• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Já bych na ten NT určitě šla. Poradím se teda ještě příště s dr, ale podle mně se říká, že plodovka se dělá až když výjdou špatně Nt a trip. testy. A chtěla bych mít jistotu. Holky ať už je 26.10. Já chci na utz :frowning2:
14. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
Tak s tím pravítkem jsem na tom úplně stejně :grinning:
14. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
Ahojky holky..
trojcatka? grr... chudak zenska.. Ze me si ten muj dela porad srandu, ze budeme mit dvojcatka.. (jeho mamca cekala dvojcatka a on se nechaval udelat naky to sperm-vysetreni-nevim jak se tomu nadava..no kazdopadne je na tom hooodne dobre a doktorka mu rekla, ze je sance na dvojcata) Já osobne bych asi umrela, jedno staci.. no uz abych byla u doktora a videla tam jenom jedno miimo..
Jinak jste tu rozebiraly hafanky, ja mam toy pudli slecnu.. ktera strasne nema rada deti, kdyz byla mala, tahala ji znamy dcerka - rok a pul, na voditku a cuba mela rozedreny packy :unamused: takze se ji ani moc nedivim, no ale ona zacina bejt pekne ostra, proste se povesi lidem na teplaky a tak :grinning:,me to prijde vtipny u tak malyho psa,ale lidi se ji bojej, ale jinak je to milacek :grinning: treba na segry malyho si nedovolila a to se plazil po zemi a ona se k nemu ani nepriblizila.. tak uvidime, bude si muset holt zvyknout slecinka :grinning:
14. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ahojky petu, oni se pak taky většinou jinak chovaj k dětem páníčků, než k ostatním, aspoň se s tím pořád uklidňuju.
Taky doufám, že bude mimi v bříšku samo. :slight_smile: Ale jen tak mezi náma, jsem mrcha, ale já jim to přeju. Bejvalej byl vůl a ona taky nic moc. Většinou nemám problém s ex komunikovat, s několika z nich se ještě kamarádím, ale jeho vidět nemusím.
14. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
eri,děkuji za reakci,tak ono to přes to bříško bude lepčejší :slight_smile: já taky právě beru manžu sebou,chci aby si konečně uvědomil že ve mě roste naše mimi :slight_smile: jsem se právě kvůli němu musela i přeobjednat,protože zrovna v termínu kdy jsem se objednala,tak bude v Praze na služebce..už abych to ale bylo,chci ty testy mít za sebou,holky
14. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
Holky,prosím vás,já se v tom ztrácím...takže ty NT testy se provádí jen na specializovaném pracovišti? :grinning:
14. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
evi,když se zeptáš svýho doktora,tak ti to určitě řekne :wink: buď budeš mít velký štěstí a udělá ti je přímo on,nebo ti řekne kde to v tvém nejbližším okolí provádějí :slight_smile:
14. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
Jani,děkuju..mě řekla,že to dělá ona...ale zase na INERNETU!!! :sunglasses: píšou,že ten super truper speciální dělaj jen ve specializovaných pracovištích...jsem z toho jelen...taky nevím, co je kombinovaný test, který vylučuje tripple testy...prostě zmatek nad zmatky :grinning:
14. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
achá,evi,tak to je divný teda...a ona ti řekla že dělá NT+ biochemický screening?? Já jsem právě taky četla,že se to dělá pouze na specializovaných pracovništích,proto mi nejde do hlavy,když tu někdo napíše,že mu ty testy udělá jeho doktor...taky jsem z toho jelen..já to mám jasný,musím na to jinam a musím si to zaplatit...takže už to nějak neřeším..možná na netu bys to mohla najít jestli ta tvoje dr. ty testy dělá
14. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
merci: tak ja taky doufam vid, ale nikdy nevis.. navic jsem se ted dozvedela od mamci, ze i u nas v rodine cekala teta dvojcata... no vzdyt by me to zabilo...
14. říj 2009 v 15:15  • Odpověz
:grinning: no je toho nějak moc...děkuju :wink: zkusím popátrat,ale já těm jejich terminologiím nerozumím...prostě další návštěvu máme na 5.11, takže tam to rozseknem to budu jako ty teď :sunglasses: ...Jani a lepší se Ti teď s přibývajícími týdny ty nevolnosti?
14. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
no jako začínám v tom mít taky zmatek,to je tím čím víc se dočtem tím víc chcem vědět a pak si akorát motáme hlavu :grinning: jsem zas teď na jiné diskuzi četla,že ten screening se má dělat nejpozději do 13+6tt ale že krev k tomu se má vzít už dřív...tak jsem z toho zmatená :astonished:
evi,jako je to asi lepší o něco,ale pořád mi je tak nějak divně no...jsem myslela že už to ustupuje ale jsou chvíle kdy se mi udělá pěkně zle..no zaplať pánbůh že je to bez zvracení a nějakých větších obtíží..
14. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
Holky a teď zvolím trochu lechtivé témátko :sunglasses: jak jste na tom se sexováním při těhu?Jůůůůůůůůůů :grinning:
14. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
evi,já mám zatím menší chutě teda,navíc většinou je mi večer zle nebo jsem unavená :grinning: ale tak v přiměřené míře samozřejmě sexujeme :sunglasses: prý se to ale zlepší a v pozdějším období budem prý i nadržený :grinning: :grinning: tak jsem zvědavá fakt :slight_smile:
14. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
evej: já ani nevěděla, že jdu na NT, dr. mě poslal na utz a ať přijdu druhý den k němu..ale teta mi poradila, ať jdu do soukromý ordinace, kde mají nějaký nový utz, který patří mezi nejlepší a v ČR jich je jen málo...tak jsem tam volala a oni mě hned objednali a že nic platit nebudu..jen foto..tak jsem to nijak neřešila...ale jak tak jsem to tady četla, tak jsem si z toho vyvodila, že jde o NT..nechci ván v tom dělat guláš, ale biochemický screening je podle toho papíru s výsledky odběr krve..a krev mi brali u nás v laborce..teď mě čeká další krev, ta se bude brát u dr., a tam budou zjišťovat rh faktor, krevní skupinu, atd..a ty tripply, nebo mám tady napsáno vypočítané riziko trizomie a je minimální..tak já nevím..
14. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
:grinning: no já to mám úplně stejně...po ránu je to OK,ale večer jsem mrtvolka spící...je pravda,že je to takovej zvláštní pocit a děláme si z toho srandu...ale v rámci udržení fungujícího partnerství se snažíme vyjít si vstříc...no uvidíme později :grinning:
14. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
eri,děkuju...prostě snažím se dopídit všech informací :wink:
14. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
jo, tak ještě k těm testům, já byla v 10. týdnu na krvi, to je první část genetiky, pak ve 13. týdnu na utz a NT (sestříčka mi říkala, že by to mělo být do 13.tt), pak bude další krev, to budu v 16 tt a pak ve 20 tt další velký utz..a ty všechny výsledky se dají dohromady a vyvodí z nich závěr..tak mi to podal můj dr..tak nevím, jak to chodí jinde, ten můj dědula třeba už má zastaralý info:slight_smile:
co se týče sexíku, tak já chuť nemám lautr žádnou..a Zdenda většinou chodí dům až večer a to je mi dost špatně, takže to není vůbec valný..a taky, jak byl se mnou na vyšetření, tak dr. říkal, ať jsme velmi opatrní a neprovozujeme tak často..takže už týden nic, páč miláček se bojí, aby se něco miminku nestalo :grinning: což mi i vyhovuje, aspoň nejsem ta špatná, co pořád říká, že jí je špatně..a když jsem se přemohla, tak mě akorát pak tak tlačilo bříško..
14. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
eri-jo jasně,chápu,takže NT je ultrazvuk a ten biochemický screening je z odběru krve jo? Ježíši to sou zmatky :grinning: hlavně aby vše dopadlo v pohodě a pak budu klidnější
Jo evi partneři musí být v tuto chvíli vůči nám tolerantní no :slight_smile: já se taky snažím co to jde no,tak to tak musí stačit
14. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
je to mazec..člověk si něco přečte na netu a už by to nejraději věděl od dr., pak když se ho zeptá, tak to tak není..no mazec..evi: já jsem taky jak mrtvolka, ale jak píšeš snažíme si vycházet vstříc, všemi různými způsoby, řekla bych :grinning:
14. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
no tak to je asi to,co jsem před chvílí četla-že se ta krev bere dřív...tak já to nechápu...proč mě na ni neobjednali dřív???? Já už nic nechápu..proč se to nedělá zároveň? Nebo možná dělá,akorát tady v brně jinak nevím fakt.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám,že nezaplatím jen tak 1400 a bude to blbě naplánovaný ty testy,by mě asi kleplo
14. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
já pořád doufám,že se to s těma chutěma zlepší,tak čekám a čekám... :grinning: uvidíme
14. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
jani: já to tak chápu z té zprávy o výsledku screeningu..je tam nejdřív popsán utz, anatomie plodu, pak ten biochemický screening (kvůli tomu volali do laborky, páč jim to neposlali) a pak nějaká trizomie (což odhaduju na triplly - jsou-li to douwn, edwarduv synd. a patauův synd.) a pak na druhý straně jsou tři grafy..jsem si to okopčila...jojo, ti chlapi teď musí být tolerantní..ale říkám, od té doby, co viděl mímo kopat, tak se bojí..a když už mám náladu, není mi zrovna špatně a přemluvím ho, tak se pořád ptá, jestli mě něco nebolí..je to roztomilý..a jsem asi radši, než kdyby třeba pořád naléhal..
14. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
jani: musíme věřit, že oni vědí, co dělají..mě tam říkali, že ta krev by měla být dřív, než NT, ale třeba to jde, aby to dělali zároveň..nooo, ty chutě...co třeba kyselý okurky? ty já nemůžu ani cítit..natož jíst..jsem teď dost vybíravá..a do zdravých věcí se vyloženě nutím..
14. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
eri,tak to máš fajn chlapa,já jsem zvědavá jak se bude chovat ten můj až uvidí malý na tom ultrazvuku :slight_smile:
máš pravdu-jsou to odborníci tak snad ví,co dělají no..jo a normálně si nemusela být na lačno na tu krev? Mě říkali,že se ráno mám normálně nasnídat,že nemusím být na lačno...
hele já jsem teď taky dost v jídle vybíravá a žádný takový ty smíšený těhu chutě zatím vůbec nemám...ale já bych řekla,že to přijde až pozdějc..i když u tebe by se to už mohlo projevit :slight_smile: ale každej to má jinak..
14. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
no, já jsem ráda, že se to neprojevuje..myslím, že na to je času dost..jo, na co mám pořád chuť, tak to je kedlubna..tu bych mohla pořád a polívky..ty udělají tomu mýmu rozbouřenýmu žaludku dobře..na krev jsem normálně jedla..dr. mi říkal, že všechny odběry se dělají tak, že můžeš jíst..že nechce, abych mu tam někde na hlad zkolabovala..uvidíš, i ten tvůj bude v poho a bude nadšený..Zdenda říkal, že až když ho viděl, tak mu asi pořádně došlo..ono pro nás je to jiný, my s tím "užíváme" svý, ale chlapi nic..jen nás musí poslouchat..a že já bych o tom mluvila pořád..a nakupovala..už bych chtěla pro mímo něco koupit..
14. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
já mám naplánovaný ten kombinovaný test, což znamená, že jsem byla v 11 tt na krev a zítra jdu na screening. Normálně jdu do své ordinace, jen tam bude druhý doktor, co se tam s tím mým střídá. Krev určo posílali do laboratoře. Takže i tak je to asi možné. Někde na netu jsem četla, že ten utz může dělat i specializovaný odborník.
Se sexíkem je to u nás slabota. Naštěstí manža je ze stavby tak unavený, že o to teď ani moc nestojí. Když lehneme do postele, tak hned usne a o víkendu ráno brzy vstává a jde na stavbu. A když už jsme našli vhodnou chvilku, tak to byla spíš hrůza, protože mě při tom bolelo bříško, tak jsme toho radši nechali. Doufám, že od 2. trimestru už to bude lepší.
14. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
holky, tak zdenda s pesanem šli na pole, takže mám doma klídeček..udělám si magic winter od teekane, zakápnu to šťávou od babičky a hurááá do postýlky..těma našema starýma oknama pěkně protahuje vichr, tak se jdu zahřát..hezký večer, klidnou noc a zítra hojky
zuzu: zítra se ozvi, jak ti ten NT dopadl..budu držet pěstičky:slight_smile:
14. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
ahoj holky, ja jdu na NT screening presne za tyden, na lacno byt nemusim, budou mi brat krev a pak jdu na ten ultrazvuk, vysledky mi zavolaji ten den a kdyz bude mimco hezky netocene, tak se mozna dozvim kdo mi v brisku bydli :slight_smile:
14. říj 2009 v 19:13  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránko,
tak holky k tomu včerejšímu tématu, my sexujeme celkem čile, ale zrovna včera mi nějak lehnul na bříško a to mi dobře nebylo. Uvidíme, možná tu aktivitu trochu omezíme. Už mě to tolik nebaví jako dřív. Mám docela strach o mímo. Michal není žádnej drobeček a když na mě padne je to síla.
A jak se jinak dnes máte. Mě bylo včera už dobře. Tak jsem ráda, že to nebylo nic vážnýho. :slight_smile:
15. říj 2009 v 07:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.