• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
tak to my bysme zas nový autí potřebovali a i chtěli,tak jsem teda zvědavá...protože mi máme taky fabii,ale klasiku,ne combika... a to moc rodinný auto není teda :unamused:
16. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
Eri: ještě s tím kočárkem, taky se mi líbil V-cross, ale tady na koníkovi na diskusi k V-crossu si holky dost stěžovaly na podvozky, že je musí reklamovat a tak, tak jsem si našla ten Camarelo. V Polsku jsem zatím jen tak z dálky viděla V-cross i DorJana, ale určitě tam pojedu okouknout i Camarelo.
16. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
veri,určitě na tom něco bude..taky upřímně doufám,že budeme mít to nejhodnější mimi na světě :grinning: tak uvidíme..hlavně být v klídečku, pohodě a spokojenosti :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
:rolling_eyes: a co mají dělat ženský, který tu výbušnost mají prostě v povaze?!
16. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
teri: určo vejde..má ji děda a vozili v ní i kočár pro dvojčata..holky, my s kombikama to máme v pohodě..aspoň tu velikost kočárku nemusíme tolik řešit..nebo aspoň my ji neřešíme..viděli, jak vypadá v-cross složený, zabere nám ani ne půl kufru a do druhý se vejde pes a mímo má pro sebe celou zadní sedačku..:slight_smile:
víte co, já jsem si tak říkala, že chlapi sice "musí" zvládnout to naše chování, ale zase nevědí, jaký to je se budit s pocit, jestli nám ten den bude dobře, jestli ten tlak nás nevyvede z míry a to ještě víme, že ty naše nálady jsou na prd..a pak ten porod..to oni netuší..takže jediný, co jim zbývá, je nás podporovat..což u nás funguje, takže si nemůžu stěžovat..vytáčel mě i před těhu, jen jsem to spolka, teď mu na to buď hned odpovím, nebo se rozbrečím..:slight_smile:
16. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
zuzi:já jsem si psala s jednou maminou,co ho má a je s ním strašně spokojená..tak nevím, no, je to dilema, vybrat správný kočár, co? stejně, ať vyberem, jaký vybereme, najdeme na něm chybičku..tak to je se vším..

jani: my měli krátkou fábku a musím říct, že jsme tam kočík narvalli..s odmontovanýma kolečkama, ale narvali..holt, až nějaký vybereta, tak ho vyzkoušíte ještě do auti,než ho zaplatíte..u nás to tak jde..

teri: já jsem výbušná, ale snažím se být teď kliďas :sunglasses:, tak snad mimi bude taky kliďas

jinak, holky, my budeme mít ty nejkrásnější a nejhodnější míma na světě:slight_smile:
16. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
Tak s tím souhlasím, už se těším, jak si tu za nějakých osm měsíců budeme psát o tom jak naše miminka celou noc spinkají a i přes den se budí jen na krmení a když už jsou vzhůru, tak se na nás jenom smějí :grinning:
16. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
No samozřejmě erisko, protože budou úžasný po nás :grinning: Já si na miláčka taky nemůžu stěžovat. On je ten typ, že i když se chci hádat, tak mě buď rozesměje, nebo se se mnou nebaví a mě to pak přejde, takže se vlastně vůbec nehádáme. A statá se úplně úžasně. Jenže o to víc mě pak mrzí, když na něj vyjedu kvůli nějaký kravině.
16. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
Teda stará ne statá, sorry. Mě to po tom obědě nějak nejde.
16. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
ja jsem taky cetla diskuzi o v-cross, je to kocarek okolo 10tisic, tak od neho asi clovek nemuze cekat, ze v nem budou jezdit jeste nase vnoucate, ale mne se nechce dat za kocar 25, navic kamoska si koupila jeden z drazsich a ted je nestastna a kupuje druhy, protoze zjistila, ze si nemuze malyho otocit na sebe, uz ma rok, takze na nej nevidi, ani jemu se to moc nelibi
potkala jsem mamcu co mela v-cross tak jsem se ji nadrzo zeptala jak je spokojena a rikala ze si nemuze stezovat, ale neni to kocarek na x let..
jinak dneska se otvira dalsi cast Olympie, tak to tam jdu omrknout, potrebuju nejaky volnejsi tricka, dziny zatim muzu mit normalni
16. říj 2009 v 11:56  •  1 dítě  • Odpověz
jj..taky mě to pak mrzí..ale co se dá dělat, já jsem mu už na začátku oznámila, že to asi se mnou nebude lehký a on se začal smát a říkal, kdy bylo?:slight_smile: jsou to šikulové..i uklízí, což je co říci..
16. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
veri: jsem stejného názoru..nedám za kočár přes 20 tis..říkali jsme si, že kolem 10 je to akorát..a navíc, my druhý dítko plánujeme až za dlouho, takže ho pak prodáme a pak koupíme nový..a navíc, je to jen na chvíli..podle mě, většina těch kočárků je na chvíli..já potřebuju, aby mi splňoval, to co chci a aby byl aspoň trošku hezký..a nechci, aby byl černý..sice se mi černý líbí, ale je to smutná barva pro nově narozený život a v létě ho tam nechci uvařit:slight_smile:
16. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
holky,já kočárek zatím řešit nebudu,na to mám času dost :slight_smile: a hotovo
veri, my jezdíme každej pátek nakupovat do Olympie na víkend,ale dnes se tam bojím jet,asi pojedem jinam,protože mám obavy že tam budou šílený mraky lidí a nebude se dát ani parkovat :confounded:
Já do sebe právě cpu oběd,ale opět mi to moc nejede..přitom mám dobrý oblíbený jídlo,snědla jsem trošičku a už nemůžu..to je hrozný fakt..
16. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jinak já taky za kočár nehodlám dát hříšný peníze,ale jelikož chci nějaký lepší,tak to vidím tak,že ho koupím z druhé ruky...to taky není špatný,když bude v dobrým stavu,tak je to lepší než dát o několik tisíc třeba víc za stejný nový
16. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Erisko, tak úklid je zatím na mě, to po něm prostě nemůžu chtít. Hlavně mě pak příjde, že to dělá blbě a byl by další konflikt. Je fak, že to teď svádím na těhotenství, ale ono to se mnou asi nebylo lehký nikdy. Jsem zvědavá na našeho malýho blíženečka, jsetli bude po tátovi kliďas nebo psycho po mamince. No možná po obou, prý jsou to rozdvojený osobnosti. :slight_smile:
16. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Taky souhlasím, chci dát za kočár maximálně 10 tis. A asi ho pojedu kupovat do Polska, tak snad to vyjde ještě o něco levněji.
16. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
mer: tak to budu na tom povahově stejně jako ty..taky jsem občas takovy psycho..a přítele jen tak něco nerozhází..on mi pomáhá třeba s nádobím, s podlahou..jak se mi pořád motá hlava, tak nevydržím u něčeho dlouho..to, víš, taky mám 100chtuí jít a předělat si to, ale jsem ráda, že pomůže..včera dokonce ochotně stěhoval skříňky v obýváku..a to jindy nedělá:slight_smile:hele, musíme si říkat, že naše míma zdědí jen to nej, z obou poloviček:wink:
16. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
Erisko nedej bože aby se to zvrtlo a bylo to obráceně :grinning:
Dneska si pojedu koupit nějaký svetříky, nějak jsem ve skříni nic nenašla, tak vemu nějaký trošku větší, ať mi do jara vydržej. Mimísek dostane něco až uvidím srdíčko.
16. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
já už svetříky nakoupila v sekáči a jsou krásně hřejivý..nosím je pořád..teď ještě nějaký tehu kalhoty..sice se do riflí ještě vejdu, jak dýl sedím, mám otlačené bříško, tak se asi začnu koukat po kalhotech:slight_smile:

no, taky o nákupu v polsku přemýšleli, jen to tam vůbec neznáme:frowning2:
16. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
holky a v tom Polsku je to tak levný,že se to vyplatí tam jet??
16. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
Tak to já to opravdku asi očíhnu na tom Mělníku, Patron má prý levný i přislušenství tak uvidím.
16. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem vas konecne docetla.. dalo mi to dost zabrat, protoze mi je uz druhej den pekne zle..az na zvraceni,ale zatim se drzim.. no musi se to srovnat,protoze v utery me ceka cestovani domu.. a 22. konecne doktor.. jsem se vzbudila unavena,protoze jsem celou noc ve spanku "resila mimi" nejdriv to byly dvojcata,pak mi zakazali rodit v UK,tak jsem mela radost,ze budu doma, no sileny.. mota se mi palice.. no hnus.. Holky mate nakou dobrou radu co jist,kdyz je takhle zle? mamca rikala, ze byla prvni 3mesice na rohlikach.. jenze tady klasicky rohliky nemaj. nevim co jist, vubec na nic nemam chut..
jo a jinak s tim klidnym tehu a hodnym ditetem to je pravda, mamca rikala, ze s brachou chodila pozdeji spat a on ji pak zlobil a spat nechtel a byl urvanej..
Ja jsem zvedava co budu mit zac, protoze se nervuju porad..snad se hodim do klidu..
16. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
Já mám Polsko kousek, takže my tam jezdíme nakupovat často. Teď jsme tam kupovali vnitní dveře do domečku a vyšli nás o polovinu méňě, než úplně ty samé, stejná značka, tady. I těhu kalhoty pojedu koupit tam. Hned za hranicema je obchůdek s těhu oblečením, tak uvidím ta kolik tam jsou a případně koupím i dvoje. Tak třeba V-cross v trojkombinaci jsem tam viděla za 7600 Kč.
16. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
ahoj holky, vy jste vážně draci:slight_smile:,

holky v těhu kalhotech je parááádně - ten pás překrásně hřeje a bříško je nestlačený - no paráda :grinning:DD Myslím, že investice se moc vyplatila...
Co se týče kočárků, tak jsem byla v jednom obchodě v Pardubicích na čumendu a tam měli kočárky 15.000-20.000kč, což absolutně nepřichází v úvahu - je to naprosto zbytečné a já mám podmínku, aby to bylo z porodného...a dnes jsme se s manžou byli juknout na kočárky u nás ve svitavách a našli jsme úžasnej za 8000kč (Tako Jumper Race) - je to kombinovaný kočár včetně autosedačky...Manipulovalo se s ním překrásně, takže máme favorita. Měli tam spoustu dalších a některý vypadaly parádně, ale stačilo vzít za rukojeť a popojet s ním a hned člověk viděl, že to vůbec není ono, chce to fakt vyzkoušet, páč jsou u nich i dost velký váhový rozdíly - říkala jsem si, že některý bych ani nedokázala vytáhnout ze sklepa, jak byl těžkej :grinning:
16. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
No, tak to je vážně na bednu - když tu nejsem, tak nestíhám dočítat ty stránky plné vašich příspěvků a když tu jsem a mám o víkendu čas, tak sem za celou dobu nic nepřibylo :unamused: :rolling_eyes:
18. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
:slight_smile:) heh on sem o vikendu nikdo nechodi.. :grinning:
18. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
Dobré ránko, tak jak se dneska máte. Já celej víkend ani nevěděla, že jsem těhotná, až včera večer mi bylo trošku špatně, ale nic hroznýho. Až se někdy bojím, jsetli je vše ok, když nemám raní nevolnosti. Ale na druhou stranu to ještě může přijít.
19. říj 2009 v 07:27  • Odpověz
Ahoj holčinky,tak jaký byl víkend?Já ho skoro celý strávila v posteli...to jsme se měli :grinning: a dneska v 6 vstávačka bylo trochu silný kafe...ale jinak je nám taky líp...a strašně nám jedou banány :grinning:
19. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Tak to já jsem na tom s těma chutěma hůř, mě hrozně berou párky. Takže se musím krotit. Není to zrovna zdraví. Ale jednou za čas si je neodpustím.
19. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
Dobré ránečko :slight_smile: tak to mě zas skoro celou sobotu bylo zle :unamused: to je tak když už si člověk myslí,že ty nevolnosti přechází :slight_smile: jinak včera jsem zase zkoušela cvičit..bylo to fajn,ale bylo poznat že už nejsem zvyklá na cvičení .. :sweat_smile: tak snad teď budu tak 2x do týdne cvičit,aby se mi zlepšila kondička.
Mě se teda dneska taky vůbec nechtělo vstávat...uvažuju příští týden o dovči,jak je ve středu ten svátek tak si vzít k tomu pondělí a úterý nebo čtvrtek a pátek volno..uvidíme
19. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.