• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahojky Jani, s tou dovčou je to super nápad, ale mě už jí zbejvá tak málo, že si můžu nechat zajít chuť, něco potřebuju na Vánoce. No aspoň, že je volno ve středu. A v pondělí jdu k doktorce, to to taky nevytrhnu.
19. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
merci,ahoj,no já jí taky už moc nemám,ale chci ji vybrat všechnu,na vánoce potřebuju nechat jen 4 dny,takže mi ještě 4 zbývají.. ty jdeš v pondělí k dr.? Já jdu taky :slight_smile: na kontrolu..nevím teda co to bude za kontrolu,ale už se na ni těším,abych zas věděla jestli je vše ok ...
19. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
No já jdu snad už na ten 1. Utz, neskutčně se těším, ale trošku se i bojím. A hlavně nevím jak ten tejden přežiju. Aspoň, že už mám hotový DPH a nemusím se nervovat ještě s tím.
19. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
neboj,to rychle uteče,hlavně se musíš snažit myslet na jiný věci :wink: a neboj se toho, zatím přece nemáš čeho,když na to budeš myslet pozitivně tak to dopadne dobře :wink:
19. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahoj Holky, tak hlásím návrat z jižních čech.... Výlet byl super, až na menší komplikace jako byl celovíkendový déšť a nějaký ty lehčí nevolnosti po rybách :confounded: ...no v Třeboni....
dost jsme výletili a nějak jsem se podcenila s výdrží, takže mou obvyklou hodinou ke spánku bylo 20hod
:grinning:
19. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
No já tomu jinou šanci nedávám. :slight_smile: Jen se občas vloudí nějaká ta černá myšlenka.

Dneska jsem se rozhodla, že to v práci řeknu hned, jak mi skončí 3.měsíc. Takže asi na začátku prosince. Přece jen bude dýl trvat, než najdou nějakou náhradu. A co kdybych náhodou zůstala doma dřív. To ale přemejšlím nad kravinama, co.
19. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahoj Teri,tak tě vítáme...no tenhle víkend bylo spíš koutečkový počasí...někam zalízt a hají... :grinning: tak snad příště...a byli jste se koupat?
19. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Nakonec jsme se ani koupat nebyli...Měla jsme v plánu takových věcí, že jsme stihli jen tak tak půlku...
19. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Teri to je fajn, že jste si to užili.
Já včera, koza blbá, skládala bazén, máme zatím jenom Tampu, a když jsem ji narvala do krabice, tak jsem ji zvedla, teda šlo to ztuha, ale povedlo se, a pak jsem si přečetla, že váží 50 kg. Tak jsem si nadávala. No ale naštěstí nic se nedělo, tak pro jistotu, když jsme večer jeli k našim, tak na mě skočil Dinísek a ten má taky 50 kg, a zase dobrý, tak si říkám, že to naše mimi bude určitě odolný.
19. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
merci, opatrně!!!!
:wink:
19. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
dobré ranko, kočky,
no, tohle počasí je fakt jen o tom, skočit do postele a prolenošit celý den:slight_smile:
u nás byl víkend pracovní, od čtvrtka začínáme s rekonstrukcí, takže o víkendu byl mazec..shánění materiálu, k ségře do krámu pro krabice, k babičce pro kýble, a do toho všeho mě strašně bolela hlava a dost se motala..takže většinu věcí zvládl miláček šikula sám..dnes odpolko nás čeká 400 l akvárko..vypustit, vystěhovat želvu do menšího a akvárko vrátit taťkovi..už tady na něj nebude místo..
teri: to je super, že sis víkend užila, byl to určo super relax:slight_smile:
19. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Nám by taky tenhle týden měli začít makat dělníci na baráku, doteď jsme to táhli sami, ale víme, že bysme to nestihli dodělat, tak se nedá nic dělat a musíme zavolat posilu, i když to bude o dost dražší....

Relax to byl... :grinning:
19. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Já snad moc přestavovat nebudu, jen nastěhuju nábyteček, pokoj máme jeden volnej, akorát je tam počítač a papíry, to se přestěhuje do druhýho volnýho v přízemí a bude. My si to užili loni s koupelnou a stačilo mi to.
19. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
z jedný místnosti do druhý...to znám :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
No nejradši bych vystěhovala tchýni na severní pól, ale to mi asi neprojde, tak jen ty pokoje, no :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
:grinning: ha

to taky znám!!! Teď už naštěstí ne, ale když jsme ještě bydleli v bytě, tak to byl děs, chodila si tam jak k sobě domu a jemně škodila :unamused:
19. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
No já mám ještě pořád naději, máme ještě jeden barák. Tak by se tam mohl někdo z nás odstěhovat. Je o dost menší. Rodičům by ale stačil úplně v pohodě. Tak uvidíme jak to časem dopadne.
19. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
jee, holky, ty tchyně...tak to vám nezávidím..já ji mám na druhém konci města a vidím tak jednou za půl roku a to ukecávám přítele, abychom s jeho rodiči šli na véču..takže u mě pohoda..uvidíme, až přijde mimi, jaký to bude..ale jinak, jsou jeho rodiče super..takový hodný samotáři :wink:
my bohužel přestavovat musíme..máme 2+1, ale uděláme 3+kk, abychom měli svoji ložnici, děcák a obývák s kuchyní..a taky ta naše 100letá koupelna, kde je strašná zima...tak to musíme nějako vyřešit..čím dřív, tím líp..ráda bych, aby to do vánoc bylo, ale uvidíme..
19. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
no, každý má něco, někdo lstivou tchýni, někdo debilní sousedy, někdo malej byt, jinej žádný prachy... :grinning:
19. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
erisko: napsala bys mi prosím, kde jsi se byla koukat na ty kočárky?děkují :slight_smile:
19. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
jojo, teri, každej má něco a je to jeho nej problém, že:slight_smile: ale mě radost z mimíska ani rekonstrukce nezkazí

craw: byli jsme v opatovicích nad labem, jak je ten velký areál vesny, tak tam mají plný sklad super kočíků..jen já teď nevím, jaký vybrat
19. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Teri: Ona prostě ví všechno nejlíp a všichni jsme neschopný, ale jinak pomůže. Je to sní jak na houpačce. A neumí dávat najevo žádný city. Už vidím, až jí to řeknem, tak udělá jenom ten ksicht s vyvrácenjma očima a pronese ježiši kriste. Já na to z domova nejsem zvyklá, oni se neuměj ani radovat z dárků.
19. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
mer: ty si tím teď nelam hlavu..užívej si radosti z miminka a na nějakou "paní" se vykašli..dobrý je, že doma to máš v pohodě a máš kam utéci:slight_smile:
19. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
jo, díky erisko :slight_smile:

jjo, každý má něco - my nemáme prachy a k tomu i malej byt a i s tchýní ;-DDD Je sice docela fajn, ale určitý věci mě se...ou a tak se těším do vlastního ;-DDD
19. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
No já na ni prdím a když mě hodně štve, tak si zalezu k sobě, nebo jedu nakupovat. Jen se bojím, že mi bude kecat do výchovy. To jí radši zabim. :angry: :slight_smile: Radost z míma mi nemůže nic zkazit. :wink:
19. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
holky,tak koukám,že jste nasadily téma "tchýně" :grinning: tak to my bysme taky mohli s mažou povídat,páč jsme bydleli 3,5 roku v bytě s jeho matkou :sweat_smile: zaplať pánbůh to dopadlo,že se odstěhovala a už bydlíme dlouho sami.. ale zažili sme si svoje..už nikdy bych s žádným rodičem bydlet nechtěla :sunglasses: no ale je teď celá unešená z toho že čekáme mímo jen doufám,že nás teď nebude moc kontaktovat...protože u švagrové je co chvíle..ale u nás to asi nehrozí,protože bydlí v Brně a my mimo Brno,naštěstí :grinning:
19. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Tak já od jakživa říkala, že nechci bydlet na vesnici - jsem na vesnici, že nebudu bydle s rodičema - bydlím s nima, že nechci zemědělce - mám ho. Fakt úžasný jak mě ty plány vycházej. Ale je fakt, že tak supr chlapa bych asi jinak těžko hledala.
19. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
:grinning: holky tak jeden speciální: Jaký je rozdíl mezi tchýní a miminem?Žádný - oba musíš pochovat, abys měla klid. :grinning:
19. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
merci,no jo,někdy to nevyjde podle představ :sweat_smile: ale hlavně abys byla spokojená a šťastná :wink:
19. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
evejka: :grinning: :grinning: Krásnej a ze života. :grinning:
19. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.