• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
holky, tak s bříškama bych si problémy nedělala..já jsem 10x taková, jako Jani, ale to bude tím, že jsem byla špekatá už před těhu, tak teď to tak nepociťuju, ono, než se bublinka přes ty moje špeky protlačí, tak to chvilku dá..ale až přijde domů přítel, tak se dám vyfotit, abyste byly v klidu,ju?
Teri: já jsem četlla, že když je dobrá poloha, dá se to rozpoznat už ve 13tt, ale na utz mi doktor řekl, že je to ještě brzo, takže doufám, že když tam půjdu ve 20.týdnu, což je až ke konci listopadu, tak už to bude znát..tetě se klárka na utz pořád točila zadečkem a nic do 7měsíce neviděli...teď mi zase říkala kamarádka, že jim tvrdili, že budou mít 100% holčičku, a představte si ten šok, když se jim narodil chlapeček..proto, když koukám na oblečeníčko, tak vybírám spíše do žluta,béžova, bíla,..prostě neutrální...:slight_smile:
peti: tak to tam budete mít veselo:grinning:
12. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
holky, frčím dělat véču, mějte se tu krásně a moc to s tím psaním nepřehánějte, ať toho nemusím zítra moc dohánět..
12. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
ahojte tak ja som vas uz opustila,v stredu idem na zakrok,malinke nezije....
12. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
ivanko, to mě mrzi, drz se
12. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:

ivanko!: to mě moc mrzí - přeju Ti moc a moc síly a brzy se pusťte do snažení - vím, že teď to musí bolet, ale mysli na růžovou budoucnost! :slight_smile:
12. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
jinak holky je to fakt sranda vás dočítat:slight_smile:

petullek: bříška se neděs - já si taky myslela, že jsem snad ufon, protože jsem ho měla taktéž již v "tvým" týdnu...některý si holt musej počkat...ono ani těma špekama to není, páč já měla bříško vždy od pupíku dolů vybulený -prostě špek, ale od těhu mi roste jinak a prostě se to pozná...třeba jsem mimi měla vpravo a tak jsem měla pravou půlku o dost větší než levou část břicha :grinning:

zuzi: taky jdu na screening ve čtvrtek a koukala jsem do tvého profilu, že se taky pohlavím necháte překvapit - my chceme taky překvapení, tak doufám, že to naše mimi nebude exhibouš, kterej se nám bude vystavovat :slight_smile: Teď na tom utz ležel tak, že už bysme pohlaví poznali, kdyby tak ležel i v tom cca 20.tt
12. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
ivanko, tak to je mi moc líto. Doufám, že brzy se zase ozveš s novým mimískem.
12. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
Ahoj holky
Mercedesse, schválně sem nahlížím, abych viděla jak bylo u Dr. Takže nakonec jdeš na utz až za 14 dní. To ti nezávidím, je to moc dlouho. Mně minule řekla moje Dr. ať přijdu za 3 týdny a když jsem jí volala jak dopadla krev, jakou mám hodnotu HCG, tak mi řekla ať raději přijdu za 14 dní. Já myslím, že jsem teď 7-8 týden, tak jsem zvědavá co mi řeknou na utz, to bych měla být 8-9, ale mohlo by to být i 10tt.
Přeji pěkný den všem ostatním těhulkám..............
13. říj 2009 v 07:15  • Odpověz
Ahojky těhulky,

Ivanko, drž se. A ať se brzo zadaří a vrátíš se sem.

Holky já už po včerejšku vychladla, ale řvala jsem úplně neskutečně. Ten můj byl docela vykulenej, protože jsem zatím měla jen záchvaty vzteku a ne lítosti. A pak jsem se vybrečela a najednou mi došlo, že se vlastně nic neděje, že se můžu jen těšit na 26.10.. No prostě prdlouš no. Ach ty hormony. :slight_smile:
13. říj 2009 v 07:17  • Odpověz
Mercedesse, jo ono se nic neděje. Jen těch 14 dní nám připadá moc dlouhých, už chceme vidět srdíčko a musíme čekat. Opatruj se a uvidíš, že těch 14 dní nakonec docela uteče.
13. říj 2009 v 07:23  • Odpověz
No asi tak, prostě ta nejistota mě ubijí. A ke všemu toho mám v práci moc, ale myšlenku na to nemám jedinou. Takže chci vidět, jak dopadne tentokrát DPH. :slight_smile:
13. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
dobré ránečko :slight_smile: jak se dnes máme?

Petull,prosím tě když jsi modelka,tak jsi určitě hubená a nemusíš se nějak bát kil navíc..když se budeš krapet při těhu hlídat tak to bude v poho :wink: joo a foto určitě hoď i vy všichni ostatní,se pořád na nějaký fotečky třepu :grinning:

ivanko,tak to je mi upřímně moc a moc líto :cry: budeme na tebe myslet aby se vám brzy zadařilo otěhotnět..

merci,nebooj dočkáš se :slight_smile:
13. říj 2009 v 07:55  • Odpověz
Ahojky Janinko,
no asi to budu muset vydržet :slight_smile: a co ty, jak je?
13. říj 2009 v 08:15  • Odpověz
merci,mě je tak nějak střídavě :slight_smile: chvíli dobře,pak zas blbě..myslela jsem že ty nevolnosti už ustupujou,ale včera se mi potvrdil opak..takže jsem se radovala předčasně..jinak jsem se dnes musela přeobjednat na ty testy NT+ páč v datu kdy jsem byla objednaná,tak můj manža bude služebně v Praze...a chci aby tam šel se mnou..naštěstí mě přeobjednali a to místo 3.11. tam půjdu až 6.11...tak se mi to ještě kvůli němu posunulo :angry: ále tak ty tři dny že.. :grinning: hlavně že tam půjde se mnou,to jsem ráda
13. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahoj holky!

včera jsme byli s kamarády na večeři. Řešili jsme tady to jídlo před pár dny...nevím, co mě to napadlo, ale dala jsme si steak - propečenej. Přinesli mi docela krvavej, já si vůbec neuvědomila, že to vlastně jako těhule bych neměla vůbec pozřít, nicméně jsem ho snědla a kamarádka mi pak teda vyděsila, že bych to neměla. Toxoplasmoza...Listerioza...a já se teď děsím,co bude :frowning2:
Vůbec jsme si to neuvědomila.
13. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Dobré ranko, dámy, :slight_smile:
tak teda dnešní noc byla hrozná. tomu našemu štěněti rostou zuby, tak ji celou prokňučel :frowning2: takže už trénujeme na mimi, jaký to bude, skoro celou noc probdít..jinak jsem na tom jak jani..chvíli jasno, chvíli zataženo. jak na houpačce..když si říkám, super, už to odchází, tak se to hned zase vrátí..
merci: ono to čekání má taky něco do sebe..já byla na utz v 7. týdnu a pak až ve 13., ale dalo se to vydržet a o to víc jsem se těšila..teď jdu až 25.11., což je taky dost dlouhá doba, ale moooc se těšíme..
13. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Tery,nedělej si z toho hlavu, to nemusí nic znamenat..prosím tě víš že v dnešní době se tyhle věci až moc řeší a docela zbytečně :wink:
13. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
já vím, sama jsem to tvrdila...
:unamused:
je najednou takových nových věcí, na který si člověk musí dávata bacha...
13. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
jasně,ale jak říkám,zas tak bych se tím fakt nestresovala :wink: stres určitě uškodí mnohem víc .. kdyby ses pořád ohlížela na to co bys měla a neměla jíst,tak nejíš skoro nic :grinning:
13. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
No, každopádně si ho už nedám... :frowning2:

No a jak se máte při dnešku?

Erisko, jeké máte štěně?!
13. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Já bych se s tím masem tak netrápila. I když já mám tu výhodu, že už toxoplasmosu mám, ale už přeléčenou, takže už mi nic nemůže udělat.
13. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
merci, jak to?! Mělas ji v minulosti a už máš jako protilátky? Nebo jak to funguje?!
13. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
No projevilo se mi to asi před 2 roky. Přestala jsem vidět na pravý oko. Pak zjistili, že mám v tom oku toxu a léčili mě antibiotikama. Nikdy už to nejde vyléčit. Je to parazit a tělo si následky léčí v podstatě samo, jen aby ta jizva na sítnici nebyla tak velká tak jsem ty antibiotika brala asi 8 týdnů. A teď už to ublížit miminku nemůže, jen kdyby se mi znovu objevil ten zánět, tak ho musím nechat odeznít. Nemůžou mi dát ty prášky. Dr říkala, že se mi to může kdykoliv vrátit, obzvlášť při stresu a změnách počasí. Ale někomu už se to vůbec neobjeví. Ale pro mimi je to nebezpečný jen když to chytnete poprvý v těhu. Já to pravděpodobně dostala, když jsme stahovali zajíce. Ale prý to má až 25 % lidí a většina o tom ani neví.
13. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
páááni,fakt jo? to se nemusí nijak projevit??
13. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
to jsou mi věci... :confounded:
to se fakt divím, co všechno člověk může chytnout....
13. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Teda holkyyy,to je dneska lékařské okénko...já dneska musela zůstat dom,protože mi bylo zle a spala jsem s hlavou v záchodě :grinning: teď už je to trochu lepší....jak se tak na to tady koukám,začínám mít strach...
Ivanko,přeju Ti rychlé uzdravení na těle i na duši...je mi to moc líto....
Ty jo,jsme teď tak křehký...a já nám všem přeju,ať to dotáhneme do šťastného konce.... :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
No já kdybych nepřestala vidět tak to ani nevím. A může to být usazený kdekoliv jinde. Vůbec nic člověku není a nebolí to.
13. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
to já taky,jako radši na takový věci ani nemyslet..to aby člověk řešil až ten problém má
13. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Normálně si říkám,jestli nezavolám doktorce,aby mi poslechla srdíčko...asi už blázním....holky, nemáte někdo nějakej veselejší příběh...? :grinning:
13. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
Holky nebojte, já vás nechci děsit. Je malá pravděpodobnost, že to chtnete zrovna teď. A pokud ji náhodou už máte, tak se taky nic neděje. O to víc jste v bezpečí. Nemazlete se s kočkama a myjte si ruce, když děláte na zahradě a mělo by to být OK.
13. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.