• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahojky evejko, u mě to taky celkem jde, jen jsem opět nastydla a nějak mi chybí sluníčko. Ale kromě rýmy jsem úplně v pořádku :slight_smile: S tím screeningem stejně každej říká něco jinýho, tak se nechám překvapit. Taky jsem slyšela, že to dělaj v jeden den i s tou krví. No uvidíme, jediný co se všichni shodnou, že se dělá přes břicho.
16. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
dobré ranko, budoucí a už i současné maminy :slight_smile:
holky, s tím screeningem bych si hlavu nedělala..holt každý dr. si to asi dělá po svém, já třeba u něj byla skoro 45 min viděli jsme všechno..takže pro mě to byl super zážitek..už jen to, vidět miminko..to mi stačilo..každopádně musíme doufat, že ti naši doktoři všichni vědí, co dělají..a v to já věřím, ten můj už odrodil i kdysi mě, tak to snad ví, co dělá:grinning:
evi: to stabilizování závidím, mně je dneska o dost hůř, sice nezvracím, ale strašně se mi motá hlava a je mi dost slabo..
craw: díky za ty, vím, kde CaA je, asi jsem na něj i tak trochu spoléhala..v neděli jedeme do HK, tak tam kouknu...už bych nějaký těhu kaťata chtěla..jinak už jsem vytáhla zimní bundu a rukavice a je mi krásně..:slight_smile:
16. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
ahoj děvčata!!!
Já tohle téma nadhodím v úterý u doktora a uvidím, co mi řekne on.
16. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahoj erisko, no nic jinýho, než jim věřit, nám stejně nezbývá. Ale já si taky myslím, že není třeba se s tím stresovat. Prostě hlavně ať to dopadne dobře s výsledkama. A jak to kterej doktor dělá není důležitý.
Erisko, já vlastně ani nevím, jak mi dneska je, mě je zle vždycky až večer. Tak si musím počkat. Já teda nezvracím, ale když si lehnu večer do pelechu, tak je to bída.
16. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Eri:asi jsou to ty tlaky...se mnou to seklo v úterý, úplnej kolaps...Mudr pudr mi řekla,že je to v těhu normální,hlavně abychom si někde nerozsekaly hlavu...takže mi poradila,že až se to bude opakovat,šup na všechny čtyři a dělat pejska :grinning:
Taky vložím veškerou důvěru do rukou doktorů,prostě jim věřit....nic jiného nám nezbývá...a bude to dobrý...holky 100%!!! :wink:
16. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
přesně, holky, všechno dělájí nervy a já si je nehodlám rozházet a pak litovat, že jsem to udělala..docela věřím, že to s tím souvisí..jedna teta, co byla těhu před 5 lety s dvojčatama, tak si to vyloženě užívala, ničím se nestresovala a děti byly v pohodě..krásně spinkaly ani moc nebrečely..super..druhá tetka, ta je nervák, hysterka a malej Pepíno? nechrápal, jen řval, závislák..hrůza..takže holky, pěkně klídek, nic nás nerozhází, musíme si to zdraví pěkně hýčkat:slight_smile:
peti: k těm vánocům, já taky miluju naší obrovskou rodinu na vánoce..tu atmošku, já mám ráda i ten křik, chaoz a dělání bramborovýho salátu ve vaničce pro miminka..přitel je na tom podobně, jako ten tvůj..oni nemají velkou rodinu, tak byl ze začátku dost vyplesklý z tý naší velký, která ho automaticky zapojila..takže vánoce řešíme tak, že si jsme každý na večeři u svých a pak za mnou přijede do našeho chauosu:slight_smile: já si ani jiný vánoce nedovedu představit..takže ještě tyhle postaru a příští, už bude sami tři...tak doufám, že nás zdendy rodiče pozvou třeba na čajík..já si nedokážu představit štědrý den jen ve 3..ikdyž až bude mimi, tak mi to asi nepřijde:slight_smile:
16. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
evej :grinning: pejska?!
A pak že není těhotenství jinej stav...stačí dost, když ženská sedí v buse a začne se ji nahlas zvedat žaludek ... to pak lidi kolem si přinejlepším myslí, že se včera opila.... ale te´d si představ, že půjdeš nakoupit do tesca a přijde to na tebe a ty mezi regálama s uzeninama klekneš na čtyři a "uf uf uf" :grinning: :grinning:

promiň, nechci si z toho dělat srandu, je to asi nepříjemný, ale ta představa mě pobavila... :grinning:
16. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
eri: to bylo asi na mě, že?!
16. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
teri: promin, bylo...myslela jsem na neco jinyho a ted koukam, že z teri vypadlo pet :grinning: nezlob se..ale jsi šikula a pochopila jsi to..
16. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
:grinning: nic se neděje...
16. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Holky já pořád pokukuju po kočárkách - vím, že je brzo, jen tak orientačně, a někaj nevím co vybrat. Málo kterej se mi líbí. Můžete někdo dát nějakej tip.
16. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Ha, merci...to je pro mě zatím španělská vesnice ...zatím jeden orientační bod, kterým mě poučila kamarádka je ten, což už jsme tady psala, že je asi nejlepší =PRO NI(je to hodně individuální, mít kočárek čtyřkolku, ale přední dvě menší kolečka a rotační...
tříkolka - nestabilní
klasická čtyřkolka - blbě ovladatelná při zatáčení a nadzvedávání...

JInak říkala, že u tohodle druhu zboží fakt platí, čím dražší, tím lepší...

Ale to je její názor. Nikomu ...ani sobě.. ho nevnucuju.
16. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
prý jsou dobré tyhle značky : X-lander, Inglesina, DorJan, Hoco, a český výrobce Patron Bohemia a asi i spousta dalších,ale prostě v tom taky ještě nemám přehled
16. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
No Teri,taky mě ta představa pobavila :sunglasses: doufám, že "pejska" nevyužiju...aby mě pak nezavřeli na úplně jiný oddělení :grinning: holky,mě ještě vůbec nebere nakupování oblečků,kočárků...prostě je to pro mě nějak daleko...víc se teda těším na ty vánočky,co jste tu tak krásně naladily :wink: těším se na 1.společné vánoce...vždycky jsme objížděli příbuzenstvo,ale tentokrát budem sami a už se moc těším...mám ráda tu naší pohodu a klid...ale beztak si myslím,že nám to nedá a zajdem k rodičům na kuk :wink:
16. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
nazdárek těhulky,tak už mám ode dneška těhu průkajdu :slight_smile: teda vás dočíst to je síla..jsem přišla do práce až o půl desáté a nějak nestíhám :grinning:
Ještě k tomu NT+screening a táák,já už v tom mám takovej guláš že na to prdím,prostě budu věřit že každej doktor ví co dělá-jak píšete..
Jinak mě čeká návštěva u praktické dr. a u zubaře,tak se musím objednat..páč mi prý musí dát razítko do průkajdy..dostala jsem i krabičky s nějakýma dárečkama na gyndě,ale nevím co v tom je..rozbalím doma s mažou,v práci nemůžu,páč to tu neví :sweat_smile:
16. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
jani, tak to je krásná zpráva!!! Další průkazková těhule...

Na ten prenatal box jsme taky zvědavá
16. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Jani: Tak to moc gratuluju k průkajadě.
Evejko: To já bych nakupovala až by brečela, ale ještě se bojím, vždyť ani nevím jestli tluče srdíčko. Ale připadá mi, že tam teď je nějakej mejdan (v bříšku), už zase musím čůrat :grinning:
16. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Jo a Teri děkuju, já hodně koukala na ten patron, oni sídlej na Mělníku a já to mám asi 10 km, tak bych tam přímo zajela.
16. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
mejdan v břiše...to je dobrý!
Já už byla dneska čůrat asi tak 15x :unamused:
16. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
tak to máš dobrý merci :wink:
16. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahojky
tak se hlásím po screeningu. Výsledky zatím dobré, ještě si mám na něco volat ve středu.
Včera jsem byla nejdřív na hematologii, kam musím chodit, protože jsem před třemi roky měla žilní trombózu, a tak mi teď sledují hustotu krve v těhu. Zatím je to dobré a tak nemusím brát žádné léky ani píchat injekce.
A pak jsme s manžou jeli na screening. Když jsme vlezli do čekárny, tak jsem myslela, že padnu. Bylo tam úplně narváno. Nakonec jsme čekali dvě hodiny. Začala mě šíleně bolet hlava a zatím mě to ještě úplně nepustilo. Ale stálo to za to, bylo to naprosto neskutečné!!!!!!!!!
Když začal utz tak si mímo chytalo nožičku, což byla celkem sranda. Pak si boxovalo pěstičkama a nakonec cucalo prstíky a ručky. Myslím, že manžovi konečně došlo, že se v tom mým špekatým břiše fakt něco děje. Byl z toho úplně na měko. Prďolka má od hlavičky k zadečku už 13,1 cm a i s nožičkama 18 cm, tak už je to kus chlapa (nebo baby). :grinning:
Byl to úžasný zážitek, tak se těšte.
16. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Zuzi, nádhera....
:dizzy_face:

já se těším
16. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
No já se těším aspoň na normální utz, ale pak se budu těšit moooc :slight_smile:
16. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Holky,to jsou bezva zprávy!!! :sunglasses: gratuluju
16. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
jéé zuzi,tak to gratulace k úspěšným testům :slight_smile: to je bezvadný,já už se na to tak strašně těšíííím už aby to bylo! :slight_smile: a to jsi byla objednaná na určitou hodinu a čekali jste dvě hodiny??? Jsem zvědavá jak to budu mít já.. jo tak to už je teda veliký mimi co 13 cm :slight_smile:
16. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
a s nožičkama 18cm!! Pěknej macek :wink:
16. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
merci: co se týče kočárků, tak my jdeme do čtyřkolky, zkoušela jsem jet s troj a pro mě je to šíleně nestabilní, mimi se hrkalo ze strany na stranu a při sjíždění z obrubáku se mi seklo přední otočné kolečko, mimčo sjelo až k boudě, hrůza..a to jsem jen hlídala..takže my určo čtyřkolu a to tu, kde jsou přední dvě víc u sebe a zadní dál..a ty přední se dají zaaretovat...aby byla otočná a nafukovací..přeci jen, budeme jezdit v terénu, v lese, na poli, tak potřebujeme něco pro to..a co se týče značky, tak se rozhodujeme mezi dorjanem a v-cross. v-cross jsme viděli naživo, vyzkoušeli a přítel má jasno, do čeho jdeme.já bych ještě ráda viděla ten dorjan..takže tak..jinak co jsem o v-crossu slyšela od mamin, tak velká spokojenost..a každých 14 dní mají nové barvy..:slight_smile: jinak x-lander jsme měli vybraný původně, ale když jsme ho viděli, tak ta hluboká korba byla strašně nestabilní a taky ta rukojeť, strašně daleko..

jani: gratuluju k průkajdě..i k balíčku..já nic nedostala..jen časopis, který už je samozřejmě přečtený:wink:

zuzi: je to super pocit, co? akorát koukám, že jste o týden dýl než my a máte o 5 cm víc..a to jsem si říkala, jak jsme krásně podle knížky..:grinning: takhle si říkám, že jsme prcek..ale je to úžasný..a co manža? co na to říkal? zdenda byl úplně hotovej..ono je sice krásný večer hladit bříško, které pomalu vykukuje, ale dokud to neviděl, tak si to podle mě 100% neuvědomil..já už se tááák těším, až bude kopat..jéé..to bude krása..a kdy jdeeš na další utz?

mer: závidím utz..můj dr. ho nemá a jdu až ve 20. týdnu na další genetický utz..a to asi nevydržím..
16. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
To je ale fofr v bříšku, bodeť by se nám nechtělo spát, když je v nás takovej bugr.To člověka unaví. Ale jinak samozřejmě obrovská gratulace, Zuzi. :wink: :slight_smile:
16. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
mě pobavila hláška v knize "Vzhůru do jináče" - asi takhle nějak: až se tě někdo zeptá, proč si tak strašně unavená, tak jim řekni, že si celou noc vytvářela obočí....
16. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
je to síla jak ten drobeček rychle roste..jsem se bavila dnes se sestrou na gyndě a prý se mimo do 12tt vyvíjí-jenom do 12! a už má všechno vyvinutý! A pak už jen roste...to jsem nevěděla teda..no jo asi by to chtělo pořídit nějakou tu "chytrou" knížku :slight_smile: já se taky těším až mi bude růst bříško,ale hlavně na ten utz jak tam bude i manža,aby viděl konečně že ve mě roste živý tvoreček :slight_smile:
16. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.