?! :wink:
12. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
ahoj mamkoz!
Trojnásobná mamina...pááááni :grinning:

Holky, mám dotaz...v kterém týdnu, lze poznat pohlaví?
12. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
Holky pádím dom...Terez,myslím,že až se bude chtít prcek ukázat :sunglasses:, mám kámošku,co se jí holčička točila pořád prdelkou a styděla se až do porodu :grinning: tak páááá
12. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
:unamused: hm... to je tady stydlínka...to já doufám, že bude moje dítě exhibicionista po mamině :sunglasses:
12. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
Jo ahoj evejko!!!!!!

Tak jinak, kdy je rozpoznatelný pindík?! Pokud bychom vzali v potaz, že se ukáže a nebude se točit zády...
12. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
Ahojky holky, ja vas nestiham docitat :grinning:
jinak jste tu resily vase milacky,ten muj je sladkej, ale obcas mu nedochazi,ze se mnou cloumaj hormony.. takze treba minule jsem brecela,ze se mi stejska a ze chci domu a on se nastval,tak jsem rvala jeste vic... Nebo vcera jsme stali na zastavce a me bylo zle a on rika co je s tebou? :grinning: No a jinak? Jinak mi furt rika, ze budeme mit dvojcatka :confounded: coz me osobne desi.. takze uz se tesim az nabehnu k doktorovi a uvidim tam jenom jedno :grinning:
Jinak holky, co me docela desi je moje bricho :grinning: normalne uz me tlacej kalhoty v pase, je to sileny.. tak nak premejslim, jestli treba ta posledni mrcha byla vubec mrcha... protoze vecer vypadam jak v 5tym mesici a dost me to desi.....
Merci: nic si s toho nedelej uzivej si tehulkovani a hlavne se nestresuj nakejma strachama, neni to dobry pro mimo :wink:
12. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
Když se mnou zase už cloumaj hormony a chce se mi brečet. Já se tak strašně těšila. Ale já to mám vždycky, když se moc těším, tak to nedopadne. Když on je člověk pitomej a myslí si, že z toho takovou radost budou mít všichni a dr. se pak tváří, že je to přece normálka. Jesně, že pro ni jo. Prostě jsem totálně pitomá, nezkušená, vykulená, prostě pako no. Na blbost asi žádný prášky nejsou, co. :slight_smile:
12. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
A všechny jsme pitomé, nezkušené, vykulené, prostě paka!!!! :wink: ... v tomto stavu. méně nebo více!!!
Petull, to jsem tak strašně ráda, že v tom nejsem sama...docela mě tady děsí, že třeba jninka je napřed a nemá žádnej špek, eriska je ve 14tt a taky tvrdí, že to moc není vidět a já mám teď v 8tt!!!! pocit, že už mi nejsou jediný kalhoty
:sweat_smile: v pase
12. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
merci,prosím tě nic si z toho nedělej,to bude v pohodě. Asi záleží na kvalitě ultrazvuku,protože mě doktorka dělala utz a byla jsem u ní v 5+5tt ... a taky podotkla "díky našemu skvělému ultrazvuku..." dva týdny utečou a dočkáš se :wink:

Holky na každým se těhu promítá jinak záleží na těle a tak...já se teda modlím,abych najednou nezačla nekontrolovatelně nabírat a pak měla kdoví kolik kilo navíc a neshodila je...takže se budu hlídat,ale až se začne něco dít,zatím jak sami vidíte podle fotky tak nikde nic...k večeru se mi břiško malinko vytvaruje,ale ráno je zas plochý jak prkno :grinning:

Tery,pohlaví se myslím pozná někdy kolem 20tt myslím :wink:
12. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
20.týden?! to je tak dlouhááá doba...
12. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
janinko, je fakt ze to ma kazdej jiny,no..ale ja se bojim,ze pokud to pujde takhle dal,tak prasknu, no klidne se necham vyfotit at to vidite.... je to sileny :grinning: a bojim se toho co jeste prijde..
12. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
jo jo, petull...vyfoť se!
A neboj se bříška!!!Pak to zase shodíš!!!Jsi určitě hubená jak lunt, tak to pro tebe nebude problém!
12. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
asi mi je jedno jestli to shodim nebo ne... musim nabit mobila a pak se cvaknu
holky javam musim rict strasnou hlasku!!! Vcera jsme jeli s pritelem do Walesu,ale kazdej jinym busem,ja dorazila driv a vyzvedla me Dana mamca, a rika ja ti musim neco rict a najednou z ni vylezlo, ze si zapomela vzit prasek, a ze nepouzivali s pritelem ochranu a ze to jeste nedostala a ze ji bylo rano nevolno...a tak.. :grinning: no umite si predstavit co by to bylo? :grinning: sileny a navic Dana taty-zena je taky tehu a narodi se to dva mesice pred nama... no to je komedie co??? :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
:grinning: to je hezký!!!! Si to vaše mimi bude hrát se svou tetou nebo strejdou!!!
Život je plnej překvapení!
Mažu domů!!!! Hezký večer všem!
12. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.