• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Dobré ranko,holky :grinning: jsou to trochu zmatky s těma screeningama,ultrazvukama,prostě musíme věřit svým doktorům...jinak mě včera už bylo taky dobře,dneska taky,pěkně jsem se vychrupla a mám strašnou chuť na pudiiiiiiiink :grinning: asi jak se mění ty tlaky,tak se mění ty naše stavy,no :wink:
15. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
dobré ránečko :slight_smile:
veri,tak to budeme mít stejně,no předpokládám,že jdeš taky na Veveří,když jsi z Brna viď? Tak pak musíš dát vědět jak jsi dopadla,já jsem taky zvědavá jestli bude poznat už i pohlaví..no ale já si musím ještě 3 týdny počkat..
Holky já se dnes špatně vyspala,tak jsem taková rozmrzelá.. a navíc tu dnes musím trčet až do pěti :angry: večer jsem si zdřímla,asi po sedmé hodině jsem usla a vzbudila se asi o půl deváté..ale pak jak jsme šli spát,tak se mi nechtělo usnout...no a navíc manžovi v půl čtvrté ráno volali z práce na pohotovost,takže nás to vzbudilo,naštěstí nikam nemusel jet,ale špatně se nám znova usínalo :frowning2: takže vstávání hrůza..
15. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahojky, všichni, no, nedá se nic dělat,musíme doktorům věřit..a já si říkám, že ten můj odrodil i mě před těma už skoro 24 lety, tak proč by nezvládl to moje těhu těď, když je i technika lepší..holt si říkám, že jsem na tom líp, než mamina, která mě ani neviděla, ani nevěděla, že jsem v pořádku,..tak se tím sanžím nenervovat..ikdyž včera mě tak bolelo bříško, že jsem si i dala horkou vanu, zalezla pod obě peřiny a nevyhnal mě Zdenda ani udělat večeři.. :grinning: a dneska to vidím podobně..je u nás hrozná zima, dokonce i chumelí..holky, brňačky, jak je u vás? my tam máme jet v neděli na sraz sourozenců toho našeho pejska, ale nemáme zimáky a prý je ani pořizovat nebudeme..na to naše autí to je dost drahý, takže radši uděláme ložnici a auti půjde do garáže..jo, jinak vám holky přeju, aby vám řekl dr. pohlaví..mně řekl, že v 13tt to je ještě brzo, že by musel být chlapeček hooooodně vyvinutý, aby to už bylo vidět..:slight_smile: a hlavně se ten náš mimozemšťan pořád vrtěl, kroutil nohama, rukama, že chvílema jsem viděla jen fleky a říkala jsem si, jak jsem hrozná matka už teď, když ho tam nevidím..nejhorší pro mě byly ty chvíle ticha, kdy ho dr. přeměřoval, atd..a mlčel..to jsem se pak i bála
15. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
jojo jdu na Veveri, k mudr Vlasinovi, tak jsem zvedava :slight_smile:
jinak v Brne je zima a strasne fouka, snih teda zatim ne :sweat_smile:
15. říj 2009 v 09:08  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno, u nás je strašně. Chumelí a chumelí. Já mám jet v poledne do Ostravy na hematologii a pak do Frýdku na ten screening. Jsem zvyklá denně jezdit autem do práce i v zimě 30 km, ale teď mám přeci jenom trochu strach, tak trochu doufám, že ten sníh přestane a silničáři tu silnici na OV zvládnou posolit.
15. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
zuzi: to bude určitě v pohodě..silničáři to zvládnou,než vyrazíš..já se teď taky bojím víc jezdit autem..nejsem špatná řidička a jezdit mě baví, já se bojím těch šílenců okolo..jinak držím pěstičky, ať to dobře dopadne a dej vědět..
15. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
no my jak sme ráno jeli do Brna (bydlíme 30 km od Brna),tak po cestě teda sníh padal..ale ne že by chumelilo,to ne,ani se ten sníh nedrží-naštěstí...jinak kosa jak blázen,ráno jsme měli 3 stupně..ještě by se teda mohlo oteplit jako..
eri-no ono na to rozeznání pohlaví je asi potřeba aby bylo mimi zrovna v klidečku a furt se nemlelo a pak to asik jde..no to má každej jinak hold..
15. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
jj..to naše v kklídečku nebylo, ale oba máme tušení, že to bude klučina, ačkoli si oba přejeme holčičku..zase jsem říkala, že se bude na co těšit..:slight_smile: a co, holky, už vybíráte kočárek? a oblečko? já bych nakupovala... :grinning:
15. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Holčinky...teď jsem mluvila s kamarádkou,dvojnásobnou maminkou a poradila mi, že existuje výborná kniha o těhotenství,která po celou dobu velmi citlivě radí a najdeme v ní mnoho odpovědí: Ingeborg Stadelmann- Zdravé těhotenství a přirozený porod. :wink:
15. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
evi: díky za typ..já mám od tety encyklopedii těhu, a koupila jsem si těhotenský kalendář, taky dobře udělaný..ale tu knížku od tebou zkouknu v knikhupectví nebo v knihovně..takový knížky se hodí..co nenajdeš v jedné, najdeš v druhé
15. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
eri,já zatím nic nekupuju ani nevybírám,nějak se mi to zdá brzo a nechce se mi do toho,kdyby náhodou se pak něco dělo,o to víc by mě to bolelo..i když takový věci si teda nepřipouštím :slight_smile: ovšem zdá se mi to opravdu pro mě brzo,ani mi není vidět bříško a tak...takže s tímhle čekám..

Nějakou knížku jsem si taky chtěla koupit,ale pak jsem přemýšlela jestli to není zbytečný když všechno najdu na netu...tak nevím..zkusím na tuhle taky mrknout,Evi
15. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
Jani,já jsem si to taky říkala,ale přece jenom u netu nebudu pořád, možná ty věci o kojení,bylinných a homeopatických možnostech není k zahození...taky teprve po ní pojukávám :wink:
15. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
jasně Evi,já taky pořád o nějaké uvažuju,ale přijde mi že těch knížek je docela hodně a nevím kterou si vybrat :grinning:
co jste měli na obídek holky? Mě se dneska vůbec nikam nechtělo...ráno jsem měla dvě koblihy a místo oběda jsem si dala müsli s jogurtem :unamused: akorát že mě to moc nezasytilo,tak uvažuju že si skočím aspoň do mekáče (toho máme v budově) pro cheesburger :grinning: no musím to vykompenzovat něčím kalorickým.. navíc když jsem tu dnes dlouho :frowning2:
Kde dneska ste všechny?
15. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jani,no v práci :frowning2: mám toho hafo...už jsem o těhu řekla šéfovi,zachoval se úžasně, místo mi podrží,jak budu chtít, mé nástupkyni dá smlouvu na dobu určitou a kdykoliv mohu odejít domu a vzít si práci tam...prostě jak mi bude a jak to cítím...úplně mě to dojalo,věděla jsem,že je výbornej a velkej člověk,ale tohle mě prostě dostalo...v dnešní době,chápete to? :slight_smile: krása...jinak k obědu jsem měla uho a rýži,docela jsme si pošmákli,ale pak mě honila mlsná a koupila jsem si magnum...ten obrovskej nanuk,co jinak NIKDY nebaštím v bílý čokošce...no ráááááááj :grinning:
15. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
holky, taky si říkám, že je to tady mrtvé..já jsem si koupila akorát ten těhu kalendář, kde je popsaný, co se děje s tělem, co s miminkem, jsou tam různý rady jak na zácpy, plynatost, oteklý nohy,...atd..tak jsem si ji koupila..stála myslím 200..tak jsem to za ní dala..zbytek jsem měla nebo mám půjčený, ale ve směs je to to samý..
jani: já zatím pojukávám, po věcičkách..baví mě to, vybírat si, co můžu prckovi časem koupit..nejdřív teda přeberu věci po dvojčatech, co měla teta a pak dokoupím zbytek..ale tomu kabátku jsem nemohla odolat:slight_smile: spíš mě vrtá hlavou, jaký kočík máme vybrat..to bych chtěla mít vybraný, protože teď bude ta rekonstrukce, tak na vybírání nebude čas, pak nákup dárků (jsem bez inspirace), po vánocích budu vydaná z peněz a chci se vidět, jak někdy v únoru a březnu běhám po nákupech..navíc jsem někde četla, že věci do porodnice by měly být připraveny alespoň měsíc do předu...
15. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Evi já jsem taky v práci,dopoledne jsem měla práci,ale už to nějak utichlo..tak potřebuju s někým plkat :grinning: tak to je super že to tvůj šéf vzal tak dobře,tak doufám v dobrou reakci,uvidíme.. jůů magnum já taky ráda,ale teď na nanuky pomyšlení nemám v té zimě..

eri,jasně,ani se nenadějeme a uteče to jako voda že? Však ty už jsi trošku prokročilejší než my :slight_smile: my to letos s vánocema asi nějak nebudem hrotit,spíš budem šetřit..pak je ale nejhorší někomu vybírat dárky kdy za ně nechceš moc utratit..tak jsem zvědavá co vymyslíme,ale na žádný veledary to nevidím..musíme šetřit teď na potřebnější věci :slight_smile:
Věci do porodnice měsíc do předu? No dává to logiku,kdyby se předčasně rodilo,že..

Tak jsem právě zbaštila ten cheesburger..teda takový nezdravý jídlo :grinning: snad mi nebude zle za trest
15. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
teda, jani..neříkej 2x..cheese bych si dala..jen je od nás 15 km, takže mě k obídku nehrozí..no jo, pokročilejší jsem, ale zase to naše bude ve znamení berana, a jestli to bude lump po tatínkovi, tak se mám na co těšit :grinning:
s těma vánocema to taky nebudeme nijak přehánět..nejhorší je, že v rodině máme hafo dětí a dost se s nima stýkáme a přijedou i na svátky, takže pod stromečkem něco nají musí..a jak jsem tak koukala do letáku co přišel, tak vybírat je z čeho, ale jsou to pálky, za ty hračky..
15. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
no jo je to síla,jak je všechno drahý...co naděláme no :unamused:
tak to máš dobrý že máš mekáče tak daleko,aspoň nemáš nutkání si ho dávat :grinning:
budete mít beránka,to má švagrová :slight_smile: zlobidýlko :slight_smile: nám to vychází na býka..
my máme v rodině zatím jedno dítko,pak čekáme my a ještě před náma bude druhý rodit švagrová :slight_smile: takže příští rok už budou v rodině 3 dítka...
Já už holky přemýšlím co budu péct na vánoce :grinning:
15. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahoooj holky!!!! :grinning:
15. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
čus Tery :slight_smile:
15. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
jsem musela pracovat jak ďas... :wink:
já mám mekáče asi 20m od práce a je to utrpení :unamused:
ááá eriska bude mít beránka!!!! Ti říkám, že berani jsou úžasný lidi plný vrozené inteligence, ostrovtipu a dobré nálady....vím to z vlastní zkušenosti :grinning:
15. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
tak nakonec jedeme do Třeboně...už se těším, dneska zabalím, manžel pojede nechat přezout na zimní pneu a zítra vyrážíme...
15. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
ahoj Teriii, třeboń je super...zkuste lázně aurora,je tam super bazén se slanou vodou...taky tam jezdíme...pěkně se vyhřejete :wink:
15. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
Jinak holky k těm znamením,bude to příští rok nářez....dle čínskýho horoskopu je to rok tygra,což samo o sobě je hodně živý znamení a do toho Beran...hmmm,bude to divočina :wink: nám "hrozí" blíženci,takže bych radši bejčka,což bude mít Janinka....mám ho totiž doma a oni jsou takový stabilníííííí :grinning:
15. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj evej....závidím Ti s tou prací...tohle je skvělý...u nás to tak nechodí, vím už teď, že se sem už nevrátím, ale teď je mi to jedno...

Lázně? Človeče, to není špatný nápad!!! píšu si k seznamu i plavky ... :confused:
15. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
evej, my to budeme mít stejný viď?!... Jaký jsou vlastně Blíženci?!
15. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Tery,ty jsi beran,že to znamení tak chválíš? :grinning: já mám rodiče oba berany,no moc bych je nechválila :grinning: :grinning:
jůů do Třeboně,tak to se máte,hezky si to užijte a pěkně se zrelaxujte :wink: a kam tam jedete? Tam znám z doslechu nějaký hotel myslím zlatá hvězda nebo tak nějak,prý je tam hezky
15. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Tery,ani se neptej :grinning: blíženci jsou dva v jednom...čeho se nejvíc bojím je to,že nebývaj šťastný v osobním životě,ale daří se jim v práci...no :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak posílám odkaz na ty lázně...éééééé fakt to bude krásný :wink: http://www.aurora.cz/cz/gallery/11/
15. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jo jo Jani, jsem beran jak vyšitý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo, myslím, že tu Zlatou hvězdu jsem tak taky shlídla...jenže v tom historickém centru není kde zaparkovat, tak bysme neměli nadohledu auto, tak jsem našla nějaký penzionek mimo centrum...jmenuje se Jihočeská pohoda ....
15. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
evejko, ty jo!!! a jsou kousek od toho našeho penzionu na té straně!!!
15. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.