• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
:grinning: :grinning: :grinning:
tak to je dobrá hláška
holky, já včera doma prohlížela svoje album, kde na začátku mamka píše, co prožívala, co se dělo..a já řvala jak želva..tak si říkám, že něco takovýho taky udělám..je to super památky..kdy si pak vzpomenu, že jsem brečela v obi nad kachlema, který jsem nechtěla, že? :grinning:
16. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
co? jenom do 12tt?? :fearful:

Bůhví, co tam už teď všechno má?! a já mám furt za to, že to je puleček...
16. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
eri a na to jsou nějaký spešl knížky-alba,do kterých se to dá zapsat? Nevíte? Jsem taky uvažovala o něčem takovým,no zatím to tak nějak zapisuju aspoň sem..ale chtělo by to nějakou památku :slight_smile:
16. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
eri, já už si ho píšu....
minule jsem si tady dělala srandu s deníčkem a už ho mám :grinning:
16. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
jani, to najdeš na netu, speciální knihy... já si teda koupila v knihkupectví jen kvalitní deník se silnýma stránkama a tvrdýma zdobenýma deskama na magnet...jako deníček prostě
16. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
teri: to už není puleček.. v 8tt jsem četla, že se mu už vyvíjí trávicí, dýchací a močový systém, už má vytvořený krevní oběh a srdíčko vesele bije.tvářička začíná získávat rysy..začíná vypadat jako človíček..i se mu zkracuje ocásek a vytváří se končetiny..:slight_smile:
16. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
už se mi chce zase brečet... :grinning:
to je tak strašně neuvěřitelný!!!!
16. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
no, já to svoje mám takový to červený album s holčičkou, kde se fotky lepily a předtím je pár stránek bílých a tam to mám od mamky napsaný...jinak já si včera koupila obyččejný blok s tvrdýma deskama, okopčila jsem si zprávy, průkajdu, fotky, našla na netu, co se v kterým týdnu děje a přes víkend se do toho pustím..myslím, že růčo vyrobený to je lepší, než když jen dopisuješ konce vět..já v tom albumu mám od mamky psané básničky a obrázky a strašně ráda to prohlížím..tak udělám takový deníček a pak album s fotkama, od narození..
16. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
acháá,tak já se zkusím kouknout teda na netu...a nebo pak v knihkupectví..vím že jsou takové knížečky totiž pro narozená mimča,tam všecko popisuješ a ták,ale nevěděla jsem jestli je něco takovýho i pro těhule :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
tak tak...je to osobnější...
16. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
teri:...ty hormony, co? já včera řvala celý odpoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a důvod? zdenda kouří a já to nemám ráda,a včera přišel zahulený a to měl na sobě čerstvě vypraný oblečení a mně to přišlo strašně líto..a pak odešel ven se psem a to mi přišlo ještě víc líto..jsem si říkala, co jsem to za krávu, že břečím kvůli takový prkotině.. :grinning:
16. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
to máte pravdu..no uvidíme co najdu..
16. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
Teda vás dočíst, to byla fuška. Děkuji za gratulace, a vy co teprve půjdete, tak se těště. Kvalita asi závisí na kvalitě utz. My viděli mnohem víc, než při klasické prohlídce. Manžel dokonce počítal prstíčky na ručičkách.
Jinak Jani, gratuluji k průkajdě!!!
Na další utz jsem byla dnes ráno, jako normálně v poradně. A znova jdu zase za měsíc. Tak už se zase těším.
Já tím že jsem teď doma, tak už vybírám a i nakupuji oblečky, protože až budu chodit do práce, tak na to nebude ani pomyšlení.Zrovna včera jsem si za odměnu, že jsem to všechno vydržela a tak dobře to dopadlo koupila nějaké oblečky a když jsem je ukazovala manžovi, tak říkal, že už do nich chce mít co dát.
16. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
Eri,já si říkám každej den,že budu víc nad věcí,že se nebudu chovat jako kr...no,ale když ty situace jsou tak děsný... :grinning: Holky taky uvažuju o deníčku,musím se na to juknout,určitě je to nádherná památka...i když vidím za pár let toho puberťáka jak se na mě shovívavým pohledem dívá a říká...ale mami, trochu vopruz,ne? :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
Jani, já si koupila knížku, co se jmenuje Těhotenský deník, je tam popsáno, co se v kterém týdnu děje, jsou tam i nějaké veršíky a hlavně je tam dost místa na nalepení fotek, testů a taky na tvoje pocity, zážitky a tak.
16. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
Eri, já si zatím vybrala kočárek Camarelo Q 12, měl by to snad být stejný výrobce jako DorJan, jen má podle mě hezčí barvičky a myslím, že je i lepší. Mám pocit, že má i polohovací zádíčka v hluboké korbě, což myslím ten DorJan nemá. Mám ho ve svém albu, tak můžeš mrknout. Každopádně podvozek je stejný jako u DorJana
16. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
zuzi,děkuji za tip! :wink: jinak já se na ten utz už úplně třepu :grinning: co jsem slyšela tak tady v Brně ho mají hodně dobrej,takže to bude určo supr.
16. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
evi: to je pravda, ty situace jsou nevydržení :grinning: já brečím i při ordinaci..naštěstí si zdenda už zvyknul..no, já se sebou bydlet, tak se odstěhuju :dizzy_face:, jinak já pořád doufám, že to bude holčička, a ta si myslím, by to uvítala..já se do toho strašně ráda koukám a čtu, co dělo..no, a když to bude kluk, tak si to schovám, já, na památku..a bude to..nikomu to nebudu vnucovat..:slight_smile:

zuzi: tak to máme stejnou knížku..je super..s tím kočíkem, taky jsem na camarelo koukala, ale nikde jsem ho neviděla naživo..ani dorjana..takže u nás vyhrál v-cross..navíc, máme na něj jen dobré ohlasy, tak ještě uvidíme..asi to zkusíme zajet do polska omrknout..jsou to (v-cross, dorjan, camarelo) polský výrobci, tak třeba se nám poštěstí je vidět nějako u sebe a porovnat..ono takhle přes net to nejde..
16. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
a mě se zase včera chtělo brečet, když mi Tomáš řekl, že by chtěl tak za 5 let vyměnit naší fabii"Fanynku" za novější auto...No chápete to?! :grinning:
16. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
teri: my ji vyměnili loni v listopadu za passata a jsem ráda..krásně se nám do něj vejde kočárek i pes..:slight_smile:ale chápu, já brečím u všeho a víš co? když je něco fakt smutnýho, taknic..jsem jak z kamene
16. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
:grinning: tak si myslí, že to bude ještě sranda!
16. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
myslím
16. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
No,je to zkouška,nemaj to s náma ty chlapi lehký,no :grinning:
16. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
holky,já teda vůbec takový nálady jak máte vy nemám...asi jsem divná :grinning: ono na to těhotenství asi každý tělo reaguje jinak...no jo chlapi to musí vydržet,podporovat nás a starat se o nás! Přece my odtrpíme porod a to je ažaž :grinning:
16. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
to nemaj..ale my s nima taky ne, ne? :wink: když nás "takhle" vytáčej? :sunglasses:
16. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
My koupili nové auto loni na podzim. Koupili jsme Opel Astra Combi. Šlo nám hlavně o velký kufr na kočárek. Když jsme došli do bazaru, tak jsme říkali, že potřebujeme velký kufr, ať se nám ten kočár do něho vejde a oni nám doporučili, ať si kočárek dovezeme a vyzkoušíme to. Haha. Auto jsme potřebovali už loni, ale kočárek budeme mít až příští rok, tak snad jme koupili dobře.
16. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
:grinning: souhlasím s eriskou!!!!
16. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
Tak já mu už párkrát předvedla těhu chování a zatím to ustál, i když se mu divím. Nejhorší to bylo v to pondělí po prohlídce u doktorky, která mi vlastně nic neřekla. To jsem řvala jak želva a on mě vůbec nemohl utěšit. A nejednou jak když utne a byla jsem samej úsměv. Tak jsem mu byla vděčná, že mě neodvez do Bohnic. :slight_smile: Já bych si dala přinejmenším facku.
16. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
Holky, my máme teda tu fabii taky v combiku, tak snad se tam kočár vejde?! Teď prostě prachy na nový auto nejsou
16. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
ahoj holky, s tim stresem v tehu a miminkem, na tom asi fakt neco bude, moje kamoska byla cele tehu v klidku, uzivala si to, ma super manzela a jeji dite, neskutecnej andilek, sestrenka stresovala, mela i nejaky problemy, brali ji plodovku atd a jeji holcicka byla strasnej vztekloun, porad rvala ale to si nedokazete predstavit :sweat_smile: samo pak zalezi jestli to mimco treba nema nejaky problemy a neplace skrz to, tak snad na nas cekaji ta hodne mimi :grinning:
16. říj 2009 v 11:31  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.